Medveděv: Ukrajina bude moci vstoupit do NATO pouze jako součást Polska, Maďarska a Rumunska

Místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv komentoval slova generálního tajemníka Severoatlantické aliance Jense Stoltenberga, že Ukrajina se dříve nebo později stane součástí NATO.

Podle ruského představitele to bude pro Ukrajinu možné pouze jako součást jiných zemí.

Medveděv na Twitteru napsal, že Stoltenberg v Kyjevě řekl, že „správné místo Ukrajiny je v NATO. A postupem času vám naše podpora pomůže to uskutečnit.“

Stoltenberg v Kyjevě řekl: „Správné místo Ukrajiny je v NATO. A postupem času vám naše podpora pomůže to uskutečnit.“ Překlad výroku generálního tajemníka NATO z ukro-angličtiny do srozumitelné angličtiny: „po čase“ znamená „připojíte se k alianci s částmi, které pak budou patřit Polsku, Maďarsku a Rumunsku“, a „naše podpora vám pomůže“ znamená, “Je dobře, že tam brzy nebudu.”

Stoltenberg již dříve uvedl, že Ukrajina se nakonec stane součástí Severoatlantické aliance.

Náležité místo Ukrajiny je podle jeho slov v euroatlantické rodině.

sdíletj na

3.9 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
21. 4. 2023 00:31

Východní část UA do RF a zbytek do NATO??? A to myslí někdo vážně? NATO se snaží prosadit namísto RF denacifikace a demilitarizace UA vstup západní části do “NATO” přes zánik UA..!!!Snad nejsou v Kremlu takové loutky Západu, co vedou válku jako zástěru k prosazení digitální, ale mají k tomu velmi blízko viz. článek AEnews k zavedení digitálního Rublu!!!…………… Napřed se musí denacifikovat a demilitarizovat celá UA (i Západní část UA) pod protektorátní vládou RF (10 let) !!! Potom referendum a obnova UA, jako ČEČNA, zdroje vydá samotná UA přes suroviny,…… vše bude asi zestátněno!!!!!!!!!!!!!!!

Helena
21. 4. 2023 08:02
Odpovědět  ijn

Medveděva – jak to vypadá – chtějí NATOUSA dosadit na místo Putina, hodilo by se jim takové “Moskevské jaro”, že.

Albi
21. 4. 2023 08:29
Odpovědět  Helena

Hlavne tam chce Medvěděv, proto se asi před rokem narychlo přebarvil za ruského vlastence.

Jozef
21. 4. 2023 00:52

Aha ho zradcu, ale sa nám znovu odkopáva. Už mu došli “patriotické” reči? Už by spokojne delil okrajinu, ruské územie na ktorom odpradávna žili a žijú Rusi, a nechal ich tam utláčať a premeniť na Banderovcov? Nie, fešák, bez denacifikácie celej okrajiny ŠVO stráca zmysel a jej výsledok sa rovná kapitulácii a začiatku konca Ruska.
Hajzlík jeden, jak pomáha otvárať Overtonovo okno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
21. 4. 2023 08:38
Odpovědět  Jozef

Jako zm-rd se narodil, jako zm-rd žije, a jako zm-rd pojde. Už jen za to, jak během svého “prezidentování” zlikvidoval téměř vše, co Gosudar pracně budoval, by zasloužil mašli.

Autor
21. 4. 2023 03:54

Dokonalý trolling a ironie. 🙂 🙂

Pavla
21. 4. 2023 07:16
Odpovědět  Peter 008

až na to, že medvídek k této situaci značně přispěl svým prezidentováním, takže ho to asi moc netankuje…

Pendergast
21. 4. 2023 07:21

Méďa opět nezklamal. Totální sluha západu.

treza
21. 4. 2023 07:28

To zase Medveděv pěkně kecá!!!!!

Pendergast
21. 4. 2023 07:52

Opravdu nechápu jak někdo může Medveděva považovat za vlastence. Stačí se podívat co prováděl Rusku za špinavosti v roli p-rezidenta

KOLOMA
21. 4. 2023 08:11

No tak řekl jen, že Ukrajina nebude existovat. Co je na tom nepochopitelného?

Kadár
22. 4. 2023 15:00
Odpovědět  KOLOMA

Zapomněl na Velké Rumunsko. Bukurešť stejně jako za Ceaucesca pošilhává jak obsadit Budapešť. S Daciemi Duster by to Rumuni zvládli raz dva. A pak bylo Rumunsko hned vedle Bratislavy. Na Slovači jsou také Karpaty jako v Rumunsku. Dracula by se na Slovensku zabydlel docela dobře.

Milan ze Zahrady Čech
21. 4. 2023 08:40

Vida ho šmejda, jak srdnatě bojuje za pátou kolonu.

Pavel K
21. 4. 2023 09:04

Tak tohle doopravdy ale dopravdy nechápu a jsem ještě navíc z toho zděšen. Že oni to jsou zase nějaká falešná slovíčka, bo ironíííe? 😊😊

Pavel K
21. 4. 2023 09:57
Odpovědět  Pavel K

Aj, musím tam dát jedničku, zase mi tam naskočil neutrál. To je ten pátek. Samozřejmě to nepochopení platí na Medvídkovo řeči. 🤦‍♂️🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
21. 4. 2023 14:06
Odpovědět  Pavel K

Tak nevím. Měl jsem zato že víš, co je Medvěděv za záludnou krysu a jak během svého prezidentování likvidoval ruskou ekonomiku a armádu. Nemluvě už o jeho dalších aktivitách.

aamater
21. 4. 2023 09:25

To sa samozrejme nikdy nestane. RF oslobodí celú Ukrajinu, teda to čo s nej ešte ostalo. A tieto územia budú pod správou Moskvy pokým to bude potrebné. Fašistov na Ukrajine pochytajú a pozatvárajú.

Gales
21. 4. 2023 10:36

Šéfka ruské centrální banky oznámila spuštění digitálního rublu podle standardu CBDC a Rusové dostanou přístup k peněženkám s limitem na 300 000 rublů! Všechny platby budou probíhat skrze centrální banku! Bank of Russia to oznámila pár dní poté, co Mezinárodní měnový fond ohlásil vznik vlastní globální kryptoměny UMU, která by měla v budoucnu nahradit americký dolar pro mezinárodní settlementy! Čínský mír právě dorazil do finančního sektoru a válka na Ukrajině dokonale slouží jako krycí mechanismus na zavádění Total Control nástroje jako z výjevů v Bibli!…. Z Ajronetu

Milan ze Zahrady Čech
21. 4. 2023 14:08
Odpovědět  Gales

Oznámila – kdy? Nevíš den? Bych se mohl popídit.

Gales
21. 4. 2023 17:26

Přesně před 10 dny, tedy 10. dubna 2023, symbolicky a matematicky zajímavá shoda, oznámil Mezinárodní měnový fond (IMF) na svém jarním zasedání ve Washingtonu [2], že představuje a uvádí mezinárodní CBDC měnu nazvanou UMU, což je zkratka Universal Monetary Unit – Univerzální peněžní jednotka. Univerzální měnová jednotka (UMU), symbolizovaná jako znak ANSI Ü, je z právního hlediska peněžní komoditou, může provádět transakce v jakékoli měně, která je zákonným platidlem, a funguje jako CBDC, která prosazuje bankovní předpisy a chrání finanční integritu mezinárodního bankovního systému, uvádí se na webu IMF.

Mezinárodní digitální měna UMU postupně nahradí dolarové, eurové a další settlementy v mezinárodním obchodě

Banky mohou připojit kódy SWIFT a bankovní účty k peněžence s digitální měnou UMU a provádět přeshraniční platby podobné transakcím SWIFT po digitálních měnových kolejích zcela mimo korespondenční bankovní systém za nejlepší velkoobchodní devizové kurzy a s okamžitým vypořádáním v reálném čase.

Milan ze Zahrady Čech
21. 4. 2023 17:59
Odpovědět  Gales

Díky moc. nějak jsem jsem nebyl ve střehu 😀

Pavel z Moravy
21. 4. 2023 18:46
Odpovědět  Gales

Tak příteli, pokud by ponechali hotovost, tak mně to je volné. Už dnes chtějí dotlačit lidi k bankovním kartám a převodům tím nejjednodušším způsobem. Když si něco jedinec objedná na internetu tak za platbu kartou a převodem nic neplatí, pokud je to v hotovosti a na dobírku, šup ho tam a je tam 60 Kč poplatku. Já na ně házím bobek, nemám ani karty ani účet. Ať mně políbí.

Milan ze Zahrady Čech
21. 4. 2023 20:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Stalo se mi, že musel odmítnout práci, že podmínkou bylo založení účtu, neb hotovostní výplaty nevedli. A to je dobře dvanáct let zpátky.