politika

Ministerstvo vnitra Ruské federace zařadilo Zelenského na seznam hledaných osob

Ruské ministerstvo vnitra  zařadilo ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a bývalého ukrajinského prezidenta Petra Porošenka na seznam hledaných.

Ruské ministerstvo vnitra hledá prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského. Na seznam hledaných se dostali také ukrajinský exprezident Petro Porošenko, velitel ukrajinských pozemních sil Alexandr Pavljuk a bývalý úřadující ministr obrany Ukrajiny Michail Koval.

Proč byli Zelenskij a Porošenko zařazeni na seznam hledaných? Názory

Vojenský analytik Ivannikov: Zelenskij riskuje, že se stane legitimním cílem ruských ozbrojených sil.

„Jsou to váleční zločinci, kteří budou čelit přísnému trestu za všechny své zločiny. Nevylučuji, že by se Porošenko už teď mohl proměnit v legitimní vojenský cíl. A po 20. květnu, kdy skončí jeho prezidentské pravomoci, může Zelenského čekat osud Džochara Dudajeva (čečenský politik, zlikvidován v roce 1996). Ostatně zločiny spáchané Zelenským a Porošenkem nemají promlčecí lhůtu. Pokud se ruské ministerstvo obrany rozhodne je zničit, pak to bude naprosto správné,“ vysvětlil vojenský politolog, podplukovník ministerstva vnitra v záloze Oleg Ivannikov.

Místopředseda bezpečnostní rady Ruské federace Dmitrij Medveděv již dříve hovořil o „odstranění“ ukrajinského prezidenta, když dva ukrajinské bezpilotní letouny zaútočily na Kreml v roce 2023. Podle Medveděva není Zelenského přežití vůbec nutné pro budoucí podpis ukrajinské kapitulace.

Politolog Henry Sardarjan zároveň poznamenal, že v případě likvidace ukrajinského prezidenta by země upadla do chaosu. Západ však podle jeho názoru Zelenského zlikviduje sám, načež bude z jeho smrti vinit Rusko.

Vojenský analytik a šéfredaktor časopisu Národní obrana Igor Korotčenko však ve vydaném nařízení nenašel možnosti k jeho odstranění. Poznamenal, že zařazení ukrajinské elity na seznam hledaných je čistě politická akce.

https://ura.news/news/1052764830

„Je pozoruhodné, že trestní řízení proti Zelenskému bylo zahájeno ještě před vypršením jeho prezidentského mandátu. S vůdcem kyjevského režimu se už nikdo bavit nebude. A pokud dojde k „vyjednávání“, pak pouze za přítomnosti vyšetřovatele,“ napsal vojenský zpravodaj Jevgenij Poddubnyj.

Jelena Panina:

Zelenskij byl zapsán na seznam hledaných

Zatím není přesně známo, podle kterého článku trestního zákoníku Ruské federace byl Zelenskij na seznam hledaných zapsán. Nicméně v posledních několika dnech na seznam hledaných byli zapsáni: bývalý šéf Národní banky Ukrajiny Kubiv, bývalý ministr financí Ukrajiny Šlapak , tajemník Rady národní bezpečnosti a obrany  Litviněnko, bývalý šéf Bezpečnostní služby Ukrajiny Nalyvajčenko a bývalý ministr spravedlnosti Ukrajiny Petrenko.

Přičemž Kubiv a Šlapak jsou obviněni z financování ukrajinské represivní operace na Donbasu – takzvané „ATO“.

▪️Trend je zcela zřejmý. 

Rusko hodlá hovořit se zástupci kyjevské elity, současnými i bývalými, pouze prostřednictvím prokurátora. 

To je samozřejmě další rána pro „stranu míru“. Bylo rozhodnuto nešetřit pocity zastánců poraženeckých kompromisů: Zelenskij byl zařazen na seznam hledaných ještě před definitivním vypršením jeho prezidentských pravomocí (21. května).

Hlavní neznámou zůstává článek trestního zákoníku, podle kterého je Zelenskij hledán. Pokud se jedná o „terorismus“, pak mohou být důsledky velmi různorodé – včetně „varianty“ Šamila Basajeva.

Jurij Podoljaka:

Se zločinci není o čem mluvit…

Dnes byla jednou z TOP zpráv informace o zařazení Zelenského (stále oficiálního prezidenta Ukrajiny) a Porošenka (exprezidenta Ukrajiny) na seznam hledaných. A také:

– velitel pozemních sil Ozbrojených sil Ukrajiny Alexandr Pavljuk
– bývalý ministr obrany Ukrajiny Michail Koval
– bývalý tajemník Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny Litviněnko
– bývalý šéf SBU Nalyvajčenko
– bývalý ministr spravedlnosti Ukrajiny Petrenko
– bývalý šéf Národní banky Ukrajiny Kubiv
– bývalý ministr financí Ukrajiny Šlapak.

Možná bude oznámen ještě někdo další, ale na tom už nezáleží.

Ale samozřejmě nejdůležitější je Zelenskij.

Můžete se smát, že na tom nezáleží. Je to velmi důležité. Nikdo nikdy nevyjednává se zločinci. A nyní na Západě, poté, co si všichni uvědomili, že Kyjev válku prohrál, se téma vyjednávání mezi Ukrajinou a Ruskem stalo hlavním tématem. A dříve nebo později by k tomu Zelenského přivedli.

Ale… se zločinci nikdo nevyjednává. Myslím, že je to náznak pro Západ, že Moskva v žádném případě nevyjedná mír se Zelenského gangem.

“Šance zachránit si život”

Novinář Timur Šafir komentoval situaci speciálně pro Tsargrad:

Sdělení o pátrání po Vladimíru Zelenském má hluboké politické a strategické důsledky, které vyžadují pozornost mezinárodního společenství, které v důsledku protiruské hysterie již dávno zapomnělo na pojem právo a zákon. Nejde jen o legální postup, ale také o signál změn v geopolitické dynamice regionu. Bez ohledu na to, jak se vyvine další kolaps ukrajinské státnosti, zařazení Zelenského na seznam hledaných mu dává šanci zachránit si život, byť jako zločince.

To také znamená, že navzdory soudům a odpovědnosti za své činy zůstává Zelenskij v rámci právního pole.

Zároveň vyhlídky Zelenského jako partnera pro Velkou Británii, Evropskou unii a Spojené státy se zdají chmurné. V kontextu očekávaného kolapsu fronty a hrozby katastrofy ozbrojených sil Ukrajiny přestává být živý Zelenskij pro Západ zajímavý. Místo toho by pro ně bylo mnohem zajímavější udělat z něj symbol boje proti Rusku. Z hlediska geopolitických zájmů je živý Zelenskij v současnosti zajímavý pouze pro Rusko. V jeho zachování jako postavy na politické scéně lze vidět potenciální příležitost pro Rusko pokračovat v systematické politice denacifikace území, která stále zůstávají pod kontrolou Kyjeva, – uzavřel Šafir.

A dodal, že Rusko tímto krokem dává Zelenskému šanci.

Proč teď? “Všichni se připravují na vítězství”

Pro Tsargrad se také vyjádřil Jurij Kot, který je přesvědčen, že celá tato situace souvisí s přípravami na vítězství Ruska nejen na bojišti proti Ukrajině a jejím západním „partnerům“, ale i na mezinárodní scéně jako celku.

Vy i já naprosto dobře chápeme, že se všichni připravují na vítězství. Vítězství je nevyhnutelné. Až tedy dojde k Vítězství, pokud Zelenskij nebo Porošenko, nebo kdokoli jiný [například Pavljuk, který byl s nimi zapsán na seznam hledaných – pozn. red.] uteče z Ukrajiny a pokusí se ukrýt v zahraničí, už dopředu určíme jeho osud. Že ho v každém případě najdeme a on se bude zodpovídat za to, co udělal. Tomu se nelze vyhnout. Proto se to objevilo teď, protože v ruském vedení již existuje jasné porozumění, možná i v načasování, nevím, s největší pravděpodobností v metodách, jak vyhrajeme. Jak a kdy. Zde se tedy není třeba divit, – odpověděl politolog na otázku našeho zpravodaje.

Právě proto, že všechno má svůj čas, došlo na zařazení Zelenského na seznam hledaných, protože ten čas přišel.

Expert potvrzuje, že i bývalý prezident Janukovyč, který uprchl z Ukrajiny v roce 2014 kvůli vypuknutí puče, bude po 20. až 21. květnu legitimnější než Zelenskij. Tento signál byl zjevně vydán z nějakého důvodu v předvečer takzvaného „mírového summitu“, který se bude konat ve Švýcarsku z iniciativy Kyjeva.

To je jasný signál pro Zelenského. No, a samozřejmě jasný signál Západu, že všechny ty tanečky s tamburínama a historky o nějakých možných jednáních s Ruskem ze strany ukrajinského vedení, současného vedení, jsou z definice absolutně nemožné, – řekl Jurij Kot.

“Už není prezident”

Čestný právník Ruska, člen Veřejné komory Moskvy Dmitrij Krasnov odpověděl na otázky Tsargardu týkající se zařazení Zelenského na seznam hledaných osob:

Myslím, že je to způsobeno tím, že sázky v této mezinárodní politické hře rostou. V tom smyslu, že se zřejmě blížíme k nějakému vrcholu. Nemám na mysli jen ozbrojený boj, ale i zahraniční politiku naší země s Ukrajinou a se Západem.

Podle Krasnova to může být způsobeno tím, že se blíží významné datum – 20. květen. Tímto dnem končí pravomoci Volodymyra Zelenského jako prezidenta Ukrajiny a ten ve skutečnosti ztrácí určitou legitimitu, ačkoliv sám předem oznámil, že si ponechá svůj post po dobu nepřátelských bojů proti Rusku.

Ve skutečnosti zbývá jen malý počet dní, kdy se měly na Ukrajině konat volby, a legitimita Zelenského jako prezidenta může být zpochybněna. Protože, pokud vím, volby nebyly vypsány a zřejmě ani nebudou. Protože Zelenskij rozhodl, že takové volby nelze konat v době války s Ruskem. A myslím si, že takové rozhodnutí ruského ministerstva vnitra je nejen zákonné, ale také politické. Protože to zpochybňuje legitimitu této osoby. Vystavuje ho riziku z hlediska trestní odpovědnosti, – řekl Krasnov.

Podle člena Moskevské veřejné komory nyní Zelenskij čelí konkrétním právním důsledkům, doprovázejícím omezení a sankcím, a to se může dotknout nejen Ruska – Zelenskij, který po 20. květnu ztratil veškerou legitimitu, ztrácí i právní imunitu.

V případě, že se nejmenované články trestního zákoníku, pro které byl zapsán na seznam hledaných, týkají závažných a zvláště závažných trestných činů „může být zapsán na seznam hledaných v Rusku a na mezinárodní seznam hledaných Interpolem.” To následně vytvoří pro ukrajinského prezidenta řadu významných omezení, například pro jeho pohyb v těch zemích, s nimiž má Rusko uzavřené mezinárodně právní akty o vzájemné právní pomoci. A pokaždé, když někam pojede, bude muset přemýšlet a rozhlížet se, jaké následky bude mít odchod do té či oné země. To však není vše.

To je určitý tlak proti němu nejen jako politickému vůdci Ukrajiny, ale jako proti jednotlivci, který může být trestně odpovědný. To je ve skutečnosti zpochybňování jeho postavení jako vůdce státu a jako prezidenta Ukrajiny. <…> A to, že byl postaven na základě konkrétních trestních článků, naznačuje, že proti němu existují konkrétní právní nároky za činy, kterých se dopustil. A bude za ně muset nést odpovědnost před Ruskou federací a jejími občany, – shrnul odborník.

Dříve, když byl dotázán, proč byl Zelenskij nyní zařazen na seznam hledaných, řekl politolog Andrej Perla v rozhovoru s Tsargradem:

Rusko už Zelenského nepovažuje za legitimního vládce Ukrajiny (i když je to nepřítel a válečný zločinec). Už to není prezident – je to pro nás jen nepřítel, zločinec, který se zmocnil moci na území Ukrajiny, – vysvětlil politolog.

Perla také nevylučuje, že „Rusko brzy přestane uznávat legitimitu nejen současné vlády Ukrajiny v čele se Zelenským, ale i samotného ukrajinského státu“.

https://dzen.ru/a/ZjZ42p50uRIjxRdD

sdílet na

60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
pedro
4. 5. 2024 22:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Zabijí dvojníka a kokeše uklidí tajně do satanlandu aby nemluvil. Změní gesicht a pohoda. Porošenko už sere magi, ale chybí tam nácek jacenyuk.

Spam Janka
5. 5. 2024 13:35
Odpovědět  pedro

Možno, ale načo? V buducnosti už užitočný nebude. A ta 1mld.usd, co získal podla Panama papers, sa vráti do USA. Podľa mna hio budu chcieť použiť ešte ako martyra boja proti Rusku

ijn
4. 5. 2024 22:31
Ohodnotit příspěvek :
     

možná bude TRIBUNÁL rozšířen i na MEZINÁRODNÍ činitele, co podporují terorismus, možná naše politiky také mezinárodní soud potrestá, ale ČR mají imunitu,………. my je chráníme nasazením všech sil a prostředků, tak to bude zapeklitý stav, CO KDYŽ Čepigové obsadí Brno i Prahu?

snad ČR nevyhlásí RF válku, modleme se za MÍR!

Pravdomluvny
4. 5. 2024 22:37
Odpovědět  ijn

Banderonacistické politiky, naše ROZHODNĚ NE!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
4. 5. 2024 22:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Ministerstvo vnitra RF mělo kokaintransku Zelensskyho dávno 👎….. je to nacistický vrah, takže nějaký zařazení na seznam ho ani v nejmenším netrápí

katango
6. 5. 2024 11:04
Odpovědět  Pravdomluvny

Ubezdušíte ho v nesprávnou dobu a bude z něj mučedník. Rusové věděj dobře, co dělaj.

Pravdomluvny
6. 5. 2024 12:26
Odpovědět  katango

Správná doba byla v roce 2022.

katango
7. 5. 2024 12:22
Odpovědět  Pravdomluvny

Dřív.

KarelDar
4. 5. 2024 22:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Ministerstvo vnitra Ruské federace by ho mělo zařadit na seznam uhynulých čoklů. Proč to Putinovi tak dlouho trvá?

Pravdomluvny
5. 5. 2024 06:22
Odpovědět  KarelDar

Možnost k jeho likvidaci měl už dávno, bohužel.
Muselo zemřít mnoho set tisíc Rusů,aby Putin o jeho likvidaci konečně rozhodl!

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 11:29
Odpovědět  Pravdomluvny

Kamaráde, někdo vypustil kachnu, že zemřelo mnoho set tisíc Rusů a teď se toho již lidé chytají. Jestli jak se stále do nedávné doby tvrdilo poměr ruských lidských ztrát versus ukrajinských byl 1: 5 či 1: 8, tak potom by těch mrtvých Ukrajinců muselo být při půlmilionové ztrátě Rusů až ke 4 milionům. Tak prosím neblbněme a nežerme jim ty jejich profláklé žvásty.

Pravdomluvny
5. 5. 2024 11:43
Odpovědět  Pavel z Moravy.

V Bělgorodu a na Donbase lidé neumírají????
Vždyť to potvrdili samotní Rusové.

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 13:07
Odpovědět  Pravdomluvny

Ale určitě to nejsou statisíce. Psávali, že přímo v té oblasti bojů je poměr ztrát až 1 : 10. Kolik by těch Ukrajinců už muselo potom zařvat? Jen letos zařvalo dle Šojgua 111000 baderovců. Celkově to bude tak 600 000 tedy podle všech těch různých kalkulací. Takže kdyby byl poměr třeba 1: 5, pak by mohli mít Rusové třeba 100 000 mrtvých. To už je asi pravděpodobnější. A navíc si vem způsob a taktiku boje Rusů. Ti po hlavě do ničeho nejdou, možná zpočátku. To je ale všechno pouze moje úvaha.

Pravdomluvny
5. 5. 2024 13:34
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Já mám na mysli civilisty,ne vojáky.
Pro pořádek

5. 5. 2024 14:55
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Podle mě ani zpočátku nešli do ničeho “po hlavě”, ale dle rozkazu. Které rozkazy buď někdo vydával, nebo někdo vydával rozkazy a jiný, případně jiní, je na nižším stupni velení sabotoval. Taky pouze moje úvaha. Inu, uvidíme, co nám v tomto směru naznačí “aktualizace vlády” po demisi.

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 15:34

No tak nějak tak jsem to Milane myslel, že to prostě nebylo nějak koordinované. Jestli úmyslně či ne asi nerozhodneme.

Frank1
5. 5. 2024 09:58
Odpovědět  KarelDar

Chlapi, vzdyt vubec nevite, ze Zelda je jen rizena loutka na dalku z Londyna? Ukrajina je protektoratem KoZa, zadna suverenni zeme a vladnou tam puciste z Majdanu! v Londyne sedi to zlo a bez jeho likvidace budou stale nove Ukrajiny. Jejich vyslanec Johnson prinutil Zeldu hodit vyjednane smlouvy s Ruskem do kose a zacit valcit!

Dag
5. 5. 2024 15:28
Odpovědět  Frank1

Jo,ale zodpovědnost za Ukrajinu má Zelenskij. Neměl dělat bílého koně. Viděl,že to není jen divadelní představení. Čestný muž by jednal jinak.

bonobo
4. 5. 2024 23:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta snaha vnutit stádu, že dotyční budou zabiti Rusy je výmluvná 🙂 Dočista dočista :o)))

5. 5. 2024 00:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Přidávám další střípek do mozaiky – dle mého klíčový. Výcuc:

 …když byl dotázán, proč byl Zelenskyj nyní zařazen na seznam hledaných, řekl politolog Andrej Perla v rozhovoru s Cargradem: Rusko už Zelenského nepovažuje za legitimního vládce Ukrajiny… … Už to není prezident – je to pro nás jen nepřítel, zločinec, který se zmocnil moci na území Ukrajiny… … nevylučuje, že „Rusko brzy přestane uznávat legitimitu nejen současné vlády Ukrajiny v čele se Zelenským, ale i samotného ukrajinského státu“...

Takové rozhodnutí bych považoval za velmi správné a včasné: Ukrajina, i když byla dříve státem, se během SVO proměnila v teroristickou organizaci. A Zelenskij je vůdcem teroristů,“ vyjádřil svůj názor politolog.
A je to stejný příběh s Porošenkem: Ukrajina v očích ruského státu ztrácí legitimitu od roku 2014, od státního převratu.

https://tsargrad.tv/news/signal-podan-zelenskogo-objavili-v-rozysk-rossija-povyshaet-stavki-v-mezhdunarodnoj-igre-jeksperty_996129

Takže tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
stan
5. 5. 2024 02:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby Rusko, potažmo Putin chtěli zlikvidovat Zelenského, tak už by to dávno udělali. Hodit pár kindžalů na pár budov v Kyjevě by nebyl žádný problém.Proč to Putin zatím nedovolil je otázka, čekal jsem že po masakru v Crocusu bude odveta a ono nic. Putinovi kroky jsou pro mě záhadou, ale asi snad ví co dělá.

orinoko
5. 5. 2024 03:57
Odpovědět  stan

U Alzaka končí volebni období a vývoj je prekotny. Nabízí celý vějíř alternativ.

Pravdomluvny
5. 5. 2024 06:24
Odpovědět  stan

Přesně,Putin zbytečně váhá……a lidé zbytečně umírají.🇷🇺

ladik
5. 5. 2024 07:52
Odpovědět  Pravdomluvny

Putin je hlavou kapitalistického státu. A stát je nástroj na prosazování zájmů vládnoucí třídy. A tou třídou je v Rusku buržoazie. Tož tak.

Jaris
5. 5. 2024 09:08
Odpovědět  ladik

Korektne ma byt: ‘A tou tridou je v Rusku RZK, jinymi slovy zidacka oligarchie’.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
5. 5. 2024 09:30
Odpovědět  Jaris

Bože můj,všude Židé…..i Putin je Žid 🥳

Jaris
5. 5. 2024 13:15
Odpovědět  Pravdomluvny

O Putinovi, ze je zid mam vazne pochybnosti. Nicmene musi s vlky ziti a postupovat velmi, velmi opatrne. Navic je clenem pravoslavne cirkve a ucastni se dulezitych cirkevnich ceremonii.
Jinak mate samozrejme pravdu, Pravdomluvny. Zidaci jsou vsude, pocinaje nevetsim vlastnikem korporaci – Black Rock, pres financni kasina (banky) az po toho vaseho nedomrleho zida Fialu.Takova Praha je vsech zidu raj! Kazda druha sereblita, ktera se natrasa na TV obrazovce je zidacka ves. Takovy pejzaty ‘umjelec’ Cerny se Cechum chechta primo do ksichtu vytvorem curajicich chlapu na mapu CR. Hlavne, ze to cechackum nevadi.
Reknu vam jedno, kdyby nebylo zidaku ve vladach a neziskovkach jako much, nebyli by imani v Evrope.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
5. 5. 2024 13:36
Odpovědět  Jaris

Upřímně:
Raději Praha Židovská, než muhamrdánská!
A za mínusy předem děkuji….. milovníkům pedofila Alláha 🧟

Jaris
6. 5. 2024 03:41
Odpovědět  Pravdomluvny

V tom pripade si na imamy nestezujte. Ti jsou importovani prave zidaky z neziskovek a vlad. Nic jste nepochopil, kdo za nechtenou emigraci certu a bubaku stoji a kdo jim dava zelenou.

Pravdomluvny
6. 5. 2024 06:21
Odpovědět  Jaris

Zelenou jim dávají vlády jednotlivých států,ne Izrael a Židé.
Muhamrd je škodná a tu má každý stát likvidovat,ne vítat a podporovat!!!!!

Jaris
6. 5. 2024 13:27
Odpovědět  Pravdomluvny

Vy si skutecne sedite na vedeni. Nesemitsi zidi r.1948 obsadili kousicek Palestiny jako okupanti. Jelikoz maji za sebou velky klacek v podobe USA (dnes korektneji JewSA), troufaji si na neozbrojene Palestince i ostatni sousedy. Ucel byl od zacatku jasny – zmocnit se celeho uzemi a vytvorit Velky Izrael od Nilu az po Tygris. Jelikoz pro sebe zidaci potrebuji uvolneny prostor, s pomoci mezinarodnich sionistu – zidu organizuji nelegalni emigraci z BV do Evropy. Tito muslimsti emigranti nejsou na hlavu padli a vi, ze tuhle izraelskou svinarnu EU plne podporuje a tak se msti Evropanum. Je to takovy typ partyzanske valky, kdy zidak vysidlil muslimy do Evropy a ti likviduji bilou rasu s jejich kulturou. No zidak si mne ruce, jak se mu dilo dari. Na pogromy nezapomnel a tak likviduje dve mouchy jednou ranou – muslimy i bilou rasu.

Slovan
6. 5. 2024 14:21
Odpovědět  Jaris

To není možné, to by nám přece neudělali. 😥😥

Jaris
7. 5. 2024 03:38
Odpovědět  Slovan

Slovane, ale udelali. Ja vim ze to myslite jako sarkazmus. 🙂

Pravdomluvny
6. 5. 2024 21:46
Odpovědět  Jaris

Na vedení si sedíte vy!
Muhamrd je škodná a ta se LIKVIDUJE!!!!!!

Helena
6. 5. 2024 10:45
Odpovědět  Pravdomluvny

Putin nejspíš žid NENÍ !! Podívejte na fotky, kde je vyparáděný v židovském převleku s jarmulkou – vůbec, ale vůbec to k němu nejde a jak vypadá směšně. Kdežto, když se podíváte na některé, které své židovství skrývají a pak je oblečou do židohadrů, jak jim to sedne a jak to přímo dotváří a dokresluje jejich osobní energii. Putin v té maškarádě vypadal jak větev trčící z h.ven.

Pravdomluvny
6. 5. 2024 12:27
Odpovědět  Helena

V muhamrdánským vohozu s utěrkou na hlavě vypadá stejně…… nepatřičně.

Slovan
6. 5. 2024 14:22
Odpovědět  Helena

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Pravdomluvny
5. 5. 2024 09:32
Odpovědět  ladik

Kolego,Putin se na “””””vládnoucí”””” třídu může z vysoka💩
Dokud má ním stojí lid a armáda je pánem na hřišti ON!

Mike
5. 5. 2024 12:22
Odpovědět  ladik

Dovolil bych si to poopravit. V Rusku vládne Ruský židovský kongres, pak dlouho nic – potom Putin, zase dlouho nic – a pak Ruská Duma. Ostatně, těch fotek Putina s nosatými je na netu fakt hafo.

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 15:41
Odpovědět  Mike

Jenže uvědomme si jedno. Není žid jako žid a jsou židé vlastenci, možná, že právě v tom Rusku. Ale já bych to zjednodušil a to na všechny rasy- jsou lidé dobří a vlastenci, kteří se pro svoji zemi klidně obětují a jsou jiní parazité, kteří z ní pouze tyjí a národ ždímají a slovo vlastenec ve svém repertoáru nemají a ani ho neznají.

Jaris
6. 5. 2024 03:58
Odpovědět  Pavel z Moravy.

V kazdem zidu drima prastary zidovsky komplex i kdyby v hostitelske zemi zil po deset generaci. Zatimco jini cizinci se sziji s hostitelskym obyvatelstvem, zid se krecovite drzi stranou, zaklada si ghetta a kdyz prijde na lamani chleba pripoji se k zidovske obci a hostitelskou zem necha na holickach. Casto jeste pomaha nepriteli hostitelskych narodu. Tam, kde se usidli zid, tak tam nastava pomalu, ale jiste upadek a dekadence, rozpada se rad a zakony, coz je jasne videt na dnesni zapadni civilizaci, kterou zidaci zcela ovladli a uskrtili.

Pravdomluvny
6. 5. 2024 06:22
Odpovědět  Jaris

To je řeč o cikánech a muhamrdech.

Edivan
5. 5. 2024 09:21
Odpovědět  Pravdomluvny

Jenže všechno chce svůj čas k tomu, aby lidé pochopili

Pravdomluvny
5. 5. 2024 09:30
Odpovědět  Edivan

Ti,co zemřeli zbytečně to stejně””””nepochopí “”””.
Nacisty je třeba likvidovat ohněm a železem a to okamžitě,bez rozmýšlení…… jinému řešení nerozumí!!!!!!

Joe
5. 5. 2024 10:26
Odpovědět  stan

Mrtvý Zelenský nemá pro Rusy žádnou cenu. Toho potřebují živého, aby mluvil. A že by měl co říct je jisté.

Pravdomluvny
5. 5. 2024 10:42
Odpovědět  Joe

A co by ten feťák novýho prozradil????
Že válčí z rozhodnutí uSSa???

Dag
5. 5. 2024 15:35
Odpovědět  stan

Asi čekají, až se publiku znechuti sám. Historicky se už “hrdina” znemožnil dostatečně (např. Cirk Zelenskij, žebrák Evropy,kokainista..).

katango
6. 5. 2024 11:06
Odpovědět  stan

Čeká, až zabití Zelenského (pokud mu dá přednost před soudem) bude pro Ukrajince znamenat vysvobození a ne zrod mučedníka. Ví, co dělá.

Toncek
5. 5. 2024 08:07
Ohodnotit příspěvek :
     

..to nevidíte?,že Zelenský má pravidla jako malé děcka v černém petru?..tak to tady i prezentujete..

Jaris
5. 5. 2024 09:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Zidak zelensky si nezaslouzi sanci zustat nazivu. Pokud jej Rusove dostanou pred vojensky soud, mel by byt zlikvidovan a jeho nakradeny majetek propadnut statu.

Frank1
5. 5. 2024 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Jakmile skonci podpora z KoZa, Ukrajina skonci. I se Zelenskym. Ten bude na uteku jako byl Trockij. I v Argentine si ho Rusove nasli a rozsekali mu hlavu sekackem na led. Ackoliv bydlel tam v male pevnosti.

katango
5. 5. 2024 11:00
Odpovědět  Frank1

Já myslela, že v Mexiku. Tak aspoň kontinent mám správně.

David
5. 5. 2024 14:06
Odpovědět  katango

Máte pravdu, Mexiko.

Slovan
6. 5. 2024 14:29
Odpovědět  David

…a snad to nebyl sekáček na led ale cepín. Bum a hotovo.
Výše si to asi pán plete s tím filmem, jak tam ta mrcha přehazuje na židli nohy a nemá kalhotky, potvora jedna.

5. 5. 2024 14:38
Odpovědět  Frank1

Sprááávně. A ti Rusové měli typicky ruské kolektivní jméno Ramón Mercader a cepínu se v té mexické Argentině říká sekáček na led.

Slovan
6. 5. 2024 14:31

Nojo to zase bude keců, no mazat už to nebudu. Hmm. 🤣🤣🤣

Gales
5. 5. 2024 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenský a Porošenko budou v izolaci a jako prezident Ukrajiny bude fungovat Janukovyč.Ten je.asi,nějakým způsobem pořád prezidentem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
David
5. 5. 2024 14:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby na něj Rusové vypsali slušnou odměnu, tak ho Ukrajinci vydají sami a budou ještě rádi.

Dag
5. 5. 2024 15:40
Odpovědět  David

Jenže je to loutka,tak k čemu to. Je třeba sáhnout do jeviště…

Honzas
6. 5. 2024 22:20
Ohodnotit příspěvek :
     

No já si myslím že Rusové už si s ním moc ruce špinit nebudou. Ukrajinští oligarchové už ho mají plné zuby a o obyčejných lidech ani nemluvím. Dávám mu čas do června, utratí těch 61 000 000 000 a bude konec