„Nevídaná podlost“: Zacharova reagovala na Tichanovskou

„Bezprecedentní podlost“: Zacharova reagovala na výzvu Tichanovské uvalit sankce na podniky v Bělorusku. Tichanovská požadovala od Kongresu USA sankce proti předním běloruským podnikům.

Oficiální zástupce Ministerstva zahraničních věcí Ruské federace Maria Zacharova vystoupila v reakci na návrh bývalé prezidentské kandidátky Svetlany Tichanovské uvalit sankce na hlavní podniky v zemi.

Podle Zacharové je výzva Tichanovské „bezprecedentní podlost“.

„V těchto podnicích pracují Bělorusové! Jak je možné žádat, s cílem ublížit lidem, svým vlastním občanům, kteří vytvářejí vnitřní produkt po celá léta, desetiletí?! Nebo jsou americké sankce proti běloruským podnikům již připraveny a byl zapotřebí ten, kdo by na rozkaz vyslovil „četné prosby pracujících o zvýšení cen základního zboží“? 
Bezprecedentní podlost,“ napsala Zacharova ve svém telegramovém kanálu.

Předseda běloruské vlády Roman Golovčenko již dříve uvedl, že sankce EU vůči republice mají snížit ekonomiku země a vytvořit podmínky pro destabilizaci situace.

https://bit.ly/3iw4Fth

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
10. 6. 2021 11:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Je patrné a viditelné vměšování US zupáckých oberstů nastrčenými figurkami . Navalený už sedí – jeho organizace označena za extremistickou s cílem převratu v RF – další z řady mr. Protaševič špatně přistál – a sakra zpívá – ,jaká to smůla ! Teď nastala doba pro další disposibilní postavičku ve světové politice ,která je opět kandidát č.1 – vlastně už tam je – na pozici užitečného idiota . Možná ji těší že další kandidáti jsou už vybrání a designováni na své budoucí posty (přislíbené CIA ) ,jako prezidenti ,generálové ,ministři vnitra etc.etc. Marná to naděje