Odpočítávání začalo: Rusko nebude čekat donekonečna

Rusko nebude donekonečna čekat na odpověď USA a NATO na návrhy bezpečnostních záruk, řekl Konstantin Gavrilov, který vede ruskou delegaci na jednání ve Vídni. V rakouské metropoli se projednávají otázky vojenské bezpečnosti a kontroly zbrojení.

„Hodiny tikají. Naši lídři již řekli, že otázka není o měsících, otázka není ani o týdnech,“ řekl Gavrilov na kanálu YouTube „Izolenta live“ s tím, že Rusko čeká na písemnou odpověď a doufá, že ji obdrží příští týden.

Gavrilov řekl, že pokud Západ bude ignorovat požadavky, pak Rusko „vyvodí závěry a bude bránit svou bezpečnost v Evropě jinými prostředky a metodami“.

„A pocítí to Evropané i Američané,“ dodal diplomat.

Rusko nebude tolerovat útoky na své občany na Ukrajině

Konstantin Gavrilov zároveň poznamenal, že Moskva nemá v úmyslu jen tak „vyhrožovat“, ale bude odpovídat a reagovat na konkrétní akce.

Rusko nebude tolerovat americké provokace na Ukrajině, při kterých budou napadáni ruští občané.  Uvedl v neděli vedoucí ruské delegace na jednání ve Vídni o vojenské bezpečnosti a kontrole zbrojení Konstantin Gavrilov.

„Nejsme Američané – abychom vedli propagandu proto, abychom skryli své záměry. Vše bylo řečeno, oznámeno, ať analyzují a přemýšlejí – jak na Západě, tak i na Ukrajině,“ dodal.

Dříve ruské diplomatické oddělení uvedlo, že Bílý dům místo odpovědi zahájil toxickou propagandistickou kampaň představující Rusko jako „agresora a nepřítele civilizované Evropy“.

V prosinci 2021 Rusko předložilo návrhy smluv se Spojenými státy a dohod s NATO o bezpečnostních zárukách. Moskva požaduje upustit od rozšiřování NATO na východ, zřeknutí se připojení Ukrajiny k NATO a nevytvářet vojenské základny aliance u ruských hranic.

Mezi zástupci Ruska a Spojených států se uskutečnilo několik jednání o bezpečnostních zárukách.  Jedním z posledních bylo setkání Sergeje Lavrova a Anthonyho Blinkena v Ženevě.

https://www.vesti.ru/article/2667279
https://tass.ru/politika/13501…

4.9 19 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.9 19 hlasy
Ohodnotit příspěvek
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
24. 1. 2022 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusové chtějí pouze to na co mají právo a nárok, tedy ochranu vlastní země. I největšímu hlupákovi musí být jasné, že pokud jsem obklopen základnami a zbraňovými systémy nějaké aliance, která si sice říká obranná, ale přitom byla mnohokrát nasazena na cizích územích k nastolení tzv. svých vlastních pořádků a vizí, nejedná se o pakt obranný ale útočný. Plně souhlasím s tím, že Rusové se musí bránit možné agresi, která je na spadnutí. Nikomu z aliance NATO nejde o Ukrajinu, to je přece jasné, to musí dnes pochopit i malé dítě. Jestli si ale evropané naběhnou, je to pouze jejich problém. Je nezodpovědné, že do této hry současní služebníci západu zatahují i naši zemi.

zdena
24. 1. 2022 18:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Já mám stejně pocit, že Ukrajinští vojáci nebudou chtít válčit s Ruskem a že se k Rusům přidají…. že je to u nich jako všude – vláda dělá co chce sama a lidí se neptá..a tak se může stát, že bude překvapena…. tak dáme se překvapit teď my….

Tmasarik
24. 1. 2022 19:23
Ohodnotit příspěvek :
     

RUSKO, PROMARNILO PŘÍLEŽITOST UŽ V ZAČÁTCÍCH KDY NATO A CELÍ PROZÁPADNÍ SVĚT VČETNĚ USA ANGLIE NAHROMADILA OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ VOJÁKU A ZBRANĚ ,TĚSNĚ PŘED HRANICI S RUSKEM!!! RUSKO MUŽE ZACHRÁNIT JEN ,ŽE VŠE SROVNÁ SE ZEMÍ JEDNÍM TAHEM. AT ŽIJE V.V. PUTIN A BRATRSKÉ RUSKO

Tmasarik
24. 1. 2022 23:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Bismarck, to byl „VYKUK“ten měl  „za ušima“. 
V roce 1848 prohlásil jeden z největších světových stratégů své doby 
Německý kancléř Bismarck. Cituji:
„Pokud bude chtít někdo porazit Rusko, musí 
nejdříve od něho odtrhnout Ukrajinu a dále proti němu poštvat 
ostatní slovanské národy, protože pouze Slovani jsou rasa, která je 
schopna zničit sama sebe. S jejich pomocí bude možné Rusko porazit. 
Po jeho porážce zůstanou tyto slovanské národy bez ochrany a bude 
jednoduché je zlikvidovat“. Konec citace. Zdá se, že jeho slova 
teprve nyní docházejí naplnění.Mimochodem, každý občan našeho státu ví ,
že se to povedlo našim PRAVICOVÝM politikum
VÁCLAV.H,VÁCLAV.K,MIROSLAV.K,atd:::::kteří rozvrátili československou republiku.

Klín je vražen už mezi Rusko a Ukrajinu.
 Polsko a Rusko. Československo se rozpadlo na dva státy. Srbsko bylo rozbito odtržením 
Kosova. Válka proti slovanským národům je DOKONÁN.

Tmasarik
24. 1. 2022 23:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Česká televize ani Český rozhlas nebudou muset řešit zefektivnění svého fungování ani hledat možné úspory. V návrhu novelizace zákonů o veřejnoprávních médiích se počítá se zvýšením koncesionářských poplatků, a to ze 135 na 150 korun u televizního a ze 45 na 50 korun u rozhlasového. Podle bývalého místopředsedy RRTV vysílají Česká televize i Český rozhlas namísto objektivního zpravodajství a publicistiky jednostrannou propagandu. „Podstatná část veřejnosti tak povinně platí něco, s čím nejen že nesouhlasí, ale co jí doslova škodí,“ tvrdí proto Petr Štěpánek.OKAMŽITĚ PŘESTANU PLATIT ZRUŠÍM TV!!!!!!!!!!!!!!

Tmasarik
25. 1. 2022 15:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak umějí poslanci změnit národ! Z československa politici udělali dva státy které se změnili a stali se po boku Usa+ Nato agresivními státy.Nedivím se Rusku ,že česko zařadilo mezi „NEPŘÁTELSKÉ STÁTY“jEDINÁ OMLUVA JE ,VALSTENCI JEŠTĚ NEVYMŘELI! AT ŽIJE PUTIN A BRATRSKÝ HRDINNÝ RUSKÝ NÁROD!

Tmasarik
26. 1. 2022 08:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Vypadá to, že pro válku s Ruskem jsou pouze vlády 3 zemí, Polska, Česka a Slovenska

Podle ruských zdrojů z generálního štábu jsou pouze 3 členské země NATO odhodlány vést otevřený boj proti ruské armádě na cizím území, a to je Polsko, Česko a Slovensko. A nejde přitom o ochotu obyvatel těchto zemí, ale je to spíše ochota jejich současných vlád, které nejsou vládami svrchovaných zemích, ale jde o loutkové vlády, jejichž zahraniční politika je řízena přímo z Washingtonu.

Polsko je 51. státem USA, Česká republika je 52. státem USA a Slovensko se v poslední době stalo regulérně 53. státem americké unie,VELICE KRÁSNĚ A HLAVNĚ PRAVDIVĚ NAPSÁNO!!!

ČESKÝ NÁROD S POLITIKY MAJÍ SPOLEČNÉ JEN JEDNO-PŘI VOLBÁCH SE LIDÉ NECHAJÍ OPÍT ROHLÍKEM.

Tmasarik
27. 1. 2022 07:17
Ohodnotit příspěvek :
     

 šéf administrativy ruského prezidenta konstatoval, že pokrok v „normandském formátu“ je téměř nulový.Tak proč jednat ztráta času, stačí rozstřílet všechny raketové základny co maj usa, nato na ukrajeně!!! Jinak západní grázlové jsou přesvědčení že Rusko už vystrašili svými zbraněmi, které v obrovském množství dodala na hranice \Ukrajiny!!Jsou připraveni napadnout Rusko

Bengal
27. 1. 2022 15:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže je už zase volebně potvrzeno, že volby jsou jenom podvodná divadelní fraška, a že Češi vždycky dostanou jenom další připravenou USraelskou parchantní vládu. Volební podvod se dá odhalit, když vůbec nikdo už nebude chodit k volbám..

87
Ubohý a hloupýfyjala Ubohý a hloupý tvor. Kdyby to byl člověk, tak by myslel. Jen naprostý ubožák se stará o věci, které mu neříkají pane. Kde se v těch ustrašených ovcích bere taková iracionální nenávist? Pochopit jednání agresivních rusofobů, to je, jako pochopit duševní pochody žížaly. Vážení Rusové, my, lidé, se hluboce stydíme za naše tupé bezmozky, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat.

Bengal
28. 1. 2022 08:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jak jsem už zde napsal, pro Rusko byla ztráta času ,předávání a vyjednávání sUSA!!!
Dnes naopak Ruskému státu opět vyhrožují a k agresorovy se připojila snad celá evropa i s kanadou a anglii!!! Co stím Rusko! jestliže ted ustoupí V.V. Putin JSME VŠICHNI V RITI!!
Síkela dostal příručky jak dezinformovat veřejnost ve prospěch hegemonie USA s podporou NATO a EU dle Kalergiho satanského a zločinného plánu na genocidu lidstva dle Hitlera !!! Kalergi = Hitler !!! EU =4.říše Adolfa Hitlera se vším všudy !!! NATO = Nosth Atlantik Terorist Organization !!! Ze všeho lze vystoupit referendem a demokraticky jako z NATO, EU, Green Dealu, z Lisabonské smlouvy, z Dublinu4 a ten kdo to nechce pochopit je satanista, zloděj, vrah, fašista, zkorumpovaná kreatura, extrémista a zločinec !!!

Bengal
28. 1. 2022 08:07
Ohodnotit příspěvek :
     

TOTO JE VÝHRUŽKA USA: Rusko se dočká rozhodné odpovědi, pokud rozmístí vojáky na Kubě!!!
 RUSKO MUŽE ZACHRÁNIT JEN ,TO ŽE VŠE SROVNÁ PODÉL SVÝCH HRANIC-SE ZEMÍ JEDNÍM TAHEM. AT ŽIJE V.V. PUTIN A BRATRSKÉ RUSKO

Bengal
28. 1. 2022 10:04
Ohodnotit příspěvek :
     

USA: Rusko se dočká rozhodné odpovědi, pokud rozmístí vojáky na Kubě!!!! Buzny ,kteří svou „demográcii“ roznášejí po celé planetě ,vyhrozuji! takovy je vysledek jednani

gallON
28. 1. 2022 13:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Mimo téma: 
Nabyl jsem dojmu, spíše jsem „SKÁLOPEVNĚ PŘESVĚDČEN“ že s touto vládní sebrankou
ČESKO PŘESTANE EXISTOVAT!

PennyS
29. 1. 2022 08:00
Ohodnotit příspěvek :
     

CELOSVĚTOVÝ AGRESOR KŘIČÍ VARUJE-Pozor je to agresor!!!

PENNYS
1. 2. 2022 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

„DEMOGRACIE DLE USA“
Wesleyho Clarka v kalifornském Commonwealth Clubu v roce 2007 na téma „Čas pro vůdcovství: Za povinnost, čest, vlast“.
Wesley Clark : „Kdysi jsem byl v Pentagonu a zástupce generálního štábu si mě zavolal do své kanceláře a řekl mi, že chce, abych věděl, že se chystáme zaútočit na Irák. Zeptal jsem se ho proč. Odpověděl: ´Nevíme.´ Zeptal jsem se, zda spojují Saddáma s 11. zářím? Odpověděl: ´Ne.´ (…) Po šesti týdnech jsem se vrátil do Pentagonu a viděl ho. Zeptal jsem se ho, proč jsme zaútočili na Irák. Budeme na něj dál útočit? Říkal, že to bude ještě horší. Vzal ze stolu kus papíru a řekl, že právě obdržel tuto zprávu z ministerstva obrany. Píše se v něm, že do pěti let napadneme a zničíme vlády v sedmi zemích. Začneme v Iráku, budeme pokračovat v Sýrii, Libanonu, Libyi, Somálsku, Súdánu a Íránu. (…) To je neskutečné! Úkolem armády je rozpoutávat války a měnit vlády, nikoliv konfliktům předcházet. Napadneme jiné země.“

PENNYS
1. 2. 2022 10:24
Ohodnotit příspěvek :
     

USA podporují rozvoj civilizace a demokracie už od roku 1917

„Dělejte, jak vám říkáme, nebo vás zbombardujeme
zpět do doby kamenné“!

Více zde: 

PENNYS
1. 2. 2022 14:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Markéta P. Adamová: “Už jsme nad Moskvou a budeme bombardovat?”
Miloš Vystrčil: “Ne, jsme nad Bruselem. Budeme přistávat a MUSET POSLOUCHAT.”

PENNYS
1. 2. 2022 19:05
Ohodnotit příspěvek :
     

RUSKO MUŽE ZACHRÁNIT JEN ,ŽE VŠECHNY VOJENSKÉ ZÁKLADNY NATO NA UKRAJINĚ , SROVNÁ SE ZEMÍ JEDNÍM TAHEM. AT ŽIJE V.V. PUTIN A BRATRSKÉ RUSKO

PENNYS
1. 2. 2022 22:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak dnes jsem slyšel naši“ELITU NÁRODA“REKTOŘI DOKTOŘI .. PRO KTERÉ MY NÁROD JSME
„LUUUUUUUUUUUUUUZA“ ZMRDI ZA NAŠE PENÍZE VSTUDOVALI ,NÁROD BY JE MĚL POŘÁDNĚ VYTRESTAT!!!