Masakr u Charkova, ukrajinští nacisté stříleli na autobus (FOTO, VIDEO 18+)

Nacisté stříleli na lidi poblíž Charkova (FOTO, VIDEO 18+).

Poblíž Charkova, militanti “Azov” a “Nacionální sbor” stříleli z automatu na autobus se členy organizace “Patrioti pro život!” Někteří z nich jsou zabiti, dva jsou uneseni. Oznámil to vedoucí organizace Ilja Kiva.

“Těsně u Charkova, na dálnici Kyjev-Charkov, byl zablokován autobus přepravující lidi z organizace Patrioti pro život. Autobus zablokovali lidé patřící do skupiny Azov a Nacionální sbor.

Tyto gangy zastavily lidi a stříleli na autobus automatickými zbraněmi a způsobily civilistům těžká střelná zranění. Způsobily těžká zranění neslučitelná se životem,“ uvedl Kiva.

„Militanti také unesli dva lidi a odvezli je neznámým směrem.

“Obviňuji úřady a požaduji okamžitou reakci prezidenta na tento zločin. Vladimíre Alexandroviči, dnes u vás střílejí lidi na státních dálnicích jako na safari! Chcete ponořit zemi do chaosu? Budete mít život toho zavražděného muže na svědomí! “ – shrnul Kiva.

https://vk.com/video-70187376_456250378

https://vk.com/video-70187376_456250379

Doplněno:

Donucovací orgány zadržely skupinu zločinců, kteří zaútočili na autobus se členy sdružení Patrioti pro život nedaleko Charkova . Oznámil to ve čtvrtek 27. srpna zástupce vedoucího ministerstva vnitra Anton Geraščenko.

Podle něj byla v okrese Krasnograd v Charkově zadržena skupina útočníků, kteří zaútočili na minibusu.

Podle zpráv z médií se jedná o 14 zadržených.


https://rusvesna.su/news/1598556510

sdíletj na