Patrušev: Rusko dokáže, že biologický program USA pokračuje v tradicích Třetí říše

Důkazy, které Rusko shromáždilo o práci amerických biologických laboratoří na Ukrajině, ukážou světu, že Washington pokračoval v tradicích Třetí říše. Uvedl to v pondělí tajemník Rady bezpečnosti Ruské federace Nikolaj Patrušev na setkání s generálním ředitelem Generálního ředitelství dokumentace a vnější bezpečnosti Alžírska Nureddinem Makrim.

“V současné době dokončujeme shromažďování důkazní základny týkající se vojenských biologických aktivit Spojených států na území Ukrajiny. Nepochybuji, že bude zformována a celý civilizovaný svět konečně uvidí, že se Amerika stala „důstojným” nástupcem tradic Třetí říše, kde se na lidech praktikovaly nelidské experimenty,“ cituje RIA Novosti slova tajemníka Rady bezpečnosti Ruska.

Moskvou iniciované projednávání tohoto tématu v Radě bezpečnosti OSN a výzva státům, na jejichž území existují podobné americké projekty, k analýze možných rizik pro jejich obyvatelstvo, již vedly k uvědomění si závažnosti tohoto problému po celém světě, řekl Patrušev.

“To vyžaduje zvláštní pozornost celého civilizovaného světa, protože pouze Spojené státy se nepřipojily k protokolu o vzájemné kontrole podle mezinárodní úmluvy o biologických a toxinových zbraních. Kromě toho jsou Spojené státy jsou jediným státem v historii, který používá všechny typy zbraní hromadného ničení proti suverénním zemím,“ dodal.

Ministerstvo obrany Ruské federace již dříve uspořádalo prezentaci, z níž vyplývá, že Spojené státy vydaly více než 200 milionů dolarů na provoz biologických laboratoří na Ukrajině, které se účastnily amerického vojenského biologického programu a zabývaly se zejména patogeny moru a antraxu.

Na území Ukrajiny byla vytvořena síť více než 30 biologických laboratoří, které pracují v zájmu Pentagonu, uvedl generálporučík Igor Kirillov, náčelník jednotek radiační, chemické a biologické ochrany ruských ozbrojených sil. Vše pro pokračování amerického vojenského biologického programu už bylo po zahájení ruské speciální vojenské operace z Ukrajiny odstraněno, řekl Kirillov.

Ruská federace v souvislosti s fakty o vojenských biologických aktivitách USA na Ukrajině nevylučuje zahájení konzultačního mechanismu v rámci Úmluvy o zákazu biologických a toxinových zbraní, uvedla již dříve Zacharova. 

To, co bylo nyní odhaleno na Ukrajině, je malý zlomek z více než 300 amerických biologických laboratoří, které jsou rozesety po celém světě, Rusko předloží nové dokumenty o jejich práci, řekl náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov.

https://bit.ly/3iGjfNZ

sdíletj na

5 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
All
29. 3. 2022 01:08

Bože,díky za ,,Perunův Blesk” v rukou potomků kruhu Velké Svargy,světlých bojovníků svatého Irije, rusičů tmy.Neboť až přijde a sestoupí opět na Zemi,očistu jen dokončí ke slávě nebeské předků našich i budoucích pokolení našich.

BB Rad
29. 3. 2022 09:03

A nyní dávají smysl různé a jiné *nemocí *o kterých se tvrdilo , že jsme je dávno překonali a najednou se opět zjevily. Přemýšlím – kdypak nám tu proběhla ta nějaká ta choroba divočáků ‐ jojojó ten africký mor – zrovna uprostřed EU.
Prase vylétla a zničehonic se snesla do lesů okolo Zlína. Co za pech.

Mír
29. 3. 2022 14:38

https://rumble.com/embed/vun8m5/?pub=p9u3e
Tucker Carlson – Biolaboratoře na Ukrajině
BezPressuNews Published March 13, 2022, 16 min.

Milan
29. 3. 2022 15:09
Odpovědět  Mír

Díky

Miroslav
29. 3. 2022 19:50

Je nad Slunce jasné, že USA a jeho vazalové v EU, NATO a prokletém Západě plánují genocidu 90% lidí na světě a tady je důkaz: https://m.mojevideo.sk/4crm

ladik
30. 3. 2022 18:55

Civilizovaný svět se to dozví, ale USA, EU, Austrálie, Kanada již dávno potvrdili, že mezi civilizované země nepatří. Oni vědí, ale ještě k tomu tleskají.