Nejlepší otec? … PEDOFIL!

Úřady v Berlíně 30 let podporovaly a bránily pedofily.

Jedna zpráva z Německa, taková, že je těžké ji nazvat pouze šokující. To, co se stalo, je zpravidla nad rámec chápání jakéhokoli normálního člověka, zejména proto, že doba trvání tohoto nechutného příběhu je delší než 30 dlouhých let.

Berlínské úřady zcela záměrně a vědomě třicet let dávaly děti do výchovy pedofilům.

Helmut Kentler, profesor pedagogiky. Učitel byl „progresivní“ a velmi úspěšný. V 60. letech začal s pracovat s mládeží, rychle se vyšplhal po kariérním žebříčku a brzy byl jmenován „prvním učitelem“ v neziskovém sdružení Školící středisko pro evangelickou mládež v Schliersu v Bavorsku. Kentler je autorem teorie „emancipace adolescentů“, která mu přinesla velkou slávu ve světě pedagogické vědy. 

Od roku 1966 začíná pracovat v Berlíně a vydává knihu „Rodiče se učí sexuální výchově“.

Profesor byl v oblasti vědy velmi úspěšný a docela žádaný, jeho názory byly respektovány a kromě své hlavní práce vyučoval na několika univerzitách. Tento „progresivní“ profesor pedagogiky se rozhodl provést zajímavý experiment – „resocializaci“ dětí a adolescentů. Děti byly svěřeny k adopci pedofilům. 

Výsledky prvních experimentů označil za úspěšné. 

Nevím, jaký úspěch tam byl, ale například jedna z hlavních myšlenek profesora o tomto experimentu:
byl si jist, že sexuální vztahy mezi adoptivními otci a dětmi nejsou škodlivé.

Chápu, že je to neuvěřitelné a člověk se tomu zdráhá uvěřit. 

Ale to zdaleka není celé: Kentler přesvědčil berlínské úředníky, že péče pedofilů o nezletilé prospívá jejich sociální integraci. Tento experiment byl proveden se souhlasem berlínského senátu, úřady si byly absolutně vědomy toho, co se děje, několik let ignorovaly signály o zneužívání dětí, dokonce pedofily bránily. 

Pedofilové nemuseli být predátory a vyhledávat nové oběti, protože bylo tolerováno uspokojování jejich potřeb na svěřených dětech. A to vše trvalo 30 let. Začalo se o tom hovořit teprve nedávno, když některé z obětí „pedofilních rodičů“ začaly vyprávět hororové příběhy svého dětství.

Ano, nyní v Německu samozřejmě začíná skutečný skandál, společnost je rozhořčená. 

To vše však trvalo tři desetiletí. Tři desetiletí byly děti věnovány pedofilům a nikdo se nestaral co se s nimi děje. Přičemž Kentler byl s dětmi a jejich „opatrovníky“ v neustálém kontaktu. Nyní jsou odhalena některá naprosto hrozná, neuvěřitelná fakta, že profesor hrál klíčovou roli v podpoře pedofilů a pedofilní lobby. 

A vše se odehrávalo na politické úrovni. Politici se vlastně pokusili legalizovat pedofilii, alespoň v berlínském senátu, kde všichni, všichni věděli naprosto přesně co se děje.

Pravděpodobně je těžké tomu uvěřit. Vždyť Německo je jedním z vůdců svobodného světa, rozvinutá demokracie, která se tolik stará o lidská práva. A tady – děti, teenageři byli vlastně chováni jako sexuální otroci pro pohodlí pedofilů. Jak se to všechno mohlo stát, a a dokonce se souhlasem státu? 

A kolik osudů dětí zničili berlínští politici a „progresivní“ profesor Kentler?

https://bit.ly/37OdkAc
https://bit.ly/2BmflXW

sdíletj na