politika

Peter Staněk: Posledné obdobie ľudstva

Posledné obdobie ľudstva – Peter Staněk

Zásadným problémom dnešnej spoločnosti nie sú hoaxy ale fakt, že riadiace štruktúry a ideologizované inštitúcie už stratili dôveryhodnosť.

https://www.youtube.com/watch?v=Kn1JRoeB1Gs

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jirik
25. 9. 2022 22:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Záznam z 2. volebního dne v Kadani, 24.9.2QZZ
Na scéně kromě pavla zítka, roberta šmuka se opět objevuje tajemník MÚ Ing. Vaško v respirátoru. Nejdříve šel po telefonu, kterým ho robert šmuk natáčel, ale pak dával rozhovor jako do TV Nova.
Jedinec z volební místnosti ihned povolal strážníky, pavel zítko nato zavolal Policii ČR, s.r.o., a osvětová akce začala…
https://www.facebook.com/100084617054786/videos/781262516463366

*****
Pokračování o potvrzení istiny NIvoliče v Kadani. Velmi zajímavé videjko, které trvá cca 50 minut; vhodné shlédnout celé až do konce!

Pozor
25. 9. 2022 22:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Pre väčšinu ľudstva skutočne začína smutné obdobie.

janle57
25. 9. 2022 22:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Profesora Staňka dlouhodobě uznávám jako bezprecedentní autoritu,která to,co řekla,
se vždy vyplnilo,užijme si všichni ještě poslední zbytky něčeho normálního jako
je radost z přírody,radost z obyčejných věcí,na to přeci nepotřebujeme peníze,
to,co brzy přijde nás přesvědčí jaký bezstarostný a spokojený život jsme doposud
žili.

M.Š.
25. 9. 2022 22:57
Odpovědět  janle57

Přesně tak,jak píšete.Svět se v “prdel obrací”, tohle jsem napsal na počátku covidmánie a situace je den ode dne horší a horší.Nikomu a ničemu se nedá věřit,vše je nějak “relativní”,tedy je a není,což je totální průser……někdy si říkám,že by bylo lepší, aby to již nějak bouchlo,páč je zjevné,že nějak to bouchnout musí a pak nastane očista všeho.Důvod,proč si to myslím je jednoduchý,svět je v rukou magorů a to,že jsou to pracháči neznamená,že mají pravdu.

kerberos
26. 9. 2022 17:10
Odpovědět  M.Š.

Zmenil sa hodnotový rebríček ľudského bytia, ticho, postupne, ale nenávratne. Zaniká láska k tomuto kúsku našej dedovizne, kde sú pochovaní, alebo žijú naši predkovia, narodili sme sa my a naše deti a vnuci. Kde sa stratila spolupatričnosť ľudí, výchova k úcte a pomoci blízkym, rodine, priateľom, či susedom, skrátka ľuďom, čo ju potrebujú? Zlyhali sme vo výchove, keď je dôležité len bohatstvo, žiaľ nie ducha, ale mamonu. Veľký dom s bazénom, auto, dovolenky, kupujeme si vzdelanie,/vlastne tituly/postavenie, pozlátko, čo si mylne zamieňame s láskou. Naozaj je úcta okolia priamo úmerná postaveniu, majetku a dokonca tomu, koho vlastníš? Nedivíme sa, že mladí opúšťajú vlasť, rodičov, dokonca i deti, lebo tam, kam idú sa budú mať lepšie ? Smutné a len dočasné. Starí rodičia, odložení v domovoch pre seniorov, odkázaní na nie vždy dobrú pomoc cudzích, im to odpustia, ale urobia to tak aj ich deti? Ako to dopadne, ak zabudli v tom zhone za peniazmi a postavením, vštepovať im lásku k ľudským bytostiam, prírode, domovine, svojim predkom a porozprávať im čosi o ľudských hodnotách, histórii. Popremýšľajme. Snáď ešte nie je neskoro.

Autor
26. 9. 2022 08:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Není to ztráta důvěryhodnosti, je to cílená a dlouhodobá strategie “elit” na získávání stále větší moci. Peníze pak vyplývají jaksi samo sebou následně.
Od roku zhruba 1968, i s tím co probíhalo tehdy u nás, je to uváděno postupně do “oběhu” stále více a více. Odklad a oddych pro nás, obyčejné lidi, způsobil pád soc. tábora díky Gorbačovově zradě ideálů a myšlenek. A nebyl sám. Tehdy již začínaly naše dnešní problémy, a jen jsme je nechtěli vidět. Pořád ještě můžeme dýchat, si říkali mnozí, stejně tak i právě teď si to říkají v tento okamžik.
Takže viníkem jsou skutečně “elity”, ale i ti, co jim skočili v zájmu vlastní pohodlnosti na “špek” a pomáhají jim i “jen” lhostejností.
A jednou z podmínek jejich vítězství, teda těch “elit”, je, že se jako celek budeme pořád něčeho bát a mít strach ze všeho kolem. Kovid, neštovice, vraždy, válka, hlad, zima, imigranti … … A tohle se děje dlouho a začalo to ještě dávno před “objevy” v Americe o tom, jak manipulovat lidmi, tehdy ještě “jen” tiskem.
Proto je tak důležité dávat dětem správnou výchovu, učit je myslet, aby dokázali čelit těmto púokusům. Bohužel, výsledky reality vidíme kolem sebe. Ale snad ještě je čas. A možná že nám ho poskytne Rusko. Možná by stačilo, kdyby myslících bylo tak o jedno dvě procenta ve společnosti více. A o to možná právě ve skutečnosti jde.

Pavel z Moravy
26. 9. 2022 09:55
Odpovědět  Peter

Žijeme konec, tak to cítím již dávno. Podívejte se kde skončily životní hodnoty našich prarodičů a rodičů. Jsou dávno zlikvidovány a myslím si, že není cesty zpět. Kdybychom se vydali proti proudu řeky, nalezli bychom sami sebe a celou civilizaci v časech, kdy se tvořily lidské hodnoty a zjistili bychom, jak moc jsme se odchýlili od této cesty. Ti, kteří skutečně pochopí smysl lidského života by vše mohli změnit, ale nesmí o tom pouze mluvit, musí skutečně konat. Vzdají se ale i lidé na východě, ke kterým počítám Rusko, Čínu a další touhy po bezpodmínečném mamonu, tedy uctívání tohoto zla, který nejvíce ničí charaktery a ničí lidskou duši. Vzdají se všichni vykořisťování a ovládání druhých pro svoje zištné cíle? Pokud ano, může se něco změnit. Pokud by lidé dosáhli takové duševní zralosti jako Fidel, CHE nebo Gándhí, potom má lidstvo šanci, pokud ne, vše je pouze klam. Nedá mi nezopakovat zde nádherná slova José Martího, kterého Fidel Castro obdivoval – být vzdělaný je jediný možný způsob jak být volný. Až budeme všichni takto vzdělaní, tedy myslet jako zralí lidé, jsme volní.