politika

Okamura byl u prezidenta. Chce přemluvit Vojtěcha, aby se uznával i test na protilátky

Dokladem bezinfekčnosti by měly být i protilátky proti koronaviru. Domnívá se to lídr SPD Tomio Okamura, jenž o tom hovořil s prezidentem Milošem Zemanem. Ten s ním podle jeho slov souhlasí. Píše to server ČT24.cz.

Prezident Miloš Zeman se podle lídra SPD Tomia Okamury chce za to, aby zpráva o výši protilátek fungovala stejně jako doklad o očkování při prodělání nemoci, přimluvit u ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha a premiéra Andreje Babiše (ANO).

„Prezident mi sdělil stanovisko, že pro tento můj názor je, ale je třeba stanovit, jaká hladina protilátek by měla být uznána. Já argumentoval, že v Rakousku hladina stanovená není,“ uvedl Okamura.

Problematiku protilátek však podle všeho již Babiš řeší. Podle jeho slov však nemají experti jednotný názor, a tak chce přijít s řešením, aby se na tom odborníci domluvili. 

Proti je například náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková. Podle ní odborníci nedoporučují uznávat protilátky na covid-19 jako doklad o bezinfekčnosti.

Kromě protilátek hovořil Okamura s prezidentem také o nerovném přístupu k dětem při jejich návratu do škol. Chystá se testování, z něhož mohou být vyřazeni očkovaní žáci a studenti. Prezident však podle Okamury preferuje, aby děti do dvanácti let šly do školy bez omezení a bez podmínek.

Parlamentní listy
https://bit.ly/3Cc1K0i

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Nofran
4. 8. 2021 13:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Smazaná videa cenzůrním gestapem na youtube,najdete na tomto odkazu: http://www.nastub.cz

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Nofran
4. 8. 2021 14:41
Ohodnotit příspěvek :
     

A díky tomuto Japonskému zoufalci a hlasům SPD schválil Český parlament americký způsob voleb v Č.R.,který půjde velice lehce zmanipulovat…Ještě k tomu nařídí lockdown a budou si tam házet do urny stovky tisíc předtištěných lístků…Je to jisté Okamura pro ty fašisty pracuje v řízené opozici…Tak bych nikdy nečekal,že tohle ten zmetek udělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Michal47
4. 8. 2021 16:06
Odpovědět  Nofran

Ale jo, poturčenec je vždy horší turka a koupený fašisty tzv. “levičák” je už hotová katastrofa! Ona je jaksi skutečná demokracie naprosto neslučitelná s pindostánem, to je stejné, jako se pokoušet o kvadraturu kruhu, nebo o slučitelnost ohně a vody?!? Když tato noční můra, tzv. “okamůra” provozuje za jistě velké peníze řitní alpinismus vůči pindostánu, tak se nelze divit. Bohužel mu zase ovčanstvo skočí na špek!

ZRX1200
4. 8. 2021 19:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že testování na protilátky je dobrý trojský kůň do covid fašismu. Spousta lidí je pravděpodobně má, takže testování pcr a antigen, kdy vám stejně můžou do těla dostat nějaké sračky, by odpadla. Navíc by to mohlo prokázat neúčinnost očkování, které by mělo protilátky vytvořit. No a proto to nikdy neschválí.