politika

Migrantům se nelíbí „nečistá“ Evropa

Život přináší samá překvapení. Migranti a uprchlíci už nemají rádi „špinavou“ Evropu, která náhle onemocněla strašným koronavirusem (oh, trest nevěřícím!)

Navíc celé zločinecké podnikání (prostituce, drogy) se hroutí. Koneckonců, policie je na každém rohu, klienti v karanténě a peněz teď nemají nazbyt. A narkomanům také nastaly těžké časy! 

Jedním slovem – z některých migrantů se najednou stali vlastenci a bylo učiněno rozhodnutí:
myslet na svou milovanou domovinu.

V panice je celá somálská diaspora ve Švédsku, která považuje tuto svobodnou zemi za bandu idiotů, kteří se rozhodli plivat virus přímo jim do tváře. Útěk ze Švédska je však obtížný, hranice jsou uzavřené. 

Ale ilegální obyvatelé jižních zemí jednají.

Skupina 100 marockých ilegálních imigrantů žijících ve Španělsku (mimochodem profesionální obchodníci s drogami) zaplatila dost velké peníze za pašerácké lodě, – 60 000 marockých dirhamů (asi 5 500 EUR), aby je vrátily do požehnaného marockého království. (Inšálláh!)

Ale Alláh zjevně nechtěl učinit toto milosrdenství a v moři se zvedly obrovské vlny, které bránily lodím v přistání u pobřeží. A někteří z vlastenců dokonce skončili ve vodě, téměř se utopili a vzývali nebesa.

A tehdy je zachránili místní pašeráci, samozřejmě, ne zadarmo. Za 300 000 dirhamů (27 000 EUR). 

Když však zachránění vlastenci dosáhli břehu, projevili nebývalou obratnost – koneckonců čekala na ně marocká policie s cílem je zatknout a uvěznit v kruté karanténě. 
A zároveň zjistit povahu jejich zaměstnání. Všichni uprchli do místních vesnic a jen část z nich byla chycena. Jeden se dokonce schoval v obrovské hliněné peci.

Evropa má šanci! I Erdogan odvolal migranty, kteří zaútočili na řecké hranice (mnoho z nich bylo nakaženo a virus úspěšně nadělili obyvatelstvu bohatých tureckých pohraničních měst, jako je Edirne). 

A teď i v syrském Idlibu vší mocí zuří koronavirus, který podle zpráv Kurdů přinesli čínští ujgurští teroristé. 

A dokonce ISIS přísně varoval své bojovníky, aby se ani nesnažili dostat do infikované „nečisté“ Evropy. 
(To ohrožuje zdraví mučedníků!)

A pokud Evropská unie během pandemie bude moudřejší, pokud by to opravdu chtěla udělat, bude mít šanci zastavit tok „nežádoucích elementů“ na své území.

https://bit.ly/3b4GlZ6

sdíletj na