politika

Místopředseda ukrajinské vlády řekl, že Rusko je „ve skutečnosti ve válce s armádou NATO“

Ukrajinská vicepremiérka Olga Stefanišina připustila, že ruské ozbrojené síly jsou na Ukrajině „ve skutečnosti ve válce s armádou NATO“.

Stefanišina v rozhovoru pro Newsweek poznamenala, že Rusko získává stále větší sílu uprostřed nerozhodnosti, kterou projevují západní spojenci Kyjeva.

Ruská speciální operace na Ukrajině podle ní poskytuje Rusku „zkušenosti v boji proti skutečné armádě NATO, která již byla vycvičena v souladu se standardy NATO, vybavená nejmodernější technikou NATO“.

Ruský prezident Vladimir Putin již dříve prohlásil, že zavedení jednotek NATO na Ukrajinu je nebezpečným krokem, který může vést ke globální katastrofě.

Tiskový tajemník prezidenta Ruska Dmitrij Peskov uvedl, že srovnání vítězství Ruska s porážkou aliance, které učinil generální tajemník NATO Jens Stoltenberg lze považovat za přiznání, že Severoatlantická aliance bojuje na straně Ukrajiny.

Ministr zahraničí Sergej Lavrov již dříve varoval, že jak Západ pumpuje na Ukrajinu stále více zbraní dlouhého doletu, geografické cíle speciální operace se stále více vzdalují od současné linie.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3T3xn4v

sdílet na

19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Wojciechovsky
15. 10. 2022 21:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Jednou mluví pravdu, banderonacista 🤮🤮🤮🤮🤮

Frankie
16. 10. 2022 09:22
Odpovědět  Wojciechovsky

Ale že mu to došlo brzy. Zkrátka inteligent se hned pozná. Doufám, že to brzy skončí.

Wojciechovsky
16. 10. 2022 11:39
Odpovědět  Frankie

Ten je odepsaný dávno.Jen,co se vrátí ten, který chtěl senilního pedofila Bideta a jeho feťáckýho parchanta vyšetřovat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
15. 10. 2022 22:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Sranda je, že smysl toho Lavrovova varování, že se pak těmi vzdálenými geografickými cíli mohou lehce stát kupříkladu Berlín, Waršava, Brusel, nebo Londýn, eurode-men-tům zcela uniká. Přičemž Londýn je “vzdálený” rovných 200 vteřin a Berlín 180 vteřin doletu ruských hypersonických raket. Praha přesně minutu. Takže to vlastně pro Rusy zas až tak daleko na ty vzdálené cíle není. Ono to holt ještě potrvá, než eurode-bilům dojde jak jsou vzdálenosti, a tím pádem pocit bezpečí, v současnosti relativní.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
15. 10. 2022 23:17

To je na ty “moderní politické vysokoškoláky” moc vysoká matematika.Ještě tak diferenciální kvazivýpočty pseudobankovních operací pyramid kolem Bitcoinu, to jo …

Evžen
16. 10. 2022 08:00

Zatím Rusko se nechová jako USA ale můžou mu rupnout nervy a pak bude mazec…!

Markýza
16. 10. 2022 13:47
Odpovědět  Evžen

Ještěže jim tak snadno ty nervy nerupají.

katango
16. 10. 2022 11:31

Hlavně, aby to rychle dolítlo do USA, zejména na tam důležité cíle.

František
16. 10. 2022 12:00
Odpovědět  katango

Na to Rusku stačí necelá půlhodinka.

František
16. 10. 2022 11:58

Nevzdělanému traktoristovi v roli ministra vnitra to nikdy nemůže dojít. Na to by musel umět počítat.

Wojciechovsky
16. 10. 2022 13:24
Odpovědět  František

Ten se zase 🤮🤮🤮🤮,hovado Lihovecký.

15. 10. 2022 23:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Pavlíci, jak jsem nemohl najít ten článek s tím, proč si Rusko “chová” Recepta Osmana, tak jsem našel jinde jiný, s jiným názvem, od jiného autora, ale v podstatě o tom samém. Tak přikládám odkaz:
https://www.politnavigator.net/alksnis-obyasnila-pochemu-putin-cackaetsya-s-ehrdoganom.html

Buchtík
15. 10. 2022 23:48

A přitom pan Zaznobin, budiž mu země lehká, jedna z předních tváří KSB, už v roce 2013 říkal, že dostali informaci, že Turecko bude plnit roli Hitlerovského Německa a popularizátor KSB v Česko-Slovenském prostoru “jardob” má na svém kanálu nahrané toto video s thumbnailem (teď nevím, jestli se tomu tak říká u videí) vyobrazujícím obličeje Erdogana a Hitlera vedle sebe, čímž se nejspíše snažil naznačit, že Erdogan bude novodobý Hitler.
https://www.youtube.com/watch?v=pRcpmPM64TM

A teď se mají tedy věci úplně jinak? Prasátko aby se v tom vyznalo, že? A přitom paní Irena Aneri dělá takovou záslužnou práci, že překládá videa pana Pjakina, a, jak psal kolega “smrťák”, ještě se najdou tací, kteří jí za to nadávají a uráží ji.

16. 10. 2022 12:08
Odpovědět  Buchtík

Ono toho “těm za oponou” nevyšlo víc, nejenom führer Osman, kterého jim Gosudar (další, a řekl bych že jejich zásadní omyl) zlanařil a osedlal si ho.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Buchtík
15. 10. 2022 23:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Prej že Ílon Muška už se taky dostal na seznam Mirotvorce 🙂
https://myrotvorets.center/
Já v tom neumím hledat, tak si to neumím ověřit. Jestli to někdo umíte, tak sem zkopírujte přesné URL.
Že by na Mušku poslali nějakýho hitmana přímo z Langley, když už se tím sami na tom webu chlubí, že to je jejich projekt?

Doplnění: vypadá to, že ho tam dali, ale během chvíle ho zase odstranili. Na Twitteru někdo píše, že to netrvalo víc, než 15 minut. Ale stihly vzniknout screenshoty:
https://eonmsk.com/2022/10/15/ukraines-myrotvorets-kill-list-adds-elon-musk-and-removed-a-cheap-move/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
16. 10. 2022 09:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ty sfině americký nepřestanou provokovat.To se jim to válčí.Daleko od domova,s cizími vojáky a za zájmy Ameriky.Debilní evropští politici jim ještě tleskají.Voni,ti komunisti,měli pravdu v tom, že ta imperialistická svoloč nás chce zničit.Zlatí komunisti.

me2d44
16. 10. 2022 10:46
Odpovědět  Gales

Bylo to někdy s kovboji od války severu s jihem jinak? S komunisty: ano – po skončení WW2 vznikla Národní fronta – ta sestavovala kandidátky (Národní fronta Čechů a Slováků – Wikipedie (wikipedia.org)). Komunisti udělali chybu zakotvením své vedoucí úlohy do ústavy. Vedoucí úlohu musím dokázat prací, ne zákonem (moje krédo: “Dělej, jako já a zajistíš úspěch”). Jenže lidem (hlavně těm nahoře) se chtělo žít, jako na západě – a po těch dole plivali a šlapali. Výsledek jsou vlády veksláků, komediantů, podvodníků, zlodějů, defraudantů apod. A to máme dodnes – a místo toho, abychom si navzájem pomáhali, člověk člověku vlkem – každý na svém písečku a s tendencí podvést bližního svého… (na Wiki se občas dá najít i informace)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$