politika

“Není to člověk Boží”: Papež Benedikt XVI. zakázal “katolíkovi” Bidenovi zúčastnit se jeho pohřbu

VATIKÁNSKÝ PŘEVRAT: ZESNULÝ PAPEŽ BENEDIKT XVI. SI VZAL TAJEMSTVÍ S SEBOU DO HROBU

Emeritní papež Benedikt XVI. zemřel po dlouhé nemoci 31. prosince ve Vatikánu. Papež zemřel ve věku 96 let v jednom z vatikánských klášterů.

“S bolestí oznamuji, že emeritní papež Benedikt XVI. zemřel dnes v 9:34 v klášteře Mater Ecclesiae ve Vatikánu,” řekl Matteo Bruni, vedoucí tiskové služby Svatého stolce.

Patriarcha Kirill vyjádřil soustrast nad úmrtím Benedikta XVI. Patriarcha Kirill v kondolenčním telegramu zaznamenal úctu papeže Benedikta k tradici ruského pravoslaví.

Zakladatel Prvního ruského televizního kanálu Cargrad Konstantin Malofeev také komentoval smrt Benedikta XVI. “Nemohu neříci pár slov o zesnulém Benediktu XVI. Podle mnoha konzervativních katolíků to byl on, kdo byl skutečným papežem. Ten takzvaný František je jen uzurpátor, chráněnec levicově liberální lobby. Historici teprve budou hledat odpověď na to, co se stalo před 10 lety, kdy stále energický pontifik byl přinucen odejít na odpočinek. A proč udělali „papežem“ osobu, která nyní v katolické církvi provádí agendu současného bezbožného světa”.

„Tradiční katolíci obviňují „homosexuální mafii“ z vatikánského převratu na počátku roku 2013. Soudě podle pravidelně odhalovaných vatikánských sexuálních skandálů (včetně pedofilů) to v žádném případě není fantazie milovníků drbů. Ale Benediktu XVI. se nepodařilo se s ní vypořádat. Zesnulý papež byl vždy věrný tradičním křesťanským hodnotám. A právě to nevyhovuje majitelům současného světa. Přitom si před veřejností nikdy na nic nehrál, nevystavoval se jako šašek, jak to dělá už skoro 10 let jeho „nástupce“.  Navzdory neshodám mezi pravoslavnými a katolíky budí zesnulý papež upřímnou úctu. A smutek, že nemohl zadržet bezbožné procesy ničící západní civilizaci”, – zdůraznil Konstantin Malofeev.

Benedikt XVI. vedl katolickou církev od 19. dubna 2005 do 28. února 2013. V roce 2013 se papež Benedikt XVI. stal prvním papežem po 600 letech, který abdikoval.

“Není to člověk Boží”: Papež Benedikt XVI. zakázal “katolíkovi” Bidenovi zúčastnit se jeho pohřbu

Joe Biden, první katolický prezident po šesti desetiletích, který se prohlásil za „oddaného“ stoupence učení církve, byl odmítnut zesnulým papežem Benediktem XVI., který mu zakázal účastnit se jeho pohřbu. Tisková tajemnice Bílého domu Karine Jean-Pierre novinářům řekla, že místo Bidena se pohřbu zúčastní americký velvyslanec při Svatém stolci Joe Donelly.

Joe Biden se na žádost Vatikánu nezúčastnil pohřbu papeže Benedikta XVI.

Jean-Pierre řekla, že Biden se pohřbu nezúčastní v souladu s přáním zesnulého papeže a Vatikánu“.

Biden, který tvrdí, že je katolík navzdory protichůdným názorům, reagoval na urážku, když mluvil s novináři ve středu při odchodu z Bílého domu.

Reportér se zeptal Bidena, proč se nezúčastní pohřbu bývalého papeže, který v sobotu zemřel. Zdálo se, že Biden, je očividně rozzuřený Benediktovým rozhodnutím zakázat mu účast na pohřbu. ( video )

Biden byl viditelně podrážděný, když se reportér zeptal, proč se nezúčastní papežova pohřbu.

“Zítra se však nezúčastníte pohřbu papeže Benedikta XVI..” Proč?” zeptal se reportér.

“Proč myslíte?” opáčil Biden.

Reportér odpověděl: “No, řekněte mi to.”

“Víte proč,” řekl Biden.

Reportér odpověděl: “To mi můžete říct, pane.”

Biden pak tvrdil, že se nezúčastní, protože by to vyžadovalo doprovod 1 000 lidí, aby se mohl pohřbu zúčastnit.

“Jenom bychom překáželi,” řekl Biden.

Nemělo by být žádným překvapením, že Biden byl odstraněn ze seznamu hostů zesnulým papežem Benediktem, který jako konzervativec byl bezpochyby zděšen postoji Bidena k řadě otázek, v neposlední řadě jeho pro-potratovým postojem.

Ale intrika sahá hlouběji. 

George Soros, Barack Obama a Hillary Clintonová v únoru 2013 zorganizovali převrat ve Vatikánu s cílem svrhnout konzervativního papeže Benedikta, podle e-mailů WikiLeaks. 

Papež Benedikt se stal prvním papežem, který odstoupil od papeže Řehoře XII. v roce 1415 a prvním, který tak učinil z vlastní iniciativy od papeže Celestina V. v roce 1294.

Nicméně skupina katolických vůdců cituje nové důkazy odhalené v e-mailech zveřejněných WikiLeaks a tvrdí, že konzervativní papež Benedikt ve skutečnosti neodstoupil z vlastní iniciativy, ale byl vypuzen z Vatikánu při puči, který výzkumný tým nazývá „… Katolické jaro”.

Soros, Obama a Clintonová použili diplomatickou mašinérii, politickou sílu a finanční moc Spojených států k vynucení, nátlaku, uplácení a vydírání za „změnu režimu“ v římskokatolické církvi, aby nahradili konzervativního Benedikta současným papežem Františkem – který se od té doby stal hlásnou troubou mezinárodní levice, ohromující katolíky po celém světě. Není divu, že Benedikt nechtěl Bidena a jeho kumpány na svém pohřbu.

Ať už byly vnitřní diskuse, které přiměly Vatikán říct Bidenovi, aby si na cestu kufry nebalil, jakékoli, je to pro prezidenta Bidena další ostuda na světové scéně.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3WRo2hS
townhall.com  
newspunch.com
www.catholicarena.com

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
17. 1. 2023 20:00
Ohodnotit příspěvek :
     

A kdoví jak by se hologram na tom pohřbu zachoval.Třebas iniciativa byla od amíků bo měli strach jestli jejich kápo při ukládání rakve nebude křičet góóól.Nebo tak něco.

Autor
17. 1. 2023 20:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Na intu jsem našel takový vtip:
Vláda USA krmí Bidena viagrou, aby ten mohl stát..

1666514181_pressa_tv_screen-05.jpeg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aragonit
17. 1. 2023 20:54
Ohodnotit příspěvek :
     

No Joe narobil vo svete poriadnu paseku sa nečudujem Pápežovi Benediktovi. Joe je skôr satanista ako kresťan

Tom
17. 1. 2023 23:28
Odpovědět  Aragonit

Dementni hajzl je to!

Aleš
18. 1. 2023 09:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo by chtěl na pohřbu vraha Bidena, vzor ukropremiera Fialy.