NATO uspořádalo provokace hned první den cvičení „Západ-2021“

NATO pokračovalo v provokacích hned první den rusko-běloruských cvičení „Západ-2021“.

Rozsáhlá vojenská cvičení „Zapad-2021“, která právě začala, okamžitě přitáhla pozornost Severoatlantické aliance. Kromě dlouhodobého průzkumu na hranicích Běloruska a Ruska se NATO rozhodlo přejít i k velmi vážným provokacím a vyslat letadla do oblastí, kde jsou rozmístěny systémy protivzdušné obrany. 

Navíc vzhledem k typu letadel je možné, že Aliance by se mohla pokusit ovlivnit protiletadlové komplexy rozmístěné na území Běloruska a Ruska, prostředky elektronického boje.

Na uvedeném obrázku můžete vidět trasy letadel NATO a sestavu letectva. Podle zatím nepotvrzených informací byla poblíž hranic Běloruska vidět také bojová letadla Severoatlantické aliance, která, jak se dříve předpokládalo, mohla simulovat útoky na pozice běloruské a ruské armády.

Dříve panovaly obavy, že sousední Polsko a Litva by mohly pomocí dronů narušit hranice Běloruska, aby diskreditovaly vojenská cvičení nebo se uchýlí k vypouštění svazků balónů, aby narušily vojenské lety v rámci probíhajícího cvičení. Vzhledem k tomu, že od začátku cvičení uplynul jen jeden den a situace se už v NATO vážně zahřívá, měli bychom očekávat i velmi závažné incidenty.

https://bit.ly/3leZdLk

3.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tartus
12. 9. 2021 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže civilné lietadlá mimo Ruska ako provokácia.

Michal47
12. 9. 2021 10:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolektivní západ bude tak dlouho provokovat, až vyprovokuje třetí světovou válku. V. V. Putin už před nějakou dobou na adresu všech jejich psychopatických zločinců u koryt zcela jasně prohlásil, že pokud jen jedna raketa dopadne na území RF, či RB (Республика Беларусь), tak kolektivní západ dostane tak přes držku, že na to budou ty západní svině moc dlouho neblaze vzpomínat! Tento rok je ve světové politice obdoba let 1938-39.

zdena
12. 9. 2021 13:42
Odpovědět  Michal47

… a taky Putin prohlásil, že Evropa je jenom nastrčená Amerikou a v podstatě zastrašovaná a poddajná, a proto případné útoky půjdou jen na přesně určená místa včetně USA…

Nofran
12. 9. 2021 14:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Proto okamžitý odchod z kovbojského spolku NATO !!!!! Povaha těchto lidí je velice nebezpečná a zákeřná..Důkazy jsou jednoznačné !!!!!

Tartus
12. 9. 2021 14:40
Odpovědět  Nofran

predložené dôkazy:
Saab S100D švédske vzdušné lietadlo včasného varovania a kontroly, TEDA ČISTO MONITOROVACIE
Gulfstream IV a od něho odvozené letouny patří do rodiny soukromých malých dopravních proudových letadel  TEDA CIVILNÉ
Séria Bombardier Challenger 600 je rodina podnikových prúdových lietadiel , TEDA CIVILNÉ
Northrop Grumman RQ-4 Global Hawk je vojenské bezpilotné lietadlo, operujúce za každého počasia, počas dňa i noci. Global Hawk je zaradený do amerického letectva a plní podobnú úlohu ako Lockheed U-2. Takmer v reálnom čase dokáže poskytovať snímky rozsiahlych zemepisných oblastí vo vysokom rozlíšením. TEDA zasa MONITOROVACIE.
Beech špecifikácia RC-12 sa týka silne upravenej platformy, ktorá zbiera SIGINT prostredníctvom rôznych senzorov a integrovaných procesorov. .TAKŽE DO TRETICE MONITOROVACIE LIETADLO

Dôkaz, je že počas vojenských cvičení, druhá strana poslala do vlastného vzdušného priestoru TRI monitorovacie lietadlá a popri hraníc preleteli dve civilné lietadlá.

Sa čudujem Putinovi, že za takúto provokáciu neodpálil všetky atomovky.

Tartus
12. 9. 2021 15:58

prepáč ak sa vyjadrujem ku konkrétnym veciam.

Keby si autor toho škváru dal tú námahu ako ja, a gúglil aspoň 2 minúty, ako ja, tak by zistil čo za lietadlá to vlastne „provokovali“.

Takže ja nezabúdam. ale snažím sa písať k veci. Nebudem tu teraz písať o tom ako USA podporovali v latinskej amerike narkobaronov a potom ich chytali. Nebudem tu vypisovať pod týmto článkom ani to ako plnili koncentračné tábory japonskými civilistami žijúcimi v USA a že ich väčšina neprežila. Lebo to nie je predmetom tohto článku.
Chápem, že keď súdruh stalin zavelí, tak všetci kričíme, ako v románe 1984, keď všetci museli nenávistne kričať na nepriateľa. A presne tak teraz tu vyzeráte. žiadne kritické myslenie, žiadne overovanie faktov, nič. len slepá nenávisť.
Poznáte T. Pratchetta Dobrá znamení? tam od zamestnancov rýchleho občerstvenia nevyžadovali žiadne vzdelanie, len úsmev. dokonca aj tlačítka boli označené obrázkami, lebo zamestnanec mal jedinú úlohu, usmievať sa na zákazníka.
vy sa líšite len tým, že prejavujete inú emociu.

novota
12. 9. 2021 17:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Rus udělá elekronickou clonu tak jako u Syrie a můžou šmírovat co chtějí. Vypne jím GPS nebo poškodí elektroniku jako Izraelským F-35 a zajordánský slovan je musí poslat na opravu do USA. F-35 pokud vyletí tak po přistání probíhá 24 hodin údržba a tento typ letadla má krásnou přezdívku létající pomeranč.