Peter B. Meyer – konec hry začíná

Opětovná inaugurace Donalda Trumpa je na spadnutí a jeho první prezidentskou odpovědností bude strhnout krytí globální pandemie a obnovit pořádek ve zlomené společnosti, uvedl pro Real Raw News zdroj zapojený do Trumpovy hluboké státní čistky.

Večer své inaugurace Trump promluví k národu a odhalí, že varianta Delta Covid-19 je fiktivní, vynalezená maniakálními lidmi, kteří se obávali ztráty kontroly nad poslušnými občany. 

Když se společnost vyrovnala s virem, který nebyl smrtelnější než běžná chřipka, a občané se přestali obávat a nastolili legitimní otázky ohledně nebezpečných očkování, kontaktovala Světová zdravotnická organizace své agenty v CDC a mezinárodních zdravotnických agenturách a vyzvala je k účasti na programu zaměřeném na opětovné vystrašení světa a donutit ho poslouchat.

Byla to Bidenova ředitelka CDC, Rochelle Walenská, kdo doporučil iluzorní řešení; vytvoření vysoce přenosného a potenciálně nebezpečnějšího kmene k „vyděšení lidí, aby nosili masky a očkovali se,“ uvedl náš zdroj.

Ten také řekl RRN, že Trumpovi lidé obdrželi drtivé důkazy, včetně potvrzené korespondence a zvukové komunikace, že navzdory smíšeným zprávám používá Bidenova administrativa Covid-19 k potlačování vlastenců, kteří dodržují zákony, a ke zmaření snahy Trumpa o obnovení jeho právoplatného místa v Oválné pracovně.

„Varianta «Delta» neexistuje. Je to naprostý výmysl. Trump má dopisy a zapsané rozhovory mezi Walenskou a mnoha státními a federálními úředníky, včetně starostů, guvernérů a krajských soudců, kde se všichni zavázali, že falešnou nemoc podpoří. 

Proti těmto zločincům dělá pokroky, ale mnozí jsou stále na svobodě. Ale jakmile se vrátí do úřadu, zatčení proběhne rychle a násilně. Walensky, Fauci, Newsom, Whitmer, AOC, Pelosi – budou zajati při masivním zátahu před Trumpovým oznámením,“ uvedl náš zdroj.

Trump aktivuje systém nouzového vysílání a využije nepřátelské rádiové vlny – CNN, MSNBC atd. – aby zajistil, že pravda se dostane k co nejširšímu publiku po celém světě.  

Odhalí fakta: z Wuhanského virologického ústavu unikl vysoce nakažlivý, ale život neohrožující virus; že globální zdravotnické organizace ve spojení s Novým světovým řádem a Deep State masivně profitovaly z prodeje vakcín a pojistných událostí; že koncovkou bylo zbankrotovat svět, zničit kapitalismus a přeměnit Ameriku v jediný socialistický stát, jako je Venezuela.

 „Trumpovo prohlášení otřese Zemí až do základů. Ví, že každého k pravdě neprobudí, protože mnozí se tak hluboce zakořenili ve lžích Hlubokého státu, že se nemohou osvobodit. Avšak doufá, že tomu bude věřit dost lidí, aby Deep State dostal poslední smrtelný úder, dostatečně silný, aby zabránil tomu, aby se znovu zakořenil. Na to Amerika čeká,“ – řekl náš zdroj.

Navíc řekl, že Trump se pokoří a omluví Americe za podporu operace Warp Speed ​​a očkování Covid-19.

„Trump vysvětlí, jak byl podveden k podpoře vakcíny. Vysvětlí také kroky, které podnikl, aby zabránil tomu, aby se tato nespravedlnost už nikdy neopakovala,“ uvedl náš zdroj.

Pro FWC Peter B. Meyer
https://bit.ly/36JofLH

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
19. 7. 2021 20:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Zní to hezky, ale kdy to bude ? Jestli to bude….. tolik věcí se ještě může stát…….