politika

Operace “Likvidace”

Operace “Likvidace”. Co stojí za nehodami a podivnými úmrtími důstojníků a generálů NATO.

Jelena Murzina

Západního světa se zmocnila podivná epidemie úmrtí důstojníků, generálů se zkušenostmi s organizováním vojenských operací. V různých částech světa se topí, padají s letadly a vrtulníky do oceánu, jejich těla mizí… Rozhodli jsme se analyzovat, jak jejich smrt “koreluje” s tím, co se děje na Ukrajině.

Francie

Naposledy zemřel v Alpách bývalý náčelník generálního štábu francouzských ozbrojených sil, Velký kancléř Čestné legie (grand chancelier de l’Ordre national de la Légion d’honneur), generál Jean-Louis Georgelin.

Proč se vážený a tak vysoce postavený francouzský voják vydal do Alp sám, bez doprovodu?

Generálovi bylo 75 let. Věk, ve kterém jsou mladistvé nápady „nejlepší bude jít do hor sám, bez pojištění a doprovodu“, vyloučeny. Generál byl navíc nositelem velkého množství tajných informací a možná i nejvyšším štábním důstojníkem ve Francii. Byl to „plánovač“ a zpravodajský důstojník nejvyšší úrovně.

Jean-Louis Georgelin se zabýval plánováním vojenských operací, studoval a pracoval v Centru vyšších vojenských studií. Sloužil zejména ve vojenské rozvědce.

Během operací NATO na rozdělení Jugoslávie byl náčelníkem oddělení plánování celé operace.

Řídil operace v Libanonu a Afghánistánu.

Kromě toho byl Velkým kancléřem Řádu čestné legie. To je 16. osoba ve státě v současné francouzské „tabulce hodností“.

Čestná legie je rytířský řád založený Napoleonem Bonapartem. V čele řádu je vždy prezident republiky.

A všechny hlavní činnosti této extrémně elitní struktury vykonává Velký kancléř. V letech 2010 až 2016 to byl Georgelin.

Byl to generál Georgelin, kterého prezident Macron pověřil zvláštním prezidentským zástupcem odpovědným za obnovu budovy katedrály Notre Dame po požáru.

A teď absurdní pád z hory v Alpách. Oficiální verze je, že spadl z výšky 2650 metrů. Z nějakého důvodu se Velký kancléř rozhodl do této výšky vyšplhat sám.

Generála na jeho poslední cestě osobně vyprovodil prezident Macron, premiér a členové vlády.

Řekli, že novou věž katedrály Notre Dame uvidí bez Georgelina. Taková škoda! Takový mírumilovný a talentovaný stavitel generál Georgelin.

A nikdo si nepoložil otázku, proč se pád generála v Alpách shodoval s dalším úderem na rozhodovací a plánovací velitelství vojenských operací NATO na Ukrajině.

Generál „spadl ze skály“ bezprostředně po útoku na činoherní divadlo v Černigově, když se tam konala vojenská rada maskovaná festivalem dronů.

A další dva francouzští důstojníci doslova ve stejný den měli dopravní nehodu v Iráku a už nejsou. Co tam dělali, když Francie odtamtud stáhla své jednotky?

USA

Nedávno ve státě Maryland v USA zahynul generál Anthony Potts.

V únoru 2023 figuroval v seznamech vojenského personálu, který pracoval na americké základně v polské Poznani. Něco plánoval pro Ukrajinu. Pravděpodobně „protiofenzivu“.

A pak došlo k nehodě při řízení soukromého letadla.

General (54 let) se rozhodl letět sám, na vojenských základnách v Polsku a na Ukrajině měl asi málo adrenalinu. Havárie, smrt.

To vše je velmi zvláštní, protože Anthony Potts byl jedním z nejlepších amerických pilotů. Generál byl instruktorem amerického letectva, sloužil v armádě 36 let a ovládal řízení útočného vrtulníku “Apache”.

A v Oklahomě zemřelo na vojenské základně ve stejnou dobu 17 lidí.

“V letošním roce došlo na letecké základně Tinker k 17 úmrtím. Jedenáct vojenských a civilních letců zemřelo přirozenou smrtí nebo v důsledku nehod. Šest dalších zemřelo na následky jiných příčin, z nichž některé jsou předmětem vyšetřování. Většina mezi mrtvými byli civilisté,“ řekla zástupkyně velení vojenského zařízení plukovník Abigail Russetta.

Jak, proč, za jakých okolností – bez komentáře. Americký tisk píše jen to, že mezi mrtvými nebyli žádní techničtí pracovníci.

Festival v Černigově? Nebo útok na tajný bunkr na Ukrajině? Ne, něco jiného.

Podle údajů se smrt generála v Marylandu shoduje s ruským raketovým útokem na řídicí středisko SBU v Dněpropetrovsku.

Co vůbec dělal v Marylandu? Odskočil si sólo se proletět v nějakém „jednomístném letadle“? Pilot nejvyšší úrovně, specialista na “Apache”?

Je jasné, že všechny tyto verze jsou podivné. Ani se nesnaží, aby byly ještě více či méně uvěřitelné.

Polsko

V Polsku je obecně rozšířené, podivné, velmi nebezpečné „lajdáctví“ a děsivá série „nehod“.

Důstojníci padají z oken svých domů a velitelství, jsou otráveni houbami, něco jim spadne na hlavu a podobně.

Takových případů je již několik tisíc. V zásadě se shodují s možnými ztrátami polské armády na Ukrajině.

Všichni tito Poláci jsou dobrovolníci, žoldáci. Ale ve skutečnosti jsou to vojáci. A šli na Ukrajinu bojovat „za NATO“.

Podle publikace “Myśl Polska” zemřelo k srpnu 2023 na Ukrajině již 10 tisíc polských vojáků. Celá armáda Polska má dnes 160 tisíc lidí. V pěchotě – 60 tisíc. Ztráty jsou obrovské. A to Polsko ještě ani nezačalo bojovat.

Austrálie

I ve vzdálené Austrálii také dochází k sérii podivných náhodných nehod a úmrtí vojenského personálu.

Čtyři mladí australští důstojníci zahynuli na moři u pobřeží kontinentu při havárii vrtulníku.

Jejich těla se nenašla, vrtulník se nenašel. Všichni čtyři – Daniel Lyon, Maxwell Nugent, Joseph Laycock, Alexander Naggs – podle tisku dříve sloužili jako instruktoři na Ukrajině.

A z nějakého důvodu se rozhodli spolu se proletět ve vrtulníku u pobřeží Austrálie.

A brzy se ve stejné Austrálii zřítil další vrtulník: 23 amerických mariňáků je nezvěstných.

Údajně při společných cvičeních Austrálie a USA.

Úřady vydaly obvyklý text: „Tato společná cvičení jsou navržena tak, aby zlepšila komunikaci, spojení a koordinaci mezi partnery”.

O jaké spojení a koordinaci se jedná? Vrtulníky padají do oceánu a nikoho nemůžou najít.

A samozřejmě nikdy nenajdou.

Po úderu „Kinžalem“ nebo jinou přesnou zbraní obvykle zůstane jen málo z těch, kteří seděli v tajných bunkrech a řídili „protiofenzivu“.

Tajný bunkr ve Lvově

Ve Lvově byl takový bunkr zničen „Kinžalem“ na jaře tohoto roku. Pak o tom psaly řecké noviny a bylo tam mnoho dalších důkazů.

Řecká publikace Pronews uvedla, že stínové velitelství NATO ve Lvově se nacházelo v hloubce 120 metrů, v bunkru bylo 300 generálů a důstojníků NATO a Ukrajiny. 200 z nich zemřelo po zásahu “Kinžalem”.

Bunkr byl před tímto úderem považován za bezpečné a dobře chráněné místo. Bunkr dobře chráněný systémem protivzdušné obrany, umístěný hluboko pod zemí.

Stínové velitelství NATO působí ve Lvově od roku 2014. Důstojníci NATO odtud „vedli“ válku na Donbasu. Kdo by o tom pochyboval.

Právě oni budovali na Ukrajině opevněné oblasti, ze kterých se střílelo na civilisty Donbasu. Byli to oni, kdo vyzbrojoval Ukrajinu a plánoval své temné dílo. Ve skutečnosti bylo zničeno „ústředí Saurona“. Vševidoucí oko zhaslo. Bohužel není jediné. Ale alespoň jedno oko je pryč. (Sauron je hlavní zápornou postavou v knižní trilogii Tolkiena “Pán prstenů”. Sauron byl Temným pánem, vládcem Mordoru. V Pánu prstenů je „Oko“ obrazem asociovaným se Sauronem, jeho skřeti nosili symbol oka na svých helmách a štítech, pozn.red.)

Řecké noviny napsaly, že útok na podzemní bunkr ve Lvově je „pohromou pro síly NATO na Ukrajině“. Možná je to nadsázka. Ale rána to byla solidní.

Kromě smrti 200 důstojníků, kteří potom později za několik měsíců byli „nalezeni“ mrtví buď v Alpách nebo v arizonské poušti, nebo se „zřítili v letadle nad mořem“ – kromě těchto ztrát, bylo jasné, že bunkry a nejlepší systémy protivzdušné obrany před “Kinžalem” nezachrání.

Ale proč o tom všichni mlčí? Proč v NATO mystifikují smrt svých vojáků?

Jedno z vysvětlení přišlo z USA.

Hovořil o tom nezávislý politolog, novinář, doktor filozofie Gilbert Doctorow.

Nezávislý politolog a novinář Gilbert Doctorow řekl moderátorovi ve vysílání jednoho z amerických pořadů, že studoval zajímavé zprávy, které z nějakého důvodu nejsou ve Spojených státech prezentovány:

„Poté, co Ukrajinci provedli sabotáž v Brjanské oblasti, součásti Ruské federace, v důsledku čehož bylo zabito několik lidí, Rusové provedli odvetný útok, kdy poprvé použili šest svých hypersonických střel “Kinžal”. Jedna z nich dopadla poblíž Lvova, západní metropole Ukrajiny. 

A tato konvenčně vyzbrojená střela, díky fyzikálním zákonům, což znamená, že hmotnost a rychlost má obrovskou sílu, … to umožnilo této střele sestoupit a zničit v hloubce vybudovaný betonový bunkr, kde 300 vyšších západních a ukrajinských důstojníků řídilo komunikaci jménem NATO na Ukrajině. 

Včera Rusové znovu velmi nenápadně oznámili, že 200 z těch zabitých byli generálové a vysocí důstojníci NATO. 

Četl jste o tom v New York Times? Nečetl. Pokud byste o tom četl v New York Times, vyvolalo by to obrovské nepokoje ve Státech a přivedlo by nás to k eskalaci jaderné výměny. To samozřejmě Američané nechtějí. To nechtějí ani Rusové.”

A také si nikdo nechce přiznat, že systémy protivzdušné obrany byly bezmocné. Že před „Kinžalem“ neexistuje žádná ochrana. Že vysocí důstojníci NATO jsou ničeni.

Dmitrij Poljanskij, první zástupce stálého představitele Ruské federace při OSN, uvedl, že Ukrajina se již dávno proměnila v soukromou vojenskou společnost západních zemí.

“Žoldáci z vašich států a objekty, kde jsou tito žoldáci rozmístění, se stávají legitimními vojenskými cíli,” řekl Dmitrij Polyanskij ve svém projevu v Radě bezpečnosti OSN.

Série „podivných incidentů“ s generály NATO proto bude pokračovat. I nadále bude docházet ke spoustě podivných, neopatrných výletů do hor, letů v letadlech a tak dále.

Operace “Likvidace” pokračuje.

Jelena Murzina

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/auHGm

sdílet na

52 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
8. 9. 2023 02:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Ježííííšmarjáááá! Ještě aby tak naše první nána… čo to tárám… naše první dáma, na tom kijevským sabatu, mrskla lodičky na kynžál!

Gales
8. 9. 2023 08:51

By si o něj zlomila podpatek a Hradní pán by vyhlásil Zelezubovi válku.

katango
8. 9. 2023 12:02
Odpovědět  Gales

Ale kdeže. Řekla bych, že by štěstím zatančil kazačok.

8. 9. 2023 12:55

Je jen škoda…že to nebylo na povrchu…nerad vidím plýtvání…Vrány se mohli solidně nažrat západním Nacistickým masíčkem…
Ale tak zase na druhou stranu, pomyšlení, že tam teď ohlodávají Generálové své sekretářky s pomyšlením,že pomoc nepřijde…a těch 100 metrů země nad hlavou nikam nezmizí…to je asi slušné peklo…slušný trest… 😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
8. 9. 2023 15:05

No já tu žasnu a říkám si, jestli na těch Tadesco kecech o Bílých kloboucích něco nebude………………ale velmi se obávám, Milane, že naše Janinka je pod jejich rozlišovací schopností. Škoda, přeškoda.

Markýza
8. 9. 2023 15:06
Odpovědět  Markýza

Heleďte, ale PePa je generál! A v NATO známej!

8. 9. 2023 19:14
Odpovědět  Markýza

Teď jsem volaako zmetený. Jaká Janinka?

Markýza
8. 9. 2023 19:36

Ministryně války, ta je přeci Janinka. Až když jsem to napsala všimla jsem si, že jste na výlet kinžálem posílal Evičku, tak to se omlouvám za zmatky. Mně zkrátka při té představě automaticky naskočila Janinka 😀

9. 9. 2023 01:18
Odpovědět  Markýza

Jo ták. Kredenciózní undinku jste měla na mysli!

Pijack
8. 9. 2023 18:05

Za tvůj super vtipný komentář tě pasuji na kandidáta titulu humoristy roku. Zasloužilo by si to vtip. Pointa je skvělá. Díky za půlhodinový smích 🙂 🙂 🙂

8. 9. 2023 18:59
Odpovědět  Pijack

Tak s tím mám skoro problém. Já jsem spíš zvyklej, že mi lidi klnou, než že by mě šimrali za ouškama. Vtip? Ale krátkej!

Přijde chochol na stavbu a shání stavbyvedoucího.
A co mu chceš?
No, rád bych tu pracoval.

Pijack
8. 9. 2023 19:11

🙂 a čo je také oné “klnou”?

Markýza
8. 9. 2023 19:38
Odpovědět  Pijack

😀 no říkají mu “ty šelmo klatá!”

katango
9. 9. 2023 11:19
Odpovědět  Markýza

A loměj rukama.

Boomer
9. 9. 2023 20:52
Odpovědět  katango

.. a trhají roucha svá. U žen to může být zajímavé..

katango
10. 9. 2023 10:39
Odpovědět  Boomer

Ne u všech.

9. 9. 2023 01:23
Odpovědět  Pijack
katango
9. 9. 2023 11:18
Odpovědět  Pijack

Lodičky nepodceňovat, zvláště ty s jehlovými podpatky. Vyvinou na cm čtvereční daleko větší tlak na podlahu než noha slona.

Markýza
9. 9. 2023 14:35
Odpovědět  katango

No jestli. Nebozí cestovatelé v letní tramvaji pozdních šedesátých let by mohli vyprávět 😎

katango
9. 9. 2023 15:47
Odpovědět  Markýza

Prý je to dobrá obrana v případě napadení zezadu, šlápnout útočníkovi podpatkem na nohu. Nevím, nikdy jsem v takové situaci nebyla. Ale bolet to musí jak sfiňa.

Boomer
9. 9. 2023 20:55
Odpovědět  Markýza

.. nebo asfaltový chodník před Tuzexem. Samá dírka, jako by tam řádil šílený chlap se sbíječkou ..

Jaris
8. 9. 2023 04:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejak mi zadna slza neukapla nad ztratou takovych ‘uzasnych’ NATO jeneralskych borcu. A to bych rekla, ze Rusove postupuji velice lezerne. NATO se zatim vzdy predvedlo jako teroristicka a nikoliv mirova osvobozujici organizace.

Pavel K
8. 9. 2023 05:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Hezky se to čte, jak je vytahují jako králíky z klobouku, ale studený.

Pavel z Moravy
8. 9. 2023 12:01
Odpovědět  Pavel K

Studený králík mi nechutná. Vypečená husička, to je jiné pošušňáníčko a ještě tak domácí. Ale to ty znáš, vždyť ti běhají na zahradě. Co já panelákový krtek o tom mohu vědět.

Pavel K
8. 9. 2023 15:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak i studený druhý den to není špatný, dělá se to většinou s vepřovým, chleba a vytřít pekáč. Zkus to někdy, no a litr dobré dvandy a zjistíš, že funidlo je až na druhém místě. Ale já myslel doopravdycky studený, něco jako když ti vlítne králičí mor do kotců, ráno tam přijdeš krmit a je to tam jako u Stalingradu. Večer ještě hezky chroupali. A máš ten den po náladě. Kam se hrabe Fialovo balíček.

Frank1
8. 9. 2023 13:59
Odpovědět  Pavel K

Pri tech lzich o nehodach se tela nenasly. Bodet by jo, vyparily se na Ukrajine.

Pavel K
8. 9. 2023 15:24
Odpovědět  Frank1

No to je ta lepší varianta, ale představte si že vás to tam ve 200m zavalí. Brrrr hnusná smrt.

katango
8. 9. 2023 16:53
Odpovědět  Pavel K

Myslím si, že dlouho trpět nebudete. Tlak zeminy bude enormní a vymáčkne z vás dech a život na to tata.

Pavel K
8. 9. 2023 20:23
Odpovědět  katango

Jo to máte pravdu, ale byl to kryt, železobetonový, tak klidně tam může vzniknout nějaká kapsa a je to na zešílení, pokud u sebe nemáte bouchačku. Mě stačil dnešní článek o tom průzkumníku jeskyní na seznamu. Pro mě peklo tam zůstak takhle zaklíněný 27 hodin než mu selhalo srdce. Tel. budka, výtah, nemám problém, ale šel jsem na magnet a byla panika. Když vyprošťovali před pár lety v Chile ty horníky, tak na to jsem se nemohl v TV ani dívat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
8. 9. 2023 21:21
Odpovědět  Pavel K

No to jo. To dává smysl.

Když jsem byla poprvé na magnetické rezonanci (chodím pravidelně), taky se o mne pokoušel panickej záchvat. Naštěstí jsem si vzpomněla na něco, co jsem kdysi četla, a začala jsem zhluboka a pravidelně dýchat a k tomu si počítat. Během nádechu jedna, dva, tři, čtyři…a během výdechu taky. Když se soustředíte jen na to počítání, potažmo na svůj dech, panika odchází.

Pavel K
8. 9. 2023 22:13
Odpovědět  katango

No to jsem dělal při bederce. Začalo mi bušit sedce, říkám si vole to vyšetření potřebuješ. Tak jsem začal z hluboka dýchat. Nojo, ale tuna mi koukala hlava a ramena z roury, ale při krční se mnou zastavili ve prostře, strop deset čísel od tlamy a …..né dál už nebudu. Panika. Ale moje magistra ona si ve svých 60 ještě udělala doktorát, mě jasně s úsměvem řekla. Kdyby chtěli tak vám dají dřevěnou nakózu a je to. Muší se chtít. Nic víc.

katango
9. 9. 2023 11:21
Odpovědět  Pavel K

Na magnetický rezonanci jste v tunelu celej a ještě nad váma zaklapnou víko, byť průhledný. Bývá mi tam zima, tak si na vyšetření beru teplou dlouhou noční košili a ponožky. Hluk mi nevadí, dá se v něm najít jistý industriální půvab.

Leo
8. 9. 2023 07:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Také pár záběrů z operace “likvidace” (v tomto případě se jedná o útoky z akcí ruských spec. služeb proti spec. službám protivníka). https://vk.com/wall-164565446_48685?z=video-164565446_456240712%2F239f152c87ca00de84%2Fpl_post_-164565446_48685

unor 2022
8. 9. 2023 08:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeden by se zas tak neradoval. Misto nich nastoupi taci co nemaji o armade a zbranich anung. A samozrejme i o skutecnem valecnem stavu statu. Viz nase ministryne dlouhe jaderne valky. S nimi bude z hlouposti ke zkaze daleko blize.

Gales
8. 9. 2023 08:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Mně je jedno jakou smrtí pojdou.Chtějí válčit,tak ať chcípnou.

Aleš
8. 9. 2023 08:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Vrazi v bunkru.

jsladin
8. 9. 2023 09:32
Odpovědět  Aleš

Co hrdinsky řídí palbu na civilní infrastruktůru a to již déle jak 8 let.

Putinovec
8. 9. 2023 09:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Nu což , půda potřebuje pohnojit . Doufám , že po tomhle mizerném materiálu nezkysne .
Rusové mají už po staletí v platnosti , toto rozumné pravidlo . Kdo do Ruska vkročí s mečem , ten mečem zajde .
Bude potřeba toto pravidlo zavést , i do ostatních států . A ještě ho trochu vylepšit . Kdo zrazuje svůj stát , ten sejde sekyrou .

Eva
8. 9. 2023 11:18
Ohodnotit příspěvek :
     

A ty mor ho mor ho !

zuzana
8. 9. 2023 11:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Zákon Evropské unie o digitálních službách už neskrývá poslání Bruselu zničit svobodu projevu po celém světě

https://aktax.cz/zakon-evropske-unie-o-digitalnich-sluzbach-uz-neskryva-poslani-bruselu-znicit-svobodu-projevu-po-celem-svete/

Pavel z Moravy
8. 9. 2023 13:12
Odpovědět  zuzana

Zuzano, už jsou profláklí. Záleží jak se kdo k tomu postaví. Chceš li být človíčku otrokem, tak se postav do řady, dej si bústra, čip do paže neb mozek vymletý již máš a otroč pro globálního. Toť rada starého dědka. Nechceš li, vys.er se na ně, oni se už potom pokud budou vládci o tebe postarají. Tam to už pak bude v pohodě. Žádný degenerát, maximálně tiché místečko k rozjímání beze svědků. Do prde.le s grázly.

katango
8. 9. 2023 21:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Chceš-li, aby tě poslouchali, stačí poručit.

8. 9. 2023 12:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera Rusové znovu velmi nenápadně oznámili, že 200 z těch zabitých byli generálové a vysocí důstojníci NATO.
😀 Není nad pořádnou Sekeru na Satana. 😀

zuzana
8. 9. 2023 13:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko: Dodávky ochuzeného uranu Kyjevu ohrožují celé generace

https://aktax.cz/rusko-dodavky-ochuzeneho-uranu-kyjevu-ohrozuji-cele-generace/

Pijack
8. 9. 2023 18:07
Odpovědět  zuzana

Představte si, kdyby ten Čuráááák Zelený feťák vlastnil jadernou bombu. To už bychom tady nebyli.

8. 9. 2023 19:09
Odpovědět  Pijack

No, on by ji nejspíš touto dobou už vlastnil, kdyby mu (nejen do toho a nejen jemu) Gosudar loni 24.2. nehodil vidle.
Aspoň tomu naznačují ty nálezy v Záporožské jaderce. Jen by mě zajímalo, kolika lidem vůbec dochází, čemu všemu Putin a spol. zabránili minulý rok, a čemu všemu zabrání, pokud jejich Svatá válka… co to zase melu… speciální operace, půjde podle plánu.

Pijack
8. 9. 2023 19:15

Já tomu říkám “Preventivní obranná speciální operace”, která byla systematicky vyprovokovaná, tedy byla 100% oprávněná. Celý svět sledoval, jak na Ukrajině USA krmily nácky vlastními zájmy a hnali je proti Rusku. Celý svět to vidí už osmý rok. Jen ti naši vylízaní idioti to nevidí.

Pavel K
8. 9. 2023 20:28
Odpovědět  Pijack

Nojo ale povídej to někomu, kdo má vymeteno totál. 🙄🙄🤦‍♂️🙋‍♂️

Markýza
8. 9. 2023 19:39

Bodejťže. Však tím taky vyhrožoval a hlavně ten magor Melnik vykřikoval, jak si ji okamžitě pořídí. Podle mě to všechno těmahle kecama velice uspíšili.

9. 9. 2023 14:24
Odpovědět  Markýza

Bingo!

Frank1
8. 9. 2023 13:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Zamlcovani skutecneho duvodu umrti lampasaku NATO je ucelove, jinak by musela KoZa priznat, ze NATO valci s Ukrosi proti Rusku. Tim je ucast NATO ve valce sice skutecnost , ale oficielne v KoZa neexistuje.
Bude se lhat dal. Lez ma ale kratke nohy a zivotnost.
Na zapade se lze a zamlcuje ve zpravach neustale. Dnes ve svycarskem radiu komentovali G20 summit a rikali, ze k nemu neni alternativa. O BRICS ani slovo. Ve svobodnych mediich by to byl duvod pro vypoved komentatorovi. Protoze bud lhal, nebo nic nevi o BRICS a presto komentuje. Ovcane v KoZa se tak nedozvedi nic o zmenach v geopolitice.

Standa
10. 9. 2023 11:32
Ohodnotit příspěvek :
     

NEZAPOMENTE!
V SOBOTU 16.09. JE V 14 h. velká demonstrace na Václavském náměstí těch ,kdo nesouhlasí s touto vládou a její politikou. Budou se sjíždět lidé z celé republiky. PŘIJDTE TAKÉ.!!