Nechápu, jsou opravdu idioti?

john713

Právě nedávno si vysoký představitel Evropské unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josep Borrell stěžoval na nepozornost západních médií. Obvinil západní média, že věnují více pozornosti slovům ruského ministra zahraničí Lavrova než tomu, co říká on.

Když tohle všechno poslouchám musím se smát. Aj-aj-jaj … co všechno se děje. Buď saúdští princové nechtějí mluvit s Bidenem a prostě mu nezvednou telefon, pak Indie pošle (slušně) hegemona a EU do háje. Afrika pronásleduje Francouze a západní média se více zajímají o to, co říká ruský ministr zahraničí S. Lavrov, než o to, co říká vysoký představitel EU.

A oni nechápou, o co jde…. FUCK YOU! Chci zakřičet – Jste úplní idioti? 

V roce 2016 média a politici z Demokratické strany USA tvrdili, že hackeři Putina zasáhli do amerických voleb a dosadili za prezidenta ruskou loutku D. Trumpa.

A předtím, v roce 2015, New York Times uvedl – „Clintonová prodala Rusku jadernou nezávislost Spojených států.“ Podle NYT: jako ministryně zahraničí Hillary Clintonová zahájila kontrakty, které umožnily Rosatomu odkoupit akcie největšího producenta uranu v USA. Ve stejné době, jak se NYT dozvěděl, nadace Clintonových získala značné částky ze zdrojů blízkých kontraktu.

Jinými slovy, v prezidentském klání v roce 2016 byli oba kandidáti „stoupenci“ Kremlu. Nevím, jak kdo, ale časopis The Week to tehdy okamžitě pochopil a otiskl takovou obálku o debatě Trump-Clintonová.

Vezměme si ale události dnešních dnů.

Americký prezident Biden ve všech svých projevech mluví výhradně o Rusku a Putinovi.

Neváhá říci, že inflace ve Spojených státech, rostoucí ceny a pokles životní úrovně Američanů jsou dílem Putina. Z vysokých tribun vysílá, že Američané platí daně tomu zákeřnému a zlému Putinovi.

V USA už koluje něco jako vtip – Když životní úroveň závisí na Putinovi a když mu platíme daně, tak proč potřebujeme Bidena? úsměv1.gif

USA se ze všech sil snaží dokázat, že světu vládne zlý Putin. Vměšuje se do voleb a dosazuje své prezidenty, organizuje Brexit, rozbíjí EU a NATO, zařizuje energetickou krizi a hlad a jeho hackeři … jsou všude .. dělají si co chtějí a není před nimi žádná ochrana. Putin podle své vůle jediným telefonátem nastolí mír, kde chce – Náhorní Karabach, Bělorusko, Kazachstán a stejně tak bez ohledu na kohokoli posílá svá vojska kam chce, zavádí svá vlastní pravidla, atd.  

A víte co? Jim se to podařilo. Uvěřili jim. A nejen jejich kříženci v EU a NATO, ale celý svět…. Světu vládne Putin.

Popularita Putina a Ruska ve světě je obrovská. Znakem světového uznání jsou narozeniny V. Putina.

V New Yorku, v den narozenin prezidenta Ruska, byl na Manhattanu vyvěšen transparent s podobiznou Putina a nápisem „Peacemaker“. Plakát o rozměrech 6 krát 10 metrů visel asi hodinu, poté dorazili policisté a odstranili ho.  

Caviar Atelier Itálie, zlatý smartphone:

Grafity v Paříži, Barceloně, Berlíně:

Kalendáře v Tokiu:

Trička v New Yorku:

A teď, poté, co všechny přesvědčili a utvrdili v tom, že Putin je ten hlavní na tomto světě, že jeho armáda je nejsilnější a vyzbrojená nejlepšími zbraněmi na světě… tito politici Západu se obracejí k vůdcům Blízkého východu, Afriky, Indie, Číny a Latinské Ameriky s nabídkou – Pojďte naštveme Putina! A diví se, že se na ně koukají jako na idioty. 

Jste opravdu úplně mimo? Rozhádat se s HLAVNÍM, na CO?  

Aby tady bylo jako u vás? Energetická a potravinová krize? Růst cen, nepokoje, demise vlád, atd.?

To opravdu všechny považujete za debily? Indie se přátelí s Putinem, a co, je jí špatně? Maďarsko se s ním prostě nehádá a momentálně je to asi jediná země v EU, která si ze zimy hlavu nedělá.  

Kromě toho Putin vždy dodrží slovo. Jak řekl, tak se stane. U těch hlavních je to tak vždycky, jejich slovo je zákon. Putin neopouští své přátele, na rozdíl od hegemona… Afghánistán je toho důkazem. 

Dívám se na to všechno a nechápu .. jsou opravdu idioti? Nebo .. jak se teď říká – probíhá ukrajinizace USA a EU.  

Kolem roku 2015 mi můj kamarád podnikatel řekl, že pro něj pracovali dříči z Ukrajiny a v roce 2014, po známých událostech, na samém vrcholu sezóny, všeho nechali a hlasitě, s výkřiky, urážkami a hrozbami, odjeli. A za rok – rok a půl najednou, jako by se nic nestalo, začali volat kvůli práci. Žádné omluvy, jako by se nic nestalo, tónem – jako by jim všichni dlužili, řekli, že se rozhodli vrátit. (Podobný příběh slyšel každý, tehdy jich bylo hodně) Kamarád je samozřejmě poslal do háje. 

A teď vidím, jak Biden, který slíbil, že ze Saúdské Arábie udělá zemi vyvrhele, přichází s prosbou k Mohammedu bin Salmánovi, kterého sám obvinil z osobní odpovědnosti za vraždu novináře… a už vím, že ukrajinizace Spojených států amerických proběhla. A pokusy USA domluvit se s Madurem, kterého Američané považují za nelegitimního prezidenta… to jen potvrzují.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3Pm1K36

4 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 02:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsou.

Lev Prch
13. 8. 2022 07:49

Byli, jsou a budou 😆

Markýza
13. 8. 2022 09:24

Taktak.

All
13. 8. 2022 06:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Životní ůroveň rabující,drancující společnosti v králíkárně USA dosahuje mety,konečné fáze nesmyslného přeživání nadvýroby zpozdilců ve vývoji a spotřebě.Dokonce už sami o sobě natočili filmy,kde ukazují svůj totální konec.USA,mimoni Země,slepá větev vývoje,co se sami stávají mimozemšťany odpadlíky.

Matyas
13. 8. 2022 07:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Popularita Putina ve světě je vskutku vysoká, zvláště po napadení Ukrajiny. Jen, co má skřet přezdívek. Lidé jsou kreativní.

sizok
13. 8. 2022 07:21
Odpovědět  Matyas

Sám jsi skřet. A ještě k tomu hloupý skřet.

oldoo
13. 8. 2022 08:34
Odpovědět  sizok

Zbytečné,on neví co je SVĚT.

Pavel K
13. 8. 2022 08:42
Odpovědět  sizok

Proč?? Měj ho v 🔶 a jdi dál jako já. Jsem už tak vytrénovaný, že to se mnou už skoro ani nehne. Vy na to skáčete, jak vopičky na gumičce. Ukaž mu že ti kdejaká debilita nerozhodí a bude ti lépe. Tak přeji pevnou vůli. 🙋‍♂️

RusTican
13. 8. 2022 10:27
Odpovědět  sizok

Sizok – prosím, nekrm trlíčka! Ignoruj ho. Když uvidíš na své cestě exkrement typu matyáše koudelky prostě ho mineš a dál si žiješ svůj život člověka a né podpindonose. 🙂

sizok
13. 8. 2022 12:05
Odpovědět  RusTican

Pomalu zasmraďují celý internet. A s neúspěchem zelené palice
jsou pořád agresivnější, zm-rdi modrožlutí.

RusTican
13. 8. 2022 18:59
Odpovědět  sizok

On to dělá pro prachy! Takhle blbej nikdo nemůže bejt! 🙂

Lev Prch
13. 8. 2022 19:13
Odpovědět  RusTican

Ale může,tady bylo po roce1989 možný i to, že vlastizrádce,prolamovatel Benešových dekretů, megaudavač a milovník nacistů byl prezident……Havel 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
13. 8. 2022 19:35
Odpovědět  RusTican

Ale může.

Lev Prch
13. 8. 2022 07:50
Odpovědět  Matyas

Kokot, to je tvoje celoživotní přezdívka 😁

Blbológ
13. 8. 2022 12:53
Odpovědět  Lev Prch

Nepřeháněj, vždyť je to jen takovej malinkatej č*ráček. ;-7

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 12:40
Odpovědět  Matyas

(_!_)

Frankie
13. 8. 2022 08:22
Ohodnotit příspěvek :
     

O tom ještě někdo příčetný pochybuje?

Pavel
13. 8. 2022 09:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Mnohokrát jsem uvažoval, jestli ten kolektivní západ je tak zdegenerovaný, šílený nebo idiotský. Nevybral jsem si. On totiž v sobě nese prvky všeho. Člověk si říká, jestli je vůbec možné, aby lidské bytosti tak hluboce klesly. Asi ano, když jsou vychováváni k nenávisti k lidem, s prázdnou, proradnou, zákeřnou a chamtivou duší, vznikne z toho tvor, který nám dnes vládne v EU. Možnost aby nám vládli, dostali ale od těch přeformátovaných, kteří nic nepochopili a jejichž duše potřebuje mnoho světla, aby prozřela. Včera jsem přátelé četl na Vltava.news, že 16.8. se koná na Staromáku demonstrace. Škoda, že nejsou v celé zemi. Měli by to již zorganizovat, poněvadž jde do tuhého.

Matyas
13. 8. 2022 09:41
Odpovědět  Pavel

Není nad kolektivní Východ, Si Tin Pchinga a jeho ruského vazala.

Lev Prch
13. 8. 2022 10:31
Odpovědět  Matyas

Není nad tvojí hlubokou mentální retardací ty havlolejnolahvárenská propagando 👎

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 12:41
Odpovědět  Matyas

(_!_)

Blbológ
13. 8. 2022 13:01
Odpovědět  Matyas

Nebýt takových jako ty, blbe nešťastná, tak ani netušíme, že jsme moudrí. ;-P

Blbológ
13. 8. 2022 12:57
Odpovědět  Pavel

Kdysi se říkávalo, že moudřejší ustoupí. No a dnes to vypadá tak, že už všichni moudrí ustoupili! BLBCŮM!!! ;-7