Patrušev: Americké fondy napsaly „průvodce rozdělení Ruska“

Patrušev: Americké fondy, pověřené ministerstvem zahraničí a Pentagonem, napsaly průvodce rozdělením Ruska.

“Návod na rozdělení Ruska” byl vytvořen pro americkou elitu, řekl Nikolaj Patrušev, tajemník Rady bezpečnosti Ruské federace, v rozhovoru pro Izvestija.

„Najednou několik amerických fondů okamžitě a aktivně seznamuje washingtonskou elitu se svými vědeckými pracemi, narychlo sepsanými na příkaz ministerstva zahraničí USA a ministerstva obrany USA, s názvem „Neúspěšný stát: Průvodce rozdělení Ruska,“ řekl Patrušev.

Tajemník Rady bezpečnosti RF poznamenal, že „hlavní důraz by podle autorů měl být kladen na vytváření a udržování nestability ve státech sousedících s Ruskem, jakož i na informační válku, včetně podpory páté kolony a podněcování domácího ruského separatismu“.

„Mimochodem jenom struktury George Sorose, který během druhé světové války vydal v Maďarsku své krajany nacistům, ročně vyčleňují 800 milionů dolarů na vytváření fiktivních videí, inscenovaných fotografií a padělků na sociálních sítích,“ zdůraznil Patrušev.

Západní země se snaží zničit základy společné ruské a národní identity tím, že se “ze všech sil snaží zavádět inovace, které jsou nám cizí, jako je genderová rozmanitost a historický revizionismus,“ dodal.

“Západ se snaží podkopat vnitřní jednotu naší země a národa, demoralizovat naše občany, vsugerovat jim pocit méněcennosti. Celé instituce ve Spojených státech a Evropě neúnavně pracují na vytváření těch nejbláznivějších pseudovědeckých teorií,” řekl tajemník Rady bezpečnosti.

Tato centra, podle jeho slov, „zdůvodňují nutnost přeformátování vědomí Rusů, jejich pokání vůči spoluobčanům jiných národností a náboženství, kteří jsou údajně pod takzvaným imperiálním útlakem“.

Západní propagandistická mašinérie není úspěšná, když se setkává s čestností, velkomyslností, statečností a neotřesitelnou morálkou, která je vlastní ruskému lidu, uzavřel Patrušev.

sdíletj na

4.3 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
3. 5. 2023 01:12

“Západní země se “ze všech sil snaží zavádět…inovace, které jsou nám cizí, jako je genderová rozmanitost a historický revizionismus …..“

Soudím, že k pochopení např. té genderové rozmanitosti není dostatečně vzdělán nikdo, aby ji pochopil, protože ta se prosazuje zároveň s tím, že přitom všichni musíme být naprosto jednotni co do vzhledu, ale hlavně myšlení.
Jen některým vyvoleným “nosjtelům pokroku” je povolena výjimka v obojjím – vzhledu = tetování, i myšlení = ideologie, kdysi zavržená, ve skutrečnosti pečlivě schovaná, připvena kdykoliv k použití.

A co znamená ten historický revizionismus snad nevědí ani ti, kteří ho oprašují vždycky, když jim dojdou nápady ať zleva či zprava. Zatím nedokázali najít ani nové názvy pro pravici, levici a všemžné -ismy. Ještě že mají tu předponu neo- .

S Ruskem pak by měli zacházet velmi opatrně, aby se jim ho nakonec skutečně nepodařilo rozdrobit na státečky – prvočinitele. Nakonec by celému “západnímu kolektivu” nezbylo, než se sežrat navzájem.

Aleš
3. 5. 2023 08:02

Rozdělit Rusko … , nápad IDIOTA. Něco jako rozdělit Mléčnou dráhu.
Je dobře že to ale řekli, to Rusy sjednotí a nakopnout fašisticky Západ do prdele.

Pavel z Moravy
3. 5. 2023 09:33

Západ se již dostal do takového stavu degenerace, že musí dojít k rozpadu tohoto společenství. Nic spolehlivěji nerozloží společnost než rozklad morálních hodnot. Nyní se nacházíme v bodě zlomu, buď nás bude dostatek a tím otupíme snahy stvořit zde totálně nemocnou společnost s pravidly odporujícími všemu lidsky prospěšnému a normálnímu, nebo všechny ty zvrácenosti nabudou vrchu a lidský důstojný jedinec jako takový končí. Já jako realista spíše se sklonem k pesimismu mám pocit, že tuto společnost již nelze zachránit. Není jí dána do vínku důstojnost a mravnost. Lidský jedinec se utrhl z řetězu, v nic nevěří a před ničím nemá strach. To v něm probouzí to zvíře, které je v nás. Někdo ho zvládne zkrotit, někdo ne. Nejhorší ovšem je, že západní človíček úmyslně vypustil to zvíře z klece a to nás sežere. Bezpodmínečná nutnost k záchraně by byla vrátit se k vyšším principům mravním. Z důvodu nedostatku duševní zralosti jedinců to ale není možné. Takže se rozplyneme v čase a prostoru.

jiří
3. 5. 2023 14:23
Odpovědět  Pavel z Moravy
Kadár
4. 5. 2023 15:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale to už jednou rozdrobený bylo. Do roku 1924. Bílý bili rudý a rudý bili bílý ale byly tam aj ješče modrý, černý aj zelený. Bjelaja armyja, čornyj baron, gatavljajut snovas na carskyj tron, krasnaja armyja všech silńjej, ot sybyry do brytanskych marjej…..
a taky Ešalonamy, ešalonamy..ach..vot stancyju Kalač…stancyju Kalač….. pjesńja Vorošilovu….

JKkklkkkkk
3. 5. 2023 10:40

Nikde na svete neexistuje zeme, kde zije kolem 100 narodnosti v miru. Muslimove vedle pravoslavi, atd. Nikdo je nestve proti sobe, nemuze. A to nejvic zap. degeneraty stve. To je Rusko a vzdy tak bylo i za SSSR.
Ostatni uvahy jsou podruzne. Zapad pouze fantaziruje. Je to posledni stupen pred jeho zhroucenim.

Michal
3. 5. 2023 11:01
Odpovědět  JKkklkkkkk

Klidek , občanská válka v Americe je na spadnutí , to bude ich poslední válka , had sežere sám sebe

Kadár
4. 5. 2023 15:57
Odpovědět  Michal

Ale v Rusku taky bude občanská. Zase bude Rudá armáda vítězit a Rudá Hvězda roztrhá Černou carskou slepici i s Putinem a jeho bělogvardějcema. Эшалонная…Слава Ворошилову…Слава

Michal
3. 5. 2023 11:05
Odpovědět  JKkklkkkkk

A potom dávám european mumií maximálně týden dva. Lebo celá Evropa už toho má dost…

zuza
3. 5. 2023 11:46
Odpovědět  Michal

ľudia toho síce majú dosť, ale svine, čo sú v súčasnosti u korýt, sa poisťujú, že u tých korýt zostanú natrvalo – viď prijatie euro zákonov o prerozdeľovaní krimigrantov, odovzdanie kompetencií v zdravotníctve Gatesovmu WHO a vlastne všetky šialenosti, čo pekne potichučky hajzli v bruseli odhlasovali len v tomto roku. V Írsku pôjdu ľudia do basy za to, že si dovolia na svojom vlastnom počítači či smartfóne prečítať článok na nejakej írskej obdobe pokec24
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/irsko-prijalo-zakon-podle-ktereho-je-cteni-neoficialnich-zprav-nelegalni/
Vždy mi bolo Írov a Škótov ľúto, že musia svoje ostrovy zdieľať s anglosaskou špinou, ale už sú aj Kelti v takom štádiu degenerácie, že keď tie ostrovy spláchne oceán komplet, tak sa matičke zemi nesmierne uľaví.

Michal
3. 5. 2023 12:48
Odpovědět  zuza

Suhlasím s tebou vo vsetkom Zuzi ale musíme byt trpezlivy. Tieto nastrcene figurky , ktore robia z demokracie demoNocraciu sa dostali k moci tak že z nich najprv média urobili humanistov pricom je to ten posledny odpad ludskej spolocnosti. Ako spieval Karel Kryl – na rohu ulice vrah o morálce káže ( posíelam pusu za tvoje prispevky )

EvaK
3. 5. 2023 23:10
Odpovědět  zuza

Hm, to mají jako jsme měli my za komunistů, taky bylo zakázáno poslouchání nenávistných zahraničních vysílaček. Tehdy nebyly smartfóny, PC v plenkách bez Windows a tak to režim měl horší.
Mohli jsme poslouchat Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky. No tak tam také nepojedu. Pochybuji, že jsou zdegenerovaní, jen prostě neví ani starší generace.