politika

“Piráti jsou zelení fanatici, chtějí tady miliony migrantů a rozvrácené rodiny. VIDEO

Je s podivem, jako dlouho hraje ultra levicová Pirátská VIdeostrana svou pokryteckou hru na “fajn partu” a mladí lidé jim hází hlasy do uren. “Hrozím se dne, kdy tito lidé tady budou u moci a budou rozhodovat o vašich osudech,” uvedl premiér Babiš.

VIDEO (výběr 1 minuta). Premiér Babiš: “Hrozím se dne, kdy by se Piráti dostali k moci.”

“Piráti jsou stejní jako ti zelení fanatici, oni by chtěli, abychom měli v Evropě miliony migrantů, aby změnili naši kulturu, naše zvyky, náš systém žití, rodinu… To by chtěli,“ uvedl premiér Andrej Babiš se své pravidelném nedělním pořadu Čau lidi.

Jde o nejostřejší útok premiéra na krajně levicovou Pirátskou stranu, jaká tu kdy byla. Letos v únoru premiér označil europiráta Peksu a jeho soudruha lidovce Zdechovského za udavače.


Skuteční extremisté: Demontáž všeho

Tlak svazáků z krajně levicové Pirátské strany na premiéra Babiše zesílil po vzrůstu preferencí ANO díky úspěšnému zvládnutí hysterie kolem údajné pandemie koronaviru.

Pandemie navíc vytvořila novou politickou hvězdu, tedy ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), který sílí, čím víc na něj soudruzi od Pirátů útočí.Pirátská strana ČR je pilířem Evropské unie, když zde hrají roli jakýchsi komsomolců, horlivých mladých, jejichž cílem je demontáž všeho.

Chiméra vodíku, děti v komunách

Podporují migraci, zelený úděl, postavený na německém vodíkové chiméře, který zničí nynější automobilový průmysl, šílenou aktivistku Gretu a její iluzi globálního oteplování a uhlíkových stop.


Demontáž tradiční rodiny také patří mezi jejich cíle. Nabízejí alternativy jako dva muži a adoptované děti, dvě ženy, dvě ženy a muž, či dokonce vychovávání dětí v komunách.Nyní jsou tahouny šíleného rasistického tažení Black Lives Matter, které demoluje sochy a budovy po celém světě a nutí bílé (muže) se omlouvat za to, že jsou bílí (muži).

Anarchisté v europarlamentu

Pirátská strana ČR má v europarlamentu pouze tři členy, protože pouze v České republice se podařilo oblafnout voliče tím, že “nejsou zelení”. Politika Pirátů a Zelených se přitom neliší vůbec v ničem. Ač jen tři, “soudruhů”, “Genossen” či “Kameraden” mají v Evropském parlamentů přehršle.Soudruzi Piráti Kolaja,Gregorová a Peksa jsou součástí frakce Zelení/Evropská svobodná aliance. 
Předsedkyně této frakce Ska Kellerová je anarchistka jako poleno, vášnivá podporovatelka hnutí Antifa a Black Lives Matter a chce vozit do Evropy migranty po celých vesnicích.


Volby do zastupitelstev 13 krajů a do Senátu se uskuteční ve dnech 2. a 3. října 2020. 
Preference jsou zatím tyto: ANO cca 35 procent, Pirátská strana strana cca 12.

Argumenty a fakta
https://bit.ly/3ftyB4Y

sdílet na