Německý poslanec nazval americké základny v Evropě „okupací“

„Alternativa pro Německo“ nastolí otázku legality amerických základen v Evropě.

Zástupce Spolkového sněmu ze strany Alternativy pro Německo (AfD), člen parlamentního výboru pro mezinárodní záležitosti Waldemar Gerdt řekl Izvestii, že němečtí poslanci z AfD a jejich spojenci zamýšlejí nastolit otázku legitimity amerických vojenských základen v Evropě.

V blízké budoucnosti se americká vojenská základna může objevit v Polsku, pak v Lotyšsku. Zatímco to Američané nazývají „spoluprací“, Gerdt  to nazývá „okupací“.

 „Scénář je jasný – byl napsán již dávno. Je to vlastně skrytá okupace,“ řekl.

„Vezměte si například leteckou základnu Ramstein v Německu. Žádný občan Spolkové republiky Německo tam nemůže vstoupit. Ani policie nemůže. Co se děje uvnitř, nevíme. Dováží se tam materiály, výrobky a zařízení, ale tento proces my nekontrolujeme. Nevíme co tam je. A to už není partnerství“.

Poslanec uvedl, že strana vznese otázku legitimity amerických vojenských základen v Evropě po volbách do Evropského parlamentu, ve kterých AfD a podobné politické strany z jiných evropských zemí získají „vážnou blokující většinu“.

Podle politika jeho strana také plánuje nastolit otázku zrušení anti-ruských sankcí, kvůli kterým Německo již ztratilo více než 100 miliard eur, a asi 600 000 pracovních míst je ohroženo likvidací.

„Anti-ruské sankce jsou ničivým opatřením, a to je vysvětleno v našem stranickém programu. Politici někdy říkají, že se jedná o diplomatickou metodu, ale ve skutečnosti jde o selhání diplomacie. Sankce nepřinesly nic pozitivního pro nikoho, “ řekl Gerdt.

http://www.iarex.ru/news/66366.html

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Okupace,..Sovětská byla mnohým trnem v oku, ale o téhle se mlčelo. https://img.ihned.cz/attachment.php/730/41686730/v9JrVOTboDB7u2EkqQfAcWMjy4nKsd56/800px-Flugtag_Ramstein_15.jpg Při pohledu na ten obrázek se mi vybavil jeden den proměněný v peklo. https://www.youtube.com/watch?v=MG1f3ukUxYI Konec letních prázdnin roku 1988. Na ploše kolem americké letecké základny Ramstein poblíž německého Kaiserslauternu si dav tří set tisíc diváků užívá nedělní odpoledne během leteckého dne, který se tu každoročně koná. Ve vzduchu jsou právě letouny italské akrobatické skupiny Frecce Tricolori. Jeden chybný manévr končí katastrofální srážkou tří strojů. Jejich trosky dopadají na zem, přičemž zbytky jednoho z letadel v podobě ohnivé koule míří přímo do bezmocných lidí. Zábavný letecký den se mění… Číst vice »

mimo téma. Dneska jsem jel do centrálního Kocourkova kvůli brýlím na práci, napsala mi skla, obrouček mám hodně a tohle je do dílny, kde se sem tam pracuje s ředidly a sem tak špony na stole a tak. Takže starý obroučky a skleněný čočky. „Pane, to už dneska nikdo nedělá“ Pane, do těhle obrouček vám je nedám, ty jsou už moc starý, to už nepůjde a t d jak zaseknutý gramofón. Nakonec jsem našel jednoho, kterej to udělá. Tak jdu a potkám kyslíky, tak jsem tam zalezl, protože máma má ještě původní go kartu eurotel, toolkit, nejdou přes to žádný… Číst vice »

Tak to jsem opravdu neloudil. On chtěl být chlapec hodně aktivní,..takovej ten guru, no. Baseball a přes ruce. Nakonec, aby člověk měl i čtečku, aby si nakloval. Někdy se ale s nima nechá mluvit, když ukážeš, že jsi neodbytný a necháš se přehazovat po drátech na vyšší odbornost. Oničtou jen z monitorů myslím ty na callu) a to co tam nemají, tak končí. No, a takhle se dostaneš do levlu víš, kde se zase jinak domluvíš. Jedna věc je také nepřijemná, když si stařec koupí mobil a v něm jak na potvoru nebo naschvál, nejsou standardně vypnutý data a pak… Číst vice »

Já tu klonovačku mám a právě když jsem někomu měnil SIM tak jsem nejdřív, než jsem ji přes tu jejich samoobsluhu aktivoval, zakázal jsem úplně všechny možnosti premiových sms a kde co šlo, kdo si to chce pustit, ten to umí, kdo ví prd, tak mu to nechybí 🙂

Tak, prvdu díš. Ale ne každý ví. Zlatej čtvrtkorunák, co se hodil do slotu a vytočit numero. Když jsi chtěl volta okus dál, tě baba spojila…Nakonec tam přestrkovala banány a šlo to také. Dnes otázka kmitučtů. Teď jsem si vzpomněl, jak jsem v minulém století po revoluci zapojoval známému fax Canon a trápil se a trápil až najednou ticho. Povídám, kurwa něco se údálo. Známej povídá neskutečně úspešnej podnikatel s loktama a známejma), že proj jedem a zajeli jsme do jedný vesnice, tam naložili chlapa, kterej sloužil v městysu nas ÚT. Ten zalez dovnitř a pak mě zavolal a povídá… Číst vice »