MIGRANTI UŽ VRAŽDÍ I NAŠE DĚTI

Maminka s 8-letým chlapečkem chce jet o prazdninách na výlet vlakem. 
Čeká na nádraží a netuší, že jsou to jejich poslední společné chvíle na zemi…Pak přijde lidská zrůda
z Eritreje, kterou někdo “zachránil”, a strčí je pod vlak. Nikdy je neviděla, nezná je, jen tak je strčí pod vlak.
Bůh nás opatruj, opatruj naše děti a další generace.

Na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem shodil muž do kolejiště pod projíždějící vlak ICE matku s osmiletým chlapcem. Dítě na místě zemřelo, matka pád přežila a skončila v nemocnici. Pachatelem má být 40letý muž původem z Eritreje. První informace z vyšetřování hovoří o tom, že mezi pachatelem a oběťmi nebyl žádný vztah, muž zaútočil náhodně.

Incident se odehrál kolem desáté hodiny dopoledne na nástupišti 7. koleje. Muž, který ženu s dítětem strčil do kolejiště, se pokusil podle zpráv některých médií shodit do kolejiště ještě další lidi a chtěl z místa činu utéct. Další cestující ho ale pronásledovali až před budovu nádraží, kde ho zadrželi. Policisté si ho vzápětí převzali a nyní ho vyslýchají.

Jeden očitý svědek, který se v době incidentu nacházel na protějším nástupišti, popsal strašný křik lidí, kteří tam čekali. Někteří se podle jeho slov zhroutili a lékaři je museli ošetřit. „Lidé, kteří se nacházeli na nástupišti a odcházeli odtamtud, byli smrtelně bledí,“ popisoval svědek.

Podobný případ se stal 20. července ve městě Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku, kde 28letý muž před projíždějící vlak shodil 34letou ženu. Také ona následkům svých zranění podlehla. I v tomto případě se policie domnívá, že oběť a pachatel, který čelí obvinění z vraždy, se neznali.

https://pravyprostor.cz/migranti-uz-vrazdi-i-nase-deti/

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
simple-ad

This is a demo advert, you can use simple text, HTML image or any Ad Service JavaScript code. If you're inserting HTML or JS code make sure editor is switched to "Text" mode.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Protažené krvavé pazoury těhle dvou bezpáteřních….Hnus! Je jedno, jestli auto, je jedno jestli nůž.
Možná xhtěl jen do vězení než deportaci, možná lepší se povalovat ve vytuněném kriminále v eu, než doma.
U nich doma, už by byl ulynčován.