politika

Může Rusko způsobit tsunami? V Londýně jsou nervózní z “Poseidonů”

Rozhodnutí Vladimira Putina vyzbrojit ruské námořnictvo jadernými torpédy Poseidon zaujalo britské odborníky. Podle Daily Mail simulovali účinek zasažení Spojeného království .

Po včerejší publikaci v britském Daily Mail o výzvě generálporučíka ve výslužbě Jevgenije Bužinského k použití jaderných torpéd Poseidon, britští experti analyzovali ničivý účinek v případě úderu na Británii.

Může Rusko SKUTEČNĚ vyhladit Británii? Experti tvrdí, že Putinova atomovka Poseidon by MOHLA zničit pobřežní města, způsobit radioaktivní záplavy a zabít miliony v Londýně. Experti varovali, že pokud Putin vypustí Poseidon, Londýn bude zničen.

“Ačkoli přesná nosnost Poseidonu není známa, uniklé návrhy torpéda naznačují, že by jaderná hlavice mohla mít sílu až 100 megatun. Díky tomu by byl Poseidon zhruba dvakrát silnější než Car Bomba – největší termojaderná bomba, která kdy byla vytvořena – která při testování v roce 1961 zničila vše v okruhu 60 mil a rozbila okna budov až 560 mil daleko,” uvádí Daily Mail.

Britští analytici si zároveň nejsou zcela jisti, že Poseidon bude schopen nést náboj, který způsobí tsunami výšky Eiffelovy věže. Pokud ale Poseidon vybuchne například v ústí Temže, pak přílivová vlna Londýn zcela zničí.

“Pokud je Poseidon vyzbrojen vícemegatunovou hlavicí, nepochybně by způsobil škodu,” řekl MailOnline profesor Andrew Futter, akademický odborník na jaderné zbraně z University of Leicester.

Realita je taková, že vícemegatunový výbuch, dokonce i ve vodě, by byl velmi ničivý.

“Okamžité obavy by se netýkaly radiace, protože výbuch, tlaková vlna nebo popáleniny by zabily obrovské množství lidí dříve. Je možné, že by Temže byla vystavena radiaci, ale v centru Londýna by zůstalo naživu tak málo lidí, že by na tom moc nezáleželo,” řekl profesor Andrew Futter.

Dr. Rod Thornton, bezpečnostní expert z King’s College London, říká, že torpédo Poseidon by „vymazalo“ všechna města blízko výbuchu, ať už je to Londýn nebo New York v USA.

Thornton říká, že pokud Poseidon exploduje těsně u pobřeží jihovýchodní Anglie, tisíce lidí podél pobřeží by mohly být zabity samotným jaderným výbuchem. Vysvětluje, že přílivová vlna by byla větší, kdyby byl Poseidon vypuštěn z hlubších vod. 

Pokud Rusko vypustí Poseidon z ponorky uprostřed Severního moře, uvádí Rod Thornton, způsobilo by to relativně „malé“ tsunami.

„Ale i tato vlna, pokud by zaplavila Londýn, zabila by tam každého. Zničilo by to město. A stejná vlna by mohla zabíjet ve všech přístavech Lamanšského průlivu ve Velké Británii a Francii – a možná dokonce až do Rotterdamu,” uvádí Thornton.

James Black, náměstek ředitele pro obranu a bezpečnost v RAND Europe, objasnil, že Poseidon může cestovat nepozorovaně po velmi dlouhou dobu. To vnáší další nejistotu do obranného a zastrašovacího plánování Západu. Souhlasil s vojenskými experty, pokud jde o masakr, který Poseidon může způsobit.

“Byl by schopen ohrozit pobřežní cíle stovky nebo tisíce mil od místa startu,” říká Black.  

Jak uvedl EADaily, ruský prezident Vladimir Putin poprvé oznámil návrh jaderného torpéda v roce 2018 v projevu k Federálnímu shromáždění. “Poseidony” budou instalovány na víceúčelových jaderných ponorkách tříd Belgorod a Chabarovsk.

„Minulý rok ruský propagandista Dmitrij Kiselev, často označovaný jako „hlásná trouba Putina“, vyzval Putina, aby vymazal Spojené království z povrchu zemského podvodním dronem Poseidon, zatímco stál před grafikou, na které je Británie vymazávána obří vlnou.” – připomíná britský list.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3mQ1ilf

sdíletj na

86 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
16. 3. 2023 06:53

V Praze na Národním muzeu na Václavském náměstí nevisí česká vlajka, jak by z logiky věcí vyplývalo, ale vlajka ukrajinská. Zároveň Fialova vláda odírá a okrádá české důchodce, aby měla prostředky na vydržování a údržbu ukrajinských parazitů. Ne dosti na tom, resp. ta samá vláda se zavázala, že bude splácet úroky z půjček, které si u zahraničních bank vzala Ukrajina. Nepřipadáte si jako v nesvéprávné ukrajinské kolonii ?

Pavel
16. 3. 2023 08:12
Odpovědět  Teuton

Nejenom to, pokud se podíváte na video zásahu u národního muzea a co se dnes děje kolem děkana Ševčíka je to hodně podobné Německu v r. 1933! Česko se stává fašistickým státem a můžeme si tu mlít o demokracii od rána do večera. To že je tu “hnědo” až na půdu už neokecáme! Teď ještě štvou děcka proti Ševčíkovi! Kam jsme to dopracovali, když v 89 vyřvávali na Národní třídě “máme holé ruce” už dnes vidíme! Teď máme my ale ” holé v ruce” a ještě nás chtějí hnát na válečná jatky za “strýčka Joa”!

Pavel K
16. 3. 2023 08:44
Odpovědět  Pavel

Jak píšeš nemá cenu planých keců co tu dokolečka plácáme, zavařili jsme si to sami a vesele v tom pokračujeme. Uvidíš že dojde na řež, pokud tedy nesklopíme ocasy docela. Pišu to na diskuzích už dlouho já blbej zedník. Jen idiot nevidí tu salámovku a to co nám cělých cca 30 let dělají. Vše předem připravený a domluvený scenář. A když do nás nebudou střílet naši, tak si pozvou. Dám do zástavy můj dnešní pivní závoz a klidně se vsadím, že bude mela. Včera jsem poslouchal rozhovor p. Pekové s tím mladým klukem. Nadávala na P. Zítka a tu jeho blondýnu jak Raichla poškozují, pak člověk přejde jinam a tam zase jaký je Raichl liška. Čokle aby se vyznali. Roztříštěná opozice jako swyňa jó a Okamura taky jinak. Kdo se v tom má ortientovat.
😥 🙄 🙄 🙄 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
16. 3. 2023 10:07
Odpovědět  Pavel K

V téhle kolonii je rizikem vystřízlivět.

Pavel K
16. 3. 2023 10:53
Odpovědět  Gales

Nojo ono to ale není tak jednoduché, každý se nemůže už ožrat jako rochně. Já kvůli zdraví jen tak trochen a dost. Teď jsem koukal na Bobošíkovou co se týče hlasování Senátu k důchodům, ty výmluvy a jednání senátorů to je pro otrlé, takhle se chovat my v práci tak jsme bez práce. A mají za to až 170 000,-kč. A takhle je to se vším a lidi drží huby a cálují. Co s toho může vzejít. Mela o které pořád píšu. Toto je vše začátek.

stefan
16. 3. 2023 18:27
Odpovědět  Pavel K

Je to vzdicky o EGU lidra a Inteligencii. Boj o prvenstvo. Kym Idioti bojuju o Lidra.
Zid Sionista,Fasista si medli ruky,zratava zisky a Hude si svoje. Vyborne som Vas rozhadal. Ma vsede implantovanych svojich. Je ich malo,ale su Vsade kde sa rozhoduje. Tak to jest aj u Slovanskych narodov. Parazit sa nalepi na vsetko. Len na Pracu nie. Robit za Boha nebude. Parazitovat a zit nad pomery. Na ukor inych.

Pavel K
16. 3. 2023 19:02
Odpovědět  stefan

Máte naprostou pravdu, ale když se o tomto někde zmíníte jste zlý. 👍🙋‍♂️

Gene
16. 3. 2023 19:40
Odpovědět  Pavel K

Pavel, nemá cenu se orientovat v něčem co neexistuje. Už jsem psal hodněkrat, že nejlepší opozice je ta, kterou si vytvořím sám. Jsme v době, kdy de facto, žádná opozice neexistuje. Vem si ponaučení z Fordova citatu:”„Jak bylo vylíčeno v tisku po celém světě, bratr z Ameriky a bratr z Německa se oba setkali v Paříži jako vládní zástupci při určování míru. V německé delegaci bylo tolik Židů, že byla známá pod pojmem „košer“, také jako „delegace Warburg“, a v americké delegaci bylo tolik Židů, že delegáti z menších zemí Evropy se na to dívali. Spojené státy jako židovská země, která si díky neslýchané štědrosti zvolila za prezidenta nežida…”. A tak nejak funguje ta opozice.

Pavel K
17. 3. 2023 08:30
Odpovědět  Gene

🙋‍♂️ 🙋‍♂️ 🙋‍♂️

Pavel z Moravy
17. 3. 2023 10:43
Odpovědět  Pavel K

Kamaráde, nedělejme si iluze, tady je vymalováno.

Pavel K
17. 3. 2023 11:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ne nedělám si iluze, to bych si nedovolil, ale já bych vymalovat potřeboval to jo. 😋🤦‍♂️ Nechme evoluci konat. 🙋‍♂️

stefan
16. 3. 2023 18:20
Odpovědět  Pavel

Spravne to chapete. Rok 1989 bol NATO na navrat Fasizacie. 68 jeho nezdareny predvoj. Stvrta Risa EU NackoFasizmu plna vnukov SSmanov,Gestapakov je jasnu dokaz kam kracame. Ten samy ciel ako : 1 aj 2. sv.vojna. Dobit Rusko pre Sionistov a vyhladit Rusko aj Slovanov. Nasi predkove nam nechali odkaz :. S Fasistami,Sionistami sa Nikdy ale nikdy : Nevyjednava,Nerokuje ani sa nepodava ruka. Otocis sa a si Nebostik.
Ruska Naivita o Partnjoroch zapadu nema konca. Zapad vzdy caka na 1.mm prevahy.
Ak ju dosiahne Rusku je Amen aj Nam. Klin sa vybija Klinom. Zapad ma tolko na Rovasi,ze uz Davno mali plavat v Slanom naleve. So Zidom Sionistom musis vzdy bojovat ak chces prezit a to na Uplne Vitazstvo. Inac Ta bude Zozierat ako Hrdza zelezo po TisicRocia kym Ta nezozerie. Vsetke Izmi,Nabozenstva su jeho dielom. Rozdeluj Vyciciavaj a panuj. Zmrd,zmrdov – Parazit.

Pavel z Moravy
17. 3. 2023 10:53
Odpovědět  stefan

Přesně řečeno Štefane. A Rusové pořád s tou svojí diplomacií. Naši partneři na západě. Sakra, vaši partneři vás chtějí zlikvidovat Rusové.

Pavel K
17. 3. 2023 11:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Třeba to je taktika, nesmíš furt hrrr a hup na krávu a už je tele. 🤣

Jaris
16. 3. 2023 23:47
Odpovědět  Pavel

Zmrd Biden je fanaticky sionista, coz o sobe sam prohlasil.
Co se tyce splachnuti Londyna tsunami aktivovanou Putinem, o tom muze spekulovat pouze mamlas. Zaprve to neni rukopis Putina a zadruhe by z toho nemel zadny uzitek. Spise bych se obavala, ze zkazu by zpusobily s radosti USA. Rusko, pokud nebude temito zapadackymi gangstery napadeno, od nej zkaza nehrozi.

Drak
16. 3. 2023 14:23
Odpovědět  Teuton

Fialova vláda by měla složit účty z toho, co se s penězi, našimi penězi, vůbec děje. Tvrdí, že peníze nejsou a přitom vybírá o stamiliardy víc, než počítala a přesto peníze chybí. Dokonce se říká, že peníze tam zaslané, se jen properou a vrací se a mizí na neznámých kontech v zahraničí.
Možná proto, ty stížnosti na to, že na Ukrajině není to, co by tam být mělo. Zdá se, že nekradou jen ukrajinští potentáti, ale i ti čeští.

Velitel
16. 3. 2023 08:00

Nevím co řeší, 50MT car bomba vytvořila ohnivou kouli průměru 8km, 100MT drobek by měl ohnivou kouli o průměru přes 10km, car bomba zničila všechny domy ve vesnici Severnoje 55km od epicentra, 100MT by tedy zničila všechny domy 80km od epicentra .Nakreslete si kružnici o poloměru 10 a 80 km na mapu Londýna a nemusíte řešit kraviny s nějakou vlnou, Při těchto rážích je celkem jedno jakým způsobem je na cíl dopravíte zničí ho tak jako tak

jiří
16. 3. 2023 09:00
Odpovědět  Velitel

EMP bez radiace a destrukce. Vše v průměru 800km vypnuto.
comment image
https://de.technocracy.news/Blackout-Warfare-China-Russland,-das-Super-Emp-Bomben-baut/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
16. 3. 2023 12:50
Odpovědět  jiří

On papír snese všechno, a co dokáží novináři, kteří na něj píší a vůbec tomu nerozumi netřeba připomínat. To co máte na obrázku by se bez jaderné bomby neobešlo, čili bez radiace také ne, Přičemž se nebavíme o žádnem jaderném prskátku, ale o megatunové ráži. Ona fyzika je neúprosná a energie jakéhokoliv pole prostě s vzdáleností od zdroje klesá s mocninou vzdálenosti a tak na začátku musí být zdroj patřičné energie.
Ona i představa, že vše v čem je nějaká elektnka při tom , pokud možno za hlasitých efektů shoří a zničí se je také dost nereálná. , řekněme v první zóně, ale už ne ve třetí a dalších tam třeba v PC odejde sitovka, možná zdroj ale samotný počíta má relnou šanci při dobré konstrukci a stínění přežít. a v 800km tam odejde max hodně blbě udělaná technika.
To nejpodstnější tak jako tak je to jaderný úder.
Nejaderné EMP třeba Ruská raketa Alabuga končí někde u dosahu 3,2 km a i to je spíš teorie

jiří
16. 3. 2023 14:50
Odpovědět  Velitel

EMP útoky budou prováděny v tak vysokých nadmořských výškách, že nevyvolají žádný výbuch nebo jiné bezprostřední účinky škodlivé pro lidi. Místo toho tři typy EMP vln během několika sekund poškodí elektroniku a údery nejsou protivníky považovány za akt jaderné války.
Super-EMP bomby produkují gama paprsky, které generují špičkové EMP pole 200 000 voltů na metr – dost na to, aby usmažily strategické komunikační a zpravodajské systémy.
https://freebeacon.com/national-security/china-russia-building-super-emp-bombs-for-blackout-warfare/
comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
oldoo
17. 3. 2023 08:57
Odpovědět  jiří

Na tom tvém obrázku je 800km přes celé USA,ty tomu věříš?Do které třídy ZŠ chodíš?

Boomer
17. 3. 2023 09:42
Odpovědět  oldoo

..logika a víra nechodí stejnými cestami. :-))))

zuza
17. 3. 2023 17:20
Odpovědět  jiří

treba pridať ku každému číslo nulu, vzdialenosť od východného po západné pobrežie hnUSAkova je cca 4600 km, potom by tá mapka ako-tak sedela

unor 2022
16. 3. 2023 08:21

A neni to skoda, nicit treba Londyn?
Co tak ozarit Anglicany zarenim rozumu, moudrosti a lidstvi.
Na takovych zdrojich zareni by se melo zacit pracovat.

Velitel
16. 3. 2023 08:51
Odpovědět  unor 2022

Anglani postvili do svého čela Inda, EU odbornici na ženské pohlavní orgány, co chcete ozařovat, tady musí přijít radikální zákrok a odstranění vadné tkáně.

Pijack
16. 3. 2023 09:25
Odpovědět  Velitel

Trefa ! Kdyby je Rusové ozářili, ještě by si všichni angláni měnili pohlaví na místě mozku a opačně a to zcela dobrovolně 🙂

Gales
16. 3. 2023 10:12
Odpovědět  Velitel

Vždy když je do vedení nějakého státu nainstalován nějakej cizozemec,tak se chystá masakr. Asi je to kvůli odvedení odpovědnosti,něco jako ,,My nic,my muzikanti”.

Frank
16. 3. 2023 12:13
Odpovědět  Velitel

Přesně tak. Ta zločinecká pakáž se musí eliminovat a ne ozařovat rozumem.

Burák
16. 3. 2023 09:14
Odpovědět  unor 2022

Bylo by to dobré, protože i v Anglii je určitě mnoho dobrých lidí ale bohužel je to utopie. Anglie nás dnes zatahuje do války, kterou sama s USA rozpoutala a na naší Prahu i nevinné lidi totálně se…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
16. 3. 2023 12:15
Odpovědět  Burák

Znáte někoho toho dobrého z GB? Angláni jsou povýšení kreténi. Ale brzy jim tam muslimové ukážou, kde je jejich místo. A nebude to dlouho trvat.

Markýza
16. 3. 2023 15:59
Odpovědět  Frank

Znám.

Markýza
16. 3. 2023 15:58
Odpovědět  Burák

Víte, mám dojem, že je dobře, že je Londýn “znepokojen”. Aspoň že tak. Hitler nebyl znepokojen, ani když už mu rudá armáda běhala po předměstích Berlína……být znepokojen je znakem pudu sebezáchovy. A když se vám aktivuje pud sebezáchovy, většinou vás přejde pýcha.

jiří
16. 3. 2023 09:37
Odpovědět  unor 2022

Tyto zdroje frekvenčního záření jsou známé. Solfeggio frekvence.
SOLFEGGIO FREKVENCE (transformace.info)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
oldoo
17. 3. 2023 09:06
Odpovědět  jiří

Má předchozí reakce na tvůj koment byla předčasná,po otevření tvého odkazu jsem vše pochopil,nevěříš náhodou i tomu,že Země je placatá?

Mike
16. 3. 2023 08:35

Sžíravá nejistota, odkud ten atomovej doutník připluje musí významně drásat anglosaské nervy.
Nevím jak u vás, ale u nás se tomu říká “držet někoho za koule.”

Markýza
16. 3. 2023 15:59
Odpovědět  Mike

Pravda. Jen drž, Poseidone………………

jiří
16. 3. 2023 08:56
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
16. 3. 2023 09:06
Odpovědět  jiří

jiří zdravím, ty jsem dáváš ty odkazy na toho P. Zítka žejo? Já jen že včera jsem si našel na YouTube rozhovor paní Pekové a hodně na ně nadávala. Tak nevím co si o tom myslet, viděl jsem p. Soňu reagovat takhle prvně proto se tě ptám. 🙋‍♂️

jiří
16. 3. 2023 09:52
Odpovědět  Pavel K

Také zdravím, Pavle K, já osobně jsem na Zítkovo “straně”. Peková “jela viry”, na které já nevěřím.
Exozomy jsou zcela k nerozeznání od toho, co virologové nazývají “viry”. Exozomy fungují takto: řekněme, že máme špatně vyživovaný organismus, pak ho vystavíme běžnému toxinu z prostředí. Zasažené tkáně a buňky začnou tyto jedy produkovat, balit a vylučovat ve formě exozomů. Tímto způsobem se buňky a tkáně zbavují látek, které by jim mohly velmi uškodit. Čím větší je vystavení toxickým útokům, tím více exozomů se vytvoří. Studie ukázaly, že pokud buňkám nějakým způsobem zabráníme v produkci a vylučování těchto exozomů, pak buňky a tkáně, vlastně celý organismus, dopadnou hůře. Tento výzkum ukazuje, že produkce a vylučování exozomů je klíčovou detoxikační funkcí všech buněk a tkání.
https://www.matrix-2001.cz/clanek/pravda-o-nakaze-zkoumani-teorii-o-tom-jak-se-siri-nemoci-12512
Jsou základy zdravotnické vědy záměrně založené na lži?
https://rumble.com/vr9a25-virotologick-crkev-virologie-vyvrac-koronu.html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
16. 3. 2023 12:22
Odpovědět  jiří

Díky večer na to mrknu.🙋‍♂️

jiří
16. 3. 2023 15:00
Odpovědět  Pavel K
José
16. 3. 2023 19:45
Odpovědět  jiří

Když by byla přílivová vlna 150 m vysoká, tak čím bude dále od moře, tím bude nižší. Odhaduji, že ani 300 m by s námi nic neudělalo.

ijn
16. 3. 2023 09:02

že by odplata za Fukušimu?????????? VVP dobije Londýn finanční tsunami a začistí Posejdonem je ještě čas!!!

Pijack
16. 3. 2023 09:19

Britští vědci jsou extra třída k pobavení veřejnosti. Nedávno objevili důvod, proč se mužům nelíbí škaredé ženy. Napsali o tom obsáhlou studii 🙂 Pak zase objevili vynikající hnojivo z vody uvařených brambor se slupkou, nebo vědeckou metodu spánku na břiše, levém a pravém boku. Já jsem taky objevil vědecký důkaz – když začnou Britští vědci zjišťovat účinky jaderné bomby, tak najednou otevřou úžasem hubu. Zjistili, že když bomba vybuchne, tak způsobí škody 🙂 🙂 🙂


jiří
16. 3. 2023 10:01
Odpovědět  Pijack

Jaká to brilantní mysl, nejen Britských vjetců.

Janvac
16. 3. 2023 10:24
Odpovědět  Pijack

Taky mne to napadlo. Ty komentare vedcu jsou jako od absolutnich debilu.

José
16. 3. 2023 15:40
Odpovědět  Pijack

Vzpomněl jsem si na něco podobného o “amerických vědcích”.
Američtí vědci zjistili, že lidé obvykle věří tomu, co zjistili američtí vědci.
Američtí vědci zjistili, že když si myjeme nohy, myjeme si zároveň i ruce.
To jsou podnětné objevy, není-liž pravda?

Markýza
16. 3. 2023 16:09
Odpovědět  José

Vrabčáci byli zvědaví, co všechno o nich věda ví, i letěli to vyzvědět až do akademie věd – aha! A od té doby věda ví, že vrabčáci jsou zvědaví 😎
Frynta to věděl už před 50 lety.

https://www.youtube.com/watch?v=dbn-9P6KV5U

me2d44
16. 3. 2023 19:06
Odpovědět  Pijack

No, v USA je to horší: Jedna studentka akademie psala diplomovou práci o tom, že je Země placatá. O tom, jak dopadla obhajoba se nikde nepsalo.

Gales
16. 3. 2023 10:12

Ještě že nemáme moře.

Unter
16. 3. 2023 10:17

“Pokud je Poseidon vyzbrojen velkou megatunovou hlavicí, nepochybně by způsobil škodu,” řekl MailOnline profesor Andrew Futter, akademický odborník na jaderné zbraně z University of Leicester.
Co k tomu říct: jedinečný odborník, treba nám takých odborníkov.

katango
18. 3. 2023 11:11
Odpovědět  Unter

Můj otec v takových případech říkal, že to by němej neřek, i kdyby mu hubu kramlí páčili.

Janvac
16. 3. 2023 10:22

To se melo stat davno. Stacilo by smazat City of London. Takhle zemre spousta nevinnych. Zlo pochazi z centra anglosaskeho sveta a tim je Londyn.

Boomer
16. 3. 2023 10:31
Odpovědět  Janvac

.. válka neguje pojmy vinen a nevinen. Existují pouze vítězové a poražení..

Janvac
16. 3. 2023 15:11
Odpovědět  Boomer

Blbost, nevis co jsem vyjadril. Nemluvim o valce, debile! Mluvim o zniceni korenu zla a puvodce vsech valek!

Markýza
16. 3. 2023 16:39
Odpovědět  Janvac

On ví – nevíte vy.

Gene
16. 3. 2023 19:59
Odpovědět  Janvac

Zničit tento kořen zla se dá jen eliminaci celého finančního systému a decentralizaci. Máte pravdu v tom že válkou to prostě nejde. Jen by je to posílilo.

ZMann
16. 3. 2023 11:26
Odpovědět  Janvac

Přesně tak, hnízdo satana.

jiří
16. 3. 2023 11:41
Odpovědět  ZMann

Ty hnízda jsou tři, Vatikán, London City, Washington DC.

ZMann
16. 3. 2023 12:34
Odpovědět  jiří

Ano je to tak.

Pedro
16. 3. 2023 13:18
Odpovědět  jiří

Tři Sarmaty.

me2d44
16. 3. 2023 19:12
Odpovědět  Pedro

Proč tak moc? Každý Sarmat může nést až 16 samostatně naváděných hypersonických hlavic 100 až 150 kilotun. Tak si myslím, že 3 by byly až moc. A na NY, Woshington a San Francisco stačí 3 Poseidony!

Gene
16. 3. 2023 20:10
Odpovědět  me2d44

I vy naivy. To si myslíte že ti paraziti sedí v pár hnízdech? Ti mají tak hluboko zajištěné kořeny, že žádné Sarmaty nepomůžou. Navíc se obávám že za těma Sarmatama stojí naprosto stejná skupina lidí jak v té London City a bijí se jen o moc. Slované jim to žerou a pro jejich majetky umiraji.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
16. 3. 2023 19:53
Odpovědět  Janvac

K tomu by museli pribrat Vatikán a DC by bez not už nebylo nebezpečné. Jenže to platilo před hodně léty. Teď jsou rozložení po celém světě. City of London je už jen udržovaná tradice.

zuzana
16. 3. 2023 13:36

Ať už se jedná o původ vakcíny proti COVID-19, bezpečnost vakcín proti COVID-19 nebo válečné události na Ukrajině, vládě USA již nelze věřit, že nám o čemkoli bude říkat pravdu.

https://aktax.cz/fraska-se-qanon-samanem-ukazuje-proc-se-vlade-usa-neda-verit-ze-bude-rikat-pravdu-o-cemkoli/

Drak
16. 3. 2023 14:36

Jejich obavy, jsou oprávněné. Stály za každou špatností na světě.

Janvac
16. 3. 2023 14:40

Putin: Sarmaty zarucuji ruskou bezpecnost na 50 let do budoucna.

Mike
16. 3. 2023 17:55
Odpovědět  Janvac

Až se jednoho dne rozdrnčí červený telefon v oválné pracovně a Vladimír Vladimírovič suše oznámí: “Máte patnáct minut na vyklizení Bílého domu. Sbohem,” ustanou na této planetě války.

Janvac
16. 3. 2023 14:43

Vyvesovani ukrajinskych vlajek na statnich budovach je dukazem, ze jsme kolonii Ukradiny. Nase vlada pozustava z anglosaskych a ukrajinskych poskoku, kteri maji svuj narod hluboko v p.deli.

Janvac
16. 3. 2023 14:45

Londyn pry nema penize aby zaplatil EUhnii za BREXIT a tak se snazi EUhnii znicit narizenimi z centra zla, ktere plni EK.

Janvac
16. 3. 2023 14:52

Oni ti Anglani klamou stale. Pohadkar Darwin a fyzik Newton nam naservirovali objevy, ktery cas proveril jako nesmysly. Naopak cas prokazal, ze bohatstvi zapadu vzniklo vykoristovanim kolonii. V Indii vykradali Anglani posvatne chramy a vylupovali drahokamy z jejich vyzdoby. V Australii pozabijeli domorodce jako USaci Indiany. Vsude stejny anglosasky scenar. A jeste se stacili stylizovat jako vzor svobody a demokracie pro ostatni, ktery je nutno napodobit.

Pedro
16. 3. 2023 16:18
Odpovědět  Janvac

Přesně tak. Darwin je pro pitomce.

Pavel z Moravy
17. 3. 2023 11:15
Odpovědět  Pedro

A to tedy celá živočišná říše a my lidé asi vznikli jak. Prosím vás, už toho nechte. Prozatím neexistuje rozumnější vysvětlení toho co se dělo po velkém třesku.

Boomer
16. 3. 2023 20:05
Odpovědět  Janvac

..a prosimjichpěkně pane mudrc, ty pohybové zákony ještě platí nebo už neé?! Já mám v plánu zítra vynést do prvního patra kamna, váží 135 kilo, tak abych něco nepotento, však víte.. nebo nevíte?Připadáte mi takovej chytrej..

Markýza
16. 3. 2023 20:41
Odpovědět  Boomer

Jistě platí zákon akce a reakce, a to nejen ve světě fyzikálním 😎 Ale jestli platí gravitace? Heleďte, napište, jestli se vám ty kamna vznášely, nebo ne.

Boomer
17. 3. 2023 07:58
Odpovědět  Markýza

.. hm, už jsou na místě, nejlepší práce je ta udělaná. Ale přiznám se, v prvním okamžiku jsem na ně sahal velmi opatrně, po ránu já se neznám a nechtěl jsem mít strop děravý jako ve Faustově domě. Dnes Newtonovy pohybové zákony platí.. Probatum est!

Markýza
17. 3. 2023 09:05
Odpovědět  Boomer

No sláva! 😀

Boomer
18. 3. 2023 11:59
Odpovědět  Markýza

..vám se klidně přiznám, před transportem jsem pro jistotu z kamen(Livorno, H&S.) odmontoval co se dalo, abych nenarazil na henten strop..

x-13
16. 3. 2023 15:28

Je vážně více než smutné, že datum 15.3.1939 nikomu nic neříká. U mainstreamu to nepřekvapí, u alternativy ovšem ano.

José
16. 3. 2023 15:41
Odpovědět  x-13

Taky jsem si na to včera večer vzpomněl. Nikde ani řádka.

Editor
16. 3. 2023 22:24
Odpovědět  x-13

Ano, osudné březnové Idy …

José
16. 3. 2023 15:34

A do Brusele by něco poslat nechtěli?

zuza
17. 3. 2023 18:55
Odpovědět  José

jeden posseidon na strategické miesto medzi Haagom a Brusselom, obidve hlavy hydry zlikvidované jedným posseidonom

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
16. 3. 2023 18:24

“Pokud je Poseidon vyzbrojen velkou megatunovou hlavicí, nepochybně by způsobil škodu,” řekl profesor Andrew Futter, akademický odborník” – tak na takéto dôležité poznanie naozaj treba byť profesor a akademik

Pavel z Moravy
17. 3. 2023 10:37

Mám takový pocit, že si sami přejí své zničení. Chtějí vyvolat paniku mezi svými lidmi, aby měli důvod spustit protiútok proti Rusku. Vždyť to z nich čouhá jak sláma z bot. Nevím, jestli jsou ti Britové tak moc zabednění že to nejsou schopní prohlédnout. Ono ale zabedněnci v Evropě se to dnes hemží.

zuza
17. 3. 2023 18:53

jeden Posseidon prosím rezervovať aj pre Haag, nech už tie špiny nesvinia európsky vzduch.
Babrák Obama nobelovu cenu mieru a na Putina zatykač.
https://www.hlavnespravy.sk/haag-vydal-zatykac-na-putina/3080564
Musí ich strašne štvať, že im spred nosa odvážajú do Ruska zdroj lacného adrenochrómu, čerstvé mäsko do bordelov po celom svete, chodiace náhradné orgány pre pracháčov, živé hračky pre úchylov každej možnej fajty, obetný materiál pre satanské obrady,….