Ministerstvo obrany RF zveřejnilo důkazy o vývoji biologických zbraní na Ukrajině financované Spojenými státy. FOTO. VIDEO

6. března ministerstvo obrany Ruské federace ukázalo dokumenty z ukrajinských biologických laboratoří, které jsou financovány ministerstvem obrany USA.

Dokumenty získané ruskou stranou potvrzují, že komponenty biologických zbraní byly vyvíjeny na Ukrajině v těsné blízkosti Ruska, řekl novinářům mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenko.

„Doručené dokumenty potvrzují, že vývoj komponent biologických zbraní byl prováděn v ukrajinských biolaboratořích, v těsné blízkosti území Ruska,“ citovala RIA Novosti Konašenkova.

„Od zaměstnanců ukrajinských biologických laboratoří jsme obdrželi dokumentaci o nouzové likvidaci 24. února zvláště nebezpečných patogenů moru, antraxu, tularémie, cholery a dalších smrtelných nemocí,“ píše se ve zprávě.

Ministerstvo obrany oznámilo, že po zahájení ruské speciální operace na Donbasu měl Pentagon obavy z prozrazení informací o tajných biologických experimentech prováděných na území Ukrajiny.

Se zahájením ruské vojenské speciální operace na Ukrajině ukrajinské ministerstvo zdravotnictví zaslalo všem biolaboratořím pokyn k urychlené likvidaci skladovaných zásob nebezpečných patogenů.

„Je zřejmé, že se zahájením speciální vojenské operace měl Pentagon vážné obavy z prozrazení provádění tajných biologických experimentů na území Ukrajiny. V nejbližší době představíme výsledky analýzy obdržených dokumentů. Některé z nich, zejména pokyny ukrajinského ministerstva zdravotnictví o ničení patogenů a aktech ničení v biologických laboratořích Poltava a Charkov, zveřejňujeme právě nyní,“ cituje TASS Konašenkova.

Obdržené dokumenty nyní analyzují ruští specialisté z jednotek radiační, chemické a biologické ochrany.

„Aby se zabránilo zjištění skutečností porušení článku 1 Úmluvy OSN o zákazu bakteriologických (biologických) a toxinových zbraní ze strany Spojených států a Ukrajiny, zaslalo ukrajinské ministerstvo zdravotnictví pokyn všem biologickým laboratořím o naléhavém odstranění skladovaných zásob nebezpečných patogenů,“ uvedlo ruské ministerstvo obrany.

Seznam zveřejněných dokumentů obsahuje nařízení Ministerstva zdravotnictví Ukrajiny ze dne 24. února 2022, které se zmiňuje o „nouzové likvidaci biologických patogenních agens“.

https://bit.ly/3KfTEae

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
6. 3. 2022 21:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Tyto informace proběhly už před několika dny ale světová PINOCCHIOVÁ média to přešla, jako by se nic nedělo. Muselo být jasné, že něco velmi nepříjemného pro
USorlosupy se zhmotňuje na území státu 404 (UA),když před 5ti dny (asi) začaly zprávy ohledně biolabs* na území 404. A potom další- pomoc USorlosupů s vývojem (obnovením) vývoje špinavé atomové bomby a výzkumu na tomto území s jejich pomocí. Nyní -:
1. Dodávky technologií
2. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ – Proč jsou největší boje a nejtvrdší v okolí DONBASU a proč toto uskupení řídí sám ŠÉF BANDEROVSKÝCH NACISTŮ ? Tam se to vše nachází !!
Z mého pohledu se jedná o * damage control * a snahu aby corpus delicti* nepadl do rukou RF
Nejen, že lžou ,ale tlačí svět ( Evropu ) do války, která se bude odehrávat daleko od USorlosupů- chytání hadů cizími rukama ( Polsko & bývalý Východní blok )

All
6. 3. 2022 22:01
Odpovědět  BB Rad

S novým vývojem ve světě je verze Zániku EU více a více pravděpodobnější.EU se jakoby uplně zbláznila.Není to dlouho,co amerika vyřvávala o biologic.zbraních v Iráku.Ukazalo se že lhali,ale sami,USA biologické zbraně vyrábějí a dokonce i zde v evropě a na ukrajině. Nás buzerují vyhláškami,zákony i popíráním zákonů a Ustavy zde v čr,mumraj,chaos,guláš a dokonce vyhrožují.Přitom usa vůbec nikde ve světě zákony nedodržuje,kromě těch svých.Uplná magorie přenášená i k nám,do čr.

Helena
7. 3. 2022 01:33
Odpovědět  All

Změna v Rusku by mohla nastat už v řádu několika týdnů, protože část ruských boháčů a oligarchů není spokojená s kroky Putina.

Anonymní jméno komentáře
7. 3. 2022 06:57
Odpovědět  BB Rad

Oprava – Charkov

BB Rad
7. 3. 2022 10:13

Žádný anonym BBRad