politika

Nya Dagbladet: Zelenskij chce jmenovat satanistku, fascinovanou krví, smrtí a ďáblem, na pozici „dětského velvyslance“

Volodymyr Zelenskij se rozhodl jmenovat „dětskou velvyslankyní“ na Ukrajině „umělkyni“ Marinu Abramović, známou svou satanskou symbolikou a také silnou fascinací krví, smrtí a ďáblem, uvádí Nya Dagbladet. 

Ve svých odvážných „vystoupeních“ „umělkyně“  mimo jiné používá směsi moči, krve a mateřského mléka k „navázání kontaktu s duchovním světem “, Nya Dagbladet již dříve upozornila na srbskou “umělkyni” když na jeden z těchto těchto večírků pozvala manažera kampaně Hillary Clintonové Johna Podestu.

Další projevy jejího „umění“ odrážejí silnou fascinaci okultními tématy, zejména vyobrazení, kde sedí na hromadách mrtvol, v rukou drží hlavu kozy, obkládá se kostrami, pózuje v hořícím pentagramu, pije krev a mnohem více, uvádí publikace.

„Umělkyně“ narozená v Srbsku je také známá tím, že pózovala před obrazem „Satan svolává své legie“ po boku nikoho jiného než „nechvalně proslulého“ bankovního magnáta Jacoba Rothschilda. 

Od vypuknutí války Abramović otevřeně podporuje Ukrajinu a také pořádá umělecká představení, aby pro zemi získala peníze. Nyní sama uvádí, že jí Volodymyr Zelenskij nabídl, aby se stala velvyslankyní Ukrajiny.

– Byl jsem první umělec, který podporoval válku na Ukrajině proti Rusku a který jí dal svůj hlas. Je to rozhodně opakování historie. Zelenskij mě pozval, abych se stala velvyslancem pro Ukrajinu, prozrazuje v rozhovoru.

Oznamuje také, že byla pozvána, aby zasedla ve správní radě Památníku holocaustu Babij Jar v Kyjevě – pamětního centra za Židy zabité na Ukrajině během druhé světové války.

Podle Kyjeva se Marina Abramović stane „velvyslankyní Ukrajiny“ a „pomůže dětem“ žijícím v zemi. 

Originál
https://1url.cz/QuBWK

sdíletj na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
30. 9. 2023 00:45

V dnešní zvrácené době snad už není nic co by ještě mohlo někoho překvapit.

Milan ze Zahrady Čech
30. 9. 2023 02:13
Odpovědět  Albi

No, já jsem překvapenej. Sem doteď netušil, že -unda Jílková má dvojče.

Putinovec
30. 9. 2023 18:25
Odpovědět  Albi

Proč se pořád tlačí do informačního prostředí informace o tom , že figurka zelí něco rozhoduje ? Protože se na figurku všechno svalí . Ta nominace této satanistické zrůdy začne dávat smysl tehdy , když si uvědomíme , že už nějakou dobu je připravováno informační pnutí ohledně pedofilie elit . Dav se celosvětově informačně připravuje na signál , po kterém tyto pedofilní šmejdy , tak či onak začistí .
A Globalisté to nedělají proto , že je jim dětí líto . Pro ně je to jen skalpel , k začištění už nepotřebného nástroje .

Jaris
30. 9. 2023 02:09

Co se divite? Abramovic je zidovice a nelidska zruda, ktera si rika, ze je umelkyne. Satanisticky sadismus z ni sala na sto honu. Zidak Zelensky je ze stejneho testa a neni prekvapenim, ze bude opet prosazovat jen ty sve soukmenovce.

Milan ze Zahrady Čech
30. 9. 2023 02:18

Jak se taky nejlíp dostat k dětské krvi, než jako dětská velvyslankyně, žejo.
P.S. Podotýkám, že černej humor mě v té poznámce vedl jen částečně.

zuza
30. 9. 2023 13:12

ja v tej poznámke nevidím žiadny čierny humor, je to žiaľbohu skutočnosť. Bezprizorné deti, deti z detských domovov – nad tým bude mať teraz tá satanova špina moc. A deti – to je aj veľmi lukratívny vývozný artikel.

Milan ze Zahrady Čech
30. 9. 2023 16:34
Odpovědět  zuza

Je to tak. Bohužel.

Pijack
30. 9. 2023 07:36

Zelenina se vyloženě opičí po Hitlerovi. O něm bylo známo, že propadl okultizmu. U mě je to takový malý východoevropský Hitler, což ve spojitosti s Banderovci nic nového.

Markýza
30. 9. 2023 16:04
Odpovědět  Pijack

No je pravda, že mě už taky napadlo, kdepak má svůj vzoreček.

Veny232
30. 9. 2023 08:13

Když my můžem mít Satanskou Jalovici na Ministerstvu obrany…tak už se nedivím ničemu…
Pořád ale ještě většina lidí nevěří,že Chazarská Satanská Židovská sekta vládne světu…i když to mají na očích…jsou tak neinteligentní,že to nedokáží pochopit…

Albi
30. 9. 2023 10:57
Odpovědět  Veny232

Já vám nevím – koho jen může napadnout pitomost, jmenovat do té funkce totálního laika, tedy nejen ženu, ale hlavně takovou, která ani v armádě nebyla – třeba jako spojařka, zdravotnice, písařka na nějakém štábu, či něco podobného!

Předpokládám, že stále ještě by se našel v té pofidérní grupě současných vládních neumětelů muž – absolvent aspoň základní vojenské služby, třeba ne žádná elita, ale aspoň “praxí” poučený.

Takže v tom nehledejte nějakou genderovou anti-propagaci, jen pokus o “selský” rozum. Když už nemáme pro jakoukolkiv funkci odborníka, aspoň ne toho, kterého daná specializace míjí stovky kilometrů daleko.

Pavel z Moravy
30. 9. 2023 12:31
Odpovědět  Albi

Pro mně osobně jsou to všechno škůdci zemští, mám problém se s takovou bandou identifikovat jako s vládnoucí grupou. A tato grupa tam nikoho kvalifikovanějšího kdo by měl rozložit stát nemá.

Albi
30. 9. 2023 14:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

Máš pravdu, to nemá, ale jak píšu, aspoň někoho, kdo má třeba jen mlhavé ponětí o vojně, dejme tomu jako absolvent vojenské přípravy běhemm VŠ studia.

Jinak bych to přirovnala k situaci, kdy bych třeba já “urvala” lukrativní řízení vesmírného programu – a celá má kvalifikace by obnášela vidět na fotkách nebo v TV satelity, starty raket a kosmonauty ve skafandrech.

zuza
30. 9. 2023 13:22
Odpovědět  Albi

tak je to v celej Európe, pamätám si spred nejakých možno 10 rokov fotku z ruskej tlače – na jednej bolo asi 8 ženských vekovo medzi 30-40 rokov, z toho 2 tehotné, vymachlené, vyčesané, vymódené v krátkych sukniach, s falošným úsmevom od ucha k uchu – ministerky obrany štátov EÚ. Medzi nimi bola vtedy ešte aj von Lajno. Na druhej fotke bol zamračený Šojgu v uniforme. Bol k tomu aj nejaký štipľavý komentár, už si ho ale nepamätám. Akú autoritu môžu mať tie baby v silových zložkách. Aj keby to boli schopné ženské, tak žiadnu. A pritom sú do funkcií účelovo vyberané najtupejšie slepice.

Albi
30. 9. 2023 14:24
Odpovědět  zuza

Navíc si neuvědomují, že stejně to nejsou a nebudou ty, kdo by cokoliv důležitého rozhodovali. Ani ony, ani muži na jejich postu.

Rozhodují jiní a jinde.
Ale když už jsme v takové ekonomické situaci, do které nás dostaly pohadrákové vlády a ta dnešní dílo zkázy úspěšně dokončuje, aspoň ten dohled nad financemi miisterstva války by měla mít “pod palcem” nějaká rozpočtová rada státu a ne jediná pověřená osoba, ať už žena nebo muž. I když – stejně všechno skončí v černé ukrajinské díře – jen v různé formě.
Takže jsme tím zas na začátku.

Markýza
30. 9. 2023 16:06
Odpovědět  Albi

Napadnout to může národ na sebevražedné misi Albi. Čím dál víc mi Ukrajina připomíná takové ty typy, co by už jako rád do rakve, ale zastřelit nebo oběsit se nedokáže, tak se uchlastá, ufetuje, bude tak odpornej, že ho někdo přizabije………..

Aleš
30. 9. 2023 08:39

Satanismus, obdiv k fašismu, to je diktatura Zelenskeho, spojence Pjotra Signaloviče Fialcenka , EU, USA, to svědčí i o tom co je Západ.

Vladimír
30. 9. 2023 18:29

Každý den prorazit dno, když už ne tu ruskou obranu, to je asi jejich heslo… :-))))

Unter
30. 9. 2023 19:50

Ještě někomu není jasné, jaké etnikum ovládlo Ukrajinu?

Frank
30. 9. 2023 22:19

Je úplně jedno, koho a kde ten vyhulený pičus jmenuje. Dlouho už vyskakovat nebude.

Gales
1. 10. 2023 12:09

Žid prej může všechno.