„Neotálejte… Zima se blíží“

„Neotálejte… Zima se blíží“ – Rusko zve cizince. Lahodná kuchyně, krásné ženy, bohatá historie, jedinečná kultura bez jakýchkoliv „zrušení“, stejně jako levný plyn, elektřina a voda. Obecně luxus, který už v zemích „zlaté miliardy“ není.

Video, které se rychle šíří na sociálních sítích, inzeruje Rusko a jeho rysy a vybízí cizince, aby přišli do země. Navíc je lepší si s přesunem do Ruské federace pospíšit.

Video uvádí, čím je ruská země známá: vynikající kuchyně, krásné ženy, levný plyn, bohatá historie, světoznámá literatura, žádné zrušení kultury, jedinečná architektura, úrodná půda, levná elektřina a voda, balet, dostupné taxíky, tradiční hodnoty, Křesťanství, pohostinství, vodka, ekonomika, která vydrží tisíce sankcí.

Je čas přestěhovat se do Ruska. Neotálejte, zima se blíží, uzavírají autoři videa.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://www.youtube.com/watch?v=UUyFa9lyw1I
https://bit.ly/3zjKmpT

5 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Kajik
31. 7. 2022 00:31
Ohodnotit příspěvek :
     

To bude prdel, až se covid přes rampouchy nedostane ani k fijalovem, zeleném a duhovém vlezdoprdelúm, jsem zvědav, jestli budou leštit ebonitové tyče, nebo Putinovu kliku. 🤑

Aleš
31. 7. 2022 04:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím že lepší řešení nez emigrace je postavit mafii SPOLU před soud a poslat do basy. Důvody jsou. Vlastizrada, porušování povinnosti při správě cizího majetku, sabotaz, genocida, nacismus.
ANO přibalit taky. Za covid. Tedy taky genocida Pfizerem.

Pavel K
31. 7. 2022 08:39
Odpovědět  Aleš

Ale stašně dlouho nám to trvá. Než se rozhoupeme bude možná pozdě.

Pavel
31. 7. 2022 10:33
Odpovědět  Pavel K

Pavle, ty, já i další z naší party jsme připravení, ale k tomu aby těmto útrapám byl konec potřebujeme statisíce lidí, kteří by byli na naší straně a pomohli
My sami nic nezvládneme. Můj syn pracuje v kanclu s několika dalšími kolegy a kolegyněmi, kteří jsou ve stejném věku 40 – 50 a představ si, že všechnI kromě syna jsou zarytí fialovci. Ty vzbudí jedině generál Moroz a plukovník Hlad. A to si ještě tím nejsem jistý, protože co mi syn říká, co tito lidé žvaní, tomu bys neuvěřil. A všichni jsou to VŠ.

vavi
31. 7. 2022 11:09
Odpovědět  Pavel

Veď to je tá strašná tragédia, že celá jedna, možno až dve generácie „mládežníkov“ sú démonkraciou postihnutý

Tomáš
31. 7. 2022 11:23
Odpovědět  vavi

Někdo je postižen demokracií, někdo komunismem, fašismem, nacismem… Ten první to má mentálně složitější. Musí si vybrat svůj směr, u těch dalších stačí poslouchat vůdce. Netřeba se trápit s volbou či myšlením.

jiří
31. 7. 2022 11:54
Odpovědět  Pavel K

Dokud se nepřidají ozbrojené složky nic se nezmění.

Albi
31. 7. 2022 12:59
Odpovědět  jiří

Zatím nemají ke komu se přidat.

Občas se podívám na novinkovou diskuzi – zdá se mi, že drtivá většina se už smířila s životem bez tepla, světla a možná časem dojde i bez nebo s minimem jídla. A už obhajují „šetření“ a vyměňují rady, jak tu zimu přežít, ale hlavně aby se už konečněb vyhnali Rusové z Ukrajiny.

Pak nastane slibovaný ráj ne-li na celém světě, aspoň v EU!
Na nějaký masový odpor to opravdu nevypadá.

Pavel
31. 7. 2022 13:58
Odpovědět  Albi

Paní Albi, možná, že se s tím smiřují, ale spíše si vůbec ve své rozežranosti neuvědomují co je hlad a nedochází jim důsledky. Vyhazovy z práce, minimum životních prostředků, uzavírání provozoven a továren a jejich malé děti bez teplé vody, tepla, stravy apod. Vše jede téměř na plyn, nemocnice se vytápí plynovými kotelnami a podobně. U nás ve městě jedou všechny kotelny na plyn, dělal jsem tam v posledních letech před důchodem. Těmto zombíkům to vůbec nedochází, oni nemají o skutečném životě ani páru a navíc věří hlouposti z mainstreamu. Rusko si do dvou měsíců, pokud bude chtít namaže Ukrajinu na chleba. Toto jsou skutečně vypatlané generace, i když nerad urážím, ale je to tak.

ZMann
31. 7. 2022 08:39
Odpovědět  Aleš

V Rusku mají lepší ubytovací prostory taková Vorkuta nebo Petak tam by se těm vlastizrádcům určitě líbilo.

PENNYS
31. 7. 2022 08:54
Odpovědět  Aleš

Dokud soudnictví povedou tací jací tam jsou „pa WEL richeTskí“ a spol,
NIC SE ŠMEJDUM NESTANE A BUDOU SE NÁM NEUSTÁLE SMÁT PŘÍMO DO XYCHTU JAK TO DĚLAJÍ TED!

SPOLU_Koalice-PEKLO.jpg
Pavel K
31. 7. 2022 08:42
Ohodnotit příspěvek :
     

No to je hezké, ale tak pro mladé a zdravé lidi. Já už jsem v poslední fázi života a jsem tu už zvyklí a chci tu už i umřít. Snad se nám v brzké době podaří ten zázrak a budeme si konečně vládnout sami a všechny šmejdy pochytáme a zůčtujeme s nimi.

Tonda
31. 7. 2022 10:56
Odpovědět  Pavel K

A nechcete raději do Ruska na stáří? Plyn levný, inflace malá. Rublík silnej. Zdravotnictví určitě surový. Ideově k nim máte blízko. Splnil byste si celoživotní sen.

Gales
31. 7. 2022 09:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě by k tomu měli dát seznam těch,kteří do Ruska nesmí.Fialu to na-sere.

Aleš
31. 7. 2022 10:16
Ohodnotit příspěvek :
     

CZEXIT

Naposledy upraveno$ s uživatelem$