Matka s dcerami prchají před pedofilním otcem do Ruska

Příběh vskutku neuvěřitelný a hrozný. 
Jako z filmu, avšak jde o tvrdou realitu a scénář by nevymyslel ani talentovaný scenárista psychotrillerů. 

Pokud nemáte dostatečně silný žaludek, dále raději ani nečtěte.

Píše se rok 2009. Na samém začátku, jak to už chodí, je to romantický vztah a manželství. 

Brzy tatínek – Nor, nejprve fyzicky napadá domácí zvířata a pak i těhotnou manželku – Estonku. Potají sexuální zneužívá vlastní dceru. Je přímo přichycen při činu, když ho manželka Anna najde v koupelně – zcela nahého s jen roční dcerkou Adelinou, kterou měl koupat, která ho uprostřed koupelny drží za jeho přirození. 
Podle něj je to prý jen velké nedorozumění.

Vše pak začíná nabírat na obrátkách. Chlap je stále agresivnější. O rok později matka s již dvouletou Adelinou a roční Luisou nakonec utíkají z Norska domů do Estonska. Pedofilní tatínek po ní prostřednictvím drahého právníka agresivně pátrá a je už v Estonsku, kde si zajistil právo s dívkami se setkávat.

Děti se ze setkání s otcem často vracejí podrážděné a s vyrážkami v rozkroku. Matka si nejprve myslí, že jde jen o nějakou alergii, ale když při posledním loučení namísto polibku na tvář obě dívky políbí otci rozkrok, začíná dětem klást otázky. Děti vypovídají, že přesně totéž dělaly stále, když byly s otcem a také, že s nim spaly nahé a takto nazí všichni tři i sledovali televizi. Starší Adelina se postěžovala, že ji otec často lechtá mezi nohama, což jí způsobuje bolest. Otec vysvětluje, že jde jen o nevinnou hru.

Anna si jeho pedofilní činy i výpovědi dívek zaznamenává na videa a podává žalobu.

Důkazy jsou zcela jasné. Posudky specialistů – psychologů i gynekologů dávají za pravdu matce a dětem. 
Odbornice poukazuje na mechanicky poškozené tkáně ve vagíně děvčátka.  Psycholožka zas na fakt, že obě dcery nezávisle označili hrátky s nahým otcem v posteli jako za nejvýznamnější moment se setkání s ním.

Ale estonskému soudu stačí vysvětlení otce a jeho zahraničního obhájce, že všechno je jen velké nedorozumění a to, že spával nahý s oběma nahými dcerami, byla jen hra. Prý také chybí přímý důkaz o pedofilních praktikách otce, a že existuje možnost, i když extrémně malá, že k vaginálnímu poškození u dcery mohlo dojít i kongenitální vývojovou chybou. Soud otce osvobozuje a propouští ho z vyšetřovací vazby a navíc mu ještě uznává finanční kompenzaci.

No, ale tímto skutečné psychodrama nekončí. Predátorský tatínek se vrací domů, kde na matku podává protižalobu za křivé obvinění, za poškozování dobrého jména (přitom je dávno známo, že už i jeho otec seděl za zneužívání dětí!) A nárokuje si dcery a na zbavení matky rodičovské péče. 

Samozřejmě mu ideologický norský soud vyhoví s tím, že odmítá poslechnout názor soudních znalců z oboru ochrany dětí, jejichž důkazy dávají za pravdu matce. 

Otec – predátor jde spolu s najatým detektivem za dívkami zpět do Estonska.

Matka s dcerkami prožívat další hrůzu s tím, že starší Adelina už psychicky trpí a projevuje jisté známky poruchy chování jako jasných následků sexuálního zneužívání. Ale pomoc v estonské jurisdikci nenacházejí
a v lednu 2020 si otec predátor směle přichází to Estonska pro své oběti – dcerky. 

Jediným útočištěm je Rusko, které je i přijímá.

Tomuto skutečnému příběhu, vlastně nekončící noční můře bohužel stále není konec, protože pedofilní predátor nemá své pudy uspokojeny a i v době psaní tohoto článku se stále snaží své oběti – nezletilé dcerky, najít. Tentokrát už s pomocí Interpolu.

No řekněte, pomysleli byste, že něco takového je v normálním moderním demokratickém světě možné?

Stále více slyšíme, že pedofilie se také pomalu snaží protlačit do LGBTI (XY) ideologie různorodosti jako něco, na co má člověk také právo – jen jako další zcela normální (jako všechny jiné) forma sexuální orientace. 

Donedávna se o této možnosti jen pošuškávalo a ti, co na to s varováním upozorňovali byli s výsměchem označení jako konspirátoři. No v momentě, kdy slovenský neoliberální deník přišel s prohlášeními o tom, že i pedofily má společnost tolerovat, toto tabu bleskově opadlo a z další prý-konspirace se stala holá skutečnost.

A pokud si někdo myslí, že toto na křesťanském Slovensku přece není možné, velmi se mýlí – tedy přinejmenším prozatím. Je totiž nad slunce jasné, že je jen otázkou času, kdy takzvané progresivní neoliberální a pseudodemokratické síly protlačí i na Slovensku ideu, že i pedofilové mají právo na nevázané uspokojování si svých zvrácených choutek, které jsou vlastně jen normálními přirozenými pudy.

Marek Vojčík
https://bit.ly/39aEDV6

sdíletj na