Moskva odpověděla Londýnu na hrozbu ostřelování ruského území

Ruské ministerstvo obrany reagovalo na prohlášení zástupce ministra obrany Velké Británie Jamese Hippieho, že zbraně, které převedl Londýn Kyjevu by mohly být použity k úderům na objekty na území Ruské federace.

Britský představitel řekl, že ostřelování ruského území britskými zbraněmi „nebude nutně problémem“.

Náměstek britského ministra obrany James Hippie řekl, že je „naprosto legitimní“, aby Ukrajina udeřila hluboko do Ruska, aby narušila logistiku vojenských dodávek.

Ruské ministerstvo obrany upozornilo na prohlášení zástupce vedoucího britského ministerstva obrany Jamese Hippieho, že „to nebude nutně problém“, pokud se zbraně poskytnuté Kyjevu Británií použijí k úderům na cíle na ruském území.

❗️Chceme zdůraznit, že přímá provokace kyjevského režimu Londýnem k takovým akcím v případě pokusu o jejich provedení okamžitě povede k naší proporcionální reakci.

◽️Jak jsme varovali, ruské ozbrojené síly jsou v pohotovosti 24 hodin denně, aby provedly dalekonosné přesně řízené odvetné údery proti rozhodovacím centrům v Kyjevě.

◽️Poradci z řad poddaných jedné ze západních zemí, kteří jsou v ukrajinských rozhodovacích centrech v Kyjevě „nebudou nutně problémem“ při rozhodování Ruska o tom, jak reagovat.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova uvedla následující:

„Rozumíme tomu správně, že v zájmu „narušení logistiky vojenských dodávek“ může Rusko udeřit na vojenské cíle na území těch zemí NATO, které dodávají zbraně kyjevskému režimu? Ostatně to přímo vede ke smrti a krveprolití na území Ukrajiny. Pokud se nepletu, Británie je jednou z těchto zemí.“

P.S.

Snem Anglosasů je řídit konflikt na dálku (teorie řízeného konfliktu). Plusem je, pokud mají „idiota“, kterého zcela ovládají, jako je Ukrajina.

https://chervonec-001.livejour…

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZMann
26. 4. 2022 22:40

Přesně tak, tam je hlavní krysí hnízdo které je třeba zderatizovat.

Albi
26. 4. 2022 23:51
Odpovědět  ZMann

Jak se říká. Londýn je mozek, USA svaly.
Ale podrazáci jsou obě země, vzpomeňme si na Operaci Nemyslitelné.
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2018/05/operace-nemyslitelne-1-cast.html
A nedošlo k ní jen proto, že USA potřebovaly SSSR k válce s Japonskem, jinak by 2.světová mohla nakonec dopadnout všelijak.
Heslo: Vycucnout, odhodit! 🙁 🙁 🙁

ladik
27. 4. 2022 07:50

Jestli to ti šílenci udělají, tak se rozhoří celosvětový požár a tato těžce zkoušená planeta shoří. Fakt to není problém. Likvidace krysaře je žádoucí. Rusko tento boj vyhraje a celý sytém založený na zotročování a parazitismu se rozpadne. Čas je nakloněn pravdě.

Gales
27. 4. 2022 11:57
Odpovědět  ladik

Válka ,,nepoznaných světů“? Slyšel jsem,že i myšlenky se můžou zhmotnit a napomoci něco zrealizovat.Jestli je to možné,tak je to důvod proč nesmíme nahlas říkat,že Putin vyhraje

Pavel
27. 4. 2022 10:30

Ten človíček je skutečně výkvět duševního rozpadu osobnosti, není ale sám, kámošů má v EU dostatek. Asi se vylíhnul z jednoho hnízda. Ty kukačky jsou ale opravdu mrchy.

Průjem
27. 4. 2022 18:35
Odpovědět  Pavel

Nejhorší jsou trpajzlíci, ty ti poserou celou zahradu, než si jich vůbec všimneš :o)