politika

“NATO neboli moderní Prométheus.” *

… AKT PRVNÍ

Pacient zcela ztratil koordinaci pohybu, dochází k „mozkové smrti“ organismu, řekl monsieur Dr. Emmanuel Macron.

“To co nyní pozorujeme je mozková smrt pacienta. Nemáme koordinaci mezi hlavou, pažemi a nohama. 
Vidíme nekoordinované agresivní akce z levé zadní nohy – Turecka, v oblasti našich zájmů.“

Frau Dr. Angela Merkelová nesouhlasí s hodnocením Dr. Monsieura Emmanuela Macrona, který popsal stav pacienta jako „mozkovou smrt“. Svůj názor vyjádřila ve čtvrtek na společné tiskové konferenci s tiskovým tajemníkem pacienta Jensem Stoltenbergem v Berlíně.

Frau Dr. poznamenala, že Macron si vybral „tvrdá slova“. 

“Toto hledisko neodpovídá mému,” zdůraznila Merkelová,… “a ano skutečně jsem stará a nemocná žena.
Tedy rezignuji a s pacientem můžete dělat, co chcete.”…. chtěla dodat, ale neodvážila se.

Mluvčí pacienta, Jens Stoltenberg, nesouhlasí s tím, že jeho boss upadl do kómatu, jak uvedl prezident
Dr. Monsieur Emmanuel Macron. 

Mluvčí je naopak přesvědčen, že pacient zůstává silný a konsilium lékařů nadále posiluje jeho zdraví prostřednictvím společných akcí.

“Není nutné odpojovat pacienta od podpůrného dýchacího aparátu,” a chtěl dodat … no a co, že je bez mozku. Zato je silný,”…. ale neřekl nic.

O tom Stoltenberg hovořil ve čtvrtek, když vystoupil v Berlíně na tiskové konferenci s Frau Dr. Angelou Merkelovou, která také nesdílela ostré odhady francouzského lékaře. 

Podle slov tiskového tajemníka pacienta, za poslední roky bylo dosaženo největšího svalového zisku pacienta, jeho úderné síly, evropští lékaři utrácí více a více za výživu pacienta a pacientovo selhání mozku se rozhodl nevzpomínat, protože ho považuje za bezvýznamné.

“Co se týče lékařské otázky, ohledně diagnózy, nechtěl bych se zapojovat do nějaké polemiky.
Pokud Dr. Macron měl pocit, že tato diagnóza je správná, má plné právo ji vyjádřit. Zná pacienta mnohem lépe než já, protože zastupuje lékařské konsilium zodpovědné za zdraví a život pacienta,“
uvedl Dr. Lavrov na Moskevské konferenci.

Dr. Lavrov dodal, že Moskva „bude dál čekat“, nehledě na zdraví pacienta, protože rozvoj oboustranně výhodné spolupráce s pacientem spadá do okruhu ruských zájmů. 

A pro sebe dodal:

„… debil, … lové, dávno měli odpojili to monstrum bez mozku od systémů na podporu života. My to ustojíme, ale monstrum zabije své lékaře.“

KONEC PRVNÍHO AKTU.

Ve druhém aktu uvidíme, že mozek pacienta vykazuje známky života … hlavně prostřednictvím hrozivých tweetů na adresu lékařů. 

Mezitím pomocný zdravotnický personál kliniky v sestavě sanitářů  a zdravotních sester z Estonska, Lotyšska, Litvy, Polska a některých dalších zemí deklarují své přání pokračovat v péči o pacienta a provádět ty nejnešpi-
navější a nejhloupější procedury. 

A nejedná se zde o žádnou velkou lásku k bezduchému monstru, ale o strach z toho, že zůstanou bez práce, protože kromě toho, jak vytahovat nočník zpod pacienta a zuřivě kňučet na Rusko, oni nic neumějí.

Rovněž hrozí, že levá zadní noha pacienta – Turecko, infikuje celou nemocnici miliony bacilů, které jsou zatím diagnostikovány v pozastaveném stádiu pod kolenní čéškou, pokud lékaři nedají peníze na léčbu. 

A tvrdohlavá noha chce být léčena výhradně ruskými lékaři, kteří na syrském pacientovi provádějí překvapivě úspěšnou chirurgickou operaci, navzdory všem snahám nepřátel dostat ho do márnice.

… Čekáme na druhý akt.

* Moderní Prométheus…. „Frankenstein“ je zkrácený název románu Mary Shelleyové:
„Frankenstein neboli moderní Prométheus“ (Frankenstein; or, The Modern Prometheus).

https://cont.ws/@max-sim/1497969

sdílet na