Nadační fond Pravda o vodě

Opravdu šokující informace – materiál k „vodě“ námi doručený senátu na jehož obsahu pracoval 10 lidí 4 měsíce senátoři vlastně odmítají nastudovat.  Za 15 dnů od jeho doručení petiční výbor ukončil šetření k petici? Za tu dobu se naše důazy nedaly ani ověřit natož  vyhodnotit. Senátoři v petičním výboru „řeší“ petici jen fomálně a cestu k nápravě nehledají.
Toto neprojde … více zde
Neochota „politiků“ garantovat lidem právo na vodu v ústavě, je trapná. Více ZDE a senátor, který chce jen vědět, proč se ho občané ptají na názor, v podstatě také! „Já jsem dostal desítky e-mailů s žádostí, abych odpověděl na dotazy … Je to něco tak obtěžujícího. Já jsem ani na jeden neodpověděl…“ – p. ChaloupekNaše reakce? Voda je nás všech a máme právo vědět, proč peníze z vody mizí za našimi hranicemi, i to, proč to politici neřeší. Na odpověď máme legitimní nárok. Senátoři mlčí a doufají, že zájem občanů o vodu přečkají s hlavou v písku. To jim nevyjde. Proto se jich ptáme a lidé s námi.Ptejte se také: STÁHNĚTE si návrh s otázkami a požadujete jasné odpovědi.
MÁTE PRÁVO NA ODPOVĚĎ
Voda je nás všech a máme právo vědět, proč peníze z vody mizí za našimi hranicemi i to, proč to politici neřeší. Zde je vysvětlení jednotlivých bodů petice voda je život, které dokládají, co a proč je špatně. Když si je projdete, už vás žádný politik řečmi o vodě a nic neděláním neohloupí. 
Více ZDE

sdíletj na