politika

PACE odmítlo považovat Putina za prezidenta Ruské federace a vyzvalo k „dekolonizaci“ Ruska

Елена Панина

Parlamentní shromáždění Rady Evropy (PACE) odmítlo považovat Putina za prezidenta Ruské federace … a vyzvalo k „dekolonizaci“ Ruska. 

“Shromáždění prohlašuje, že je nutné, aby země EU pracovaly na podpoře politických vězňů a občanské společnosti v Rusku, a také že dekolonizace Ruska je nezbytnou podmínkou pro nastolení demokracie,” uvádí se v usnesení PACE.

▪️Parlamentní shromáždění Rady Evropy neuznává legitimitu Vladimira Putina jako prezidenta Ruské federace a vyzývá členské a pozorovatelské státy Rady Evropy a Evropskou unii, aby ukončily veškeré kontakty s hlavou ruského státu s výjimkou humanitárních účelů a hledání míru… Míru za jejich podmínek, samozřejmě.

Kromě toho PACE požaduje urychlený převod více než 300 miliard dolarů zmrazených aktiv Ruské federace do kompenzačního fondu pro „oběti ruské agrese“ na Ukrajině a vytvoření tribunálu, který by soudil politické a vojenské vedení Ruska.

Organizace také vyzvala EU a G7, aby posílily sankce proti naší zemi a zavedly nové, a snížily stropy cen ropy s cílem snížit příjmy Ruska.

Nakonec PACE oznámilo, že vytváří kontaktní platformu pro dialog s „demokratickými silami Ruska“ a vyzvalo ke jmenování generálního zpravodaje na toto téma.

▪️Jinými slovy, organizace zastupující 46 evropských zemí se přihlásila k přípravě „demokratického“ státního převratu v Rusku s následnou „dekolonizací“. 

Co k tomu říci?

Možná je na čase, abychom pomohli s dekolonizací Evropy, počínaje řekněme Katalánci, Basky a Korsičany?

Rezoluce PACE samozřejmě nejsou závazné ani pro Evropu samotnou. Avšak sama Evropa svými výzvami po drancování naší země, jejím rozkouskování a tribunálem pro naše vedení, sráží všechny v Rusku, kteří by ještě mohli vystupovat za „stranu míru“, pod rozjetý parní válec.

▪️Před rokem Nikolaj Kobrinec, ředitel odboru panevropské spolupráce na ruském ministerstvu zahraničí, zdůraznil, že „rozvod“ Moskvy se Štrasburkem není rozmar, ale promyšlené rozhodnutí, které dozrávalo mnoho let:

„Současná Rada Evropy není vůbec stejná organizace, do které jsme vstoupili v roce 1996. Dvojí standardy, pokrytectví a rusofobie se staly jejími charakteristickými znaky a s takovou Radou Evropy nepůjdeme po stejné cestě”.

Zlatá slova. S nepřítelem už dávno není o čem mluvit.

pace.coe.int
Jelena Panina

sdílet na

82 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
19. 4. 2024 01:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Na nějaké PACE jim kálí Bílý tesák.

Gales
19. 4. 2024 10:25
Odpovědět  Frank

Náš Liliputánek se z toho blahem po*ral.

Bety
19. 4. 2024 12:56
Odpovědět  Frank

Že bychom na ně měli kálet? Nevím, kolik ta organizace má členů, ale vzhledem k tomu, že kromě
předsedy má i 18 místopředsedů, kteří pochopitelně mají svá úřednická zázemí a všichni tihle vyžírkové jsou placeni z daní, na které pochopitelně přispívá obyvatelstvo EU…
Celá EU je úřednický moloch poslušný jen těm, kteří přerozdělují prachy a fungují jak Pepek Vyskoč.
Ostatně stejný účel mají i evropské dotace. Je to jako římský model Chléb a hry. A pochopitelně
nemůže chybět smyšlená vnější hrozba. Římu to přestalo fungovat, tohle také krachne a obyvatelstvo EU z toho těžko vyjde dobře. A proč? Protože na to kálíme.

Boomer
19. 4. 2024 13:43
Odpovědět  Bety

PACE existuje od roku 1949, kolik to celé mohlo stát si netroufám ani odhadovat, už jsem starší člověk a musím se šetřit.. ;o)))
Seznamy členů za celou dobu existence najdete zde:

https://pace.coe.int/en/members

Chcete-li znát ty naše reprezentanty v tomto spolku, čtěte zde:
Members A-Z since 1949 (coe.int)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
19. 4. 2024 20:32
Odpovědět  Frank

Kdyby byli schopni pochopit, co jim samotným chystá AMERIKA, NA KOLENOU BY LEZLI K RUSKU! Amerika se chystá odhodit Evropu, protože se musí soustředit jinde a navíc se nechystá u sebe přijmout de facto NIKOHO z těch “evropských elit” a hlavně ne ty, co takto hlasovali. Bude mít obrovské potíže sama se sebou.
Jinak jak se dnes říká v (v té myslící) Americe: “Americký sen – emigroval …”

Pravdomluvny
20. 4. 2024 06:26
Odpovědět  Peter 008

Z Evropy se stává skládka….. odkladiště nacistů a muhamrdu😡☠️

Petr
20. 4. 2024 08:24
Odpovědět  Peter 008

Myslím, že Rusko nepotřebuje dekolonizovat, ale KOZA potřebuje totální denacifikaci stejně jako Ukrajina.

Pravdomluvny
19. 4. 2024 06:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Já vyzývám tu Evropskou svoloč,aby naložila s Banderonacisty a Banderonacistánem stejně,jako to Řím udělal s Kartágem!!!!!!!

Pedro
19. 4. 2024 06:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Banda parazitů!

Pavel z Moravy.
19. 4. 2024 09:06
Odpovědět  Pedro

Je to fakt neuvěřitelná banda grázlů a vrcholně arogantních haj.zlů. Ale jim se v Evropě daří, rojí se jako komáři po záplavě a to z toho důvodu, že lid Evropy má již z většiny v hlavě prázdno. Ten zelený úděl, transgender aktivita a další výdobytky úplně zlikvidovaly u mladých schopnost vlastního myšlení a rozhodování. A tito bezmoci je naopak volí, protože rovní k rovným. Teď se již dokonce snaží zakazovat setkání konzervativců jako tomu nyní bylo v Bruselu. Ale ten bumerang, který tady dopadne na Evropu bude mít obrovské následky. Chudoba, bída a totální demoralizace ještě na tento kontinent čeká. To je téměř jisté. Jak to tady řekl jeden člověk, lidé budou muset žrát hlínu, aby pochopili co se děje a proti komu se mají postavit. U nás většiny starších ještě pud sebezáchovy funguje, ale u omladiny při její přeformátovanosti o tom pochybuji. Rusové, držte se své cesty a grázlům nikdy neustupujte.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jsladin
19. 4. 2024 10:15
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Od nepaměti vždy určoval poválečné podmínky a následky válek a bojů VÍTĚZ.Nejinak tomu bude až tato nesmyslná válka skončí.A EU a USA vítězem nebudou. Klídek.

stan
19. 4. 2024 07:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Neskutečná arogance a drzost nějaké fekální organizace PACE.Dekolonizace Ruska ? A kdo jí bude provádět ? Ten zapáchající vyspělý Západ nebo snad organizae PACE sama? Neskuteční ubožáci, za mě říkám zrušit EU , popřípadě vystoupit z téhle uhnívající fašisticko-nacistické organizace a ať si každý jede za své.

ZMann
19. 4. 2024 08:22
Odpovědět  stan

Co by jste chtěl od této zdegenerované pakáže. Je třeba dekolonizovat Evropu hlavně na západ od nás.

Pavel z Moravy.
19. 4. 2024 09:16
Odpovědět  stan

Jo příteli, to bychom se museli my jedinci, kteří vnímáme co se děje trhnout z této země a založit si vlastní republiku. Bohužel, tady je již většina lidu zotročena. Ti s námi a pro naše myšlenky hlasovat nebudou. Moc dobře to bylo řečeno ve filmu podle skutečnosti 12 let v řetězech, když ten svobodný lapený černoch, kterého vydávali za někoho jiného říkal svému druhovi taktéž takhle odchycenému, je nás dost, abychom proti těmto věznitelům povstali. Odpověď byla – s těmi nepočítej, ti jsou již otroky dlouho, zvykli si a s námi nepůjdou.

stan
19. 4. 2024 15:16
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle z Moravy, máš pravdu , otroky jsme v podstatě pořád. Česko bude pořád závislé na velmocech, co nám dovolí a co ne. Ale raději dám v tuto chvíli přednost Rusku nebo Číně před zrádným Západem. Protože to co teď Západ předvádí je zasmrádlá , ubohá politika na kterou už nemám žaludek.Třeba je vyměnit hegemony USA naprosto zklamalo a o Británii se nemá cenu ani bavit, protože to je žumpoa všeho špatného

Pepan
19. 4. 2024 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo to je? Co to je ta PACE, to je nový sesterský ústav Bohnic? Může mi někdo říci co tam sedí za dementy. A co když řekne Putin denacifikujeme a rozpustíme ten otrokářský spolek zvaný EuroUhnije. Ta Uhnije se už totálně nakazila od Bideta. Lidičky je na čase sundat rukavičky, jinak ta nemoc zachvátí celou evropu.

Boomer
19. 4. 2024 08:44
Odpovědět  Pepan
19. 4. 2024 20:00
Odpovědět  Boomer

Tady je zasejc fajn počteníčko o tom, jakým směrem se ubírají myšlénky
-undám, co založili “institut pro studium války”: https://understandingwar.org/backgrounder/america%E2%80%99s-stark-choice-ukraine-and-cost-letting-russia-win

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
19. 4. 2024 21:05

.. já se jim divím, takovejch písmenek, když stačilo ..ku*wa, zase další Afgoš!!.

Edivan
19. 4. 2024 07:16
Ohodnotit příspěvek :
     

PACE se zbláznilo

Boomer
19. 4. 2024 08:53
Odpovědět  Edivan

.. je nemožné, aby se zbláznila organizace, a je velmi nepravděpodobné, aby se naráz zbláznili všichni její členové, takže fakt netuším, o co jim jde. Na tuhle situaci mi pasuje věta z románu Egypťan Sinuhet.. “Tvá slova jsou jako bzučení mouchy v mých uších”. Nebo v horším případě taky.. “Jsi písek u mých nohou a já na tebe vypouštím svoji vodu”…

Snad to v Moskvě taknějak nekonfliktně pochopí a nebudou z toho vyvozovat vážnější závěry.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Petr
20. 4. 2024 08:29
Odpovědět  Boomer

Toto nelze přejít, nebo se to rozleze jako švábi po celém světě. Je potřeba dokončit úplnou denacifikaci Evropy a USA , Kanady a Austrálie kam USA po 2. svět. válce všechny nacista přemístili namísto oprátky.

Slovan
20. 4. 2024 08:39
Odpovědět  Petr

👍 👍 👍 👍 👍

Pijack
19. 4. 2024 07:46
Ohodnotit příspěvek :
     

I v moderním světě se stále setkáváme s tím, že ve vrcholných politických orgánech je schopnost imbecilů nadpozemská, dovedou se organizovat a předvádět se světu jako CML (Centrální mozek lidstva) Imbecilové jsou to hlavně proto, že nejsou schopni vidět sami sebe jako směšné a nevzdělané idioty a jak se jim rozumní lidé světa smějí… až k pláči 🙂
A tahle huvna chtějí vládnout. Neskutečné 🙂

Tupý hulvát
19. 4. 2024 08:39
Odpovědět  Pijack

To se nám to vládne,když nás lidé volí,to je neskutečné.

Aleš
19. 4. 2024 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

PACE = kriminální zločinecké monstrum.
Jejich představy jsou jen představy úchylneho nemocného devianta a u nich zůstane.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
19. 4. 2024 08:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem zmatena, předrahý veliteli: kdo proboha kolonizuje Rusko???

Pijack
19. 4. 2024 09:05
Odpovědět  Markýza

🙂 🙂 🙂 Rusové jsou přece imperiální mocnost. Infantilní Vondra a teplouš Pospíšil by nám jistě přinesli důkazy, které země okupují 🙂 🙂 🙂 Dokonce prý mohou imperiálně okupovat i nás… furt se musím smát 🙂 Teda co to kecám, důkazy nemají, ale zato mají správný postoj 🙂

Petr
20. 4. 2024 08:31
Odpovědět  Pijack

Důkazy nepotřebují, stačí, že to tvrdí CIA a BIS!

Boomer
19. 4. 2024 09:19
Odpovědět  Markýza

..no přece Putin, Sibirjak… z těch se přece posrali 6.prosince 1941 i Němci kousek před Moskvou. ;o))))

Markýza
19. 4. 2024 15:55
Odpovědět  Boomer

Ajoták……no to mě nenapadlo. Musí mít širokou náruč tenhle baťka, když okupuje zemi o jedenácti časových pásmech.
Ale co s tím Sibirjakem? Strejda gůgl pravil, že to byl ruský pohádkář – takže jsem stále zmaten. Dovysvětlete myšlénku, prosím.

19. 4. 2024 20:08
Odpovědět  Markýza

Tak to musíte silně zmatená, když píšete v mužském rodě. Nebo jste si nechala přištupovat jiný nádobíčko, byste mohla praštit pěstěj do stolu jako řáckej chlapák?

Markýza
20. 4. 2024 08:59

Ale ne. To je vzpomínečka na manželova spolubojovníka na vojně, který tímhle výrokem odrovnal nějakého jejich debilního politruka, který mu cosi vysvětloval.

Boomer
19. 4. 2024 21:33
Odpovědět  Markýza

..Sibirjaki bylo označení elitních jednotek, na Sibiři zformovaných Tuchačevským. Byli to tvrdě vycvičení vojáci, kteří po odsloužených letech dostali pozemkový příděl v občině, na kterém hospodařili a čas od času byli povoláni na vojenské cvičení, aby nezapomněli bojové dovednosti, no a potom zase návrat k pluhu, aby nezapomněli, za co budou bojovat, až opravdu vlast zavolá o pomoc. Pro ně nebylo důležité, proti komu vyrazí na bodák, ale “za co” vyrazí na bodák.. bojovali za to, co bylo za nimi, za vlast, za rodiny.
Když jejich divize dorazily na posílení fronty před Moskvou, německý odposlech zachytil jejich podivný dialekt, a potom prý kterýsi z tlumočníků identifikoval “sibirjačtinu” a v německých pozicích vypuklo zděšení. A když v těch -30°C vyrazili na zteč, prý byli snadno rozeznatelní.. neměli tělogrejky zapnuté pod krkem, měli sakra ostré zkušenosti z bojů s Japonskem a nebyla s nima kloudná diskuse… ;o)))))
Jo, a ruce prý dávali nad hlavu až když jim došla munice a začali to porcovat polními lopatkami.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
20. 4. 2024 09:00
Odpovědět  Boomer

Díky – vidíte, o těch jsem tedy netušila nic.

Boomer
20. 4. 2024 11:25
Odpovědět  Markýza

.. moc se o nich nemluvilo, jejich “tátou” byl Tuchačevskij(Rudý Napoleon..), jehož vztahy se Stalinem byly velmi napjaté od doby rusko-polské války, až to Stalin vyřešil v rámci čistek v roce 1937, kdy ve věznici v horním patře Lubjanky skončila Tuchačevského kariéra kulkou do týla, s ním se svezli i další, mimo jiné také Vitovit Putna, který je dodnes vojenskými odborníky považován za eso nejvyššího velení tehdejší Rudé armády. Zbyli jen “čučkaři” a podle toho taky vypadal počáteční průběh operace Barbarossa

20. 4. 2024 13:36
Odpovědět  Boomer

No, on to tehdá ten napoleon u Waršavy dost pos-ral, když vlez Pisuldovi do pasti jako podlední čučkař, v důsledku čehož bylo ve finále Rusko dotlačeno napřed k příměří a pak k ponižujícímu míru dle pšonských podmínek.

Boomer
20. 4. 2024 15:07

.. u Waršavy se Tuchačevskému do velení pletl naprostý vojenský diletant jménem Džugašvili, nejdřív mu politicky uvědoměle kecal do sestavy velitelského sboru a posléze ho direktivně připravil o část jednotek na křídle, na které vzápětí zaútočili polské jízdní oddíly. On ten poďobaný soudruh Koba svými rozkazy dokázal uškodit Rudé armádě víc, než morová epidemie…

Pilsudski u Waršavy politiku neřešil, ve štábu i v podřízených velitelských strukturách měl kvalifikované lidi a proto jeho vojáci zvítězili.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
20. 4. 2024 16:20
Odpovědět  Boomer

Kluci, tohle si nemůžu nechat pro sebe. Řvu tady smíchy nad citacemi pana náměstka kosmických sil USA – přeju pěknou zábavu!

https://1url.cz/dum9a

Boomer
20. 4. 2024 17:03
Odpovědět  Markýza

.. no nevím, snad jen tolik, že tato stížnost jaksi nemá odkladný účinek… ;o))))

Markýza
20. 4. 2024 17:55
Odpovědět  Boomer

Ále, odkladný účinek! Hlavně, že je sranda, ne?

Boomer
20. 4. 2024 18:17
Odpovědět  Markýza

.. jo, ještě by se k tomu mohl vyjádřit ten plešatý poradce pro jadernou bezpečnost či čo, co se tak rád předvádí v růžových koktejlkách a lodičkách na rautech. Páč když už sranda, tak fest!!!

https://th.bing.com/th/id/OIP.6tNACNrOR5-k4WWrC2wg8gAAAA?pid=ImgDet&w=204&h=307&c=7&dpr=1.3

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
20. 4. 2024 19:49
Odpovědět  Boomer

No ten nějak zmizel ze scény – zřejmě pokoušel rozšířit hranice a nějak narazil 😀 Nejspíš si z něj dělali pr.del i doma.

21. 4. 2024 18:48
Odpovědět  Boomer

To jo, sr-al se mu do toho, ale to nic nemění na tom, že do té pasti vlez fakt jak čučkař.

ygorek
20. 4. 2024 16:45
Odpovědět  Markýza

Starší pamatují “Уходил на войну сибиряк” z filmu “Сказание о земле Сибирской”.

Když před lety vyšla LP Žanny Bičevské (Večerní zvon, Supraphon, Praha 1983) s písní  По диким степям Забайкалья, mnozí pamětníci si vybavili starou filmovou píseň.

Boomer
20. 4. 2024 19:23
Odpovědět  Markýza

pro: Markýza; 20. 4. 2024 09:00

.. tož tady to máte i s harmonikou, zpívá si o tom, jak Sibiřan začal boj pod Moskvou a ukončil ho v Berlíně. No, a pak se vrátil domů, přivítal se s Jenisejem a tajgou.. páč Spréva a Havola nic moc, že.

A furt to bude někdo zkoušet…
A potom kňučet, že dostal po papuli… ;o)))))

https://1url.cz/DumPj

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
20. 4. 2024 19:47
Odpovědět  Boomer

Jak Havola nevím, ale Spréva je vyloženě podměrečná – teda na to svoje město, to ano.
Já nad tímhle nestačím žasnout – co sto let se holt někdo musí pokusit, jestli by neulovil medvěda. To bude nějaká nevypsaná soutěž, nebo co.

Boomer
20. 4. 2024 19:53
Odpovědět  Markýza

.. jo,tohle platí odpradávna, ale od dob Samuela Colta se tomu říká “pistolnický syndrom”.. jak se o vás rozkřikne, že jste v tom dobrej, furt musíte nějakým debilům dokazovat, jestli jste v tom fakt tak dobrej, jak se o vás povídá.

A když jim po dobrém vysvětlujete, ať nejdřív zajdou zkouknout hřbitov, začnou prskat… a už to lítá.

Boomer
19. 4. 2024 08:41
Ohodnotit příspěvek :
     

.. hm, Parlamentní shromáždění Rady Evropy(PACE) je poradním orgánem, bez pravomoci přijímat zákony, které by mohly být implikovány do zákonů členských zemí EU.

A co na to Putin, už balí kufry a zelený strachy utíká z Kremlu zadním vchodem?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
19. 4. 2024 15:55
Odpovědět  Boomer

Možná to bude další z pokusů jak jej přimět, aby se umlátil smíchy, když už to s ním jinak nejde.

Boomer
19. 4. 2024 21:41
Odpovědět  Markýza

..víte, já tyhle lid jaksi nechápu, vím že žijí v bublině, absolutně izolované od problémů mas, ale blbí nejsou! Tak sakra o co se to snaží? To jim doma neřekli, že nejhorší je, když člověk začne lhát sám sobě?

Markýza
20. 4. 2024 09:06
Odpovědět  Boomer

Jednak tohle není běžná informace a v rodinách už vůbec ne – tedy že se nemá lhát sama sobě. Já například jsem k tomu závěru dospěla až na základě zdravých instinktů a reálného pohledu na věci všeobecně.
Takže já je sice chápu, respektive chápu procesy, které v nich běhají, ale přesto mě to fascinuje, jak usilovně si lidi budují vlastní světy, nesourodé s okolím a pak se strašně diví. A dělají to tak od věků.
Možná jen vzdáleně tuší, že myšlenka utváří realitu a protože to neumějí, tak zkoušejí blbostě 😀

Boomer
20. 4. 2024 11:29
Odpovědět  Markýza

..jo, s tím šulením sebe sama jsem na tom podobně, naše babi nám to podávala ve formě poučky.. nedělej sám ze sebe blbce, o to se vždycky ochotně postará někdo jinej.
Až v průběhu telecího věku jsem si ujasnil, jak to myslela…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
20. 4. 2024 12:34
Odpovědět  Boomer

To je velice pěkná definice! 😀

Burák
19. 4. 2024 09:08
Ohodnotit příspěvek :
     

A co takhle kdyby opustili vlastní koloniální metody s vykořisťováním celého světa a dali Rusku už jednou pro vždy pokoj. Prostě jim to svinstvo s Ukrajinou nevyšlo a spousty politických klanů utře hubu. Budu se opravdu královský bavit až Rusové zaberou Ukrajinu úplně celou a veškeré tzv západní investice nezaplatí nikdo. Konečně by utřeli nos šmejdi, kteří podojili naší zemi za každou válku, kdy jsme museli platit i za Německo nebo Rakousko.

cool
19. 4. 2024 09:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Zas dostanou neziskovky nejen noty jak rychtovat oběti v inkluzkách drábů. Lockdownisti, mezi ploty lágru.

cool
19. 4. 2024 09:30
Odpovědět  cool
zdendulka
19. 4. 2024 10:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Co to tam, proboha, sedí za lidi ??? Tohle si může usmyslet leda tak společek udatných skautíků jako program na zábavné hry, ale ne tahle instituce…. co se to s lidmi děje?

Burák
19. 4. 2024 10:34
Odpovědět  zdendulka

Nic, jsou tam loutky a ovládají je korporace. To je čistý fašismus. Rusko má vs tím zhnědnutím Evropy naprosto pravdu.

Pavel z Moravy.
19. 4. 2024 13:36
Odpovědět  Burák

Těch loutek po Evropě je strašlivé množství. Jsou to totiž nádherné prašule za nižádnou práci. A teď si přiznejme kolik lidí u nás je na tom stejně a v poměru k jejich výkonu bere nadstandardní prašule. A teď půjde o to, jak toto napravit. A víte kolik bude řevu, když na jejich nezasloužené zisky šáhnete. To nechci ani předvídat. Takže tady bych se zeptal pana Přemka, jak to uděláte?

PřemekJ
19. 4. 2024 10:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Jakési bezvýznamné shromáždění vypustilo jakési bezvýznamnou výzvu. Tak končí ti, kteří kromě prázdných slov odtržených od reality nic jiného neumějí.

Frank1
19. 4. 2024 11:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Absurdita a silenstvi sasku na KoZa nebere konce.
To uz neni ani k zasmani. To je besneni choromyslne kobyly, ktera uz nemuze ani kopat.

Frank1
19. 4. 2024 11:12
Ohodnotit příspěvek :
     

PACE se potrebuje nechat presit v rozkroku.

zuza
19. 4. 2024 12:49
Odpovědět  Frank1

alebo potrebuje dekapitáciu

19. 4. 2024 12:55
Ohodnotit příspěvek :
     

PACE? Co to je? Já žádné Nýmandy z PACE nepověřil,aby za mě měli můj hlas…

19. 4. 2024 14:28
Ohodnotit příspěvek :
     

“…a bude-li to nutné, i deamerikanizace Evropy,” varoval loni KoZa třikrát Valdimír Vladimírovič, když odpovídal na dotazy, týkající se cílů specoperace.
A ono to, jak tak karta ukazuje, nejen pro přežití Ruska, ale Evropy jako takové, nutné bude. Ale možná bude stačit jen tajná zákulisní dohoda se strejdou šmuelem, kterému začínají lízt tlustý do tenkejch, a pak debruselizace.

Slovák
19. 4. 2024 14:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Ja si spomínam na ” PACE IM TERRIS”, kresťanskú lóžu predajných farárov pre komunizmus a jeho mierové šírenie vo svete…Teda po našom, KOLABORANTI…A aj toto PACE nie je nič iné, a netreba mu venovať žiadnu pozornosť…Sú to žobráci čo si nažkorali na chutný obed v 4.cenovej reštauracii, kde spoluobedovali s takymi ako Schutz či Mesežnikov pri krabicovom víne…A tí im za fľašu ” ríbezlového” vydali ten nezmysel….

ygorek
19. 4. 2024 17:51
Odpovědět  Slovák

Kněží se sdružili pod název “Pacem in terris”. “Pacem” je akuzativ, nominativ je “pax”.
Tolik asi k východisku a následné správnosti vašich vývodů.

Boomer
19. 4. 2024 21:55
Odpovědět  ygorek

Garbage in, garbage out…

Stanislav
19. 4. 2024 14:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Zánik EU a následná chudoba v Anglosasských zemích je nejlepší řešení pro Světový Mír!

Pipa
19. 4. 2024 15:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Západ se vehnal podcenění Ruska do slepé uličky a teď čeká na zázrak, jak se z toho dostat! No nic než jiného než ostudná prohra a zejména ekonomické ztráty to nebudou!

Horňák
19. 4. 2024 16:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Co třeba dekolonizace USA, vrácení půdy indiánům a odškodnění původního obyvatelstva?

Pravdomluvny
19. 4. 2024 18:17
Odpovědět  Horňák

Eliminace všech okupantů…..mimo původního indiánského obyvatelstva.👍

Boomer
20. 4. 2024 11:35
Odpovědět  Pravdomluvny

.. čéče, vy byste furt jenom eliminoval! Uvědomte si, že je to akt brutálního násilí a ne vždy v něm musí zvítězit ten lepší/kvalitnější, ale velmi často vítězí ten silnější. Kdo bude rozhodčím světa, kdo určí ten doleva a ten doprava ?
Mengele už to má za sebou…

Pravdomluvny
20. 4. 2024 13:24
Odpovědět  Boomer

Amiokupant nemá na území původních obyvatel co dělat.
Takže jediné řešení je jejich eliminace!
Světu se uleví.
P.S.
Kdyby se eliminovali Křoví nejstarší,st.i nejmladší,Babrak Onana,hulivoj Clinton, senilní pedofil Bidet a Krvavá Madla bylo by světu dávno líp.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 4. 2024 15:34
Odpovědět  Pravdomluvny

..hm, a nepřipadáte si zrovinka teď tak trochu víc než moc jako ti pajduláci z PACE, co by rádi komandovali po čem jim ho*no?

Pravdomluvny
20. 4. 2024 16:10
Odpovědět  Boomer

Co je na mém komentáři nepravda?
Oni nebyli výše jmenovaní masový vrazi?!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 4. 2024 17:09
Odpovědět  Pravdomluvny

.. fyzicky určitě nebyli, stran jejich morální či politické zodpovědnosti nejsem kompetentní k rozhodnutí. O případné vaší nepravdě nepíšu ničehož, dovoluji si jen upozornit, že vaše choutky mi připadají srovnatelné s jejich choutkami…

Pravdomluvny
20. 4. 2024 19:20
Odpovědět  Boomer

Omyl,jen bych je léčil jejich vlastní medicínou….m

Boomer
20. 4. 2024 19:31
Odpovědět  Pravdomluvny

..konáte-li po vzoru zlých, stáváte se sám zlým.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 21:33
Odpovědět  Boomer

Klidně to risknu, jsem správný Satanista a ten ví že neexistuje
Udeří -li tě někdo v pravou tvář,nastav druhou…..ale platí
……přes držku a pořádně,aby si to příště nedovolil!!!!

Boomer
21. 4. 2024 08:50
Odpovědět  Pravdomluvny

.. s tím souhlasím, ale jen v reakci na útok.. a dle dikce § 29,. Trestního zákona.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$