politika

Navalnyj naposled posloužil

Vladimír Putin v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem v souvislosti s teroristickým útokem na plynovod Nord Stream II řekl důležitou větu, nad níž je třeba se vážně zamyslet, píše Jan Schneider v komentáři pro Prvnizpravy.cz.

 • Datum příspěvku 17. února 2024

 „V propagandistické válce je velmi obtížné porazit Spojené státy, protože Spojené státy ovládají všechna světová média a velmi mnoho evropských médií. Konečnými vlastníky největších evropských médií jsou americké nadace. Copak to nevíte? Takže je možné se do této práce zapojit, ale je to, jak se říká, dražší. Můžeme jen odhalit naše informační zdroje, ale nedosáhneme výsledků. Celému světu je jasné, co se stalo, a dokonce o tom mluví přímo američtí analytici. Je to pravda.“


Jaký je modus operandi Spojenými státy vedené propagandistické části „hybridní války“?

Předně je to vymyšlení nového názvu (hybridní válka) pro prastarou válečnou taktiku, o níž prokazatelně píše Sun-c‘ již v 6.století ante. Pak je nutno z jejího vedení osočit protivníka při jakékoliv příležitosti, okamžitě, aniž se cokoliv vyšetří! Poté to osočení neustále po goebbelsovsku opakovat, i když se třeba později šetřením prokáže něco jiného, anebo když stopy zločinu směřují spíše ke zloději, který pořvává „chyťte zloděje“!

 • Příklady?
  • V roce 2008 proběhl gruzínsko-ruský konflikt, a NATO dokonce ještě v nedávné době z jeho vyprovokování osočilo Rusko, přestože vyšetřovací komise EU již v roce 2009 vydala zprávu, že konflikt začala Gruzie. Eurokomisařka Věra Jourová pro boj proti desinformacím to bezpochyby ví, ale nedělá nic. A kdo mlčí, souhlasí, a v případě trestného činu se stává spolupachatelem.
  • V únoru 2014 vznikl ozbrojený konflikt na Majdanu, ale pučistická vláda, která poté ovládla Ukrajinu, dodnes nevyšetřila, kdo vraždil. Vládě přitom ve vyšetřování nic nebrání. Po celou dobu je však z masakru obviňován svržený „proruský“ prezident Janukovyč.
  • V květnu 2014 bylo v hrůzné tragédii v Oděse upáleno téměř 50 lidí. Pučistická vláda, která ovládla Ukrajinu, dodnes nevyšetřila, kdo masakr způsobil. Vládě přitom ve vyšetřování nic nebrání – snad kromě vědomí, že by musela pálit do vlastních řad.
  • V červenci 2014 bylo nad Ukrajinou sestřeleno malajsijské dopravní letadlo MH17. Z tragédie bylo okamžitě osočeno Rusko. Takzvaná vyšetřovací komise, složená z nizozemských, belgických, australských, ukrajinských – nikoliv však ruských! – „expertů“ došla k závěru, že Rusko je za tragédii odpovědné. Okresní soud v Haagu za to odsoudil dva Rusy. Pak však přišlo rozhodnutí Nejvyššího soudu OSN (Mezinárodního soudního dvora,  IJC) z 31. ledna 2024, kterým soud odmítl ukrajinský návrh rozhodnout o údajné ruské roli při sestřelení MH17 a odmítl ukrajinskou žádost o odškodnění od Ruska.
  • V březnu 2018 byl v anglickém Salisbury otráven Sergej Skripal a jeho dcera Julie. Z útoku bylo velmi pohotově osočeno Rusko, nicméně vyšetřování nic neprokázalo, kromě hory pochybností, mnoha děr a dokonce nesmyslů v líčení události. Skripal, přestože přežil, od té doby nikdy v médiích nevystoupil, aby podal svědectví, což je dosti pozoruhodné, spíše však výmluvné.

A nyní Alexej Navalnyj. Za jeho smrt byl okamžitě – což je při vedení hybridní války přímo principem – osočen Putin. Žádné vyšetřování dosud neproběhlo, ale utrápený americký prezident už dštil oheň a síru na ruskou adresu, začal Navalným a pokračoval poněkud komicky údajným ruským potenciálem umístit do vesmíru zbraně, které by mohly likvidovat americké satelity, a přestože prý žádné nebezpečí Spojeným státům nehrozí (to kvůli zdůraznění, jak to má vláda pevně v rukou), přece jenom Spojeným státům nebezpečí hrozí (to kvůli ochotě přisypat ze státního rozpočtu do žlabu vojenskoprůmyslového komplexu). Každopádně si prý Rusové zaslouží potrestat.O smrti amerického reportéra Gonzala Liry v ukrajinském vězení se však tento zapomětlivý stařík nějak zmínit – zapomněl??

Alexej Navalnyj byl údajně největším a nejnebezpečnějším kritikem Putina, ačkoliv – a píšou to dokonce i <aktualne.cz>! – vystupoval velmi ostře proti migračnímu přílivu do Ruska, souhlasil s ruským postupem proti Gruzii, souhlasil s připojením Krymu k Rusku, neviděl rozdílu mezi Rusy a Ukrajinci (což je decentně naznačené zpochybnění ukrajinské svébytnosti) a až do února 2022 Západ odrazoval od vyzbrojování Ukrajiny (tedy od zvyšování tlaku na Rusko). Zdá se být jisté, že ještě mnoho z Navalného názorů neznáme, protože se nedaly propagandisticky využít proti Putinovi, jako třeba Navalného nesouhlas s ruskou vojenskou akcí proti Ukrajině v únoru 2022.

Navalnyj zřejmě tušil, že se svými zčásti protiputinovskými názory by mohl posloužit jako údajná oběť hrůzné Putinovy vlády. Zřejmě cosi tušil, či byl dobře informován – proto v době, kdy byl zastřelen opozičník Boris Němcov, Navalnyj úmyslně porušil pravidla domácího vězení a nechal se policejně zajistit: svěřil svou bezpečnost do rukou ruské policie a přežil. Němcov nikoliv. Po nesmyslném osočení Ruska z otravy novičokem v letadle (ze všech pasažérů byl otráven sám) byl léčen v Německu, avšak proti všemu očekávání se vrátil do Ruska, zřejmě proto, aby neskončil jako Skripal (který se chtěl také vrátit do Ruska). Opět lze dovodit, že v Rusku se cítil bezpečněji. Byl internován, ale naživu.

Lze spekulovat, zda zemřel bez cizího zavinění, anebo zda mu někdo „pomohl“. V tomto bodě je důležité zopakovat to, co propaganda bude nyní usilovně zamlčovat – vlastní Navalného výrok, že Putin si jeho smrt nepřeje, protože by mu v ničem nepomohla. Skutečně Putinovi nepomůže, protože bude v rámci čím dál hysteričtější hybridní války zneužívána proti němu.

A to i když nebylo nic vyšetřeno a v civilizovaném světě platí presumpce neviny. To ale mluvíme o civilizovaném světě, nikoliv o Spojených státech, kde Navalného smrt dozajista ovlivní debatu o vojenské pomoci Ukrajině, což je již aktuálně podporováno hromadným hýkáním na mnichovské bezpečnostní konferenci, jejíž účastníci by však měli jako experti být zdrženliví, a ne se chovat jako stádo, do něhož vstoupili zlí duchové, a ono se rozběhlo skočit do moře, jak se píše ve starých knihách.


I když vlastně – nebyl by to tak špatný nápad!
(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)

sdílet na

89 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
stan
18. 2. 2024 01:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale tohle přesně je prolhaný Západ ve své podobě. Lhát, překrucovat pravdu,urážet,nenávidět. V tomto článku je přesně popsaný ten dvojí metr, který USA tak rádi využívají ve svůj prospěch.Navalny v tuhle chvíli opět posloužil jako beranidlo na Putina, potažmo Rusko.Jakákoli špína, která se hodí se použije. Tak tedy to je demokracie? Komunisté sice měli taky svojí debilní propagandu, ale nejenom, že se mluvilo o míru, on mír byl. Ale dneska je chcimír nádávka, protože máme kolem sebe magory, jako je třeba prezident Pavel, který bude okamžitě na Ukrajinu posílat další munici a Černochová objedná letadla, kteý uvidímě za 7 let , ale budem platit od letoška. Přijde vám to normální? Mě teda ne

Helena
18. 2. 2024 02:13
Odpovědět  stan

Tahle esence západu tady vládne: Neslyšeli jsme to už někde? K přečtení na stránkách aspenistitutu: Třeba od toho agenta Pávka co smrdí na Hradě? :Musíme neustále zvyšovat svou osobní angažovanost. Za prvé, musíme nadále naléhat na naše zvolené představitele, aby poskytli Ukrajině větší vojenskou a finanční podporu, a musí to udělat urychleně. Za druhé, musíme věnovat pozornost tomu, co podnikatelská komunita v Rusku dělá. Měli bychom udělat vše pro izolaci ruské ekonomiky. Pokud uvidíme nějakou společnost, která v Rusku nadále podniká, musíme bojkotovat její výrobky a služby.  Nyní je důležité pochopit, že “Kartágo” je třeba zničit. Rusko, takové, jaké je, je třeba zničit…..Tak tohle dělají v tom slavném Aspeninstitutu se sídlem v Praze a dokonce navrhují vládám, co mají dělat. ONI SI DOVOLUJÍ VLÁDĚ NAŘIZOVAT CO MÁ DĚLAT – NESKUTEČNÉ. CO SI MYSLÍ, ŽE JSOU? TADY VLÁDNE OPRAVDU SOROŠŮV ASPEN INSTITUT. ŠMEJDI, CO SI TO DOVOLUJÍ…http://www.aspeninstitutece.org
tfuj, a rýma je pryč.

Burák
18. 2. 2024 07:46
Odpovědět  stan

Komunisti nevydělávali na válce ale měli v celku úspěšnou domácí ekonomiku. Chybí mi hlavně ten klid, který nám tento režim poskytoval. Hlavně tu ale nebyli paraziti, kterých tu máme min 10% a přiživují se na státu v podobě rodinných klanů nebo pod rouškou podnikání okrádají všechny.

Standa
18. 2. 2024 08:18
Odpovědět  Burák

Kapitalismus je údajně lepší než socialismus, ale horší než jsem si myslel.Co jste s to vycinkali?
Skutečný rozdíl mezi nimi.?
,,V socialismu zloději kradli toaletní papír,mýdlo, tužky V kapitalismu zloději kradou fabriky vyrábějící toaletní papír , mýdlo , tužky. V socialismu dostávali dělníci přebytky. V kapitalismu jsou dělníci přebytkem!!!
Za socialismu kradlo mnoho lidí, ale málo.V kapitalismu krade málo lidí, ale hodně.
Za socialismu se o zlodějích psalo v černé kronice a seděli v base.
V kapitalismu se o zlodějích píše , jako o celebritách a ti sedí v danových rájích!
Jiří Suchý

stan
18. 2. 2024 09:04
Odpovědět  Standa

Jo popsal si to hezky a v podstatě máš pravdu.

katango
18. 2. 2024 11:04
Odpovědět  stan

Takhle to popsal pan Jiří Suchý.

Standa
18. 2. 2024 11:16
Odpovědět  katango

Píši to tam, je to dole, jestli jste si nevšimla. Je tam Jiří Suchý!

katango
18. 2. 2024 14:06
Odpovědět  Standa

Omlouvám se.

Jokles
18. 2. 2024 20:02
Odpovědět  katango

Omlouvat se nemusíte ! Vy jste si jen nevšímla, že jste na konci věty zapoměla Interpunkci ( ?, !,), což umožňuje dvojí výklad smyslu napsaného !

Joe Arp
18. 2. 2024 20:05
Odpovědět  Jokles

Suchoprd II. ?

Slovan
18. 2. 2024 20:15
Odpovědět  Joe Arp

Ne ne néééééé!! Ten je tu min. 3v1. Otevři oči. Jak za Starých časů na PP.

Ivo
19. 2. 2024 01:00
Odpovědět  stan

Jeden blbec se najde všude. Fuj.

hart
19. 2. 2024 09:01
Odpovědět  stan

To nepopsal,to opsal.Ale je to perfektní.

ijn
18. 2. 2024 09:11
Odpovědět  Standa

……. a zloději sedí ve Strakovce každou středu pod vedením náčelníka fialového institutu k bádání nad zapojením barmských že do státních institucí,………zná někdo zbytečnější a marnotratnější badatelský zadání a program, na kterém Fiala inkasoval 40 mega Kč…….. justice a opozice je slepá nebo i ožralá, ODS je v rozkladu, SPOLU kradli, spolu budou v base,…..přitvrdíme a zloděje potrestejme 1.demisi 2. vyšetřovací komisi od r. 2000 vládních podvodů: darované REPARACE SRN VŠEMI VLÁDMI po r.1990 ve výši 14 000 mld. Kč,….OKD, NHKG,…..energošmejdi,…..covid19,……lidé napíší další,…..vyzvat ke spolupráci širokou veřejnost na vytvořenou veřejnou adresu např. Nová Republika či Pokec24 Protiproud aj.

Standa
18. 2. 2024 09:30
Odpovědět  ijn

+Církve
Zítra jdeme před M. Zemědělství podílet se na demonstraci. Traktor nemaje neseme transparent a bandasku s držkovou. Hospody budou plné.

Frank1
18. 2. 2024 11:17
Odpovědět  Standa

Pro dute hlavy je to vitany event. ‘Hospody budou plne’. To hovori za vsechno! Ale i tyhle lidi jsou treba.

Carda
18. 2. 2024 15:56
Odpovědět  Frank1

Nechci tě urážet, ale není ta dutá hlava na tvém krku?

Jokles
18. 2. 2024 20:04
Odpovědět  Carda

Neurážíš, je totiž všeobecně známo, ta dutá kebule sedí na tvém krku !

Standa
18. 2. 2024 20:10
Odpovědět  Frank1

No coment.Oni se musí někde najíst.Vy jste si už zřejmě zvykl na hlad v rodině, ale oni jsou zvyklí jíst.A tato vláda se je to snaží odnaučit.

Slovan
18. 2. 2024 09:13
Odpovědět  Standa

Říkalo se tomu sedmý div světa, všichni kradli a nikde nic nechybělo. Jak píšeš kradlo se ale “brkotiny”. Dnes miliardy, však si ten hadrák udělali pro sebe. Vzpomínám jak mi mami vyprávěla, jak si otec někde na stavbě vypůjčil pár betonových desek, byl jsem ještě dost malý, no a netrvalo dlouho a měl tam hospodářskou. Otec to vůbec neuměl, od toho byli jiní.😊

Albi
18. 2. 2024 09:34
Odpovědět  Slovan

Pozitivní je, že alespoň v nějakém oboru máme skutečné odborníky a žádnou partu hic”.

Standa
18. 2. 2024 09:59
Odpovědět  Albi

Také slovo,, tunel, tunelář”se stalo mezistátním. A vymysleli jsme ho my Češi, heč!
Ten ,, tunel” v ekonomice při krádežích!

Slovan
18. 2. 2024 10:05
Odpovědět  Albi

Jó, já když si vzpomenu na tátu a ty jeho životní příběhy, tak se muším smát, ten to měl snad napsané na čele. Také byl hodný, to já to už trochu vypiloval po bolševicku, ale jen aby se neřeklo, nó. 😊

skeptik
18. 2. 2024 10:00
Odpovědět  Standa

Úžasný báječný kapitalismus (prý nic lepšího zatím nikdo nevymyslel) má na triku dvě světové války a o třetí, poslední, usiluje ze všech sil.

stan
18. 2. 2024 09:02
Odpovědět  Burák

Ano, v tom máš pravdu.Za komunistů byl klid a mír. To co se děje dneska je válečné šílenství, hysterie.USA naočkovala Evropu a jeden debilní politik za druhým by se hned pustili do válčení s Ruskem.To mě fakt neskutečně sere, že to nejsou normálně uvažující lidi, ale loutky, které si Fašington vodí jak potřebuje.K zblití…..

eFPe
18. 2. 2024 16:30
Odpovědět  stan

jako indiáni, kteří byli zblbnutí ohnivou vodou a dalšími cetkami. Vymysleli média, na kterých se stáváme čím dál závislejší, pokleslou zábavu a rozeštvali nás mezi sebou. Tento maras nepůjde opravit kosmeticky

Tupý hulvát
18. 2. 2024 08:01
Odpovědět  stan

JAKOU MĚLI KOMUNISTÉ DEBILNÍ PROPAGANDU?Vždyť měli skoro ve všem PRAVDU!

Burák
18. 2. 2024 08:26
Odpovědět  Tupý hulvát

No, neměli tak sofistikovanou propagandu úplně ve všem, jako Západ. Tady se mlčí i o tom, kolik tajné služby dávají na filmy. Kdysi jsem četl, že i na toho Kolju se Svěrákem dala něco ambasáda USA. Kdekoliv se hanobilo Rusko, mohli tvůrci očekávat všimne od Západu. Nyní dokonce zabili Navalneho aby překryli průser s Carlsonem. Vždy to tak je. Všimněte si, že vždy, když jim teče do bot, přijdou s nějakou bombou, aby odvrátili ovce zrak jinam.

stan
18. 2. 2024 09:07
Odpovědět  Tupý hulvát

Hele já v socíku prožil 25 let života a celkem si ještě pamatuju.Když si se začet do tehdejších novin, tak to fakt propaganda byla. Ale máš pravdu v tom, že v průběhu let a času se ukazuje , že ve velké spoustě věcí ta propaganda měla pravdu. Ale v té době jsem to jako propagandu vnímal.Takhle jsem to myslel

Tupý hulvát
18. 2. 2024 10:30
Odpovědět  stan

Ale nenapsal.

stan
18. 2. 2024 15:15
Odpovědět  Tupý hulvát

Sorry, já píšu a sem i nasranej, tak holt pozapomenu psát to v souvislostech

katango
18. 2. 2024 11:05
Odpovědět  stan

Jo, něco byla propaganda, tak jsme si mysleli, že propaganda je všecko. A bohužel nebylo.

Pavel z Moravy
18. 2. 2024 12:40
Odpovědět  stan

No, pokud se za propagandu považuje třeba i to, že tam se projevil skluz ve výrobě, neboť ti a ti pracovníci si neplnili své povinnosti, tam ten zanedbal zase to i ono a my se tomu musíme podívat na zoubek, pracovat efektivněji atd, tak máte pravdu. Ale bez takové propagandy by se tady ale asi kradlo o stošest. Takže asi tak.

katango
19. 2. 2024 15:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

To ne, myslela jsem opěvování SSSR.

18. 2. 2024 03:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Děvčata, tak začínám mít dojem, že pádem Avdijivky konečně začíná odstartování toho, o čem jsem druhdy (cákryš, on už to bude rok! je to možný?), předčasně (nojo no) šamanil. Víc to rozvádět nebudu, ale vy si vzpomenete o čem to bylo.

Markýza
18. 2. 2024 16:54

Nevzpomenu, hlava jsem děravá…co jste šamanil? Každopádně prý to byla poslední velká pevnost, Doněck konečně nebude ostřelovanej a Rusové prásknou do koní.

18. 2. 2024 21:17
Odpovědět  Markýza

Mohutnou ofenzívu z více směrů, možné obsazení ruského historického území k výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce, a ve zbytku (bývalý hetmanát o velikosti o fous větší ČR) zřízení dočasného (tak na dvě tři generace, než bandeři vychcípou) protektorátu Malorusko se stejně tak dočasným (dvě tři generace) umístěním kontingentu ruských vojsk. Bud protektorát, nebo dosazená vláda pod kontrolou Moskvy. Obě možnosti s dočasným – a bude-li to nutné tak s “dočasným” – kontingentem ruských vojsk, rozumí se. Za sebe popravdě jiné řešení, které by zajistilo (nejen) Rusku mír, nevidím.
A pak. Jak dlouho by trvalo, než by začali vznášet své “historické nároky” přinejmenším na Halič pšonci, kdyby Rusko tzv. Ukrajinu – zesláblou, zplundrovanou a neživotaschopnou – sice drobet osekalo, ale nemělo by ji pod kontrolou a neumístilo by tam kontingent vojsk, co myslíte? A co Madaři se svými “historickými nároky”? Pravda, třeba v tomto směru – či spíše z těchto směrů – slyším trávu růst, ale moc bych se divil, kdyby ji neslyšeli růst ani Putin a spol. A to nemluvím o růstu trávy BlackRocku a dalších korporací, včetně čínských.

Markýza
19. 2. 2024 09:17

No byl takový názor (už nevím kde), že západní Ukrajinu nechá Putin klidně Pšonkům, protože jestli někdo vymlátí banderismus účinně, tak oni. Budeme vidět, jak to dopadne. A ještě by si Poláky naklonil, až zavázal.

19. 2. 2024 14:45
Odpovědět  Markýza

Problém je, že kdyby nechal, tak se tam můžou cobydup vyplesknout amizákladny a tak by měl furt stejnej problém – amizákladny u hranic -, kvůli kterýmu specoperaci zahájil. Kdyby toho nebylo, myslím, že by jim ji nechal se škodolibým potěšením.

Jaris.
18. 2. 2024 05:01
Ohodnotit příspěvek :
     

 „V propagandistické válce je velmi obtížné porazit Spojené státy, protože Spojené státy ovládají všechna světová média a velmi mnoho evropských médií. Konečnými vlastníky největších evropských médií jsou americké nadace. Copak to nevíte?”

Samozrejme, ze vime. Je to znama vec jen s tim rozdilem, ze jak V.Putin, tak pan Schneider se vyhnuli podstatnemu faktu, ze vetsinu zapadnich medii vlastni zidi, kteri rozsevaji zkreslene a falesne zpravy po svete jako mor. Zidi by meli byt hrdi na to, ze vetsinu zapadnich medii vlastni a oni se mezitim skryvaji za jine obcanstvi, jako by se bali sve vlastni identity.

Tupý hulvát
18. 2. 2024 08:07
Odpovědět  Jaris.

Když ono židovství není občanství,pokud žijí v Izraeli jsou to Izraelci,pokud jinde,mají občanství podle toho.Kde vidíte nějaké skrývání?

Jaris.
18. 2. 2024 09:38
Odpovědět  Tupý hulvát

Ti tzv. ‘Izraelci’, co presidlili z jinych zemi do izraele, zcela urcite maji dvoji i troji obcanstvi. Zrovna tak to plati obracene, kdy zid, zijici treba na Ukrajine, ma ukrajinske i izraelske obcanstvi. Nemusim snad vysvetlovat, ze izraelec je novodoby zakukleny zid.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
18. 2. 2024 16:55
Odpovědět  Jaris.

Jaris, nebojíte se otevřít sardinky? případně hrášek v konzervě?

Jaris.
19. 2. 2024 00:53
Odpovědět  Markýza

Co je to zase za hloupou otazku, Markyzo?

katango
19. 2. 2024 15:44
Odpovědět  Jaris.

Není hloupých otázek, jsou jen hloupé odpovědi.

Jaroslavem
18. 2. 2024 05:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Dostal,co si zasloužil. Prodal duši západním demobolševickým soudruhům,za pár drobných a zdechnul. Budu tleskat, až dojde i na ty naše skusoudruhy, jako Rakušan,Fiala,ten blb na hradě atd. co se zachovali podobně.

Standa
18. 2. 2024 06:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Je celkem jasné, že Putin neměl zájem na Navalného smrti.Navalný nic neznamenal. Ovšem Navalného smrt dobře posloužila. Komu? Víme to všichni. Jestliže to byla vražda?,tak kdo na ní měl zájem?Putinovi neposloužila, naopak.Takždopádně tato nicka odsouzená za zlodějny byla celou dobu politizována a používána , jako klacek.Komu se hodila jeho smrt? Vyvrcholení jeho kariery pro zájmy USSA.

zdendulka
18. 2. 2024 06:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale pitva přece prokázala, že zemřel na následky očkování proti kovidu… jeho poškozené cévy neustály přechod z mrazu během procházky do teplé místnosti…
https://aeronet.news/vysmaty-alexej-navalny-v-soudni-videokonferenci-ve-ctvrtek-mel-dalsi-stani-a-byl-v-dobre-kondici-ale-druhy-den-po-prochazce-padl-na-zem-v-cele-drzel-se-za-hrud-a-ztratil-vedomi/

Pravdomluvny
18. 2. 2024 06:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Otrok posloužit….a dosloužil 👎

Putinovec
18. 2. 2024 06:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Budiž to všem užitečným idiotům příkladem , jaký konec čeká zrádce vlastní země . Jejich životnost je po použití zaslouženě nulová .
Koneckonců , my už tyto propagandistické výkřiky , mající za úkol zakrýt fašistickému západu nepohodlnou pravdu , velice dobře známe .
Vrbětice , ricin , novičok u tohoto pedofilního zmetka z páté kolony .

PENNYS
18. 2. 2024 07:37
Ohodnotit příspěvek :
     

VELICE KRÁSNĚ A VÝSTIŽNĚ: (24new)
Dnes není doba na pravdu, pouze osočování a lež. Dokonce už mnozí politici na západě udělali pitvu a určili diagnosu. Někteří jako Džamila dělali pitvu ještě za živa a z televize. Pravdou je, že jediný lékař, který určil diagnosu tenkrát Navalného, byla Merkelová. Novičok. Pak se třásla jako sulc. Merkelovou UŽ MĚLI DÁVNO zavřít alespon na 20 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ladislav 💤
18. 2. 2024 07:45
Odpovědět  PENNYS

Zítra: EU, Navalnyj, Navalnyj neznáme!

Jaris.
18. 2. 2024 09:46
Odpovědět  Ladislav 💤

O Navalnem toho mnoho nevim, jen to, ze byl proti Putinove vlade a burcoval k prevratu. Ovsem kdyz vidim, jak nad zdechlinou Navalneho kvili a lomi rukama Zapad, je mi jasne, ze to musel byl hajzl prvni tridy.

Putinovec
18. 2. 2024 10:04
Odpovědět  Jaris.

V RF měl přezdívku pedofil , protože přes net lákal na demonstrace nezletilce .

Markýza
18. 2. 2024 16:59
Odpovědět  Putinovec

A já si myslím, že je lákal spíš kvůli tomu, že mládež se dá nejsnáze zblbnout.

Ladislav 💤
18. 2. 2024 11:00
Odpovědět  Jaris.

Nemusíš nic vyhledávat, stačí poslechnout Goebbls 24! A obrázek je jasný!
Zrádci se stavěli vždy ke zdi!

Markýza
18. 2. 2024 16:58
Odpovědět  Jaris.

Ale prd. Byl proti Putinově vládě, ale to je tak všechno – jinak zarytý rusofil, odpůrce migrace ze Zakavkazí a defraudant. Ovšem pořád si zřejmě připadal bezpečnější v Rusku, než v KoZe, protože by se byl jinak nevracel z Německa. Podle mě všechno stálo na tom, že to byl výřečnej fešák a KoZu zkrátka okouzlil.

katango
21. 2. 2024 23:39
Odpovědět  Markýza

Hlavně to byl užitečnej idiot.

Ivi
18. 2. 2024 18:40
Odpovědět  PENNYS

Na 20….na 2000, za těch 5 milionu černých zmrdu ,kteří jsou díky mutti Merkel , v Evropě . A kteří napříč Evropou kradou a znásilňují evropské ženy , bohužel většinou bez trestního postihu, díky katastrofální situaci v Evropské justici… katastrofa , čeho jsem se musel dožít o dalších věcech psát nebudu , musel bych se pozvracet. Je mi z dnešního světa smutno……,,,,

Putinovec
18. 2. 2024 09:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Už se jim ta jidášská politika rozvaluje ve státech .
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nejdriv-za-zavrenymi-dvermi-Ted-uz-nahlas-Primy-boj-s-Ruskem-V-USA-se-zvedl-odpor-750899
Tak kolik křiklounů z vedení hnUSA půjde zdechnout za benderstán ?
Pošleme tam zdechnout fašistické zmetky i od Nás .
To bude krásný závěr denacifikace planety .

Lubek
18. 2. 2024 09:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Hermann Göring bol jedným z najvyšších predstaviteľov nacistickej moci, ktorí sa dostali do Spojeneckého zajatia živí. V priebehu Norimberského procesu pri svojej obhajobe prejavoval povýšenectvo a samoľúbosť. Vo veci obžaloby sa cítil nevinný a tvrdil, že o zločinoch nevedel, alebo im nemohol zabrániť. Tribunálom bol odsúdený k trestu smrti obesením. Göringovu žiadosť o popravu zastrelením súd zamietol. Tesne pred vykonaním rozsudku spáchal samovraždu prehryznutím kyanidovej kapsuly. Podľa niektorých názorov mohol kapsulu kyanidu prepašovať ku Göringovi poručík Jack G. Wheelis, jeden z amerických dôstojníkov, s ktorým bol v kontakte, a ktorého poznal z poľovačiek z predvojnového obdobia. Iné teórie hovoria, že kyanidová kapsula k nemu mohla byť prepašovaná v pere vojakom Herbertom Lee Stiversom, na žiadosť neznámej nemeckej ženy.

Standa
18. 2. 2024 09:55
Odpovědět  Lubek

Údajně ji měl v pastě na zuby.

Unter
18. 2. 2024 10:18
Odpovědět  Standa

Nějaká historka se musela vymyslet, Američané jsou přece čestní a neúplatní.

Unter
18. 2. 2024 10:08
Odpovědět  Lubek

Těžko říci, který podplacený Američan kyanidovou kapsli Göringovi propašoval, ale určitě to musela být nejdražší kyanidová kapsle na světě.

Markýza
18. 2. 2024 17:00
Odpovědět  Unter

😀 😀

Putinovec
18. 2. 2024 10:13
Odpovědět  Lubek
Unter
18. 2. 2024 10:24
Odpovědět  Putinovec

Toho hlídali Angličani ve věznici pro jednoho člověka, před propuštěním na svobodu asi raději spáchal “sebevraždu”.

Jiří
18. 2. 2024 10:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem rád ,že se zemědělci probudili a traktorová kavalerie obdadí Prahu ,sice má 30ti leté zpoždění ,ale přeji velký úspěch.Rusko konečně zničilo místo odkud náckové ostřelovali náměstí DLR.

Ladislav 💤
18. 2. 2024 11:02
Odpovědět  Jiří

A jede se na dál, na Ruský Charkov! Brzy budou mít Slováci u hranic bratry Slovany!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
18. 2. 2024 11:27
Odpovědět  Ladislav 💤

To je přesně to, co vadí USA. Mít za sousedy Slovanské národy u nich vyvolává kopřivku a vzteklinu. Jejich pojetím demokracie byl vždycky Trojský kůň.

Standa
18. 2. 2024 19:07
Odpovědět  Jiří

Ono to město Avdievka je v Doněcké oblasti. Doněck, Luhansk se v referendu se připojili k Rusku.Takže Ukrajinci ostřelují RF děly. Už aby byla RF v Oděse a Charkově.

sergej
18. 2. 2024 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Býk je nebezpečný zepředu, kráva zezadu a falze flagisti (statní správy demokradtůr 🙂 ) ze všech stran spolu s mamonem.

Standa
18. 2. 2024 19:02
Odpovědět  sergej

Ono je to sice jinak ,ale i tak…,,Býk je nebezpečný zepředu, kráva zezadu a blbec ze všech stran.Co je vlastně Fiala?
Asi tak , jako v tom novém přísloví:Švýcaři mají fialovou krávu a my fialového vola!

katango
18. 2. 2024 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedna věc mi vrtá hlavou. Jak to, že Navalnyj měl tiskovou mluvčí?

Pijack
18. 2. 2024 11:23
Odpovědět  katango

Mě vrtá hlavou i to, že měl ve vězení přístup k internetu, vesele blogoval a podával “světu” informace. Fakt fešácký kriminál. Kdo z vězňů ho měl? 🙂

katango
18. 2. 2024 14:08
Odpovědět  Pijack

Že jo? Ale tuhle otázku si nikdo veřejně nepoloží. Snažej se to vykreslit jako že trpěl na kupě shnilý slámy v cele bez voken, bez topení a bez jídla.

Markýza
18. 2. 2024 17:06
Odpovědět  katango

Nejspíš něco ze svého nemalého majetku šikovně ulil, případně přepsal na ženušku. Tak si může lajznout i mluvčí.

sergej
18. 2. 2024 11:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Že se nestydí, amerika neuživí alzákovi zbytkových 17. miliónů z dvapadesáti když tam vydrbali za 30. let co jim tam tam nechal sajuz jako nejbohatšímu regionu. No tedy ostatně jako tady vám naši lumeni, ztrha zmar devast beznaděj.
https://cz24.news/zelenskyj-urobil-sokujuce-vyhlasenie-o-spojenych-statoch/
https://www.youtube.com/watch?v=T9o01WTk0oI

sergej
18. 2. 2024 11:22
Odpovědět  sergej

Třeba cca. 57:15

Frank1
18. 2. 2024 11:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Cela historie s Navalnym je rezirovana zapadem. Ten oznaci i viniky jeho smrti. I kdyz vi, ze to vinici nejsou. Propaganda je to absurdni, prolhana, ale pusobiva.
Jeji schema je, Rusko osocit v mediich, ze spachalo to a to. Kdyz se posleze ukaze, ze to byla lez, co se stane? Zadna omluva se nekona, publikace a vysvetleni neexistuji. Jede se dal.
Vysledek? V myslich lidi, kteri nemaji cas pro patrani a sledovani, kde je vlastne pravda a tech je vetsina: U nich zustava informace, ze to bylo Rusko, kdo je vinen!

Ted k Navalnemu. Videl jsem na internetu video asi 45 vterin delky, ktere natocil jako sdeleni, kdyby zemrel.
Celou dobu videa se snazi nas presvedcit, ze jeho smrt jenom potvrzuje, jak silni jsou nepratele Ruska!
At se kazdy zamysli na touto absurditou!

Frank1
18. 2. 2024 11:23
Odpovědět  Frank1

On mel vlastne pravdu, i kdyz to myslel urcite jinak.
Zabili ho nepratele Ruska injekcemi mRNA, o kterych si myslel, ze jsou lepsi jak Sputnik V.

Pijack
18. 2. 2024 11:38
Odpovědět  Frank1

Západ adorovali člověka, který byl ve svých názorech také mnohem extrémnější než politické strany, které jsou dnes v EU nazývány „extremistické,“ a které se mnohde snaží zakázat… Kdyby byl Ruským prezidentem Navalnyj, tak už Ukrajina neexistuje, protože by zahájil proti ní válku už v roce 2014. To pokrytectví EU je neuvěřitelné.

18. 2. 2024 13:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Nuly mě nezajímají…

Ladislav 💤
18. 2. 2024 13:28
Odpovědět  Veny232

👍

katango
18. 2. 2024 17:12
Odpovědět  Veny232

Mne často jo, když jsou dvě. A někdy fakt hodně rychle.

Standa
18. 2. 2024 18:41
Odpovědět  katango

Chicht…

Mee Twoo
18. 2. 2024 16:10
Ohodnotit příspěvek :
     

docela by mě zajímalo, jestli byl očkovanej na covid tou mrna vakcínou, v německu byl akorát v ten správnej čas …

Skeletor
19. 2. 2024 09:33
Odpovědět  Mee Twoo

A nezdá se Vám, že na té foto čumí nějak divně? Snad by měl čumět do země, protože do nebe by takového parchanta a vlastizrádce ani ten pánbů nepustil. Když se na to foto déle zahledím tak on už to věděl že je konec a asi prosí o přijetí, no v pekle je mezi svími.