Odpověď na vydírání? Česká neziskovka vyhozena z Ruska

A tady je odpověď na “český seznam přání” – dostat od Ruska 25,5 milionu eur (2,2 miliard rublů) za škody v souvislosti s výbuchy v roce 2014 ve vojenských skladištích ve Vrběticích a vyřadit Českou republiku ze seznamu nepřátelských zemí vůči Rusku.

Prokuratura Ruské federace ve skutečnosti vyhodí další českou nevládní organizaci z Ruské federace.

Generální prokuratura Ruské federace prohlásila českou nevládní organizaci „Společnost pro svobodu informací“ za nežádoucí.

Činnost české nevládní organizace „Společnost Svobody Informace“ byla v Rusku prohlášena za nežádoucí, uvedla Generální prokuratura.

„Na základě výsledků studie obdržených materiálů, se 29. června generální prokuratura Ruské federace rozhodla uznat činnost mezinárodní nevládní organizace Společnost Svobody Informace, z.s., Česká republika, jako nežádoucí na území Ruské federace.

Důvodem tohoto rozhodnutí je skutečnost, že její činnost ohrožuje základy ústavního pořádku a bezpečnosti Ruské federace. Informace o přijatém rozhodnutí byly zaslány ruskému ministerstvu spravedlnosti za účelem zařazení těchto informací na seznam zahraničních a mezinárodních nevládních organizací, jejichž činnost je na území Ruské federace považována za nežádoucí, a jejich zveřejnění”.

https://epp.genproc.gov.ru/web/gprf/mass-media/news?item=63146127
https://bit.ly/2ULrVK1

sdíletj na

5 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
josef
30. 6. 2021 14:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Není divu , protože neziskovky většinou zřizují lidi práce poctivé se štítící za účelem lehké obživy. Nějaké drobty se předhodí plebsu a zbytek ???????Nechají se také lehce použít pro manipulace všeho druhu !

zdena
30. 6. 2021 20:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Velkohubí žvanilové všelijakých pochybných spasitelských neziskovek se domnívají, že jim nikdo nic nemůže… kéž už by jim někdo dokázal, že může….

Kuky
2. 7. 2021 07:04
Ohodnotit příspěvek :
     

potěšilo mne to .

Jiří REL
11. 7. 2021 23:24
Odpovědět  Kuky

Mě také, měli je hned zavřít DO TURMY…