politika

Mluvčí ukrajinských ozbrojených sil, americká transgender Sarah Ashton-Cirillo řekla, že zabije proruské novináře v zájmu „Boha… a úplného osvobození“. 

Americká transgender Sarah Ashton-Cirillo (narozená jako Michael John Ashton-Cirillo) se stala jednou z oficiálních představitelek ozbrojených sil Ukrajiny. Vede projekt v angličtině zaměřený na publikum ve Spojených státech a Evropě, jehož cílem je „čelit ruské propagandě“.

Ashton-Cirillo vyhrožovala nejmenovanému zástupci ruských médií a řekla, že „zaplatí“ příští týden.

Mluvčí ukrajinských ozbrojených sil slíbila, že zabije ruské novináře. 

„Příští týden budou zuby ruských ďáblů skřípat ještě silněji a jejich zběsilá ústa budou pěnit v nekontrolovatelném šílenství, když svět uvidí, jak oblíbený kremelský propagandista zaplatí za jejich zločiny. Všichni ruští váleční zločinci-propagandisté ​​budou dopadeni a spravedlnosti bude učiněno zadost, protože my – na Ukrajině – směřujeme k tomuto poslání s pomocí víry v Boha, svobodu a úplné osvobození.“

Vojenský zpravodaj Alexandr Koc k tomu dodal:

«S intonací jako by jí (mu) někdo strčil tužku do zadku a pomalu s ní otáčel, Sarah Ashton-Cirillo řekla: 

Příští týden budou zuby ruských ďáblů skřípat ještě silněji a jejich zběsilá ústa budou pěnit v nekontrolovatelném šílenství, když svět uvidí, jak oblíbený kremelský propagandista zaplatí za jejich zločiny. 

Všichni ruští váleční zločinci-propagandisté ​​budou dopadeni a spravedlnosti bude učiněno zadost, protože my – na Ukrajině – směřujeme k tomuto poslání s pomocí víry v Boha, svobodu a úplné osvobození,“ uvedla oficiální mluvčí ukrajinských ozbrojených sil Ashton-Cirillo.

Ani nevím, co je tady “cool” – prohlášení ve stylu nízkorozpočtového akčního filmu natočeného v nějakém garážovém studiu. Nebo otevřená hrozba teroristických akcí ze strany úředníka státu (i když jde spíše o kreténa).»

Na prohlášení reagovaly jak ruské úřady, tak ruští novináři.

Po těchto slovech se šéf Rady pro lidská práva Valerij Fadějev spojí s vyšetřovacím výborem a FSB s tím, že prohlášení Cirillo spadá pod článek 119 trestního zákoníku „Hrozba vraždou“ a má rovněž známky přípravy na teroristický útok (§ 205 trestního zákoníku).

Ruští vyšetřovatelé prověří slova mluvčí ukrajinských ozbrojených sil kvůli výhrůžkám novinářům z Ruska, odpovídající příkazy vydal šéf vyšetřovacího výboru Alexandr Bastrykin.

Bastrykin nařídil hlavnímu vyšetřovacímu oddělení, aby prověřilo prohlášení v médiích oficiální představitelky obranných sil ukrajinských ozbrojených sil Sarah Ashton-Cirillo, uvádí TASS s odkazem na zprávu z oddělení.

Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova slíbila, že video, kde mluvčí ukrajinských ozbrojených sil, transgender Sarah Ashton-Cirillo, slibuje zabít „kremelské propagandisty“ pošle mezinárodním organizacím jako důkaz teroristické povahy kyjevského režimu.

“Zombie apokalypsa. Pošleme tento další důkaz teroristické povahy kyjevského režimu a jeho sponzorství Washingtonem všem mezinárodním organizacím a nevládním organizacím,” napsala Zacharova ve svém kanálu Telegram, když komentovala výroky transgendera, že Kyjev zabije proruské novináře“ v zájmu „Boha… a úplného osvobození“.

Ashton-Cirillo byla jmenována do funkce oficiálního mluvčího ukrajinských ozbrojených sil na začátku srpna. A již ve svém prvním projevu jménem ukrajinských jednotek prohlásil, že Rusové nejsou „lidé“.

„Jaký je rozdíl mezi námi a nimi? Kromě toho, že my pod touto (ukrajinskou) vlajkou bojujeme za svobodu a oni za tyranii a diktaturu? V tom, že my jsme lidé a oni ne.“

sdílet na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Putinovec
16. 9. 2023 20:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak co se Nám zde vše veřejně odepsalo . Fašistický režim banderstánu a agenda sta pohlaví , prosazovaná pro likvidaci rodin a tím i států .
Víme , že tyto kreatury zvrací jen to , co mají ve zvracecích notách . Oprávněné poukazování na to , že banderstán vytvořil fašistický režim a to vše pod taktovkou západu , se už roky vyznačuje neúspěchem . Viník a zločinec to prostě poslouchat nechce .
A náhle se nám zde sama? od sebe vynoří událost , kdy je možno vykřikovat : Podívejte se na tu bandu fašistickou ! A komu se to bude hodit ? Západu , který válku už v podstatě projel a to jak politicky , vojensky , tak i zdrojově . Potřebuje proces otevřené války pozastavit . A můžeme teď sledovat , zda se západ začne náhle ozývat , na tuto notu .
A co západ dále potřebuje : Postavit silnou armádu a na to musí mít fungující ekonomiku a funkční národ . Takže další co musí odepsat , je protilidská agenda sta pohlaví .
Doslova a do písmene , musejí udělat velice silný manévr , který jim rozhoupá jejich vratkou , ideologickou bárku .
.

Pavel z Moravy
16. 9. 2023 21:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Když přišel 89 rok, já tedy čekal, že se z této společnosti stane žumpa, že zde zavládne chaos a barbarství, ale takové konce jsem přece jen nečekal.

sizok
16. 9. 2023 21:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

Myslím, Pavle, že skutečnost daleko předčí tvé očekávání. Věř mi, příteli.

Albi
16. 9. 2023 23:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

To asi nikdo.
A největší ošklivé překvapení – že to mnozí budou “žrát” i po 30létech. A ne jen z opatrnosti, aby třeba “nenarazili”, ale opravdu z přesvědčení.

A to nejsem přihlášená na žádných sociálních sítích, takže nemyslím žádné -náctileté+5 let..

jhh
17. 9. 2023 09:18
Odpovědět  Albi

Spoustě lidí je to prostě jedno a drží oficiální linii. Hlavně, že je co jíst a pít.

Jaris
17. 9. 2023 03:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak to ja ve sve naivite jsem si myslela, ze jde o obrat k lepsimu. Ve skutecnosti slo o vykuchani Ceskoslovenska, zbaveni se sobestacnosti a zavislosti na dovozu zapadniho zbozi. Prala bych si nove znarodneni.

16. 9. 2023 21:34
Ohodnotit příspěvek :
     

No, v lágru by to mohlo zastat dost práce a ještě si po práci zahulit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PremekJ
16. 9. 2023 22:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle stvoření používá svůj jediný otvor k sebezničujícímu osudu.

Miroslav
16. 9. 2023 23:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Odchytit, přešít zpátky na chlapa a umístit v mužské věznici.

Albi
16. 9. 2023 23:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Pošleme tento další důkaz teroristické povahy kyjevského režimu a jeho sponzorství Washingtonem všem mezinárodním organizacím a nevládním organizacím,” – no ty budou tak maximálně slintat radostí, jak z toho elegantně vycouvají, protože to ony (organizace – a to všechny) přece nic, to “režim” (kyjevský). A zakročit nemohou, dokud se nic nestalo. 🙁

A Alzák už toho má (právem) na hrbu tolik, že další ranec už mu situaci zhoršit nemůže.

Unter
17. 9. 2023 01:00
Ohodnotit příspěvek :
     

„americká transgender Sarah Ashton-Cirillo řekla, že zabije proruské novináře“
Stačí, když je Sára pokouše, vzteklina se špatně léčí.

ModrýKlokan
17. 9. 2023 01:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Sestři halóóóó, rychle zavolejte sanitáře, máme tady akutní záchvat, vemte s sebou kazajku a včeličku. Dvojitej klystýr taky neuškodí.

Jaris
17. 9. 2023 03:02
Ohodnotit příspěvek :
     

A tohle nemehlo, ani zena, ani muz chce valcit s Ruskem? A ze se s temi presitymi zrudami v USA doslova roztrhl pytel nehlede k tomu, kolik se jim tam vali ve mestech plno dragatiku a US vlade to jaksi nevadi.

17. 9. 2023 04:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Koukám, že si to na ty pumlíče zapomnělo našroubovat bradavky.

Karel
17. 9. 2023 07:34
Ohodnotit příspěvek :
     

To je skvělý příklad , proč všechny yto úchaly vyřadit z veřejného života. Oni totiž své úchylné představy chtějí opravdu uskutčňovat. Jsou bezpečnostní riziko pro svět.

Frank
17. 9. 2023 08:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Dopadnout a uřezat koule.

ANTIUKRAJINEC
17. 9. 2023 10:38
Ohodnotit příspěvek :
     

To se mají ukmíči čím chlubit,že si jako mluvčí banderovců dosadili takový monstrum🤮

katango
17. 9. 2023 12:58
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

Nejspíš nechtěně, ale je to takový symbolický počin. Nevidím nikoho vhodnějšího.

ModrýKlokan
18. 9. 2023 16:43
Odpovědět  katango

@ Katango :-D)))))

Gales
17. 9. 2023 14:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Transgender? Tak to bude určitě flaška od rumu s koulema.Není většího blázna nežli flaška prázdná.

Miro 2
17. 9. 2023 18:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Tato stopohlavní kreatura jako mluvčí ukrajinské armády tuší, že Ukrajina dohromady i s slavným kolektivním západem v podstatě už s Ruskem prohrála, tak aspoň v poslední křeči kope silným nenávistným projevem a vyhrožuje pověstným ukrajinským banderismem. Kobyla, když chcípe tak holt kope.