Nový čínský velvyslanec ve Washingtonu radí americkým úřadům, aby „sklaply“

Nový čínský velvyslanec zaskočil USA: ‘Please Shut Up’.

Diplomat se domnívá, že američtí politici by neměli otevírat ústa, pokud nejsou připraveni navázat dialog mezi Pekingem a Washingtonem.

Qin Gang, nový čínský velvyslanec ve Spojených státech, má pro Bidenovu administrativu rozhodně nediplomatické poselství.

Nový čínský velvyslanec ve Spojených státech Qin Gang věří, že rozdíly mezi Washingtonem a Pekingem lze vyřešit pouze tehdy, bude -li navázán dialog. V opačném případě by americké úřady měly mlčet, řekl diplomat. Jeho slova cituje The National Review.

Takto drsné prohlášení velvyslanec učinil během neveřejné schůzky Zoom, kterou na konci srpna uspořádal Národní výbor pro vztahy USA a Číny (NCUSCR). Když byl Qin dotázán, jak by bylo možné zlepšit vztahy mezi USA a Čínou, zdůraznil, že Washington by měl přestat zhoršovat situaci, aby vytvořil podmínky pro dialog. 

„V opačném případě, pokud nemůžeme vyřešit naše rozdíly, měli byste mlčet,“ řekl čínský velvyslanec.

https://bit.ly/3hrPnV9

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
13. 9. 2021 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Plně souhlasím s čínským velvyslancem! Bravo! Ti pindostánští grázlove, když otevřou hubu, tak se z ní hrne jen hromada s…..!!

zdena
13. 9. 2021 11:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Bravo ! Konečně diplomat, kt:-):-)erý ví, že občas je třeba mluvit i bez obalu, když je protistrana poněkud natvrdlá … 🙂 🙂 🙂 Amíci asi koukali 🙂 🙂 🙂