Německá vláda ukradla respirátory ČR, SR, Švýcarsku a Maďarsku

Německá vláda ukradla respirátory ČR, SR, Švýcarsku a Maďarsku.
Ať si všichni pochcípají, hlavně když přežijí Němci je politika Berlína

Německá vláda sprostě ukradla zásilku respirátoru a roušek, které přes její území převáželi do Rakouska, Švýcarska, Slovenska, Maďarska a také k nám do České republiky. Německá kancléřka Merkelová k tomu řekla, že:. “Chceme (my Němci) jen zajistit, aby lékařské materiály byly ve správných rukou.“

Zásilky si v zahraničí objednaly a zaplatily vlády jmenovaných zemí. Od výrobců byly přepravovány přes německé území z důvodu logistiky.

Ovšem německá vláda v zoufale situaci, kdy sama posrala co mohla a nemá roušky s respirátory pro své občany, se rozhodla, že okrade okolní země, protože ať si pochcipají Maďaři, Slováci či Češi, hlavně když přežijí Němci!

Tohle je celá podstata EU, všichni jsme nuly a vládnou nám nadlidé z Německa …

EU totálně selhává naopak Čína posílá humanitární pomoc do Itálie

Čína poslala Maďarsku zásilku roušek, ale německá vláda ji Maďarům ukradla. Stejně tak neschopná německá vláda ukradla zdravotnický materiál (roušky a respirátory) patřící Slovensku, Rakousku a Švýcarsku.

Ať si Maďaři či Slováci pochcípají, hlavně ať jsou roušky a respirátory pro Němce, i tak lze pochopit chováni neschopné německé vlády, která vůbec není připravena na krizový stav a očekává, že se koronavirusem nakazí víc jak 50 milionu Němců, pokud by měli úmrtnost jako dnes Itálie, tak jich tak 7 % zemře, tedy něco kolem 2 až 3 milionu Němců.

Stejně tak můžeme vidět neschopné vedení EU, které se zmohlo jen na řev proti uzavírání hranic, asi chtějí ať se virus šíři a zabije co nejvíce bílých Evropanů?

A jak reaguje Čína?

Čínská republika vyslal do Itálie na pomoc specializovaný tým zdravotníků. Ano, na tomto videu vidíte přílet čínských expertů. Takže Italům pomáhá socialisticko-kapitalistická diktatura z druhé strany světa, kdežto EU jen zuří, že Italové zavřeli hranice a není tak moc možný pohyb nakažených lidí …

https://www.facebook.com/LukynLhotan/videos/214760176389643/

Autor: Lukáš Lhoťan 
https://bit.ly/2U6sqKY
https://www.nzz.ch/schweiz/deutschland-lenkt-im-exportstreit-um-die-schutzmasken-ein-ld.1546320

Němci nás přeplatili

Slovenský premiér řekl, že Slovensko už mělo zarezervované dva miliony roušek na Ukrajině. 

Podmínkou však podle Pellegriniho byla platba v hotovosti. 

” Už jsme připravovali hotovost 1,2 milionu eur v kufru, abychom sedli do vládního speciálu a jednoduše po ně šli. Přišel tam překupník z Německa, který to celé přeplatil a koupil ,” přiblížil premiér.

https://slovensko.hnonline.sk/2112447-pellegrini-vysvetlil-situaciu-s-ruskami-pripravili-sme-hotovost-vyse-milion-eur-nemci-nas-vsak-preplatili

sdíletj na