politika

Nejzajímavější projev v OSN pronesl íránský prezident Ibrahim Raisi

Nejzajímavější projev v OSN pronesl íránský prezident Raisi:

Ze všech ostatních (dokud nepromluvil Lavrov) byl nejzajímavější projev íránského prezidenta Ibrahima Raisiho, ve kterém bez zbytečných řečí rozcupoval všechny body hegemonického projevu Bidena, odsoudil pokusy Západu zmanipulovat svět a rozpoutávat války ve jménu zkrachovalé „západní demokracie“ a věnoval mnoho slov tak posvátným pojmům pro každého normálního člověka, jako je rodina, muž a žena, a obvinil Západ ze zločinů proti lidskosti:

“Vy (Západ) nejste hodni lidské důstojnosti…

Dnes nejsou zločiny proti lidskosti jen okupace zemí, útlak lidí a masakry, ale i cílený útok na rodinu samotnou. To je také zločin proti lidskosti.”

A jak je známo, zločiny proti lidskosti nemají promlčecí lhůtu.

A o mezinárodním terorismu:

ISIS je americký výtvor. Atentát na generála Soleimaniho je darem ISIS… A všichni zúčastnění budou postaveni před soud…“

Mimochodem, terorismus také nemá promlčecí lhůtu, stejně jako napomáhání k terorismu.

Íránský prezident Ibrahim Raisi ve svém projevu na Valném shromáždění OSN obvinil Spojené státy z rozdmýchávání „plamenů násilí na Ukrajině“ s cílem oslabit Evropu.

Pokud jde o Ukrajinu, Ibrahim Raisi přímo obvinil Spojené státy z podněcování tohoto konfliktu a velmi přesně definoval co je cílem konfliktu:

…aby Spojené státy oslabily evropské země. A bohužel je to dlouhodobý plán.“

Na závěr íránský prezident zatloukl několik hřebíků do rakve hegemona a vysvětlil Bidenovi, co je minulost, na kterou se ve svém projevu rozhodl zapomenout:

Sankce nepřinesly výsledky. Oni (Západ) jsou v minulosti a my jsme v budoucnosti. Jsme budoucnost… Celý svět čeká na den, kdy staré cesty skončí.“

Západní hegemonie již neodpovídá realitě světa, pokus vnutit takzvané hodnoty a ideály selhal, prohlásil  Ibrahim Raisi.

Podle íránského prezidenta se svět nachází v historickém zlomu a existuje naděje na vytvoření spravedlivého světového řádu.

„Dámy a pánové, nacházíme se v přelomovém bodě naší historie. Ve světě dochází k vážným změnám, vzniká nový světový řád a z této cesty již není možné odbočit. Hegemonie Západu již neodpovídá realitě dnešního světa, starý liberální řád, který odpovídal ambicím krutých, nenasytných lídrů a kapitalistů, je minulostí.

Pokus o univerzalizaci amerických ideálů po celém světě selhal a Írán je hrdý na to, že jsme odhalili skutečný charakter těchto lídrů… Nyní vidíme konfrontaci, objevují se nezápadní mocnosti, takže je naděje na vytvoření nového, spravedlivého globálního řádu,“ řekl Raisi.

Íránský prezident Ebrahim Raisi řekl, že „jak se nezávislé národy stále více připojují ke spolupráci a konvergenci, některé mocnosti se pokoušejí podněcovat konflikty v různých regionech“.

„Uplatňují mentalitu studené války a snaží se znovu vytvořit bloky v globálním měřítku. Toto regresivní úsilí představuje významnou hrozbu pro bezpečnost a prosperitu národů”.

Podle jeho slov „učinit obchodní koridory nebezpečnými, přeměňovat země ze spojenců na závislé, utlumovat ekonomický pokrok suverénních národů a podněcovat zástupné války napříč Asií a Evropou jsou prvky tohoto zlověstného řetězce”.

Íránský prezident pokračoval: „Ironií je, že tyto akce jsou předkládány ve jménu obrany demokracie. Globální společenství, včetně národů v západní Asii, však poznalo pravou podstatu západní demokracie. Západní demokracie je až příliš často kódovým označením pro státní převrat, okupace a probíhající války”.

Raisi řekl, že všechny íránské bezpilotní letouny použité při útocích na Ukrajinu byly prodány Rusku před začátkem války: „Pokud mají dokument, že Írán předal zbraně nebo bezpilotní letouny Rusům, pak by ho měli předložit”.

Zdůraznil, že republika stojí za mír na Ukrajině: „Jsme proti válce a jsme připraveni jednat jako zprostředkovatelé, abychom ji ukončili, ale daně amerického lidu jsou utraceny na vedení války a plnění kapes zbrojních továren.“

Teherán odolal pokusům americké rozvědky svrhnout současný režim v Íránu, budoucnost patří jiným zemím a dny Západu skončily, řekl z pódia.

„Svět se posouvá k novému mezinárodnímu řádu a projekt amerikanizace světa selhal,“ řekl a dodal, že “Západ čelí krizi identity a funkčnosti, protože si představuje svět jako neprostupný les a sám sebe jako krásnou zahradu.”

GEOPOLITIKA CIVILIZACÍ shrnula projev íránského prezidenta v bodech:

  • Demokracie je krycí název pro loupeže, války a nadvládu. Naši lidé v západní Asii se setkali se západní demokracií, pocítili ji na vlastním těle a kůží!
  • Už jste někdy slyšeli něco o chemickém bombardování Íránu??!!!
  • Viděli jste někde fotografie našich lidí, jak jsou vystaveni chemickému útoku!!? Tyto chemické bomby byly dílem Evropy a byly předány zločinci Saddámovi [Husajnovi].
  • Není-li čas ukončit okupaci Palestiny!!? Tato země je okupována více než 75 let. Nedostatek bezpečnosti je důsledkem “přítomnosti Izraele”!
  • Jediná země apartheidu na světě je Izrael, vytvořený na základě rasismu.
  • Korán je ta samá kniha, ve které jsou Abraham, Mojžíš a Ježíš uctíváni a považováni za svaté!
  • Oni jsou minulost (Západ) a my jsme budoucnost.”

A to vše bylo řečeno do tváře představitelů Západu a za potlesku necivilizovaného světa.
———–

A tady je další projevjihoafrického prezidenta Ramaphosy, který oznámil konec západního neokolonialismu:

Afrika již není ochotna platit za industrializaci severních bohatých zemí. Mnoho severních zemí věří, že jejich majetek spočívá v nerostných zdrojích ležících na africké půdě. Bohatství Afriky patří Afričanům.“

Rabíni proti sionismu

Nejnovější zprávy.

Íránský prezident Ibrahim Raisi se setkal v New Yorku s židovskými rabíny, kteří vystupují proti izraelskému sionismu.

https://1url.cz/VuqZI
https://colonelcassad.livejournal.com/8650045.html

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Radegast
21. 9. 2023 23:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Ibrahim = Abrahám.
Ty hunochazarské nosaté spiklenecké bestie vládnou skoro všude – i v Íránu. 🙁
Šikanují naschvál ženy se šátky, které se nikdy v Íránu historicky nenosily, jen průhledné závoje, a nahnali Íránce do války Bagdád – Teherán v 80. letech.
Generálovi Sulejmánímu to taky došlo a držel se od nich dál.

Putinovec
22. 9. 2023 07:40
Odpovědět  Radegast

A když se na to podíváme zblízka , tak arabský svět pochází ze semitských kočovných kmenů . Tradiční historicky vzniklý židovský národ , pochází ze semitských kočovných kmenů .
Takže zde máme někoho , kdo z jedné části sestavil části dvě a ty poštval proti sobě .
Mimochodem , už dříve byla provedena studie nejnižší kasty pasáků židovského národa , rabínů . Všichni rabíni pocházejí geneticky ze stejného předka po otci , což znamená , že se jedná o generačně uzavřenou sektu , mafii , která svým rozsahem funguje jako internacistická mafie po celém světě . Po genetické stránce mají s židovským národem společného asi tolik , jako Eskymáci .
Karel Marx byl jeden z kasty pasáků , oba dědky měl z čisté linie kmene Levi , tradičních to pasáků židovského národa . To jen na ukázku , komu je zadávána tvorba ideologií .

Putinovec
22. 9. 2023 08:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Já si sem dovolím přidat ještě jeden rozhovor politika , který se neklaní zlatému teleti .
https://www.infovojna.bz/article/video-fico-zotrel-novinarku-televizie-france-24-ktora-bez-znalosti-pomerov-na-slovensku-polozila-stupidne-otazky-a-opakovala-notoricky-zname-hoaxy-dezinformacie-medii-hlavneho-prudu
Každý si může porovnat kvákání pRezidenta PePy , či fialového sudeťáka s tím , kdo popisuje objektivní realitu .

Ferko
22. 9. 2023 09:35
Odpovědět  Putinovec

Teď jsem si to poslechl. Dámy a pánové, Fico je frajer a kdyby kandidoval u nás, má 100% můj hlas!

josef
22. 9. 2023 15:44
Odpovědět  Putinovec

Pan Fico je pan politik, kterému záleží na národu a státu.

Pavel z Moravy
22. 9. 2023 08:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Projev to byl výborný, ale těmhle ze západu to nikdy nedojde. Oni si o sobě myslí, že byli stvořeni k vládnutí nad zbytkem planety. Až západní človíček pochopí, koho mu nainstalovali k moci a osvobodí se z okovů těchto grázlů, bude možná dobře i tady.

Gales
22. 9. 2023 09:21
Ohodnotit příspěvek :
     

V těch ,,nedemokratických” zemí probíhá obrodný proces,zatím co v naši,západní,demokracii jdeme od desíti k pěti.Co bylo v Africe bude u nás a obráceně.

josef
22. 9. 2023 15:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Peršany nespojovat s Arabama a židama. To je něco jiného.