Mike Pompeo obvinil Vladimíra Putina z „nemyslitelného zločinu“

Mike Pompeo, ředitel Ústřední zpravodajské služby v letech 2017–2018, uvedl, že zločin ruského prezidenta spočívá v tom, že Vladimir Vladimirovič Putin se snaží obnovit velikost Ruska.

Doslovně řekl toto:

„Naše hodnocení záměrů Vladimira Putina se nezměnilo. Stále věří,
že rozpuštění Sovětského svazu bylo největším selháním 20. století. 
Má v úmyslu vrátit bývalý SSSR do velikosti a slávy. 
S těmito myšlenkami se každý den probouzí …

Bylo to však v Sovětském svazu kde bez souhlasu odborové organizace nebylo možné vyhodit zaměstnance, pokud byl v rozporu s administrativou podniku.

Díky Sovětskému svazu stát garantoval právo na povinné bezplatné všeobecné vzdělání, střední a vyšší.

Poprvé na světě byla v Sovětském svazu zaručena bezplatná lékařská péče.

Díky Sovětskému svazu stát poprvé na světě zaručil dělníkům právo na bezplatné bydlení.

A dnes Vladimir Putin prohlašuje, že lituje zničení SSSR. 

Neuvěřitelný zločin! 

Amerika je PROTI. Mike Pompeo je pobouřený. Amerika chce nadále dominovat. Ruský prezident hodlá jít proti plánům Spojených států – zničit Rusko. 

Jak by tohle mohlo být odpuštěno?

Putin navíc pozval ruské lidi k referendu! A hlasování proběhne navzdory biologické válce, kterou USA vedou s Ruskem. Rusko získá nezávislost a přestane být kolonií pro lup! 

Rusko je opět předurčeno stát se příkladem pro celý svět! Poslední šance pro lidstvo, které již bylo odsouzeno. To pošle do pekla celou třicetiletou přípravu Spojených států na kolaps ruské země! 

Ano, nemyslitelný zločin!

https://bit.ly/2AacBwc

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ctenar
26. 5. 2020 19:55
Odpovědět  Janinna

Taky Putin po Novem roce řešil převrat od oligarchu a pred par dny zjistil,ze penize,ktere poslal nemocnicim a lekarum na kovid, byly rozkradeny oligarchy. Ale to nic neni oproti zjisteni,ze putin,zeman i babis pracuji pro chazarske zidy,kteri dnes vedou valku s domem sion o nadvladu na planetou. Jedni chteji zlatou miliardu,druzi totalni ovladnuti lidi na planete. Zid je vyvoleny narod,ostatni jsou pro ne pouze otrocke zviratka. Kdo je lepsi?

Editor
26. 5. 2020 23:58
Odpovědět  Janinna

jak jsme již několikrát byli probírali, pokud historicky Židé vládnou finančnictví, je to tím, že jedí hlavy ze slanečků a proto jsou tak mazaní!

Editor
27. 5. 2020 00:12
Odpovědět  Janinna

ještě u toho ztracenýho zmizelýho. Tenhle je od Wericha …

Administrátor
27. 5. 2020 00:23
Odpovědět  scipio

comment image

Editor
27. 5. 2020 08:11
Odpovědět  Janinna

Ve vlaku v jednom kupé sedí mladej gój, klasický ucho a starý žid. Žid si čte a gój unavuje. A jak to vy židi děláte, že jste tak chytří a všechno víte dopředu. Žid už to nevydrží a odpoví mu. Vědí, mladý pane, to bude tím, že jíme jenom hlavy ze slanečků. Ale jenom hlavy. Na nejbližší stanici vyběhne mladej ven, koupí v bufetu dva slanečky a vleze zpátky do vlaku. Ulomí hlavu jednoho, zbytek vyhodí a začne hlavu žmoulat. Moc mu to nejede, ale statečně to ohryzává. Když ji celou ohlodá, kouká na toho druhýho slanečka, pak koukne na žida a povídá. No to mi neříkejte, že jíte jenom hlavy, to vám nevěřím, to je přeci blbost, je to hnusný a jeden se vůbec nenají. Starý žid přestane číst noviny, koukne na něj a odpoví. No viděj, a to snědli jenom jednu a jak to pomohlo!