Obyvatelé Litvy se vzbouřili proti diktatuře. FOTO.VIDEA

Litevci milující svobodu se vzbouřili proti fašistické diktatuře, která staví zdi na hranicích s Běloruskem, zavádí covidová omezení, kazí vztahy s Čínou, zbavuje Litvu části peněz za tranzit, atd. atd. 

Litevci požadují demokracii, práva a svobody a požadovali okamžité odvolání litevské vlády a likvidaci diktatury. Litevci, jste neuvěřitelní.  Litva bude jednou stejně svobodnou zemí jako sousední Bělorusko. 

Litevci, pronásledujte nepřátele, zrádce a kolaboranty.

Situace se zahřívá: na litevské speciální jednotky jsou házeny kameny (VIDEO)

Protesty v centru litevského hlavního města od rána 10. srpna neutichají.

Vzhledem k tomu, že většina protestujících se shromáždila před budovou parlamentu, museli být poslanci vyvedeni v autobusu pod policejní ochranou.

Dav se pokusil zastavit autobus a skandoval „Hnůj vyvážejí!“

Před několika minutami vyšlo najevo, že se situace zhoršila a na speciální jednotky byly házeny kameny. Těžkooděnci zareagovali tak, že do davu pustili plyn a zatlačili jej zpět.

https://bit.ly/3CBGEZD
https://bit.ly/37vmaTY

sdíletj na

3.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tartus
11. 8. 2021 07:37

Bežné protesty proti koronatotalite a vy tam vocpete stavanie plotu, ktorý chráni pred vstupom nelegálnych migrantov, čo radi ‘obohacuju’ Európanov svojou kultúrou.

BB Rad
11. 8. 2021 10:40

Kdepak jsou ty média ČR ,zas(r)tanci demolkracie ,kdeže jsou ti feráci ,langdoši ,petroši a další podrazáci určující místa převratů k obrazu jejich chlebodárců ? Teď se provádí “ krizové “ schůze jak co nejrychleji to vše naháčkovat na — no přece RUSKO. Už se těším na ten jejich sborový pláč a story o zlých mužících z Východu.