Nocturno o krátké paměti

Vážený čtenáři, poznáte tento obrázek? 

Ne? Škoda! Je to mapa operací v rámci operace Jade Helm, největšího vojenského cvičení ve Spojených státech za posledních 100 let. Cvičení, kde americká armáda praktikovala operace proti svým vlastním občanům. 
A stalo se to nedávno, v roce 2015 …


To je prostě úžasné: na nejambicióznější americká vojenská cvičení, která se konala před 5 lety, analytici úplně zapomněli, jako by nebyla

Dokonce i ti největší příznivci nepokojů, které dnes zmítají Amerikou, dokonce i ti, kteří křičí „hoř, hoř jasně!“ skromně mlčí o operaci „Jade Helm“, jako by se nic z toho nestalo …

Skromně mlčí o tom, jak před několika lety začaly stahovat těžké zbraně do New Yorku a několika dalších velkých měst. Navíc i o samotném cvičení v roce 2015 se informovalo velmi skromně: všechna média na světě jen krátce pronesla pár vět o „dalším“ cvičení, a že tato cvičení byla pro občany USA velmi alarmující, protože v řadě operací v několika státech byla praktikována interakce s civilisty, jako:

– nucené zabavení zbraní

– protiopatření k povstáním vzpurných států (nepřátelskými státy v tomto programu jsou označeny zejména Texas, Utah a jih Kalifornie)

– zabavení civilního bydlení a území pro dislokaci armády

– rozvoj operací protiopatření proti civilistům v noci

Jednalo se o velmi rozsáhlou a velmi závažnou operaci, na kterou dnes z nějakého neznámého důvodu všichni zapomněli. Proč?

Důvod je velmi jednoduchý: pokus porovnat tato cvičení roku 2015 s dnešními událostmi vyvolá řadu nepříjemných otázek, na které je odpověď zcela zřejmá

Ano, všechno, co se dnes děje, bylo naplánováno před lety: přeci jen přesouvat tisíce kusů vybavení po celé zemi „jen pro případ, že jednou, kdyby něco“ – by bylo hloupé plýtvání zdroji. 

Ano, všechno, co se dnes děje, je jasně vysvětleno ve scénáři demontáže USA, který nebyl vyvinut včera, ani před rokem, ale velmi, velmi dávno (částečně o tom zde – Nocturno na apokalypse“ v RJ).

Ano, nejedná se ještě o občanskou válku, ale o její zjevnou předzvěst: vojenské střety v celé zemi jsou nevyhnutelné, 40 milionů nezaměstnaných je velmi závažný problém, který nevyřeší žádné emise, ale zahojit se na Íránu, Venezuele a dalších už nevyjde, nyní je ochraňuje ruský medvěd.

Všechno se pohybuje po zcela srozumitelné trajektorii: mnoho ruských migrantů ve Spojených státech již nyní prohlašuje, že se chtějí vrátit do své vlasti. Ale podzim ještě nenastal. 

A pak – bydlení bude velmi žádané – v posledních letech bylo postaveno mnoho bytů a domů v Rusku, Číně a Indii – navzdory stagnující poptávce po nemovitostech. Masivní bytová výstavba – čekají hosty?

Ve Spojených státech je procento migrantů z těchto zemí velmi vysoké, a lví podíl bude chtít být okamžitě přemístěn z Ameriky do svých vlastí až se otevřou hranice, protože nejprve tam ztrácejí práci migranti.

Ano, někdo může být rozhořčen a křičet na ně: „Když jste tam odjeli, zůstaňte si tam!“, ale věřím, že se vrátí ti nejrozumnější a nejrozvážnější. Ti, kteří nejsou stíháni na území Ruské federace pro hospodářskou kriminalitu. Ale vědomí, pracovití občané, kteří pochopili: byli podvedeni, je čas vrátit se do své vlasti. 

Ve skutečnosti se nejedná ani tak o povstání a pogromy v USA, jako o úmyslné zamlčení vzájemně propojených řetězců událostí. Bohužel, v současné analytice, jsou podobné myšlenky mimořádně vzácné:
mají svojí konkrétní metodiku a podle ní pracují. A zbytek je konspirologie a nemá smysl se tím zabývat.

Chci vám připomenout jen pár historických okamžiků.

1.) K  nárůstu průmyslové inovační síly Německa došlo ve 20. až 30. letech minulého století, v období nejpřísnějších sankcí (tehdy byly nazývány reparacemi po První světové válce, ale to nemění podstatu). 
Během období tvrdé vnitřní konkurence a nedostatku zdrojů zesílily takové známé německé koncerny jako jsou Mercedes, BMW, Audi, Porsche a mnoho dalších, které dodnes krmí Německo (a v té době byl hlavním zákazníkem těchto podniků obranný průmysl země). 

V žádném případě nechci chválit ideologii Německa té doby, byla nelidská, ale chci jen říct, že:

– obtíže zocelují, zvláště tehdy, když existuje silná touha konfrontovat okolní nespravedlivý svět

– vojensko-průmyslový komplex může dát silný impuls průmyslu a vědě, což bude nakonec velmi užitečné pro celou ekonomiku.

Jen málokdo si na tento fakt vzpomene, když mluví o nebezpečích nebo výhodách sankcí, pod kterými je dnes Rusko. A je to důležité.

2 ..) Jako jeden z mechanismů k překonání Velké hospodářské krize v USA oznámil nově zvolený prezident Roosevelt 5. března 1933 téměř dvojnásobný pokles dolaru vůči zlatu.

Téměř nikdo si na tuto skutečnost nevzpomíná a jedná se o velmi podobný mechanismus, jaký byl učiněn v Rusku v roce 2014 a to co musí nyní udělat USA. 

Připomínám, že jedním z předvolebních sloganů Trumpa je zrušení veřejného dluhu USA, a on se s tím systematicky, metodicky vypořádává.


Opravdu doufám, že v budoucnu analytici budou pečlivěji porovnávat aktuální události s událostmi minulými. To umožní mnohem přesnější prognózy. 

Přičemž tyto události mohou mít i vedlejší efekt, jako například projev mechanismů globálního řízení, což je dnes zatím předčasné.

Alexander
https://bit.ly/2VQFjKL

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Danuška
8. 7. 2020 16:19
Ohodnotit příspěvek :
     

V noci ve čtvrtek 4. června 2020 uhodil blesk do Washington Monument (zednářský obelisk). To je také symbolické.
VIDEO NA YOUTUBE
The Independent – Washington Monument struck by lightning bolt in dramatic footage
https://www.youtube.com/watch?v=xsdBaIjPvyo