politika

Osvobození Plzně 1945: ještě blbější, než “Dobrý den prapore” Parkanové a Vyčítala

Tak jsme se dozvěděli, že Plzni vybojovala vítězství Evropská unie díky euru a možná příští rok vymění Parkanovou Jourová, která se postaví do čela vedle Pattona. Nebo bude vytištěna s hrdinou od Vlasovců Novotným z ODS a s hrdiny rodiny Kolářů, kteří zvítězili nad maršálem Koněvem v těžkém, velice těžkém souboji. Pravdou je, že maršál Koněv poprvé padl. Zvítězili nad ním 46 let po jeho smrti. Úžasný výkon.

Ta komedie začala, když se provalilo, že Plzeň žádná americká armáda neosvobodila, pouze vybombardovala třídu plnou dětí i s paní učitelkou Masakr třídy plné dětí v Plzni díky americké armádě, ale nikdo to nepřipomíná a jediný mrtvý který v boji o Plzeň padl, byl nějaký opilý voják, který spadl na hlavu. (Mimochodem, kam zmizely dokumenty o tomto hrdinném činu?)

A po vydané písni Vyčítal chřadl a chřadl, protože zjistil, že naletěl, když uvěřil, že západ lže méně než východ.

A lidé si významě klepali na hlavu. To ještě netušili, že se blíží rok 2020…

Vyčítal:
Jelikož jsem člověk, který si opravdu oddychne, až tu budou americké radary instalovány, po nějaké době jsem si na tento rozhovor vzpomněl, napadl mne verš “…Dobrý den, radare…” Toť vše, proto nechápu vlnu osočení z vlezdoprdelismu prezidentu G. Bushovi, protože o něm v písni nepadne ani slovo. Je to jen a jen moje niterné vyjádření vděčnosti Spojeným Státům Americkým. V roce 2007.

Když se pak provalilo, že Plzeň neosvobodila americká armáda, ale Patton přijel do rozjásané Plzně, Vyčítal se stáhl a už o tom nechtěl mluvit. Zato se rozjela pátá kolona: když vy jste nám našli “ožralého amerického vojáka” kterého jsme vydávali za osvoboditele Plzně, my vám jich najdeme tolik, že se zblázníte. 

I čtyřista ožralých Koněvovců. 

A najednou na hřbitově v Olšanech nalezli vojáky Rudé armády, co se s vodkou vrhali střemhlav na zem v letadlech, tankisty, co se po vodce stříleli navzájem, a vodka zaplavila celé Olšanské hřbitovy.

Příběhy se najednou chrlily jak reklama na prací prášek. Co hrob vojáka Rudé armády, to flaška vodky.

A do boje vytáhla tato “úžasná dáma” – zahájila s badateli Nový výklad dějin. V roce 2015.

Jana Havligerová , hlavní komentátorka deníku E15

Náhrobky na Olšanských hřbitovech – jsou jich na čtyři stovky – patří i těm, kteří padli úplně jinde, a také těm, kteří například  podlehli otravě alkoholem. Pomálu bylo i padlých vlasovců..

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/prazske-povstani-skoro-tri-tisice-padlych-a-zavrazdenych-1185870#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Ty perly se vyvažují zlatem. Nebo eurem. Těžko říct.

Pak naskočí ricin, přepadne se maršál Koněv který je skoro padesát let po smrti a nekonečná blbost zaplavuje Českou republiku. Bohužel se dočasně i normální lidé stanou její obětí.

Vážný doslov

Víte, co je nejzajímavější? Kdyby toto bylo hlásáno v roce 1948 a začalo se měnit v roce 1967 (to se pochybovalo až do roku 1969 skoro o všem sovětském a lidé by si to nenechali ujít, než začala normalizace), nebo v roce 1990, tak by se ještě dalo uvěřit, že na tom zrnko pravdy je.

Ale když generace zálohy KSČ – vůdců studentů z SSM – se dostala do funkcí a (v roce 2015 už zde bylo malinko pamětníků) začala přepisovat dějiny, je otázkou, jak toto svinstvo potrestat.

V roce 2020 už se začíná tvrdit, že Moskvu osvobodily USA, takže mají nárok na ruské nerostné bohatství a vůdci SSM z roku 1989 už jedou na 200% v agitce za Nový výklad dějin. (Šimon Pánek, Pajerová – Žáková, Pavel Žáček, Jan Bubeník, Tomáš Klvaňa a další jako dnes Pirát Hřib, rodina Kolářů) Souvislosti další si dohledejte. 

Skrytá pravda
https://bit.ly/2WOOcEd

sdílet na