politika

Novoroční leopardí pečeně

Vojáci ze skupiny Západ zničili tanky německé výroby Leopard-2A6 ve Svatovském směru, informovalo ministerstvo obrany Ruské federace.

Podle ministerstva bylo v oblasti Terna zjištěno, že ozbrojenci ukrajinských ozbrojených sil se připravovali k útoku na pozice ruských ozbrojených sil s podporou obrněné čety na tancích Leopard-2. Ruský vojenský personál zničil tanky pomocí přesně naváděné munice, uvádí RIA Novosti.

Na videu zveřejněném ministerstvem obrany můžete vidět tři Leopardy-2A6 s charakteristickou dodatečnou ochranou věže, které jsou zasaženy vícenásobnou municí pro zaručené zničení.

Připomeňme, že ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil, že ukrajinské ozbrojené síly ztratily 37 tanků Leopard během neúspěšné protiofenzívy.

Operátoři dronů ruských ozbrojených sil uspořádali skutečný hon na smečku neopatrných Leopardů 2A6.

https://colonelcassad.livejournal.com/8869034.html

sdíletj na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
David
2. 1. 2024 21:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak tomu se říká trefa!

ZMann
2. 1. 2024 22:51
Odpovědět  David

ZABITÝCH DEVÄŤ UKRAJINSKÝCH GENERÁLOV ZA JEDINÝ DEŇ! VŠETKY KINDŽALY ZASIAHLI SVOJE CIELE, TOTO JE ZOZNAM CELEJ PEKELNEJ KATASTROFY …článek na- cz24NEWS.

Ladislav 💤
3. 1. 2024 07:16
Odpovědět  ZMann

Na jiném místě zařvali i Polaci, v Oděse nasi důstojníci – žoldáci !

Standa
3. 1. 2024 12:18
Odpovědět  Ladislav 💤

Mezi těmi 16 generály byli i ti Čeští! Děkuji Putine, že nám šetříš rozpočet na jejich platy.

Boomer
2. 1. 2024 21:47
Ohodnotit příspěvek :
     

.. jo, z videa je zřejmé, že moderní technika, obsluhovaná posádkami s jen základním výcvikem a minimálními taktickými zkušenostmi, výrazně ztrácí svoji bojovou hodnotu.

treza
2. 1. 2024 22:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještěže “skupina Západ” je Ruská. Vzpomínky na Vermacht.

2. 1. 2024 23:44
Odpovědět  treza

Bl-bcům je to šumák. Skupinu Západ si budou vykládat jako skupinu kolektivního západu a budou klíďo píďo jásat, jak to Moskalům natřeli, jako teď tvrděj, že nás osvobodili chocholové, protože ukrajinský front.

Albi
2. 1. 2024 22:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Já tomu disciplinovaně nevěřím. Proč? Protože je dokázánonz jednoho ruského zdroje (bývalého “kolegy” Putina), že “Západ má strach z porážky Ruska, tvrdí bývalý souputník Putina v KGB“!!! Ten by přece nelhal. 🙂
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-zapad-ma-strach-z-porazky-ruska-tvrdi-byvaly-souputnik-putina-v-kgb-40455789#
Západ se bojí porážky Moskvy v její válce proti Ukrajině. Domnívá se, že ruský prezident Vladimir Putin by v takovém případě stiskl červené tlačítko a odpálil jaderné zbraně, tvrdí bývalý sovětský špion Sergej Žirnov, který před 40 lety s dnešním šéfem Kremlu u tajné služby začínal.

Putin ale podle něj takový krok neudělá. „Jen nahání Západu strach,“ řekl Žirnov v rozhovoru pro německý deník Bild. „Pokusil by se o to, ale ví, že jeho země by byla zničena a on sám by zemřel,“ uvedl dále někdejší důstojník KGB, který svého času upadl v nemilost a dnes žije ve Francii.
xxxxx
No – myslím, že se zrovna toho (porážky Ruska) KoZa bát nemusí.
Spíš by se měl mít na pozoru,aby Joe nestiskl to tlačítko americké. 🙂 🙂 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
2. 1. 2024 23:04
Odpovědět  Albi

Západ má strach z porážky Ruska, tvrdí bývalý souputník Putina v KGB“!!
Potom postrádam celú logiku Ukrajinského konfliktu. Ak niekto ide do konfliktu so superveľmocou, tak musí s niečím takým počítať. Izrael je na tom podobne , ak by nemal jadrové zbrane od USA, tak už neexistuje.

2. 1. 2024 23:49
Odpovědět  Albi

Koukám, že nejsem sám, kdo zabruslí na kdejakou hovadinu. Taky mě to pobavilo. Ale tohle https://www.novinky.cz/clanek/krimi-po-pardubicich-behal-nahy-muz-musim-splnit-ukol-tvrdil-straznikum-40455881#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=abtest242_shorts_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz ještě víc. Je to takový novoročně osvěžující.
Jo, o tom, jak se Gosudar bojí, že by zemřel. Zatím se o to jeho zemření pokusili 43x.
https://www.youtube.com/watch?v=ujHMrKhe1pA
Ale řek bych, že je nutné to přefiltrovat skrzevá zdravý rozum. Třeba zrovna tu zmínku o mezikontinentálních balistických raketách, až na ni narazíš, bych bral s rezervou. Ledaže by to byly nějaké kapesní rakety. Kluk se holt snaží, aby byl zajímavej. Ale aspoň mě krom poučení i pobavil. Ono to vždycky dopadne trapně, když chce někdo pozlatit zlato.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
3. 1. 2024 00:51

Ty jo – a já myslela, že to je něco na způsob Putinových smrtelných nemocí. A bůhví, jestli není – protože je tu přece ještě ta zaručeně pravdivá informace o jeho dvojnících. Jen – kde jich pořád tolik berou??? 🙂

katango
3. 1. 2024 09:49
Odpovědět  Albi

To budou klony, již desítky let pěstované, holt šachisti myslej hodně dopředu. Už když se Putin rval v ulicích Leningradu nebo kde. (ironie a sarkazmus),

Markýza
3. 1. 2024 14:16
Odpovědět  katango

To jedině. Já se snažila dopátrat, jak takoví dvojníci vypadají a jestli bych je rozeznala a dopátrala jsem se jen jednoho regulérního – ale to byl asi takový “dvojník” jako je jeden brácha a a druhý brácha, toho by si snad nespletli ani novináři.

ModrýKlokan
3. 1. 2024 00:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Ilustrační foto je určitě několik měsíců staré, možná dokonce z jara, hledat konkrétní datum ale nebudu. U videa si nejsem úplně jistý, ale myslím, že jsem ho viděl v létě, nejpozději na podzim.

Válečné prolhané propagandy máme dost v madméééédyjích. Není potřeba nás krmit opačnou propagandou. Ještě k tomu tak primitivní.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
3. 1. 2024 06:46
Odpovědět  ModrýKlokan

A hlavne ze se neustale kvaka o tom, jak se ma nase Zeme setrit. Pokrytci!

Boomer
3. 1. 2024 12:51
Odpovědět  ModrýKlokan

.. foto Reuters 11.června 2023
.. video RIA Novosti 2.ledna 2024

..a každá informace se váže k jiné události…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Hany
4. 1. 2024 02:14
Odpovědět  Boomer

Úvodní foto bývá v drtivé většině ilustrační

Boomer
4. 1. 2024 07:59
Odpovědět  Hany

.. jo, to jsem si kdysi dávno taky všimnul, proto jsem uvedl zdroje k úvodnímu fotu i videu v textu. Někteří zde mají problémy s chápáním, což jim ale vůbec nebrání v zaujímání postojů, holt musíme pracovat s takovým materiálem, jaký je k dispozici…

Frank1
3. 1. 2024 19:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Bobre horeji. A jejich zapalovac stoji zlomek toho, co ty tanky za miliony Kc.

Karel
3. 1. 2024 19:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Skvělé!