politika

Opět „Wir schaffen das!“ Bavorsko oznámilo, že je připraveno přijmout migranty z bělorusko-polské hranice

Mnichovské úřady přišly s návrhem přijmout migranty ze zemí Východu a Afriky, kteří se nacházejí na bělorusko-polské hranici. Informovala o tom polská televize Polsat.

„Nemůžeme se už dívat na to, jak lidé zůstávají na hranicích EU bez vyhlídek a v nejistotě,“ citoval kanál výňatky z tiskové zprávy zveřejněné mnichovským magistrátem.

„Pro hlavní město Bavorska je v tomto ohledu záchrana životů nejvyšší prioritou. V souvislosti s tím opět nabízíme rychle a bez nadměrné byrokracie přijmout v Mnichově ty, co uvízli na hranicích a zajistit jim přístup k příslušným postupům souvisejících s azylem.“ – přidáno ke zprávě.

Mnichovské úřady se domnívají, že migranti by mohli být přijímáni v rámci regionálních a státních programů.

„Příjem těchto osob k provádění procedur souvisejících se získáním azylu v Německu je možný, ale Mnichov pro to nemá patřičný právní základ, proto je v tomto případě nutné migranty přepravit do hlavního města Bavorska s pomocí vyšších úřadů,“ píše se v komuniké.

https://bit.ly/3CbCuX2

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
13. 11. 2021 20:56

..že neměli za války takové starosti o naše životy…Předpokládám, že to nejsou odpustky? Takové zvlášní ubytovny,..comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
13. 11. 2021 21:47

To jejich pitomé My to zvládneme je pohromou pro celou Evropu, ale nejvíce stejně pro Německo… a kdo protestuje, s tím si to vládnoucí strana svižně vyřídí….. Kde to jsme…. panebože…. zdá se, že v celé Evropě vládnou vlády sebevrahů a nepřátel vlastního národa…

zdena
13. 11. 2021 21:52

Tak Německo si zase nabere mraky uprchlíků bez ověřitelného původu a CV a pak je začne vnucovat všem státům okolo a dovolávat se solidarity…. to se mi snad jenom zdá…..

Milan
14. 11. 2021 00:46

Bavoři to zajisté ocení…

mirek
14. 11. 2021 20:47

No když budete trochu uvažovat, tak likvidace druhého někým jiným je dnes výhodnější a levnější než kdysi a hlavně když si ji ještě zaplatí. A nemusíme kupovat žádné konzervy.

Albi
14. 11. 2021 22:02

“.,.,,je v tomto ohledu záchrana životů nejvyšší prioritou”
Ale je nutno dodat “některých životů” O život rodilých Němců taková starost asi nebude.