Masakr po Evropsku: v Itálii začíná proces s Matteem Salvinim

V Itálii začíná soud s nejpopulárnějším politikem země.

Vladimir Malyšev

V Palermu probíhá proces s vůdcem přední italské strany Liga Severu, bývalým ministrem vnitra republiky Matteem Salvinim. Je obviněn z nezákonného zadržování migrantů v létě 2019 a zneužití pravomoci úřední osoby.

Jak je známo, v srpnu 2019, loď španělské charitativní organizace Open Arms se 147 nelegálními migranty na palubě, která se přiblížila k italským břehům, se nemohla 19 dní vylodit. Salvini jako ministr nařídil uzavření italských přístavů pro lodě s nelegálními imigranty ze zemí Východu a Afriky. Migranti se přesto vydali na břeh na ostrově Lampedusa poté, co italský prokurátor vydal příslušný příkaz.

Sám Salvini a jeho příznivci považují obvinění vznesená proti němu za absurdní, protože byl ve skutečnosti obviněn z „únosu lidí“, za což charismatickému vůdci hrozí 15 lety vězení a zákazem politické činnosti.

I když ve skutečnosti jako šéf ministerstva vnitra pouze plnil své úřední povinnosti a chtěl zabránit velké skupině nelegálních imigrantů vylodit se na území Itálie. Salvini opakovaně volal přímo provozovatelům záchranných lodí a zakázal vylodění migrantů na břeh, protože plavidla, která je převážejí, považoval za „taxíky pro migranty“.

Salviniho liberální odpůrci však nezvané cestující prohlásili za „uprchlíky“ a ministr byl obviněn z porušování lidských práv. Tento postoj je mezi liberály „evropským trendem“, který přerostl v neřízenou invazi obrovské masy migrantů na starý kontinent, vedl k násilným protestům místního obyvatelstva a prudkému zhoršení kriminální situace.

Hollywoodská show

Mezitím hrozí, že se proces v Palermu promění ve skutečnou show. U soudu by mělo vypovídat pět bývalých ministrů. Účast dokonce přislíbil i slavný hollywoodský filmový herec Richard Gere (známý z filmu Pretty Woman), liberální aktivista, který věnoval migrantům pomoc. Salvini v reakci na kritiku Gerea ironicky navrhl, aby herec migranty odvezl do Hollywoodu svým soukromým letadlem.

Před prvním soudním jednáním Salvini tweetoval selfie s popiskem:

“Tady v soudní síni palermské věznice, proces, který chtěli levičáci a milovníci nelegálních přistěhovalců: kolik to bude stát italské občany?”

Soud začal v podzemním bunkru palermské věznice, která byla svého času speciálně postavena pro procesy s vůdci sicilské mafie, což vyznívá obzvlášť cynicky.

„Toto – ironizují italské noviny Giornale – je dobře naplánovaný plán, který se snaží realizovat několik politických odpůrců Mattea Salviniho na levici, aby ho zničili. Jednou o tom bude potřeba natočit film,“ dodávají noviny s tím, že jeden z aktérů započaté inscenace v osobě Richarda Gerea už dorazil k soudu.

Sám Salvini na jednání soudu vyjádřil naději, že se soud „nepromění ve filmový festival“. 

“Ochrana hranic, bezpečnost, čest a důstojnost země je povinností nejen ministra, ale i každého občana – to říká naše ústava,” řekl již dříve politik. 

“Soudit mě za to, že jsem plnil svou povinnost. Přijede Richard Gere. Řekněte mi, jak vážený může být soud, na kterém herec z Hollywoodu bude mluvit o mých proviněních?”

Proč je Salvini nežádoucí

Mattea Salviniho, jehož strana v koalici pravicových sil je hlavním adeptem na vítězství v budoucích parlamentních volbách, se již dlouhodobě snaží všemi prostředky odstranit z politické arény, protože jeho názory jsou ostře v rozporu s politikou Bruselu. Když byl ministrem, podepsal dekret, který vrátil tradiční definice „otec“ a „matka“ do oficiálních dokumentů namísto označení pohlaví „rodič č. 1 a rodič č. 2“ již přijatých v EU.

Salvini je navíc známý svými sympatiemi k Rusku, postavil se proti uvaleným sankcím a několikrát navštívil Moskvu, kde se vydal na Rudé náměstí v tričku s portrétem Putina.

Salvini I

„Myslím, že Putin je jedním z nejlepších státníků na světě. Říkám to, protože tomu věřím a mluví o tom fakta… Kdybychom měli v Itálii vlastního Putina, žilo by se nám rozhodně lépe,“ řekl Salvini.

Takové chování v dnešní „demokratické“ Evropě není tolerováno a populárnímu politikovi neprošlo beztrestně. Milánská prokuratura v roce 2019 zahájila vyšetřování, z prstu vycucaných obvinění, o vytvoření korupčního schématu s účastí představitele Salviniho strany Liga a Ruska. Italská média napsala, že vedení Ligy může počítat s mnohamilionovým financováním z Kremlu pod rouškou ropného obchodu zprostředkovaného lidmi blízkými Salvinimu. Nakonec se však ukázalo, že pro toto absurdní obvinění neexistují žádné důkazy.

Jenže po nezdaru této provokace se Salviniho odpůrci neuklidnili. 

Italský senát loni zbavil politika poslanecké imunity, což otevřelo cestu k současnému procesu. A teď už je šéf populární strany na lavici obžalovaných kvůli absurdním obviněním z hlediska zdravého rozumu.

Jak globalisté odstraňují ty co nesouhlasí

Používání soudního obušku a nejrůznějších vykonstruovaných skandálů proti “závadným” politikům jsou v Itálii již dlouho běžnou praxí. 

Několikrát byl postaven před soud například bývalý premiér a lídr strany Forza Italia Silvio Berlusconi, který nyní vytvořil koalici se Salvinim. Berlusconi je také známý svými sympatiemi k Rusku a v médiích ho také nazývají „přítelem Putina“. Je jasné, že pokud bude Salvini odsouzen, pravicová koalice se zhroutí a jejich liberální odpůrci se v Itálii upevní u moci.

Soudní útoky na politiky co nevyhovují globalistům jsou dnes běžnou praxí nejen v Itálii, ale i v dalších evropských zemích.

Vykonstruovaný skandál zničil pověst kandidáta na prezidenta Francie Domenica Strausse-Kahna. Ve Spojených státech byl obviněn ze znásilnění služebné (komorné), ale později se ukázalo, že tento příběh byl provokací. 

S pomocí Themis (soudcové – Themidini služebníci) byl kompromitován další kandidát na prezidenta, François Fillon, aby se na post hlavy státu dostal Rothschildův chráněnec Emmanuel Macron.

V Rakousku byl nedávno donucen k rezignaci oblíbený kancléř Sebastian Kurz, kterého tamní prokuratura obvinila z úplatkářství a zneužití pravomoci. Ten stejně jako Salvini ostře vystoupil proti přílivu migrantů, zakázal, navzdory evropským normám falešné „tolerance“, financovat rakouské mešity ze zahraničí. Na konci srpna Kurz řekl, že Rakousko nebude přijímat uprchlíky z Afghánistánu.  Podpořil také postoj Polska a Maďarska a prosazoval upřednostnění národní legislativy před evropskou.

Současný soudní proces v Palermu nad Salvinim, organizovaný v bunkru pro proces s mafií, tedy opět ukazuje, že i pro ty nejpopulárnější evropské politiky je velmi obtížné prosazovat nezávislou politiku, která neodpovídá „hodnotám“ Bruselu a globálnímu zákulisí.

https://bit.ly/3jHgrRt

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
lubkral
27. 10. 2021 07:10

Totalita jako prase! A to nám ti havloidi busou něco povídat…

Ivan Sekal
28. 10. 2021 12:57
Odpovědět  lubkral

Už toho mám dost – je to horší jak za Stalina.

Drak
28. 10. 2021 19:31
Odpovědět  Ivan Sekal

Stalina si neber do úst. To byl osvícený člověk.

paw
28. 10. 2021 20:19
Odpovědět  Drak

Stalin.Statnik ,ktery to mel snad nejtezsi a poradil si s tim..
I kdyz obeti bylo vic nez dost.
Je velmi zajimave, ze Hitler, snad z proletaru, ten nejvic zbedovany casto hladovy,otrhany,spal na lavickach v parku a typicky proletar, zahorel nenavisti k SSSR.
Vypada to, ze mu to nekdo poradil?

paw
29. 10. 2021 02:50
Odpovědět  paw

Hitler neoslepl v dusledku utoku plynem,ale v zachvatu klinicke hysterie. Zjistili osetrujici doktori a myslim spravne..