politika

Orbán: Maďarsko a Srbsko nedovolí teroristické útoky na jižní plynovody

Maďarská vláda považuje sabotáž na plynovodu Nord Stream za teroristický útok a společně se Srbskem udělá vše pro zajištění bezpečnosti na jižních plynovodech, uvedl maďarský premiér Viktor Orban.

Orbán zdůraznil, že „sabotáž Nord Streamu je aktem terorismu“ a ujistil, že maďarské úřady spolu se srbskou vládou mají v úmyslu zabránit tomu, aby se tak stalo na „jižním plynovodu“, který prochází Bulharskem a Srbskem, uvádí TASS.

Maďarský ministr zahraničí Szijjártó už dříve vyzval, aby OSN byla platformou pro vyšetřování teroristického útoku na Nord Stream.

Připomeňme, že zástupkyně generálního tajemníka OSN pro politické záležitosti Rosemary Di Carlo řekla, že OSN není schopna potvrdit nebo ověřit obvinění týkající se sabotáže na Nord Stream.

Stálý představitel Ruska v OSN Vasilij Nebenzja řekl, že západní experti nemají „zájem o objektivní mezinárodní vyšetřování“. Kritizoval „takzvaná vyšetřování“ vedená Dánskem, Švédskem a Německem.  Nebenzja uvedl, že tato vyšetřování se provádějí s cílem „zakrýt stopy a ochránit staršího amerického bratra“.

https://bit.ly/3Y8zTIh

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
27. 2. 2023 21:44

Starý nacista to má za pár, Orbán to vidí.

Autor
27. 2. 2023 22:17

Samotný úvodní obrázek je symbolický!
Neznám člověka, který by měl tři rty …

Gales
28. 2. 2023 13:52
Odpovědět  Peter 008

To není ret ale Orbán vyplazuje na Bájdena jazyk.

Autor
28. 2. 2023 19:17
Odpovědět  Gales

Já chtěl být slušným … 🙂

Frank
28. 2. 2023 06:36

Je přece jasné, že ten plynovod mají na svědomí zmr.di z USA. A skopčáci drží huby jako správná US kolonie.

Pavel
28. 2. 2023 08:39
Odpovědět  Frank

Ne skopčáci, jen ti dosazení kryplové,co si myslí, že jsou elita,tak jako u ná zas…ná pětikolka! Podívejte se co se děje v Berlíně,Drážďanech a jiných velkých městech v Německu.Poslechněte si Sáru Wagenknecht poslankyni Bundestagu! To u nás neuvidíte, ani neuslyšíte. My jak tupé ovce strkáme hlavu do písku a cpeme “ukrům” prachy a zbraně jak najatí.Sto miliard za jeden rok, na důchody a veškeré sociální dávky u nás máme 300 miliard na rok! Jednu třetinu toho, tito hajzlové vyhodili na Ukrajinu a teď chtějí okrást všechny důchodce o litr měsíčně a ještě štvou mladé proti nám, že jim ukrádáme z jejich krajíce! Ne my, ale tito zm.di co mají zastrčená hlavy v US řiti a cpou vše na Ukrajinu!!!

Pavel z Moravy
28. 2. 2023 09:38
Odpovědět  Pavel

Jmenovče, bohužel, většina tohoto lidu je již zotročena a přeformátována dle svých páníčků. To vše není důsledek posledního roku, ale posledních 30 let. Socialismus lidu nevoněl, má tedy co chtěl. A poměry v zemi přesně odráží vlastnosti lidu. Jsme ta nejposlednější z kolonií, které vládne nadnárodní plutokracie. Ale zato máme hodně miliardářů, kteří vzešli z práce našich rodičů a prarodičů, když se zmocnili jejich díla a převedli ho na svá konta. Howg.

Pavel K
28. 2. 2023 12:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak až se vše uvede tak jak má být, tak se buď přeformátují zpět, nebo ať táhnou do mrdele na vysněný západ. Všichni ti Hřebejkové, Hrušínský, Kollerové D. Vetchý, vláda, senát, zkrátka všichni partaziti a škodiči dobrých mravů. 👍👍🙋‍♂️

Pavel K
28. 2. 2023 11:57
Odpovědět  Pavel

👍 👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️

Pozor
28. 2. 2023 12:57

Vučič je len tlčhuba a zradca !!! A už som čítal aj o Maďarsku, že potajme zasiela zbrane Ukrajine.
Srbsko odovzdalo Ukrajine 3500 rakiet M21 https://avia-pro.translate.goog/news/serbiya-peredala-ukraine-35-tysyachi-raket-m21?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=sc

zuza
28. 2. 2023 20:17
Odpovědět  Pozor

Maďarsko určite nie, to by tam neorganizovali hnUSAci vojenský prevrat, ktorý prekazil Orbán v poslednej chvíli a dnes píšu na Hlavných správach, že mu CIA chystá farebnú revolúciu…
A Vučič si podpísal politický rozsudok smrti, Srbi mu to neodpustia

Gales
28. 2. 2023 13:55

Jižní větev jim zastaví ukrouši,protože jim nechtějí dodávat zbraně.