„Nechtějí rok 1997, vrátí se do roku 1945“: Kedmi o vyhlídkách na konfrontaci mezi NATO a Ruskou federací

Pokud Západ nebude souhlasit s ruským návrhem vrátit se do roku 1997 co se týká NATO, bude se muset smířit s tím, že ho Rusko vrátí do stavu z roku 1945.

Ve vysílání rozhlasové stanice Vesti FM to uvedl izraelský vojenský expert, bývalý šéf speciální služby Nativ Jakov Kedmi, informuje PolitNavigator.

Podle experta Rusko ví, co je třeba udělat a v blízké budoucnosti bude známo, zda budou pokusy o diplomatické urovnání pokračovat.

„Stále si myslí (Západ) – nejenže mají přehnané sebevědomí, ale vždy podceňovali nepřítele. To znamená, že jsou stále přesvědčeni, že ruské vedení lze koupit korálky. A o to se teď snaží. S tím přišli do Ženevy.  «Tady tohle vám dáme.»  A o tom chtějí mluvit, NATO o tom chce mluvit: «Nějakou maličkost vám tady dáme» … Asi chtějí donutit Rusko, aby je Rusko vrátilo do roku 1945,“ řekl analytik.

„Existuje povědomí. Po 14. (lednu) se Rusko do týdne rozhodne, zda má smysl zkoušet vyjednávací proces ještě jednou, nebo je nutné přejít na jiné metody. To znamená, že již tento měsíc zjistíme, jaké další etapy má Rusko pro vyřešení tohoto problému,“ řekl Kedmi.

https://bit.ly/3FplFcM

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
14. 1. 2022 01:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud by je Rusko vrátilo do r. 1945, mohli by si gratulovat. Z pohledu laika, jako pravděpodobnější se jeví doba kamenná.

Pavel
14. 1. 2022 10:27
Odpovědět  Albi

Albi, tito anglosasští lidé jsou neuvěřitelně sebestřední a arogantní. Tyto typy už převážily i u nás. Západní Evropa je dnes plná takových arogantních náfuků. Jenom nechápu, že si to běžní občané nechají líbit, nechat se ovládat takovými despoty. To, o co se teď pokouší třeba ve Francii takový Macrón je neuvěřitelné. Jeho připravený zákon má úplně zlikvidovat svobodu. Žádná volnost, rovnost a bratrství. Historik Michelet napsal knihu Rekové a rebelové sladké Francie. Dnes by její název musel znít Zbabělci a srágorové hořké Francie. Jak si to ponižování mohou lidé nechat líbit, nechápu. Je to jako kdybychom žili v 16 nebo 17 století, ve stoletích kde poddaný neměl větší cenu než jeho koza.

ZMann
14. 1. 2022 16:41
Odpovědět  Pavel

A o to těmto degenerátům jde zotročit lidstvo, nastolit ten jejich satanozednářskej NWO. Ten Ročíldovský lokaj ve Francii má za úkol prosazovat NWO hlava nehlava.

jara
14. 1. 2022 13:26
Odpovědět  Albi

Albi tvá neznalost je obdivuhodná.

Kamil
14. 1. 2022 15:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Je třeba říct jednu důležitou věc. Propaganda nás dnes a denně krmí jakýmisi závazky vůči našim „spojencům“. Pod tím se rozumí absolutní loajalita a poslušnost k NATO a USA. Ale my k nim nemáme absolutně žádné závazky. Rusko se vzdalo kontroly nad východním blokem dobrovolně z vlastní vůle. A bylo teoreticky jenom na nás, kterým směrem se vydáme. Takže my žádné závazky vůči západu nemáme.
To je sprostý propagandistický žvást. Nehledě na to, že do NATO jsme byli vtaženi podvodem, bez referenda, proti naší vůli. Z toho vyplývá, že pokud se Rusko rozhodne změnit poměry v Evropě, bude vnímáno jako osvoboditel a NATO s USA jako uzurpátoři.