politika

Okamžitě to sundejte! Španělský premiér vyhlásil válku kravatám – kvůli „ruské hrozbě“

Španělský premiér Pedro Sánchez vyhlásil válku kravatám kvůli „ruské hrozbě“. Vyzval všechny Španěly, aby tento prvek oblečení přestali nosit, aby ušetřili energii. 

Okamžitě to sundejte!

Pedro Sánchez vyzval španělské ministry a obecně všechny obyvatele země, aby v létě odmítli nosit kravaty. Domnívá se, že v horku kravata přispívá k přehřívání, takže lidé musí častěji používat klimatizaci, to je spotřeba elektřiny navíc a v rámci boje proti Rusku nedostupný luxus, píše portál  Narodnye Novosti.

Nemám kravatu. To znamená, že z energetického hlediska stále můžeme šetřit. Požádal jsem ministry a všechny vládní úředníky, aby nenosili kravatu a také bych o to chtěl požádat soukromý sektor, řekl premiér.

Evropa se snaží ušetřit na energii nejrůznějšími triky. Politici už vyzvali lidi, aby se sprchovali méně často, aby neplýtvali energií na ohřev vody. 

V takové situaci se Starý svět ocitl kvůli opuštění Nord Streamu 2 a sankcím proti Rusku.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3vsFmOG

sdílet na

26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
30. 7. 2022 23:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Já mám několik návrhů, které vyřeší situaci ajncvaj.

  1. Všechny kanceláře EU vytápět na mínus tři stupně.
  2. Všichni vedoucí pracovníci západních plynových společností se dobrovolně vzdají vytápění svých domů.
  3. Všichni příznivci zelených budou třít ebonitovou tyčí liščí ocasy, okamžitě se zastaví zelená agenda.
  4. Rusofobové budou běhat v kolech jako veverky, vyrobí tak dostatek elektřiny na náhradu za plyn za jeden celý měsíc. Rusofobů začne, bůhví proč, ubývat. Všichni budou mávat ruskými vlajkami.Americké věci se budou těžko někomu prodávat a tak je všichni věnují tepelným elektrárnám.
  5. Všichni akcionáři a majitelé jakýchkoliv podílů na ziscích energetických společností věnují své akcie, obligace tepelným elektrárnám, aby se lidé zahřáli. Bankéři zajistí teplo a světlo na celý měsíc, když budou spalovat přebytečné peníze a své majetky.
  6. Všechny vlády, s vyjímkou Maďarska, budou vyrábět elektřinu na dynamech poháněných kolem. Všechny vlády v EU podají dobrovolnou demisi.
  7. Všichni západní ekonomové a politologové, stejně jako západní novináři jak z tisku, tak z TV budou šlapat energii po dva měsíce a pak rozjedou kampaň za obnovu jaderných elektráren, s podmínkou, že je bude stavět Rusko …
  8. Vedení EU věnuje svoje letadla a automobily jako protihodnotu na stavbu Severního proudu 3, 4 a 5, aby byl diverzifikovaný odběr. Von Lejnová prosadí výrobu plynu za pomoci věřejných kanalizací a prdů všeho dobytka EU. Barrell se zase bude po kolenou snažit dojít do Moskvy ještě před zimou.
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
31. 7. 2022 00:36
Odpovědět  Peter

Peter, staci aby nam byli svym chovanim prikladem.

30. 7. 2022 23:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Co říci k takovým úletům, které už jsou za hranicí zdravého rozumu? Jen to, že v EU je čím dál víc hlupáků, nevzdělanců, debilů, slouhů, zrádců národu nejen vlastního a to velmi často těch, kteří jsou u moci, aniž by je někdo zvolil a pokud jsou zvoleni, tak čím dál častěji podvodem. Je načase, aby už konečně tu EU (potažmo celý “Západ”), přivedli k demolici a totálnímu rozkladu. Myslím si, že jsou na správné cestě! Generál “Moroz” se blíží a tyhle hlupáky už žádná propaganda nezachrání. Hubou energie nevyrobí!

6357.jpg
30. 7. 2022 23:48
Odpovědět  Okolo

A ještě jeden obrázek na téma “hrábě”:

EDkEK53XsAAyUVo.jpg
zuza
31. 7. 2022 01:04
Ohodnotit příspěvek :
     

ja si myslím, že kravata sa na krk našich EU politikov všetkých 112 druhov pohlaví práveže veľmi hodí. Len sa neviažu správne, mali by ich to ľudia naučiť. Stačí na jeden uzol a potom poriadne fest zatiahnuť, ale naozaj fest a aspoň na 5 min. A keďže sú všetci veľmi green a eko, tak im určite najviac pristanú z kravaty z trvale udržateľných a recyklovateľných prírodných materiálov, napr. konopné a v prírodnej farbe. Nájdu sa síce sem-tam nejakí politici, ktorým kravata nesvedčí, ale tých je naozaj len pár a tých si ľudia poznajú.

Gales
31. 7. 2022 09:21
Odpovědět  zuza

Napsal bych souhlas.Ale nenapíšu,bo by mě taky mohli pověsit.

Markýza
31. 7. 2022 09:32
Odpovědět  Gales

A já si myslím, že španělský premiér si udělal brutální prdel.

Ladislav
31. 7. 2022 11:35
Odpovědět  Markýza

V hlavě pusto a ještě vyzout, aby se jim nohy nezapařily!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
31. 7. 2022 11:37
Odpovědět  Markýza

nie, on to bohužiaľ myslí vážne. Keď ho zvoilili za premiéra – je zo španielskej robotníckej strany – myslela som si, že budú mať konečne Španieli premiéra, čo myslí aj na svoj národ. Ale Pedro patrí ku premiantom školy klausa švába a dostať sa tam, k tomu je základný predpoklad IQ húpacieho koníka a totálna absencia svedomia a morálky.

Pavel
31. 7. 2022 14:05
Odpovědět  zuza

100 jedniček s hvězdičkou.

Albi
31. 7. 2022 13:07
Odpovědět  Markýza

Právě jsem chtěla napsat, že to je snad poněkud předčasná generálka – zkouška na silvestrovskou scénku, ale ten tvůj nápad je taky pravděpodobvný.
Překvapivé, že i politik může mít smysl pro humor. 🙂

václav
31. 7. 2022 09:36
Odpovědět  Gales

Spíš jim dochází, že když budou mít kravatu, netřeba hledat provaz až ty jejich nesmysly konečně lidi probudí.

vavi
31. 7. 2022 10:56
Odpovědět  václav

Toto je správna odpoveď na danú otázku/problém !

Aleš
31. 7. 2022 04:16
Ohodnotit příspěvek :
     

CZEXIT

Ladislav
31. 7. 2022 07:15
Odpovědět  Aleš

To je ono! 1* ******************

Lev Prch
31. 7. 2022 07:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Opět se projevil západní pohled na šetření…..Bez mozek v akci 🤮

Albi
31. 7. 2022 13:13
Odpovědět  Lev Prch

Ale zas je třeba ocenit originalitu toho nápadu. Na to USA-ci ve své namyšlenosti chcípajícího hegemona nemají. Ti pracují jen ve stylu příkaz/zákaz. 🙂

sizok
31. 7. 2022 08:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Další pitomec.

Ladislav
31. 7. 2022 08:24
Odpovědět  sizok

A že jich na tom vysněném západě je!

Pavel K
31. 7. 2022 08:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Lidičky já nevím, není přece možný aby to byli až takový tupci, že to co činí strašně špatně. Však to snad muší vidět né?!! Já si myslím, že vše to co se děje má pravidla a scenář. Jen nevím kdo vodí všechny ty EU politiky a hodně by mě zajímalo jakou roli hraje Putin v tom všem. Čistě jen úvaha jestli nejsou na něčem domluveni. Proč to píši, no oni ti obřezanci jsou všude.

Pavel
31. 7. 2022 10:22
Odpovědět  Pavel K

Pavle, Putin v tom nehraje žádnou roli toto je prostě Soros, Schváb, Rotshild, Rockfeller, Gates a Biden v jednom. Oni mají totiž úplně vybrakované mozkovny a jelikož se tito cítí býti vůdci planety, mají pod sebou všechny možné poskoky se stejně vybrakovanými mozečky. Je jasné, že Putinovi toto vše musí hrát do karet, protože většího kreténismu než je ten, který nyní probíhá na západě lze již stěží dosáhnout.

Pavel K
31. 7. 2022 13:58
Odpovědět  Pavel

Ale jistě, já jen nahlas uvažuji. Za ta léta vidím kukišárnu za každým rohem.
Ale v Rusku jsou taky, že jo. Co když jsou na oko domluvený, nějak. Co pak?!!

Gales
31. 7. 2022 09:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Idioti můžou chodit i nazí.Krytí pouze fíkovým listem. A ten debil jim na zimu doporučí co. Aby nosili dvě kravaty? Vládnou nám idioti….!

Albi
31. 7. 2022 13:19
Odpovědět  Gales

Jo – to tak! Dvě kravaty a roztajou nám ledovce, že jo! Počkáme na vědce, až nám vysvětlí vztah kravata versus globální oteplování. Teprve potom budete povolán kvalifikovaně radit. 🙂

31. 7. 2022 13:27
Odpovědět  Gales

Vzal jste mi to z huby. Já chtěl navrhnout plandavý trencle.

Pavel
31. 7. 2022 10:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, myslím si, že oni jsou již skutečně zdegenerovaní. My přesně totiž nevíme co ten obrovský blahobyt a luxus spolu s mocí s člověkem udělá. My ne, protože náš život běží podle pravidel. Věřím tomu, že ti lidé již neovládají své pudy a jsou pro společnost ztraceni. Prostě jim vypnuly mozkovny a oni jsou nyní ve stádiu trvalého delíria. Jinak se totiž jejich pomatenost nedá vysvětlit.