politika

Náhlá smrt. Šéfka aféry Pfizergate Michèle Rivasiová se konce vyšetřování nedožila

Michèle Rivasi, poslankyně, která se zasadila o zveřejnění zpráv SMS mezi předsedkyní Evropské komise a generálním ředitelem společnosti Pfizer, zemřela ve středu (29. listopadu) ve věku 70 let na infarkt při cestě do Evropského parlamentu v Bruselu. 

Michèle Rivasi byla známá svým kontroverzním postojem k vakcínám. Po celou dobu pandemie Covid-19 europoslankyně kritizovala zavedení „COVID certifikátu“ a povinného očkování zdravotníků ve Francii.

Věnovala se vyšetřování takzvané „SMS aféry“, která se týká textových zpráv vyměňované mezi předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou a generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou o vyjednávání smlouvy na 1,8 miliardy dávek vakcín proti COVID-19. 

V dubnu 2021 New York Times informoval o některých důvěrných jednáních mezi Ursulou a zástupci vrcholového managementu společnosti Pfizer.

V důsledku jednání bylo objednáno více dávek a za vyšší (25 %) cenu. U nákupů ve velkém se s rostoucím objemem cena spíše snižuje než zvyšuje.

Francouzská europoslankyně Michèlle Rivasi zemřela náhle. Oficiální příčinou smrti je infarkt, ale mnoho lidí věnuje pozornost tomu, že si Rivasi nikdy nestěžovala na své srdce a dokonce dva dny před smrtí podstoupila kompletní lékařskou prohlídku.

Michèlle Rivasi byla v Evropském parlamentu považována za jednoho z hlavních kritiků Ursuly von der Leyenové. Právě ona před časem iniciovala rozsáhlé vyšetřování činnosti předsedkyně Evropské komise ohledně lobbování za zájmy společnosti Pfizer.

S touto korporací je také spojen manžel Ursuly von der Leyenové. Od vypuknutí pandemie COVID-19 se společnost Pfizer stala hlavním dodavatelem vakcíny proti koronaviru. Michèlle Rivasi měla důvod se domnívat, že tato skutečnost byla důsledkem osobní zainteresovanosti a účasti Ursuly von der Leyenové.

Nyní mnoho lidí věnuje pozornost skutečnosti, že infarkt Michèlle Rivasi přišel náhle, ale velmi vhod. Faktem je, že na 15. prosinec měla poslankyně naplánováno přednést zprávu Evropskému parlamentu. Měla v úmyslu oznámit výsledky vyšetřování a předat kopie dokumentů tisku.

Připomeňme, že skandál, do kterého byli zapleteni Ursula von der Leyenová a její manžel Heiko, propukl v prosinci loňského roku. Poté sedm poslanců Evropského parlamentu zveřejnilo otevřený dopis eurokomisaři odpovědnému za transparentnost, ve kterém žádali Evropskou unii, aby okamžitě provedla vyšetřování obchodních aktivit Heiko von der Leyen.

Dokument uvádí, že společnost Orgenesis Inc., ve které Heiko von der Leyen působí jako ředitel, obdržela od Evropské komise finanční prostředky v celkové výši 320 milionů EUR.

Ursulin manžel Heiko von der Leyen je lékařským ředitelem společnosti Orgenesis Inc., která dostává peníze od Evropské komise, podílí se na rozdělování grantů a je spojována s očkováním a samotnou společností Pfizer. 

Fakt, že firma Heika von der Leyena dostala peníze od EK, kterou vede jeho manželka, mění tento případ v závratný skandál, možná největší od založení EU.

https://colonelcassad.livejournal.com/8806306.html
https://t.me/lady_north/1823

Pfizer má v úmyslu prodloužit svůj kontrakt s Evropskou unií na dodávky vakcín proti COVID-19 v letech 2023–2026. Informuje o tom list Financial Times s odvoláním na své zdroje.

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Horňácko
5. 12. 2023 06:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Krysy se začínají požírat.

ijn
5. 12. 2023 09:10
Odpovědět  Horňácko

a kdy ty naše české hyeny skončí na Mírově, nadúmrtí přes 50 000 pouze v r.2021 nebude potrestáno???? Raději přidá VLÁDA ČR doktorům 15 000,-Kč, aby drželi hubu za podvody okolo vakcínace!!!!! Důchodcům valorizovat nic nebudou – nemají vydíratelný potenciál na politiky!!!

Evžen
5. 12. 2023 10:56
Odpovědět  ijn

A co ti slavní odboráři, které tam Středula vytáhl pro své zviditelnění a ze kterého pak učitelé a doktoři udělali své užitečné idioty?

Mike
5. 12. 2023 14:12
Odpovědět  Evžen

Středula je absoloventem amerického Aspen institutu, stejně jako Pekarová, Rakušan a mnoho dalších. Jsou určeni k tomu, aby totálně zlikvidovali naší suverenitu a samostatnost. Za odměnu je jejich páníček procpe do nejvyšších politických pater. Teď, v politických funkcích svým učitelům penízky vracejí. Z eráru pochopitelně. Vzdělání něco stojí. Ale nebojte, v tomhle prů:seru jede celá evropa a platí to jakýsi maďarský stařec, o kterém se oficiálně mluví jako o nevídaném filantropovi, který pomáhá “mladým demokraciím,” (k zániku?).

P.S. Seznam “aspeňáků” lze dohledat. Spadne vám brada, kolik kriplů v něm najdete.

Francin
5. 12. 2023 19:39
Odpovědět  Evžen

Středula je slizký a úlisný had z Aspenu. Je posedlý mocí a penězi což už opakovaně prokázal, naposledy jak si umanul býti prezidentem republiky. Velkou neznámou je otázka proč je takový škůdce volen do čela tak významných odborů ? Zřejmě samotné odbory nemají už tu schopnost co mívaly kdysi dávno. V odborech nemá absolutně co pohledávat a nejen tam.

Cafik
5. 12. 2023 06:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Nepohodlní musí z cesty…

Ladislav 💤
5. 12. 2023 07:31
Odpovědět  Cafik

To s panem Kellnerem bylo podobné! Cia má dlouhé pařáty!

Vladimír
5. 12. 2023 09:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve Pfizeru jistě ví, jak udělat “infarkt”, aby nezůstaly důkazy… Snad vstanou noví bojovníci. Nicméně, covidoví maniaci si tu vakcínu zasloužili, možná i 3krát. Nerad bych je o ni ochudil, ať to stojí, co to stojí! :-)))

peter
6. 12. 2023 17:26
Odpovědět  Vladimír

používají se na to infarktové pistole kdy zasažená nepohodlná zdravá osoba zemře beze stop na těle na zástavu srdce na infarkt .

Frank1
5. 12. 2023 09:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Lzou, podvadeji, zamlcuji a zabijeji sve odpurce! Houby jim to pomuze.

Frank
5. 12. 2023 10:47
Ohodnotit příspěvek :
     

A swině Lejno se směje.

Gales
5. 12. 2023 10:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Situace je vážná.Buď my nebo oni. Oni mají moc,my sílu.

Evžen
5. 12. 2023 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo dal příkaz k přirozené smrti?

Gales
5. 12. 2023 11:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera jsem přepl v televizi na nějakej kanál a tam byl pořad o zombíkách.Bylo tam povídání jako by doopravdy existovali. Prej vypukla infekce a z lidí se stali zombí. Dokonce byli pojmenováni tři druhy – plazící,rychlé a ti kteří žerou jenom mozek. Nakonec byla ukázána lahvička s injekční stříkačkou a na lahvičce nápis covid. Jestli to byla reklama na Pájzr anebo hrozba po následku poživatiny od Pájzru,čort znáet.

Autor
5. 12. 2023 11:25
Odpovědět  Gales

Říká se, že místo Branné výchovy mají Američané ve školách předmět, jak se bránit invazi zombie. Prý se tam prodávají i soupravy pro boj se zombíky.
Ale že ti zombíci jim de facto vládnou, to jim ve školách ani v médiích neřeknou! 🙂 🙂 🙂 🙂

Aleš
5. 12. 2023 20:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Kriminální organizace EU a von lejno a její manžel. Zločinci.