politika

Nazis raus! 

V německém Lipsku během protikrizového shromáždění místní obyvatelé požadovali, aby ukrajinští uprchlíci a zastánci eskalace s Ruskem opustili Německo, a nazvali je nacisty. 

Záběry z demonstrace byly zveřejněny na kanálu YouTube deníku Die Welt, uvádí RIA Novosti.

„Nacisti, vypadněte, ven! Žijete na naše náklady!” skandovali Němci.

Na videu skupina demonstrantů nespokojených s berlínskou politikou vůči Ukrajině a Rusku křičela výzvy směrem k lidem s ukrajinskými vlajkami a protiruskými plakáty v rukou.

Lipskem včera prošly více než dva tisíce demonstrantů, kteří požadovali ukončení protiruské politiky a sankcí. Když skupina ukrajinských aktivistů rozvinula své vlajky, dav začal skandovat – Nacis raus! 

Pravda, v tisku demonstranty označili za kremelské radikály a Ukrajinci nebyli za provokaci ani napomenuti.

V pondělí se v Německu konaly masové protesty ve státech Meklenbursko-Přední Pomořansko, Sasko-Anhaltsko, Durynsko a Sasko. Mezi požadavky byly výzvy ke zrušení sankcí proti Rusku, mírová jednání a zastavení dodávek zbraní Ukrajině.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3VhXSo5

sdíletj na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
11. 10. 2022 21:44

comment image

Pavel K
11. 10. 2022 21:56

V dubnu 1945 se stala obrovská chyby. Rudá armáda měla ty skopčáky hnát až k Atlantiku a tam to nahrnout do moře. Zasrrannýý amíci si je tam natahali a spoustu uniklo potrestání a začalo to tam opět bujet a máme to tu zpět. Kdo to opět zneužívá vám nemusím povídat. Ano ti co mají veliké nosy. Je to opět jejich nástroj proti slovanskému lidu.

skeptik
12. 10. 2022 08:14
Odpovědět  Pavel K

Oni se tím amíci moc nechlubí jak sympatizovali s Hitlerem. Je to dobře ukázáno ve filmu “Chaplin”.
Taky důkaz: https://plus.rozhlas.cz/zapomenuty-antisemitismus-henryho-forda-je-odvracena-tvar-americkeho-snu-7628704

Administrátor
P.A.Semi
12. 10. 2022 08:34
Odpovědět  skeptik

Ford měl v mnoha věcech pravdu, zejména v tom, co psal o Židech…
Takový Americký “Baťa”…

(akorát že situace se od té doby změnila, po válce nastoupili neo-Marxisti (Frankfurtská škola), ještě mnohem ďábelštější, než to bylo předtím…)

πα½

Administrátor
P.A.Semi
12. 10. 2022 08:46
Odpovědět  Pavel K

Ovšem skutečnost je zcela jiná…
Židé a “Amíci” se Němcům strašně pomstili, po válce v letech 1945-55 vyhubili zhruba 10 milionů Němců… Tzv. Morgenthau plan oficiálně zrušili, ale ve skutečnosti ho prováděli dál…
Po válce byla neúroda a tvrdá zima, ale v Německu zničili především továrny na zemědělské stroje a výrobu hnojiv… V rámci Marshallova plánu dodali z Kanady obilí do Evropy, ale Němcům ne, ti měli potravinové příděly horší, než byly za války v Pracovních tzv. “Koncentračních” táborech…
Přes milion Německých vojáků nahnali do koncentračního tábora pod širým nebem, pod hrozbou zastřelení zakázali lidem nosit jim jídlo, a všechny je tam zahubili… Pak se spekulovalo, že zemřeli v gulagách SSSR, ale tam nebyli, ani když se odtajnily archivy…

Od nás jsme vyhnali 3 miliony Sudeťáků, a už jsme se nestarali, co se s nimi stalo v Bavorsku – kde jich většinu brzy po válce takhle zahubili…

Viz German Holocaust

Proto dnes už nejsou žádní Germáni – všechny je vyhubili, zbyli tam už jen samí “Němci”…

Ale protože “dějiny píší vítězové”, tak vás o těchhle zvěrstvech neučili…

πα½

Pavel z Moravy
12. 10. 2022 11:16
Odpovědět  Pavel K

Jmenovče, ono to asi nebylo tak jednoduché. Když si přečteš, kdo všechno bojoval na straně bělogvardějců po první světové válce proti rudým ze zemí západu, tak zjistíš, že to byl celý kolektivní západ, který tam chtěl znovu instalovat carismus, protože ten byl pro ně nejpřijatelnější formou vládnutí. Nejsem žádný historický expert, ale že to tehdy nebylo možné hnát je až k Atlantiku. Fyzicky asi ano, ale jaké by byly důsledky nevíme. Myslím, že přečtením románu Tichý Don člověk získá mnoho poznatků o světě v době po první světové, která měla vliv na budoucnost. Román Tichý Don podle recenzí je snad nejkvalitnější román z hlediska vypravěče. A ten nám právě ukazuje celou tu dobu zmatků a proč západ tak nenávidí Rusko. Je to proto, že ruská duše se jim nehodí do svých kramářských výpočtů. Ale v jednom máš pravdu, škoda, že je nehnali až k Atlantiku a s nimi všechny jejich přítelíčky.

zuza
11. 10. 2022 22:32

tak že sa dožijem toho, že Nemci budú kričať na Ukrajincov “Nacis raus!”, to by mi nikdy nenapadlo ani v najdivokejších snoch. Aj keď je pravda, že aj esesákom bolo zle pri pohľade na to, akých zverstiev boli ukrajinci schopní. Rovnako ako pobalťania.

Aleš
12. 10. 2022 08:27

Lze jen souhlasit. I zde by měli ukrajinci odejít a vzit SPOLU sebou do banderovske říše.

Gales
12. 10. 2022 10:50

Voni,ti Ukrajinci,si mysleli že jsou mezi nacisty a tak se i chovali.Jenže se holoubkové spletli.

janle57
12. 10. 2022 11:34

Helmuti nejsou na hlavu padlí a nečekají až se k nim nažene 10 miliónů
zelených triček a budou bědovat jak se to na té jejich Ukrajině nedá
kvůli Rusům vydržet,takže budou chtít po Helmutech,nás a všude
kam vlezou, všechno zadarmo t.j.byty,zdr.péči a hlavně štědré sociální
dávky,Helmutům docvaklo,co z toho kouká a dávají jim to pěkně najevo,
u nás gauleiter Fiala jede do Kyjeva domluvit politický azyl pro
dalších 5 miliónů válkou zničených banderovců.