blogpolitika

Měla jsem jít po hooooodně dlouhé době do ČT debatovat o vojenské smlouvě USA-ČR, tzv. obranné dohodě – VIDEO

Měla jsem jít po hooooodně dlouhé době do ČT debatovat o vojenské smlouvě USA-ČR, tzv. obranné dohodě…pár hodin před vysíláním ovšem mou účast zrušili😡

➡️Pusťte si to a pochopíte, proč v televizi nechtěli, aby se o těchto informacích debatovalo❗️

Prosím SDÍLEJTE, ať občané ví, co se na nás chystá‼️

🔴petici proti vojenským základnám a přítomnosti cizích vojsk zde: https://www.kscm.cz/…/petice_proti_pritomnosti_cizich…

Smlouvu si můžete přečíst zde: https://mocr.army.cz/…/dca_-_navrh_schvaleny_vladou.pdf

sdíletj na

37 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
3. 6. 2023 14:08

Na Slovensku vykřikovali ,,Vlastizrada” a bylo jim to houby platné.Smlouvu mají.Pomůže jedině hrozba posrancům že je to hrdelní zločin.

Milan ze Zahrady Čech
3. 6. 2023 14:33
Odpovědět  Gales

To by – možná – u někoho zabralo, kdybychom měli hrdelní tresty. Tedy šibeničku, gilotinu a podobně. Takhle už ani nevědí, co výraz hrdelní zločin znamená. Zákon mají za manuál moci a nás za otravný hmyz.

Albi
3. 6. 2023 22:37

Taky nevím, kdo by jim hrozil. Naopak se bude vítat, vítat, vítat A kdo vítat nebude, ten si to pěkně odnese. 🙁

Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2023 00:21
Odpovědět  Albi

Jak tam byl ten kousek ze Slovače, jak tam Blaha bouřil, tak jsem zase dostal na Okamuru děsnýho vzteka a začal jsem sprosťačit, že ho začínám čím dál víc vidět jako okamůru a nebudu proto mít koho volit. Tedy budu – jestli se nevzpamatuje, hodím to komárům a budu se modlit, aby ten nápad dostalo víc lidí.
Ale co si dělám starosti. Jak jsem už psal – ke svým jmeninám čekám dárek a o volby už bude všechno jinak. Akorát že přes všechno doufání a očekávání těžko říct jak jinak. Což není žádný šamanění – stačí sledovat cvrkot kolem toho cvičení a diplomatický aktivity ruského zamini. Šamanění naopak je, že r. 2026 mám za rok zlomu.
Jdu si raději číst, 🙂

Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2023 00:58

Ještě jsem prolít rusweby a našel tam toto:

Polovina ruských univerzitních profesorů je nakažena liberální rusofobií
To je titulek. Pak je tam odstavec:
“Ryba hnije od hlavy, a když se podíváte, jak naše Ruská akademie věd reagovala na SVO, většina akademiků to nepodpořila. Naopak předložili odsuzující dopis a nebyli za to vyhozeni.”
A končí to (zkráceno):
Máme lepší variantu… … pamatujeme si rok 1917, když země byla v situaci, kdy bylo nutné vybudovat nový sovětský stát a ideologie, kdo je pro a kdo proti, tam byla stejně ostrá jako právě teď. … …a nezvolíme techniky, které se tehdy používaly? Nyní stojíme před dilematem – máme specialistu na vysoké úrovni, ale nestojí na naší ideologické platformě. A co s ním dělat, vyhodit ho nebo nechat?
Musíme vidět, jak se tehdy rozhodlo… … Vraťme se k historii, – řekl Treťjakov.
Celkem zajímavě to koresponduje s Velkým zametáním, že?

https://www.politnavigator.net/polovina-prepodavatelejj-vuzov-rossii-inficirovany-liberalnojj-rusofobiejj.html

Evžen
4. 6. 2023 06:59

Dělám to už 15.let a dnes vím že dělám dobře…!

Pavel z Moravy
3. 6. 2023 14:58
Odpovědět  Gales

Pomůže jedině změna systému, přeformátovancům se ale líbí žít v čem žijí a ten početně mizivý zbytek lidu s tím nic neudělá. Z normální společnosti, prozatím na západě, ale k nám už to samozřejmě leze také se stává nenormální, duševně nemocná a zvrácená a také to převážné většině nevadí. Oni si na svůj otrocký úděl zvyknou, jsou k tomu vychováváni.

Bety
3. 6. 2023 15:20
Odpovědět  Gales

Pokud naše soudy budou pracovat tak, jak pracují, je jakákoli právní hrozba rovněž na houby.
Tohle je ta Havlova slibovaná neutralita v praxi. Nejdříve byla zrušena veškerá naše a slovenská zbrojní výroba, poté i armáda, aby tady byl prostor pro za a) nákup cizí, nekvalitní a enormně předražené západní výzbroje a za b) obsazení cizími vojsky prý za účelem naší obrany.
Kdy už sakra lidé pochopí, že všechno, co západ a placení i neplacení sluníčkáři slibují se vždycky zvrhne v pravý opak ??

janle57
3. 6. 2023 15:54
Odpovědět  Gales

Paní ministryně měla jednoznačně v TV Goebbels24 prohlásit,že smlouva s Popcornlandem
byla uzavřená proto,aby hotdogovští vojáci,v případě neočekávaného volebního výsledku
ve prospěch odpůrců NATO a EU,provedli ozbrojený zásah proti českým občanům a státní
puč ve stylu Majdan,aby zase bylo vše tak, jak má být,nikdo si tady nebude zahrávat
s nesprávným výkladem hesla: s USA a NATO na věčné časy a nikdy jinak !!!

sergej
3. 6. 2023 17:08
Odpovědět  janle57

Třeba to i předvidali a šlus.:-)

Evžen
4. 6. 2023 10:07
Odpovědět  janle57

Tento názor mám dávno,proč má USSA asi 200.zakladen po světě…!

Pedro
4. 6. 2023 10:23
Odpovědět  Evžen

847

unor 2022
3. 6. 2023 14:43

Tak co, kluci mladi cesky, jak se tesite na beh na ztec? Kluci mladi ukrajinsky co nefandi jakemukoliv behani sedi pod destniky se zlatavym ceskym mokem na stolech. Za penize z dani vasich rodicu a duchody vasich prarodicu.

unor 2022
3. 6. 2023 14:56
Odpovědět  unor 2022

K cemuz Vam vsem dopomahej ceska ministryne valky a zmaru a tez Vasi Pirati.

Teuton
3. 6. 2023 15:11

Černochová je frustrovaná z toho, že nemá vlastní děti a že se jí chlapi bojí a nenávidí ji. Mezi vojáky má tak hanlivou přezdívku, že se to sem ani nepatří uvádět. Je to v podstatě zoufalá a deklasovaná ženská, ale potíž je, že její zoufalství ze zpackaného života stojí veřejné peníze – a tím pádem nás všechny -desítky a desítky miliard.

ANTIUKRAJINEC
3. 6. 2023 17:09
Odpovědět  Teuton

Ta přezdívka by mě zajímala

katango
3. 6. 2023 18:27
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

Mne též.

Pedro
3. 6. 2023 19:45
Odpovědět  Teuton

Blbci nejsou vojáci. Pod touto kravkou bych nesloužil minutu. Co to je za blbce, co si hrají na vojáky?

Frank
4. 6. 2023 13:37
Odpovědět  Pedro

Ale oni sloužit budou, protože většina z nich nic neumí a v praxi by byli dobří akorát rovnat zboží ve skladech. Zkrátka guma je guma za každého vedení a velení.

Bety
3. 6. 2023 21:33
Odpovědět  Teuton

Jenže otázka by měla znít: Kdo a proč nám tuhle naprosto nekompetentní osobu do té funkce protlačil!!To přece není náhoda, že jak v Bruselu, tak po celé Evropě sedí v rozhodujících fukcích
něco takového !!!

Pavel z Moravy
3. 6. 2023 15:14

Musím to tu dát. Na sk.news-front.info píše Jakov Kedmi, že Rusko udělalo významný krok k rychlé ofenzívě a přitom si toho nikdo ani moc tak nevšiml. Tím, že vypustili do vesmíru radarový satelit Kosmos 2569 budou prý mít dokonalý přehled o všem co se na Ukrajině děje. A to je první předpoklad rychlé ofenzívy.
.

Markýza
3. 6. 2023 15:31
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dík za odkaz, nenapadlo mě shánět se po slovenské verzi NF, ale je ještě zajímavější, než česká. Roztomilé je to videjko se Zhulenskim, jak mu gestem Belgičan říká “drž klapačku”, článeček o dalších nebohých anglosaských špionech, vybombardovaných v Kyjevě i vývody Hudson institutu.

tupý hulvát
3. 6. 2023 18:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

No,on už toho Kedmi nepsal,že kdyby to byla pravda,jsou už Rusové u Atlantiku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
3. 6. 2023 20:19
Odpovědět  tupý hulvát

K čemu být suchou nohou u Atlantiku, když je výhodnější být mokrou nohou v Atlantiku.

Vanja
3. 6. 2023 15:30

Všechno je úplně jinak, naruby!

Gales
3. 6. 2023 18:24
Odpovědět  Vanja

fíčou ke zdi.

Pedro
4. 6. 2023 10:27
Odpovědět  Gales

Nevadí, vemu jí ze zadu :-))))))

Slavek
3. 6. 2023 16:20

Tenhle ksindl nas reprezentuje? Ne, je to jen poskok US chazaru. Stejne jako ta americka smazka vedle.
Ted musi uz obcane reagovat!
Ta obranna smlouva s USA privede zemi do smrtelneho nebezpeci. USaci se zde budou roztahovat jako doma a nepodlehaji nasim zakonum. Instalace raket a jejich ovladani nesveri nam, nebudou se nas ani ptat, jestli je smeji odpalit. My poneseme nebezpeci odvetneho uderu. To je vyznam te ‘obranne smlouvy’ ktera slouzi pouze zajmum USA a jejich neokonu!

Kara Ben Nemsi
3. 6. 2023 16:30

Víte jaký je rozdíl mezi Rusem a Ukrajincem???

Rusa nemusíš živit.

Slavek
3. 6. 2023 16:49

Tema COVID. Amisove v USA se neockovali, nemaji TV a proto nemeli COVID.
https://www.badatel.net/amisi-odmietli-covidove-vakciny-lockdowny-aj-ruska-vysledok-30-krat-menej-umrti/

sergej
3. 6. 2023 16:56

Už tam zas na ejronetu organický akismet mechanického brání brutopýráka měsíce v prdeli a cenzuruje jak je zjevné kde komu.

Vy mezinárodní scéno a hele. Zatím vám tu spamuje ten troglodyt a marná vykopávka paleolitu brutopýrák/měsíc se smečkou bratrstva kočičí pracky stupiditami.
https://protiproud.info/politika/7229-tajny-material-unikly-z-fbi-o-ukrajinu-nikdy-neslo-cely-konflikt-je-jen-cestou-k-zahajeni-utoku-zapadu-na-rusko-12-az-23-cerven-je-mozne-datum-vypuknuti-3-svetove-valky-rusko-bez-vahani-odpovi-jadernymi-zbranemi-a-co-my.htm
Pokud to je tak jak jsem zaslechl že mají po evropě 1500 f35 které se nevyznačují ani výkony a povedeností ale podle snad analytika pana Števce co jsem slyšel v radiu jdou koordinovat na cíle bez duplikování stejných cílů na efektivitu vybavením artilérií a je otázkou jestli poté v tom piloti jen šlapou na plyn či ani to když je použijí jako drony v houfu hromadného napadení. Jedno vím že i obstarožní jedenadvacítky mohli být použité na nesení at až do tří tun pilotem na vzlet a dál by po katapultu strojek šel na autopilota. Tito jestli nebudou tedy s tou konfigurací pro větší úspěch užití jako kamikadze protože evidentně s návratem nepočítají ani by pro to množství nezkoordinovali potřebná množství přistání a to není jen o splněných cílech. Velká rána?

Gales
3. 6. 2023 18:44
Odpovědět  sergej

Moje jediná útěcha je v tom,že dvanáctého už budu po důchodu.

eFPe
3. 6. 2023 18:26

Vidíte to. Platí ale na hrubý pytel, hrubá záplata. Pokud jedna strana svým počínáním porušuje zákon, měla by akce protistrany mít možnost odpovědět ne, v rámci litery ale stejným způsobem. Jen tak dostane přes prsty. Pakliže přistiženému zloději, nebo nějakému násilníkovi za jeho zlo useknou ruku, už si dá sakra pozor aby to nezopakoval.Gales má pravdu. Nebylo jim to nic platné. Jenže, vždy záleží i na tady a teď.Dokud se tu cizáci nenasunou, můžeme být relativně v klidu. A pokud ano, přijde rozumná vláda, zneplatní smlouvu, třeba na základě referenda, nu a pak cizáci dostanou čas opustit území naší republiky.
Někteří by to v budoucnu mohli porovnat například s tím, jak Rudá armáda sama od sebe opustila bývalou NDR, a třeba i Československo.
No a je skutečně smutné vidět, jak se o ratifikaci smlouvy hlasovalo v parlamentu.
Nedělám to často, ale rád bych tady upozornil na vynikající článek. Přidávám odkaz.

https://stary-kocour.blogspot.com/

A hezký zbytek víkendu lidi.

Pedro
3. 6. 2023 19:39

Bych ji do cundy nacpal ježka a zašil!

Standa
4. 6. 2023 06:50

…potvrzujíce, že přítomnost ozbrojených sil USA přispívá k posilování bezpečnosti
a stability České republiky a regionu,
uznávajíce, že přítomnost ozbrojených sil USA na území České republiky podle této
Dohody je se souhlasem České republiky a s plným respektem k Ústavě České republiky
a českému právu,
přejíce si sdílet odpovědnost při podpoře ozbrojených sil USA, které mohou být
přítomny na území České republiky….
————-
,,Dočasný pobyt ,,okupačních ” vojsk na území ČR!Amerických!
K potvrzení míru ve světě!Budeme je vítat na Václaváku, jako Hitlerovce????
A nyní v srpnu bude opět masáž o ,, dočasné okupaci vojsk” Varšavské smouvy v ČSSR!
Bože , jak hluboce jsme klesli!
At si náš Pinochet na Hradě počká na nějakou zatáčku!AKčko nezklame!!!!

jiří
4. 6. 2023 09:56

comment image

sergej
4. 6. 2023 14:27