“Nacifikace Ukrajiny”: příběh strašné země, která brzy nebude

Na internetu se objevil nový dokument o přeměně Ukrajiny v nacistický stát, o represivní operaci na Donbasu a zločinech kyjevského vedení, které se staly klíčovými faktory pro rozhodnutí vedení Ruské federace začít SVO.

Autorem krátkého filmu je «News Front», uvádí “PolitNavigator”.

„Chci, aby fašisti odsud odešli. Aby sem nikdy nestříleli, “ říká malá Máša z Pervomajska, která přišla o své příbuzné při ostřelování na samém začátku «АТО».

A celé video je prostoupeno takovými záběry – příběhy tisíců obětí, popravených rodin, které Ukrajině nikdy neodpustí. Jsou zde také názory odborníků, nacistické výroky Ukrajinců a vzpomínky očitých svědků a účastníků vojenských střetů.

„Měli by se na to podívat hlavně ti, kteří nevěří v destruktivnost jednání „správné demokracie“, doporučují autoři.

https://bit.ly/3H8eD0q


sdíletj na

4.7 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
67 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
3. 12. 2022 09:14

Tak a teď už pro nic jiného nemusíte žít, “gerojové.
https://pravyprostor.net/?p=153126
ric pic bum 🙂

Albi
3. 12. 2022 14:41
Odpovědět  sergej

Z článku:
“Kyjev nadále prosí o další peníze, o další pomoc….)
Prosí??? Drze řve a nadává. Zato jednat nebude a nebude.

Markýza
3. 12. 2022 15:57
Odpovědět  Albi

Prosí….no, nějak si prosbu představuju jinak, jo. Kyjev jsem ještě prosit neslyšela. Kyjev PO-ŽA-DU-JE! Ky jev má právo, má nárok!
A hleďme….jako by se nám v tom Kyjevě zkoncentrovala veškerá nárokovost naší vyspělé civilizace.

Albi
3. 12. 2022 16:17
Odpovědět  Markýza

Ale ta část, kde Kaufman píše o ukrajinských vlastencích – eh – oprava zbohatlících – je přesná. O tom jsem toho sice moc nečetla, ale věřím, že je to stopro pravda – takový mezinárodní zvyk. Za jediný jakž takž klad považuji to, že mimo peněz sebou do “emigrace” vzali i děti. No – budou to mít všichni těžké, zavřeni za ostnatým drátem a milovaná Ukrajina mezitím trpí a nemohou jí pomoci, ač by jistě tolik chtěli!

Ještě že se s ostatními občany demokraticky rozdělili o starosti současné i budoucí – oni se postarali o tu ošklivou záležitost (raději o ní pomlčíme) – špinavé peníze, ostatním velkomyslně ponechali čest a slávu zemřít “za vlast”, jak jim nakecali. Ve skutečnosti …… darmo psát!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
3. 12. 2022 17:09
Odpovědět  Albi

Velké peníze žádají velké oběti – naši duši, například. Není co závidět, když se nad tím zamyslíme.

Albi
3. 12. 2022 18:00
Odpovědět  Markýza

Malá soukromá vsuvka s omluvou ostatním, pro které to bude nezajímavé
.
Chtěla jsem si k článku pročíst diskuzi (v té době přes 100 píspěvků), jenže hned na začátku začal “úřadovat” Jiří s jeho “oteklým polomongolem” + jeho protivník (první “vsuvka” tak 10 komentářů a jistě nezůstala jediná) a to mě tak otrávilo, že jsem nečetla dál. Přitom v tom článku bylo tolik témat, že by se o nich dalo kecat možná dva tři dny.
Nebylo by marné, kdyby admin ten článek Jane Kaufman dal i sem, tady by snad diskuze byla přece jenom na jiné úrovni.

Markýza
3. 12. 2022 19:37
Odpovědět  Albi

Přesně kvůli tomu už tam taky nechodím, zvláště ne na diskuse. Je vidět, že nějaká ta moderace je přeci jen k užitku – čímž moderátorovi děkuji.

Jan
3. 12. 2022 18:17
Odpovědět  Markýza

Proc by nepozadoval, vzdyt mu vsichni zapadni smejdi naslibovali hory doly. A ted jim dochazeji zbrane i prachy.

jiří
3. 12. 2022 18:58
Odpovědět  Jan

comment image

Albi
3. 12. 2022 19:13
Odpovědět  jiří

1+++

Milan ze Zahrady Čech
4. 12. 2022 11:13
Odpovědět  jiří

Na lavičce Václava Havla, doufám.

Markýza
3. 12. 2022 19:39
Odpovědět  Jan

To je pravda. Jak s rozmazleným frackem – to je pořád ťuťuňuňu, co bys tak ještě Vovinko chtěl a pak ten údiv, když vám Vovinka jednu flákne.
I když z mnoha fotek je zas na druhou stranu zřetelné, že Vovinka dobře ví, kdo je tu pánem.

zuza
3. 12. 2022 23:21
Odpovědět  Markýza

Samozrejme, že Kyjev má na to nárok! Veď už 8 rokov chráni vyspelú západnú démonkraciu od mužíkov zo zemljanok. Okrem toho aj Ameriku objavil ukrajinec, egyptské pyramídy postavili ukrajinci, a ešte aj Ježiš Kristus kázal ukrajinsky. A keď mohla švédska akadémia dať nobelovu cenu mieru arafatovi a babrákovi obamovi, tak by si aj papa Fero mohol inšpirovať a vyhlásiť banderu a suchevyča za blahoslaveného

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
3. 12. 2022 09:26

Kašpar Kocáb nikoho nevykopal, to se dohodlo mimo něj, on dělal akorát křoví.

Pavel K
3. 12. 2022 09:52
Odpovědět  jiří

👍 👍 👍 👍
Samozřejmě!! Ten křivák nevykope ani bandůry ze země, natož nějakou armádu. Celkem směšné, tahle úvaha pro toho kdo ji přijme jako pravdu.
Není von taky vobřezanec?

jiří
3. 12. 2022 12:12
Odpovědět  Pavel K

To nevím. Mohou se holobambule křížit s negativem?

Pavel K
3. 12. 2022 16:42
Odpovědět  jiří

Rypák ale na to má.

Albi
3. 12. 2022 17:12
Odpovědět  jiří

Taky jsem to chtěla napsat.
Kocáb byl pouhý prominentní kurýr, který nosil zprávy sem a tam a na tom si založil slávu hrdiny, že které žije dodnes.

Boomer
3. 12. 2022 17:47
Odpovědět  Albi

..tenkrát stačilo, aby se generál Vorobjov špatně vyspal, v nedobrém rozmaru pokynul adjutantovi a Míšu Odsunovače by už nikdy nikdo nespatřil a nenašel. A nikdo by nic nenadělal.. ale že měl generál jasné rozkazy z Moskvy a vykonával je svědomitě, zrodil se nám hrdina.
A národ potřebuje hrdinské vzory, i kdyby to měl být polomagor s vychlastaným či vyfetovaným myšlenkovým aparátem

Aleš
3. 12. 2022 09:43

Hodnoty EU se krásně projevily v pravém světle na Ukrajině. Hnědém světle.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vaska
3. 12. 2022 11:30
Odpovědět  Aleš

Kdo zapomene dějiny je odsouzen k tomu aby si je zopakoval:
jejich 5. kolona u nás čítá podle některých pramenů 600 000 až 1 milion . A až dostanou volební právo tak bude zle.
Viz volby před válkou a konrád henlajn – dostal hlasy 99 procent nacistických spoluobčanů (sudetských němců) a jeho převzetí (nebo podílení) moci nad Československem zabránili komunisti tím, že hlasovali pro dosavadní vládní strany (rád bych věděl jestli toto učej naše dítka ve škole – nás to učili ikdyž jsem už část zapomněl ale to podstatné ne)

Takže je možné i převzetí vlády a ustavení nového fašistického banderostánu a jeho následné nasměrování původního obyvatelstva na východ jako kanonenfutr.

Veny232
3. 12. 2022 09:53

A my nebudem taky! Jestli tu necháme Fialové Nacisty, vycvičit si na nás to vražedné Ukrajinské Gestapo. Na Ukrajině už to probíhá… najeli Poláci v Ukrajinských Uniformách a vyvraždují Ruské Ukrajince! Poľské špeciálne jednotky pátrajú v Dnepropetrovskej oblasti po prívržencoch Ruska
03.12.2022 08:55
Ukrajinskí vojaci oznámili ruským
bezpečnostným zložkám, že do obce Marganec v Dnepropetrovskej oblasti
dorazil kombinovaný oddiel spravodajských dôstojníkov a poľských
špeciálnych síl, oblečený v ukrajinských uniformách a podriadený veleniu
NATO, aby identifikoval obyvateľov mesta, ktorí pomáhajú Rusku.
A to nás čeká taky! Až budou na Ukrajině prohrávat, Fialový Nacisti je přesunou sem,a nás původní Čechy vyvraždí. Na to si tu cvičí to Gestapo…jak Černochové ujelo…to naši se učí od nich…ne oni od nás.Jak vyvraždit podporovatele Ruska…všechny indície tomu jasně nasvědčují…to bylo za Hitlera taky.Na Ukrajině a v Polsku už to probíhá.Sem to přijde také.Pokud se nezvednem.Přijdou si pro nás Fialový Nacisti, pro každého zvlášť. Už jen ten počet vražd v poslední době není náhoda…Naposled ODS Nacisti u moci naplnili Orlík sudy…mají zkušenosti.

ladik
3. 12. 2022 17:40
Odpovědět  Veny232

A Rusové nás potřetí osvobodit nepřijdou.

Rapa
3. 12. 2022 19:45
Odpovědět  ladik

Nadnárodní oligarchové opět velmi zasvinili celou evropu fašizmem i nacismem až tak,že se ruská armáda znovu,potřetí přežene celou evropou,aby ji osvobodila,zopakuje se to.Satanisti neviditelné ruky trhu to moc dobře vědí,proto tak zběsile kopou a řádí a opakují své fígle: ,,1.Podvod s pandemií, 2. Celosvětová krize,3. Válka”. Nyní to ještě moderněji technokraticky vylepšili satanisté Schwab,Gates,Fauci,Konečnou likvidací národů a nastolení jednoho celosvětového elektron.koncentráku vyhulením mozků,určováním kdo je nepřítel a ponechání jen stáda biorobotů, řízenou vrchností a jejími ůředníky, pro špičku -asi 40 rodin nadlidí- Pro tuhle skupinku,která by se vešla do jedné velké místnosti.Monster,co lidmi vůbec nejsou.

Gene
3. 12. 2022 20:29
Odpovědět  Rapa

Jenze, pokud se nemylim, tak v Rusove v tom jedou s nima.

Pavel z Moravy
3. 12. 2022 10:12

Všichni rozumní lidé ví, že 89 byla repríza 68. Co se jim nezdařilo tehdy v 68, tedy rozkrást náš národní majetek a zemi přeměnit v kolonii západu se podařilo o 20 roků později. A byli v tom zase ti, kteří v 68 ostrouhali. O nic jiného než o moc a majetek jim nikdy nešlo. Většinu lidu opili rohlíkem a vnutili jim vizi bájného světa v západní společnosti. Ještě než k 89 došlo, už si rozdělovali co si kde uzmou, co rozprodají, co zašantročí. To se běžně ví, že si to již dlouho před převratem připravovali. A najednou tu máme miliardářské ekipy, zbohatlé z ničeho a oni dokonce hovoří, že jim jde výlučně o blaho vlasti. Nevím občané, však jste zde v zemi s těmi různými kalousy, ondráky a jinými propojeni pupeční šňůrou již přes 30 roků. To ještě národ nepřišel za 30 roků na to, co jsou tito lidé zač? Nevím jestli ten lid má již tak přeformátované myšlení, že jedinci nejsou schopni myslet, nebo je lid tak pohodlný a raději se nechá zotročit, než aby se postavil za pravdu. Naše historie a kultura národa je tak veliká a současníci ji prodali za těch pár nazelenalých banánů. Za to co se děje ale neviňme těch pár zlých lidí a grázlů, protože ti budou existovat vždy.

Pavel z Moravy
3. 12. 2022 10:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

Měli bychom ale vinit sami sebe,že jim to dovolujeme. A vůbec nejhorší je, že jsme svěřili výchovu dětí do rukou takové ekipy, která likviduje ty skutečné lidské hodnoty, o kterých je zde zbytečné psát. Všichni víme oč jde. Změnit systém nikdy nepůjde bez změny chování jedinců, která začíná již v útlém věku na základní škole. Co dělá vlastně Soroš a Schváb, mění dětem pohled na svět dle svých pravidel a nyní můžeme vidět jak je úspěšný. Dostali ty mladé generace tam kam chtěli. Zničili hodnoty tvořené staletími a zlikvidovali úctu a pokoru ke znalostem a zkušenostem stáří, reprezentovanou jejich rodiči a prarodiči. Proto jsme se ocitli tam, kde jsme.
.

Pavel K
3. 12. 2022 11:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Naši předci by nám museli plivnou do ksichtu kam jsme to nechali dojít.

jiří
3. 12. 2022 12:24
Odpovědět  Pavel K

Jak jsme prodali Sovětský svaz, Československo za igelitové tašky.
https://epaper.chinadaily.com.cn/a/202006/19/WS5eebf4c6a3107831ec752dbc.html

Pavel z Moravy
3. 12. 2022 15:09
Odpovědět  Pavel K

Máš stoprocentní pravdu jmenovče. My jsme to dovolili a mlčeli jsme ke všem grázlovinám. Toto je odplata za lenóru a pohodlnost. Teď si to všichni tvrdě vyžereme.

Pavel K
4. 12. 2022 09:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

👍 👍 👍

me2d44
3. 12. 2022 10:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vždy se zapomíná konstatovat, že z Varšavské smlouvy v 1968 k nám první vstoupili Poláci (na Ostravsku dostali výprask – velitel nesplnil rozkazy – a museli zvolit jinou cestu) a na Slovensku Maďaři. Teprve pak k nám byly dopraveny jednotky z ukrajinského okruhu – většinou letecky. Jinak jak v 1968, tak v 1989 ČSLA měla zákaz vylézt z kasáren. V roce 1989 jsem se na rodinu 14 dnů chodil koukat přes plot (bytovka byla vedle kasáren). 14 dnů jsem musel hlídat podřízené, aby se do ničeho nezapletli a neměli z toho zbytečné problémy. Bylo to v době, kdy v armádě ve zbrani bylo přes 300 000 vojáků (včetně záklaďáků).

me2d44
3. 12. 2022 10:38
Odpovědět  me2d44

Dodatek: po zklidnění situace v 1968 – po pár dnech – o sovětských vojscích věděli jen tam, kde byly jejich posádky, které fungovaly v režimu “válečného práva” – kasárna mohli opustit jen důstojníci, jednotky při přesunu mezi posádkami, jinak pro ostatní to byl soud, někdy i kulka bez soudu. Jenže se vžilo, že nás obsadil “Rusák” a v některých lidech je to dodnes a cpou to do hlavy svým potomkům. Mimochodem, v té době v Moskvě rozhodoval Ukrajinec Brežněv a v celém “polibdíru” byl jediný Rus – a ten byl proti invazi – tolik hovoří archivy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 12. 2022 11:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

A hlavně přiblížit se k Rusku, že ano.🙋‍♂️

Albi
3. 12. 2022 17:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Žádná repríza.
Byla to skvělá ukázka nevídané národní solidarity s vládou

Proti “okupaci” (dnes psáno v uvozovkách), byli až na jednotlivce, těžce nemocné a umírající, kteří mněli jiné starosti a “priority”, všichni vč. komunistů.
Dokud se nepodařilo “přeladit” rozhlas, dostávali jsme pravidelná hlášení o siruaci v různých částech republiky.
Např. bylo doporučeno “diskutovat” se eovětskými vojáky a vysvětlovat jim o co jde, protože oni ani nevědí kde jsou, řekli jim, že jedou potlačovat “kontrarevoluci”.
Např. tanky byly na všech mostech přes řeky, na všech křižovatkách a pod. Po skutečně jem 2-3 dnech se vojsko stáhlo do lesů a voj. objektů a mimo lidí v místech jejich dislokací jsme je ani neviděli.

Ale hlavně – ten odpor proti byl spontánní, přísahám, že nekecám, žádná organizace.. Pokud byli nějací udavači mezi lidmi, museli to být jen jednotlivci, protože VŠUDE jsme zcela volně mluvili i v přítomnosti “skallních” komunistů, naprosto bez jakýchkoliv následků.

Albi
3. 12. 2022 17:47
Odpovědět  Albi

LUT (lidová umělecká tvořivost) – obrázky, veršíčky, a různá hesla a provolání se objevovala kde se dalo vč, barevných nápisů na budovách a zcela veřejně a hlasitě se o nich mluvilo kdekoli na veřejnosti – naprosto beze strachu.
Jak to pokračovalo v sedmdesátkách, to je zas jiná kapitola, sice se mluvilo opatrněji, ale rozhodně daleko svobodněji a bez obav než dnes.

Jedna ukázka LUT, na kterou si bez hledání vzpomenu, vylepená na ohradě staveniště nějakého hotelu přímo na náměstí, takovými “veřejnými informacemi” celá polepená:
“Brežněve, jsme prý národ muzikantů. Vrať nám kapelníka a první housle”.
(Poté, co vláda byla komplet odvezena do Moskvy k “pohovorům” – pokud by někdo z mladších nepochopil, Kapelník = prezident, první housle = 1. tajemník KSČ)
.
Myslíte, že by DNES někoho něco podobného napadlo?

Gales
3. 12. 2022 10:22

Ukrajina bez ruské vojenské pomoci nepřežije a bude Polskem roztrhána ze západu, protože nemá sílu na to, aby kontrolovala své hranice. Ukrajinská armáda byla zničena, přišla o více jak 100 000 profesionálních vojáků a teď už má jenom nevycvičené brance, mladíky a starce. Takže většinu profesních pozic v ukrajinské armádě musí obsazovat žoldáci z celého světa.

Právě v těchto hodinách zabíjí ruští vojáci stovky polských žoldáků v Artěmovsku (Bachmutu). Všude na radiových stanicích z vysílaček je slyšet křik a řev v polštině a volání k Bohu, všude samí Poláci na cestě k Banderovi. Peklo války. Ukrajinci již došli v Artěmovsku, už nejsou, jenom polští žoldáci. A za tyto oběti bude Varšava již brzy po Kyjevu žádat kompenzace, to nebude zadarmo. Ocitujme si proto rozhovor se Sergejem Naryškinem:

Markýza
3. 12. 2022 14:39
Odpovědět  Gales

Sem s tím rohovorem.
Galesi, vaše stručňoulinká zpráva o stavu věcí mnou otřásla víc, než co jiného, co jsem dosud o válce na Ukrajině četla a slyšela. Protože je evidnentě naprosto pravá.
Myslím, že radioamatéři (mluvil jste o nich, ne?) by měli zabrat nějaké veřejné vlny……….aby všichni gaučoví generálové konečně z toho gauče slezli.

Albi
3. 12. 2022 16:23
Odpovědět  Markýza

Taky se přidávám – sem s nějakým odkazem!

Gales
3. 12. 2022 17:02
Odpovědět  Albi

Ajronet.

Markýza
3. 12. 2022 17:19
Odpovědět  Gales

Mám, díky. Že se v Moskvě váleli smíchy nad projevem Uršule, to koukám napadlo kdekoho 🙂 bodejť ne. Zvláště rozkošná je ta představa, že z Ruska v Bruseli sejmou sankce, nažež Rusko “bude přinuceno platit reparace”…………..božíčku. Marně si hlavu lámu, jak asi bude přinuceno? Škoda, že to rovnou neřekli, jak to hodlají uskutečnit.
Ale to už jsme zase u toho věčného hodlání.

Boomer
3. 12. 2022 18:19
Odpovědět  Markýza

..už včera jsem k tomu požadovanému souhlasu Ruska, aby jemu ukradené rezervy použila EU pro obnovu Ukrajiny, napsal.. peníze by byly použity k neprůhledným obchodům a Ukrajina by utřela nos.
No a je to tady.. vytvoříme s našimi partnery strukturu, která by prostředky spravovala a investovala a výnosy bychom použili pro Ukrajinu.
Takže: ukradneme, ukradené budeme investovat.. no a když se zadaří a něco to vynese, použijeme to pro Ukrajinu.

A v podnikání a investování to chodí tak, že někdy jsme juchajdá a jindy jsme zase plajte.. nic zlého v tom nehledejme a pomyslet si, že by někdo chtěl znovu ukrást již jednou ukradené? Legalizace krádeže?!

Tož to už by slušného člověka vůbec nenapadlo, že…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
3. 12. 2022 19:30
Odpovědět  Boomer

Mysloím, že je to dokonale vymyšlené. Staré, ale dobré. Tady je vidět, že staré a osvědčené se nemá / neusí měnit ani modernizovat.
Juchajdá = zisk (ale kdepak Ukrajině, investoři mají také čísla účtů. plajte = bude sanovat “stát”, tedy částeřně ukrajinští praovníci, pokud tam nějací zbudou, a většinou ti “západní” blbci.
U nich bude záležet na tom, kolik obyvatelstvo ušetrí na pkynu, elelktřině, ropě a kolik nám ještě půjčí jakákoliv lichvářská banka. Sláma u kravína.

Gene
3. 12. 2022 20:09
Odpovědět  Boomer

To jste odepsal mi. Mi ovsem slo spis o to ze Rusove stejne budou muset Ukrainu obnovit a v tom pripade, kazda korunka dobra. Ovsem jsem si jisty ze Ruske ukradene rezervy budou stejne rozkradene. Jejich chyba, nemeli zapadakum duverovat ani slovo.

Albi
3. 12. 2022 18:04
Odpovědět  Gales

Díky. Podívám se.

jiří
3. 12. 2022 16:28
Odpovědět  Gales

comment image

Pavel K
3. 12. 2022 17:13
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Ani na slámě to tak nevypadá, tady to vypadá na tu vakuovku, bo je fšechno vycuclé venku. 😂😂🤮🤮💩💩🤦‍♂️🤦‍♂️

Gales
4. 12. 2022 11:36
Odpovědět  Pavel K

Se chystají odstěhovat k helmutům.

Milan ze Zahrady Čech
3. 12. 2022 17:15
Odpovědět  jiří

To není Chánov?

Markýza
3. 12. 2022 17:36

To je tuším Lunik :-))

ladik
3. 12. 2022 17:52
Odpovědět  jiří

tohle nemůže způsobit žádná trhavina, taková devastace musí být důsledkem půlročního obývání našimi přizpůsobivými občany.

Gales
3. 12. 2022 10:27

Hned po ránu jsem byl zmlátit svého poslance.Řekl jsem mu. ,,Ty hajzle,ty schvaluješ zákony proti mně” A přetáhl jsem ho násadou od krumpáče.Poté jsem se probudil.Ale vstával jsem s dobrým pocitem a nevystresovaný.

Albi
3. 12. 2022 19:35
Odpovědět  Gales

Chybam že jste se tam nedostavil hned zvečera, mohla ta radost trvat déle.
Kdyby vám došly vaši poslanci, ráda ván věnuji svého. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
3. 12. 2022 11:22

Kecáb vykopal maximálně jámu na zahradě, kam dal nakradené prachy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
3. 12. 2022 12:37

Z toho videa si mi dělá špatně od žaludku. Jestlipak si ho prohlédne taky uřvaná Procházková z Deníku N? Nebo všechny ty promafiánské jezinky z vlády, Senátu a PS? Jim se špatně nedělá s pomyšlením, že podporují nacizmus?

Markýza
3. 12. 2022 14:35
Odpovědět  Pijack

Deník a Forum by vám s vážnou tváří vysvětlily, že tohle je to pravé vlastenectví. Vsadila bych botky.

ladik
3. 12. 2022 17:54
Odpovědět  Pijack

Jim to dělá dobře, jsou to kovaní fašouni.

Ijn
3. 12. 2022 14:27

Sestavme tabulku největších českých škůdců a zrůd,. Věřím, že to bude cela česka vláda se senátory a poslanci následovaná soudci a prokurátory, poté ji zašleme do Haagu a spiknutí činitelů chtějme okamžitě potrestání,…činy byly dokonány, Škody již vznikly, jejich další šíření musí být zastaveno…..to je žádoucí cíl a rozsudkem haagského TRIBUNÁLU.

Ferko
3. 12. 2022 18:08
Odpovědět  Ijn

Do Haagu? Nebuďte směšný. To by bylo totéž, jako byste chtěl po Rychetském omluvu a odstoupení za zmanipulované poslední volby.

Pavel z Moravy
3. 12. 2022 15:05

Přátelé, nevím jestli jste zaznamenali na necenzurovanapravda.cz článek, kde se píše jak teď byly po celém Německu provedeny razie v bytech lidí, kteří nesouhlasí s politikou vlády. Zatýká se za názory. Připomíná to dobu zhruba před 90 lety. Tak například za to, že důchodce údajně napsal, že islám do Německa nepatří. Další důchodce byl zatčen za citát spisovatele Bertholda Brechta- Kde se stává nespravedlnost zákonem, stává se odpor nutností. Další a další případy tam jsou. Ovšem trestají pouze některé názory, asi je vám jasné jaké. Přátelé, už je to tady.

Ferko
3. 12. 2022 18:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

To nedopadne dobře. Všechno, co se kdy posralo v Německu se časem přeneslo k nám.

Honza999
4. 12. 2022 23:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Co jsme si vycinkali, to máme… Bohužel…

Albi
3. 12. 2022 18:08

Vám taky dík a na oplátku taky zajímavé a možná by se dalo říci optimistické a pro Rusko přijatelné řešení:

https://zvedavec.news/komentare/2022/12/9432-putinovo-reseni-roztristena-bezzuba-ukrajina-rozdelena-100-kilometru-sirokym-uzemim-nikoho.htm

Albi
3. 12. 2022 18:17
Odpovědět  Albi

Patří pod příspěvek Smrťáka – proč skočil někam úplně jinam nevím a smrťákův se mi už nedaří najít vůbec..
V každém ptípadě jsou ale informace v odkaze zajímavé.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
3. 12. 2022 19:46
Odpovědět  Albi

Díky za odkaz, hodně zajímavé.

zuza
3. 12. 2022 23:37
Odpovědět  Albi

možní to je, ale tá demarkačná línia bude posunutá viac na západ a ukrajina nesmie mať prístup k pobrežiu Čierneho mora, aby to malo zmysel.. ukrajinci – tých nejakých 10 miliónov, čo tam zostane bude aspoň 100 rokov splácať šrot, čo im tam naviezla EU a hnUSAci a pôžičky, čo rozkradli kokainský a jeho predchodcovia. A obyčajní ukroši, ktorých vychovali v presvedčení, že sú nadľudia, frustrovaní z toho, že zrazu budú nuly, budú robiť bordel v EU. Dúfam, že budú robiť peklo zo života najmä debilným poliakom, ktorý majú záslužný podiel na tomto svinstve.

Jan
3. 12. 2022 18:15

Po valce 1945 byli vrazi nackove na Ukrajine pochytani a zavreni. Trockista Ukrajinec Chruscov je vypustil a dovolil jim se znovu se zorganizovat. A dal Krym pod spravu Ukrajiny. Tak zadelal na dnesni problemy Ruska, ktere ho stoji spoustu penez a zivotu.
O Stalinovi lhal jako pes, udelal z neho monstrum a strhnul jeho kult s podstavce a postavil se na jeho misto sam. Ukrajinec Breznev v priprave rozpadu SSSR pokracoval a pripravil pudu pro velezradce Jelcina a Gorbaceva.