Oranžová je barvou vítězství

Bývalý americký prezident Donald Trump byl formálně zatčen. Informuje o tom CNN.

Donald Trump v souvislosti se svým zatčením řekl, že nemůže uvěřit, že „se tohle děje v Americe“.

Zatčení potrvá, dokud proti němu nebude vzneseno obvinění. Očekává se, že do půl hodiny bude Trump moci opustit soud.

V americkém procesním právu je zatčení povinnou součástí vznesení obvinění v důsledku rozhodnutí velké poroty. Zatčení neznamená zadržení. Obviněný zůstává ve vazbě pouze po dobu podání obžaloby.

Pro Trumpa je hlavní nestrávit noc v cele, protože víme, co se v Americe děje s nepohodlnými lidmi, kteří spí v cele. Mají tendenci spáchat “sebevraždu”.

Oranžová je barvou vítězství

„Proto se demokraté tak bojí Trumpa, “ vysvětluje situaci se stíháním bývalého prezidenta, americký politolog Charlie Kirk, člen konzervativní Rady pro národní politiku.

Toto je mapa velmi pravděpodobného hlasování v nadcházejících prezidentských volbách v USA v roce 2024. Ukazuje, že k vítězství Trumpa stačí „převzít“ Arizonu, Georgii a Wisconsin. V tomto případě získá 272 volebních hlasů – o dva více, než je potřeba k vítězství.

“Jednoduchá matematika. Populační exploze ve Slunečním pásu změnila volební mapu ve prospěch republikánů. Trumpovi stačí vyhrát v těchto třech státech a je 47. prezidentem Spojených států,” vysvětluje Kirk.

Odvážné tvrzení. Barvení států na červenou nebo modrou je oblíbenou zábavou amerických politologů, a kolikrát se už zmýlili! 

Rozhodně však lze říci jedno: Oranžová vězeňská uniforma Donalda Trumpa z něj v roce 2024 udělá favorita prezidentského klání.

Jelena Panina

sdíletj na

3.6 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
4. 4. 2023 21:35

pojďme se starat o náš český bordel, který se nebes dotýká,….intenzita průšvihu se zvětšuje, kolaps ekonomiky ČR se nezadržitelně blíží, stavebnictví v hlubokém propadu, nastupují hotelnictví a gastro!!! DJT nám nepomůže!!!!!

Pavel z Moravy
5. 4. 2023 10:14
Odpovědět  ijn

IJN, ani nám pomoci nemůže. Zde by musela nastat komplexní změna systému, bez toho pouze s nějakými úpravami je to beze smyslu. Nemohu si pomoci, ale vždyť si většina takovou společnost přála a když ne přála, tak nepřemýšlela o důsledcích tohoto vývoje. Prostě nastal chaos a barbarství. Takový vývoj měl přece posloužit té jedné správné věci, absolutní likvidaci naší vlasti, rozprodeji všech hodnot a absolutnímu odnárodnění. Je hloupost, že by to nikdo neviděl, nechtěl vidět, dokud to sypalo těm pravým vyvoleným do vlastní kešeně. Nu a teď přichází zúčtování. Já se tedy tomuto vývoji vůbec nedivím, ten musel zákonitě přijít.
.

Mike
4. 4. 2023 21:58

No, když si vzpomenu, co se v Americe dělo při posledních prezidentských volbách, kdy Trumpovi v přímém přenosu mizely desetitísíce hlasů, demokraty volili i dávno zemřelí – někteří dokonce dvakrát, do některých volebních místností nepouštěli voliče republikánů, tak bych se nedivil, kdyby v příštích volbách získal Trump záporný počet hlasů – což je pochopitelně nesmysl, ale těm imbecilům co manipulují s výsledky to zjevně nepřijde ani trochu divný.

Milan ze Zahrady Čech
4. 4. 2023 23:31

Ani to nemusí bejt oranžová. Všechny naše předhadrákové státohlavy taky študovali na prezidenta v lapáku, a šlo jim to dobře i šedejch kopřivakách.

Frank
5. 4. 2023 08:15

USA je od doby jejího vzniku země zločinců a země zla. A je mi docela jedno, jestli se tam povraždí sami mezi sebou, protože je to tam všechno stejná pakáž.. Hlavně, že končí jejich nadřazenost celému světu.

JKkklkkkkk
5. 4. 2023 09:41

Trump je pouzivan na zazehnuti obcanske valky v USA. Ta urychli transformaci sveta. On sam neni zadny Mirek Dusin. V te spolecnosti grazlu uz zadny takovy neexistuje.